Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/667)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Pardubický kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 667 | Turnajů: 295

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fotr Pavel CZE007196CŠipkaři Damníkov, z.s.681878787
2.Klofanda Miloslav CZE050668CŠipkaři Damníkov, z.s.673797979
3.Kišš Marek CZE070892AAvengers Chrudim463676767
4.Bouška Jan CZE074538DDarda Radim262646464
5.Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec656626262
6.Hlubinka Petr CZE019750DŠroti Moravská Třebová256585858
6.Doležal Petr CZE054600ABlack Horses Pardubice454585858
8.Janisch Erik CZE023957BŠipkaři Damníkov, z.s.255575757
9.Kouba Petr CZE027610DSací Komando Bučina650565656
10.Velebová Bára CZE067265CU Ajšíra Studnice649555555
11.Novák Stanislav CZE051517DŠipkaři Damníkov, z.s.648545454
12.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.745525252
12.Kytlica Marián CZE078358Šroti Moravská Třebová250525252
12.Hons Jiří CZE057502AŠroti Moravská Třebová52525252
15.Horáková Adéla CZE067148CŠipkaři Damníkov, z.s.447515151
15.Marusincova Natalie WRD073987Šipkaři Damníkov, z.s.51515151
17.Doleček Tadeáš CZE074816DŠipkaři Damníkov, z.s.149505050
18.Fotr Kamil CZE009291BŠipkaři Damníkov, z.s.444484848
19.Horák Richard CZE049274BVoklik Benátky641474747
19.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim641474747
21.Kalaš Vladimír CZE005391BDarda Radim442464646
22.Budiš David CZE064179AŠroti Moravská Třebová45454545
23.Zahradník Vlastimil 1996CZE020511AKocouři Moravany44444444
24.Herman Karel CZE066559Slepotice142434343
24.Šírek Michal CZE033265AU Ajšíra Studnice241434343
24.Mazánek Aleš CZE021850AAvengers Chrudim43434343
27.Hons Jan CZE057505AŠroti Moravská Třebová240424242
28.Vodvárková Martina CZE075014DPředhradská Letka41414141
28.Bádal Ludvík CZE055567CBuldoci Moravská Třebová41414141
30.Kolář David CZE069703DŠroti Moravská Třebová40404040
31.Horáková Šárka CZE078422Šroti Moravská Třebová237393939
31.Vařejčko Roman CZE070511DPředhradská Letka534393939
31.Vařejčko Marek CZE070512DExtrém Šilinkův Důl336393939
31.Pavlas Martin CZE069728BŠK Jezbořice435393939
35.Drtílek Tomáš 74 CZE073248CBuldoci Moravská Třebová38383838
36.Licková Helena CZE077162Hornets Darts Pardubice37373737
37.Chládek Martin CZE072023DHavana Lanškroun432363636
37.Marušinec Roman CZE072870DŠroti Moravská Třebová36363636
37.Profous Patrik CZE075660BKocouři Moravany36363636
37.Bílek Radek CZE070421DŠroti Moravská Třebová36363636
41.Rolínek Lubomír CZE075199CMaxville Moravská Třebová233353535
41.Dobřanský Filip CZE070703ABlack Horses Pardubice35353535
43.Bahrij Josef CZE078575DVoklik Benátky430343434
43.Schuster Dominik CZE056355BBuldoci Moravská Třebová34343434
45.Pekárik Jan 2009CZE062219DFantom Opatov330333333
45.Langr Ondřej CZE060443BHornets Darts Pardubice231333333
47.Vařejčko Adam CZE072363DPředhradská Letka32323232
47.Čermák David CZE046155AU Ajšíra Studnice428323232
47.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Chrudim428323232
47.Neumann Milan CZE064177CBuldoci Moravská Třebová32323232
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 04:59:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement