Profily klubů a družstev
UŠO > Pardubický kraj > Profily klubů a družstev
 NáhledTiskNahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Svitavsko (Extraliga) do play off35392Bullšiti Moravská TřebováŠroti Moravská TřebováMoravská Třebová Udánská Hospoda
Svitavsko (Extraliga) do play off34880Havana LanškrounHavana LanškrounLanškroun Sportcentrum - Havana Bar
Svitavsko (Extraliga) do play off6724Typos Ústí nad OrlicíTypos Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí Typos
Svitavsko (Extraliga) do play off23108Žraloci SvitavyŽraloci SvitavySvitavy Sport Bar
Svitavsko skupina AB8516Dart Club DomanínDC DomanínBohuňov Pohostinství.
Svitavsko skupina AB20548Klikaři DamníkovŠipkaři Damníkov, z.s.Damníkov KD
Svitavsko skupina AB324Liga Vyjímečných SvitavyLiga Vyjímečných SvitavySvitavy Sport Bar
Svitavsko skupina AB161792Maniac SvitavyKuFr SvitavySvitavy Sport Bar
Svitavsko skupina AB21055Rukolet KoldínŠK KoldínKoldín Obecní Dům
Svitavsko skupina AB8772SPS Hradecká ŽízeňSPS Hradecká ŽízeňHradec nad Svitavou Žabka
Svitavsko skupina AB9284Za Vodou LitomyšlZa Vodou LitomyšlLitomyšl Za Vodou
Svitavsko skupina AB246272Zombie JevíčkoZombie JevíčkoJevíčko Sangria Bar
Svitavsko skupina BC11332Buldoci Moravská TřebováBuldoci Moravská TřebováMoravská Třebová Na Růžku
Svitavsko skupina BC18756Kobry ChorniceKobry ChorniceMěstečko Trnávka Pohostinství
Svitavsko skupina BC42816Maxville Moravská TřebováMaxville Moravská TřebováMoravská Třebová Udánská Hospoda
Svitavsko skupina BC15684Respekt Huntovna PoličkaRespekt Huntovna PoličkaPolička Huntovna
Svitavsko skupina BC86272S.L.Z.A. NěmčiceDC S.L.Z.A. NěmčiceNěmčice Kulturní Dům
Svitavsko skupina BC204544SK MikulečSK MikulečMikuleč Pivnice
Svitavsko skupina BC212224Skokani PoličkaSkokani PoličkaBystré U Hanusů
Svitavsko skupina BC22340Vetřelci LitomyšlVetřelci LitomyšlLitomyšl Za Vodou
Svitavsko skupina CD34368Buldoci Moravská Třebová BBuldoci Moravská TřebováMoravská Třebová Na Růžku
Svitavsko skupina CD35648Bullšiti Moravská Třebová BŠroti Moravská TřebováMoravská Třebová Udánská Hospoda
Svitavsko skupina CD15172Draci ČernovírDraci ČernovírČernovír
Svitavsko skupina CD20292Grizzly LitomyšlGrizzly LitomyšlLitomyšl Hospůdka U Růže
Svitavsko skupina CD34624Havana Lanškroun BHavana LanškrounLanškroun Sportcentrum - Havana Bar
Svitavsko skupina CD46656Huntovna PoličkaHuntovna PoličkaPolička Huntovna
Svitavsko skupina CD48704Klikaři Damníkov BŠipkaři Damníkov, z.s.Damníkov KD
Svitavsko skupina CD24132Maniac Svitavy BKuFr SvitavySvitavy Sport Bar
Svitavsko skupina "Pralesní"46144Fantom OpatovFantom OpatovOpatov U Květy
Svitavsko skupina "Pralesní"48448SK Mikuleč BSK MikulečMikuleč Pivnice
Svitavsko skupina "Pralesní"48960Voklik BenátkyVoklik BenátkyBenátky V Okliku.
Svitavsko skupina "Pralesní"31808Vosy LitomyšlVosy LitomyšlLitomyšl Hospůdka U Růže
Extraliga Pardubice249600Ambiente PardubiceŠK Ambiente 2000 PardubicePardubice Darts PUB Green
Extraliga Pardubice96512Avengers DašiceAvengers DašiceDašice Restaurace Radnice
Extraliga Pardubice12864Black Horses PardubiceBlack Horses PardubicePardubice Rosignano
Extraliga Pardubice201728Extrém Šilinkův DůlExtrém Šilinkův DůlŠilinkův Důl Chalupa
Extraliga Pardubice26432Faraon HlinskoFaraon HlinskoHlinsko Kavárna Skalsko
Extraliga Pardubice27200Jeřišská LetkaJeřišská LetkaJeřišno U Doubravky
Extraliga Pardubice18240Klášterní Mniši SlatiňanyKlášterní Mniši SlatiňanySlatiňany SŠK Stoplights z.s.
Extraliga Pardubice23872Motyčky TřebosiceMotyčky TřebosiceDřenice Obecní
Extraliga Pardubice208128Palmička PřeloučPalmička PřeloučPřelouč Palma
Extraliga Pardubice216576Savci HlinskoSavci HlinskoHlinsko Kavárna Skalsko
Extraliga Pardubice27456Soliter ChrudimSoliter ChrudimChrudim Cleopatra
Extraliga Pardubice21312Střelci Vrbatův KostelecStřelci Vrbatův KostelecVrbatův Kostelec U Paulusů
Extraliga Pardubice231168Trefa "21" ChrudimTrefa "21" ChrudimChrudim Cleopatra
Extraliga Pardubice11584U Ajšíra Green StudniceU Ajšíra StudnicePardubice PUB Green nahoře
Svitavsko skupina A (Extraliga)35392Bullšiti Moravská TřebováŠroti Moravská TřebováMoravská Třebová Udánská Hospoda
Svitavsko skupina A (Extraliga)8516Dart Club DomanínDC DomanínBohuňov Pohostinství.
Svitavsko skupina A (Extraliga)34880Havana LanškrounHavana LanškrounLanškroun Sportcentrum - Havana Bar
Svitavsko skupina A (Extraliga)324Liga Vyjímečných SvitavyLiga Vyjímečných SvitavySvitavy Sport Bar
Svitavsko skupina A (Extraliga)161792Maniac SvitavyKuFr SvitavySvitavy Sport Bar
Svitavsko skupina A (Extraliga)8772SPS Hradecká ŽízeňSPS Hradecká ŽízeňHradec nad Svitavou Žabka
Svitavsko skupina A (Extraliga)6724Typos Ústí nad OrlicíTypos Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí Typos
Svitavsko skupina A (Extraliga)23108Žraloci SvitavyŽraloci SvitavySvitavy Sport Bar
1.liga Pardubice248832Alea Hrochův TýnecAlea Hrochův TýnecHrochův Týnec Pivnice Alea
1.liga Pardubice29504Bulls PardubiceBulls PardubicePardubice Darts PUB Green
1.liga Pardubice24640Butterfly SlatiňanyButterfly SlatiňanySlatiňany SŠK Stoplights z.s.
1.liga Pardubice32576DC HoliceDC HoliceHolice Bowling ACS 1893
1.liga Pardubice24896Hadi z Ostrova DašiceHadi z Ostrova DašiceDašice Na Ostrově
1.liga Pardubice183296Hornets PardubiceHornets Darts PardubicePardubice Bowling Dubina
1.liga Pardubice5952Hornets Pardubice CHornets Darts PardubicePardubice Bowling Dubina
1.liga Pardubice145152Kleopatra ChrudimKleopatra ChrudimChrudim Za Vodojemem
1.liga Pardubice6720Kocouři MoravanyKocouři MoravanySlepotice U Pštrosáka
1.liga Pardubice27968Macanda PardubiceMacanda PardubicePardubice Na Macandě
1.liga Pardubice15168Respekt HlinskoRespekt HlinskoHlinsko Kavárna Skalsko
1.liga Pardubice201984Rychtář HlinskoRychtář HlinskoHlinsko Kavárna Skalsko
1.liga Pardubice35904ŠK JezbořiceŠK JezbořiceČepí Hospoda
Svitavsko skupina B11332Buldoci Moravská TřebováBuldoci Moravská TřebováMoravská Třebová Na Růžku
Svitavsko skupina B20548Klikaři DamníkovŠipkaři Damníkov, z.s.Damníkov KD
Svitavsko skupina B15684Respekt Huntovna PoličkaRespekt Huntovna PoličkaPolička Huntovna
Svitavsko skupina B21055Rukolet KoldínŠK KoldínKoldín Obecní Dům
Svitavsko skupina B204544SK MikulečSK MikulečMikuleč Pivnice
Svitavsko skupina B212224Skokani PoličkaSkokani PoličkaBystré U Hanusů
Svitavsko skupina B9284Za Vodou LitomyšlZa Vodou LitomyšlLitomyšl Za Vodou
Svitavsko skupina B246272Zombie JevíčkoZombie JevíčkoJevíčko Sangria Bar
2.liga Pardubice229888Asgard's Labiště PardubiceAsgard's Labiště PardubicePardubice Na Labišti
2.liga Pardubice25152Bad Boys RosiceBad Boys Rosice nad LabemRosice nad Labem Na Hřišti
2.liga Pardubice30784Centrála KameničkyCentrála KameničkyKameničky Centrála
2.liga Pardubice31040Family Darts LányŠipkaři LányLány U Endrychů
2.liga Pardubice32320Mordorští Vrhači PardubiceMordorští Vrhači PardubicePardubice Darts PUB Green
2.liga Pardubice173056Netrefa PardubiceNotorcross Garáž PardubicePardubice Hospoda Garáž
2.liga Pardubice38720Ptáci PoběžoviceDC Ptáci PoběžovicePoběžovice U Kuřete
2.liga Pardubice197376Red Wings PardubiceRed Wings PardubicePardubice Na Labišti
2.liga Pardubice33088Shadow Darts PardubiceShadow Darts PardubicePardubice PUB Green nahoře
2.liga Pardubice42048Skarabeus SlatiňanySkarabeus SlatiňanySlatiňany U Kláštera
2.liga Pardubice153600Šipkaři LányŠipkaři LányLány U Endrychů
2.liga Pardubice5440Štamgasti LužeŠtamgasti LužeLuže Zlatá Hvězda
2.liga Pardubice23360U Ajšíra Studnice BU Ajšíra StudniceStudnice U Ajšíra
Svitavsko skupina C34368Buldoci Moravská Třebová BBuldoci Moravská TřebováMoravská Třebová Na Růžku
Svitavsko skupina C15172Draci ČernovírDraci ČernovírČernovír
Svitavsko skupina C20292Grizzly LitomyšlGrizzly LitomyšlLitomyšl Hospůdka U Růže
Svitavsko skupina C18756Kobry ChorniceKobry ChorniceMěstečko Trnávka Pohostinství
Svitavsko skupina C24132Maniac Svitavy BKuFr SvitavySvitavy Sport Bar
Svitavsko skupina C42816Maxville Moravská TřebováMaxville Moravská TřebováMoravská Třebová Udánská Hospoda
Svitavsko skupina C86272S.L.Z.A. NěmčiceDC S.L.Z.A. NěmčiceNěmčice Kulturní Dům
Svitavsko skupina C22340Vetřelci LitomyšlVetřelci LitomyšlLitomyšl Za Vodou
3.liga Pardubice45120Darda RadimDarda RadimLuže Zlatá Hvězda
3.liga Pardubice40256DC Holice BDC HoliceHolice Bowling ACS 1893
3.liga Pardubice41792Faraon Hlinsko BFaraon HlinskoHlinsko Kavárna Skalsko
3.liga Pardubice3648Hornets Pardubice BHornets Darts PardubicePardubice Bowling Dubina
3.liga Pardubice265472Klikaři HoletínKlikaři HoletínHoletín Na Koupališti
3.liga Pardubice2368Mentolky NěmčiceMentolky NěmčiceNěmčice Němčická Hospůdka
3.liga Pardubice37696Mordorští Vrhači Pardubice BMordorští Vrhači PardubicePardubice Darts PUB Green
3.liga Pardubice178944Oštěpaři DašiceOštěpaři DašiceDašice Na Ostrově
3.liga Pardubice41280Sací Komando BučinaSací Komando BučinaBučina U Hvězdy
3.liga Pardubice23104Sharp Spikes PardubiceSharp Spikes PardubicePardubice Rosignano
3.liga Pardubice2880Skarabeus Slatiňany BSkarabeus SlatiňanySlatiňany U Kláštera
3.liga Pardubice13312Vokotrop PardubiceVokotrop PardubicePardubice Pod Vinicí
3.liga Pardubice247040Zvoníci KrásnéZvoníci KrásnéKrásné Pod Věží
Svitavsko skupina D35648Bullšiti Moravská Třebová BŠroti Moravská TřebováMoravská Třebová Udánská Hospoda
Svitavsko skupina D46144Fantom OpatovFantom OpatovOpatov U Květy
Svitavsko skupina D34624Havana Lanškroun BHavana LanškrounLanškroun Sportcentrum - Havana Bar
Svitavsko skupina D46656Huntovna PoličkaHuntovna PoličkaPolička Huntovna
Svitavsko skupina D48704Klikaři Damníkov BŠipkaři Damníkov, z.s.Damníkov KD
Svitavsko skupina D48448SK Mikuleč BSK MikulečMikuleč Pivnice
Svitavsko skupina D48960Voklik BenátkyVoklik BenátkyBenátky V Okliku.
Svitavsko skupina D31808Vosy LitomyšlVosy LitomyšlLitomyšl Hospůdka U Růže
4.liga Pardubice48192Asgard's Labiště Pardubice BAsgard's Labiště PardubicePardubice Na Labišti
4.liga Pardubice44864Centrála Kameničky BCentrála KameničkyKameničky Centrála
4.liga Pardubice39488DC HostoviceDC HostoviceHostovice DC
4.liga Pardubice44352Ohnivá Šipka ChrudimOhnivá Šipka ChrudimChrudim Za Vodojemem
4.liga Pardubice38208Osvěžovna ChrudimOsvěžovna ChrudimChrudim Osvěžovna
4.liga Pardubice43072Palmička Přelouč BPalmička PřeloučPřelouč Palma
4.liga Pardubice46400Pod Břízkami RybitvíPod Břízkami RybitvíRybitví Pod Břízkami
4.liga Pardubice46912Předhradská LetkaPředhradská LetkaPředhradí Panská Zahrada
4.liga Pardubice47680Rivalové Eden Heřmanův MěstecRivalové Eden Heřmanův MěstecHeřmanův Městec Eden
4.liga Pardubice19008RVHP Ronov nad DoubravouRVHP Ronov nad DoubravouRonov Kecárna
4.liga Pardubice47936Střelci Vrbatův Kostelec BStřelci Vrbatův KostelecVrbatův Kostelec U Paulusů
4.liga Pardubice44096TOP GUN HoliceTOP Gun HoliceHolice Bowling ACS 1893
4.liga Pardubice263680Základna LužeZákladna LužeLuže Staročeská U Koukalů
1.Krajská liga žen Pardubice7232Best Girls LužeŠtamgasti LužeLuže Zlatá Hvězda
1.Krajská liga žen Pardubice27136Black Shots PardubiceŠK Ambiente 2000 PardubicePardubice Darts PUB Green
1.Krajská liga žen Pardubice38976Cat Woman ChrudimTrefa "21" ChrudimChrudim Cleopatra
1.Krajská liga žen Pardubice26688Čarodějky LányŠipkaři LányLány U Endrychů
1.Krajská liga žen Pardubice49472Holky z Greenu PardubiceMordorští Vrhači PardubicePardubice Darts PUB Green
1.Krajská liga žen Pardubice49216Mumínci PardubiceHornets Darts PardubicePardubice Bowling Dubina
1.Krajská liga žen Pardubice10308Pink Devils SvitavyPink Devils SvitavySvitavy Sport Bar
1.Krajská liga žen Pardubice45888Světlušky PardubiceHornets Darts PardubicePardubice Darts PUB Green
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.5.2024 11:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.5.2024 11:33:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement