Rozpis ligových utkání
UŠO > Pardubický kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Svitavsko (Extraliga) do play off
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
0.1.9.2023Havana Lanškroun10:8Žraloci SvitavyLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
19:0024:22
0.Ne3.9.2023Typos Ústí nad Orlicí7:11Bullšiti Moravská TřebováÚstí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí 
17:0019:24
0.So9.9.2023SPS Hradecká Žízeň7:11Typos Ústí nad OrlicíHradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou 
18:0021:25
0.So9.9.2023Bullšiti Moravská Třebová12:6Liga Vyjímečných SvitavyMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:0027:21
0.Ne10.9.2023Maniac Svitavy5:13Žraloci SvitavySvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:0013:29
0.15.9.2023Havana Lanškroun10:8Bullšiti Moravská TřebováLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
19:0024:19
0.15.9.2023Žraloci Svitavy13:5Dart Club DomanínSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:0028:17
0.Ne17.9.2023Typos Ústí nad Orlicí13:5Maniac SvitavyÚstí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí 
17:0028:13
0.So23.9.2023Dart Club Domanín6:12Havana LanškrounBohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem 
18:0015:27
0.So23.9.2023Bullšiti Moravská Třebová8:10Žraloci SvitavyMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:0023:22
0.So30.9.2023SPS Hradecká Žízeň5:13Havana LanškrounHradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou 
18:0014:28
0.Ne1.10.2023Typos Ústí nad Orlicí8:10Liga Vyjímečných SvitavyÚstí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí 
17:0020:23
0.6.10.2023Žraloci Svitavy6:12SPS Hradecká ŽízeňSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:0019:29
0.So7.10.2023Dart Club Domanín8:10Bullšiti Moravská TřebováBohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem 
18:0021:26
0.So14.10.2023Liga Vyjímečných Svitavy6:12Havana LanškrounSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:0014:28
0.Ne15.10.2023Maniac Svitavy7:11Bullšiti Moravská TřebováSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:0019:25
0.Ne15.10.2023Typos Ústí nad Orlicí7:11Žraloci SvitavyÚstí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí 
17:0020:25
0.20.10.2023Havana Lanškroun13:5Maniac SvitavyLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
19:0028:16
0.20.10.2023Žraloci Svitavy9:10Liga Vyjímečných SvitavySvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:0024:23
0.So21.10.2023Dart Club Domanín10:9Typos Ústí nad OrlicíBohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem 
18:0022:20
0.So21.10.2023Bullšiti Moravská Třebová12:6SPS Hradecká ŽízeňMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:0026:21
0.27.10.2023Havana Lanškroun12:6Typos Ústí nad OrlicíLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
19:0028:18
0.10.11.2023Žraloci Svitavy12:6Havana LanškrounSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:0028:20
0.So11.11.2023Bullšiti Moravská Třebová11:7Typos Ústí nad OrlicíMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:0024:19
0.17.11.2023Havana Lanškroun8:10Dart Club DomanínLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
19:0020:23
0.17.11.2023Žraloci Svitavy15:3Maniac SvitavySvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:0033:11
0.Ne19.11.2023Typos Ústí nad Orlicí11:7SPS Hradecká ŽízeňÚstí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí 
17:0029:16
0.So25.11.2023Bullšiti Moravská Třebová11:7Havana LanškrounMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:0025:17
0.Ne26.11.2023Maniac Svitavy7:11Typos Ústí nad OrlicíSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:0018:27
0.1.12.2023Žraloci Svitavy10:8Bullšiti Moravská TřebováSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:0023:21
0.So2.12.2023Liga Vyjímečných Svitavy7:11Typos Ústí nad OrlicíSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:0016:25
0.8.12.2023SPS Hradecká Žízeň4:14Žraloci SvitavyHradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou 
18:0011:31
0.So9.12.2023Bullšiti Moravská Třebová14:4Dart Club DomanínMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:0031:12
0.Ne17.12.2023Liga Vyjímečných Svitavy6:12Bullšiti Moravská TřebováSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:0015:27
0.Ne17.12.2023Havana Lanškroun6:12SPS Hradecká ŽízeňLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
18:0019:26
0.5.1.2024Žraloci Svitavy11:7Typos Ústí nad OrlicíSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:0025:18
0.5.1.2024Havana Lanškroun10:8Liga Vyjímečných SvitavyLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
19:0023:20
0.So6.1.2024Bullšiti Moravská Třebová15:3Maniac SvitavyMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:0033:11
0.Ne7.1.2024Typos Ústí nad Orlicí10:8Havana LanškrounÚstí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí 
17:0024:20
0.So13.1.2024SPS Hradecká Žízeň5:13Bullšiti Moravská TřebováHradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou 
18:0015:29
0.So13.1.2024Liga Vyjímečných Svitavy3:15Žraloci SvitavySvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:0010:32
0.Ne14.1.2024Maniac Svitavy7:11Havana LanškrounSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:0017:28
0.Ne14.1.2024Typos Ústí nad Orlicí10:8Dart Club DomanínÚstí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí 
17:0027:18
0.So20.1.2024Dart Club Domanín9:10Žraloci SvitavyBohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem 
18:0023:22
1.2.2.2024Žraloci Svitavy12:6Typos Ústí nad OrlicíSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:00Šágr Pavel27:15Kolář Martin
1.2.2.2024Havana Lanškroun6:12Bullšiti Moravská TřebováLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
19:00Tobiška Michal18:25Švichký Pavel
2.9.2.2024Žraloci Svitavy10:8Havana LanškrounSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:00Šágr Pavel26:23Kubeš Michal
2.Ne11.2.2024Typos Ústí nad Orlicí6:12Bullšiti Moravská TřebováÚstí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí 
17:00Kolář Martin15:26Švichký Pavel
3.16.2.2024Havana Lanškroun10:8Typos Ústí nad OrlicíLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
19:00Tobiška Michal22:19Kolář Martin
3.So17.2.2024Bullšiti Moravská Třebová11:7Žraloci SvitavyMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:00Švichký Pavel26:16Flašar Lukáš
4.So2.3.2024Bullšiti Moravská Třebová11:7Havana LanškrounMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:00Švichký Pavel22:17Tobiška Michal
4.Ne3.3.2024Typos Ústí nad Orlicí10:9Žraloci SvitavyÚstí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí 
17:00Kolář Martin20:22Pavliš Kamil
5.8.3.2024Havana Lanškroun5:13Žraloci SvitavyLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
19:00Michálek Milan16:28Šágr Pavel
6.15.3.2024Žraloci Svitavy8:10Bullšiti Moravská TřebováSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:00Šágr Pavel19:23Švichký Pavel
6.Ne17.3.2024Typos Ústí nad Orlicí13:5Havana LanškrounÚstí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí 
17:00Kolář Martin30:13Tobiška Michal
5.So23.3.2024Bullšiti Moravská Třebová8:10Typos Ústí nad OrlicíMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:00Švichký Pavel20:22Kolář Martin

Svitavsko skupina AB
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.2.2.2024Liga Vyjímečných Svitavy12:6Maniac SvitavySvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:00Kohut Vlastimil27:16Kučera František
1.So3.2.2024Dart Club Domanín10:8Zombie JevíčkoBohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem 
18:00Šikula Martin24:20Nárožný Jindřich
1.Ne4.2.2024Za Vodou Litomyšl11:7Klikaři DamníkovLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
14:00Jetleb Zdeněk24:18Janisch Erik
1.Ne4.2.2024Rukolet Koldín10:8SPS Hradecká ŽízeňKoldín Obecní Dům, Choceň 
16:00Matějka David22:20Mička Lukáš
2.So10.2.2024Zombie Jevíčko10:8Liga Vyjímečných SvitavyJevíčko Sangria Bar, Jevíčko 
17:00Podmanický Petr20:19Kohut Vlastimil
2.Ne11.2.2024Za Vodou Litomyšl13:5Dart Club DomanínLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
14:00Jetleb Zdeněk29:15Houdek Petr
2.Ne11.2.2024Maniac Svitavy11:7Rukolet KoldínSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Kučera František25:19Matějka David
2.Ne11.2.2024Klikaři Damníkov12:6SPS Hradecká ŽízeňDamníkov KD, Damníkov 
17:00Janisch Erik28:17Mička Lukáš
3.16.2.2024Liga Vyjímečných Svitavy4:14Za Vodou LitomyšlSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:00Kohut Vlastimil12:31Jetleb Zdeněk
3.So17.2.2024SPS Hradecká Žízeň8:10Maniac SvitavyHradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou 
18:00Mička Lukáš21:22Kučera František
3.So17.2.2024Dart Club Domanín5:13Klikaři DamníkovBohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem 
18:00Šikula Martin13:28Janisch Erik
3.Ne18.2.2024Rukolet Koldín6:12Zombie JevíčkoKoldín Obecní Dům, Choceň 
16:00Matějka David19:27Nárožný Jindřich
4.So2.3.2024Zombie Jevíčko5:13SPS Hradecká ŽízeňJevíčko Sangria Bar, Jevíčko 
17:00Nárožný Jindřich15:28Rybníkář Marek
4.So2.3.2024Dart Club Domanín14:4Liga Vyjímečných SvitavyBohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem 
18:00Šikula Martin30:13Kohut Vlastimil
4.Ne3.3.2024Za Vodou Litomyšl11:7Rukolet KoldínLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
14:00Jetleb Zdeněk28:18Matějka David
4.Ne3.3.2024Klikaři Damníkov12:6Maniac SvitavyDamníkov KD, Damníkov 
17:00Janisch Erik28:16Kučera František
5.8.3.2024Liga Vyjímečných Svitavy4:14Klikaři DamníkovSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:00Odehnal Alexander12:30Janisch Erik
5.So9.3.2024SPS Hradecká Žízeň11:7Za Vodou LitomyšlHradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou 
18:00Mička Lukáš27:18Hruboň Michal
5.Ne10.3.2024Maniac Svitavy13:5Zombie JevíčkoSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Kučera František28:16Nárožný Jindřich
5.Ne10.3.2024Rukolet Koldín10:9Dart Club DomanínKoldín Obecní Dům, Choceň 
16:00Kužma Aleš22:24Šikula Martin
6.15.3.2024Liga Vyjímečných Svitavy8:10Rukolet KoldínSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:00Kohut Vlastimil17:25Matějka David
6.So16.3.2024Dart Club Domanín11:7SPS Hradecká ŽízeňBohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem 
18:00Šikula Martin26:18Mička Josef
6.Ne17.3.2024Za Vodou Litomyšl13:5Maniac SvitavyLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
14:00Jetleb Zdeněk27:14Bílý Petr
6.Ne17.3.2024Klikaři Damníkov16:2Zombie JevíčkoDamníkov KD, Damníkov 
17:00Janisch Erik33:7Nárožný Jindřich
7.So30.3.2024Zombie Jevíčko3:15Za Vodou LitomyšlJevíčko Sangria Bar, Jevíčko 
17:00Nárožný Jindřich10:32Jetleb Zdeněk
7.So30.3.2024SPS Hradecká Žízeň10:8Liga Vyjímečných SvitavyHradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou 
18:00Mička Lukáš24:19Kohut Vlastimil
7.Ne31.3.2024Maniac Svitavy8:10Dart Club DomanínSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Kučera František21:23Šikula Martin
7.Ne31.3.2024Rukolet Koldín8:10Klikaři DamníkovKoldín Obecní Dům, Choceň 
16:00Matějka David21:24Janisch Erik
8.So6.4.2024Zombie Jevíčko10:8Dart Club DomanínJevíčko Sangria Bar, Jevíčko 
17:00Nárožný Jindřich26:20Jukl Jiří
8.So6.4.2024SPS Hradecká Žízeň11:7Rukolet KoldínHradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou 
18:00Mička Lukáš29:20Matějka David
8.Ne7.4.2024Maniac Svitavy10:9Liga Vyjímečných SvitavySvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Kučera František23:22Kohut Vlastimil
8.Ne7.4.2024Klikaři Damníkov16:2Za Vodou LitomyšlDamníkov KD, Damníkov 
17:00Janisch Erik33:11Hruboň Michal
9.12.4.2024Liga Vyjímečných Svitavy12:6Zombie JevíčkoSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:00Kohut Vlastimil29:13Nárožný Jindřich
9.So13.4.2024SPS Hradecká Žízeň4:14Klikaři DamníkovHradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou 
18:00Mička Lukáš15:31Janisch Erik
9.Ne14.4.2024Rukolet Koldín8:10Maniac SvitavyKoldín Obecní Dům, Choceň 
16:00Matějka David20:23Bílý Petr
9.So20.4.2024Dart Club Domanín0:18Za Vodou LitomyšlBohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem 
18:000:36
10.So27.4.2024Zombie Jevíčko10:9Rukolet KoldínJevíčko Sangria Bar, Jevíčko 
17:00Nárožný Jindřich23:23Matějka David
10.Ne28.4.2024Za Vodou Litomyšl11:7Liga Vyjímečných SvitavyLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
14:00Jetleb Zdeněk26:18Kohut Vlastimil
10.Ne28.4.2024Maniac Svitavy10:8SPS Hradecká ŽízeňSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Kučera František22:18Mička Lukáš
10.Ne28.4.2024Klikaři Damníkov10:9Dart Club DomanínDamníkov KD, Damníkov 
17:00Janisch Erik25:22Šikula Martin
11.3.5.2024Liga Vyjímečných Svitavy8:10Dart Club DomanínSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:00Kohut Vlastimil21:24Šikula Martin
11.So4.5.2024SPS Hradecká Žízeň11:7Zombie JevíčkoHradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou 
18:00Mička Lukáš24:16Nárožný Jindřich
11.Ne5.5.2024Maniac Svitavy7:11Klikaři DamníkovSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Bílý Petr17:26Janisch Erik
11.Ne5.5.2024Rukolet Koldín7:11Za Vodou LitomyšlKoldín Obecní Dům, Choceň 
16:00Matějka David19:24Jetleb Zdeněk
12.So11.5.2024Zombie Jevíčko1:17Maniac SvitavyJevíčko Sangria Bar, Jevíčko 
17:00Podmanický Petr8:34Bílý Petr
12.So11.5.2024Dart Club Domanín8:10Rukolet KoldínBohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem 
18:00Šikula Martin20:21Kužma Aleš
12.Ne12.5.2024Za Vodou Litomyšl8:10SPS Hradecká ŽízeňLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
14:00Jetleb Zdeněk20:23Rybníkář Marek
12.Ne12.5.2024Klikaři Damníkov13:5Liga Vyjímečných SvitavyDamníkov KD, Damníkov 
17:00Janisch Erik29:14Kohut Vlastimil
13.So18.5.2024Zombie Jevíčko3:15Klikaři DamníkovJevíčko Sangria Bar, Jevíčko 
17:00Nárožný Jindřich15:32Janisch Erik
13.So18.5.2024SPS Hradecká Žízeň10:8Dart Club DomanínHradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou 
18:00Mička Lukáš25:18Šikula Martin
13.Ne19.5.2024Maniac Svitavy10:8Za Vodou LitomyšlSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Bílý Petr24:20Jetleb Zdeněk
13.Ne19.5.2024Rukolet Koldín10:9Liga Vyjímečných SvitavyKoldín Obecní Dům, Choceň 
16:00Matějka David23:23Kohut Vlastimil
14.24.5.2024Liga Vyjímečných Svitavy7:11SPS Hradecká ŽízeňSvitavy Sport Bar, Svitavy 
19:00Kohut Vlastimil17:25Mička Lukáš
14.So25.5.2024Dart Club Domanín6:12Maniac SvitavyBohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem 
18:00Křížová Petra14:25Bílý Petr
14.Ne26.5.2024Za Vodou Litomyšl12:6Zombie JevíčkoLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
14:00Jetleb Zdeněk26:20Nárožný Jindřich
14.Ne26.5.2024Klikaři Damníkov11:7Rukolet KoldínDamníkov KD, Damníkov 
17:00Janisch Erik24:18Matějka David

Svitavsko skupina BC
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So3.2.2024Buldoci Moravská Třebová12:6Respekt Huntovna PoličkaMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Grepl Lubomír27:17Roušar Daniel
1.Ne4.2.2024SK Mikuleč8:10Kobry ChorniceMikuleč Pivnice, Mikuleč 
14:00Zámečníková Ludmila22:24Eliáš Zdeněk
1.Ne4.2.2024Maxville Moravská Třebová7:11Vetřelci LitomyšlMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:00Klempa Petr19:26Bednářová Monika Josefína
2.So10.2.2024Vetřelci Litomyšl7:11Skokani PoličkaLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
17:00Bednářová Monika Josefína22:24Kosek Jiří
2.So10.2.2024Kobry Chornice15:3S.L.Z.A. NěmčiceMěstečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka 
17:00Eliáš Zdeněk31:15Dubišar Jiří
2.So10.2.2024Respekt Huntovna Polička8:10Maxville Moravská TřebováPolička Huntovna, Polička 
18:00Roušar Daniel18:25Klempa Petr
2.Ne11.2.2024SK Mikuleč12:6Buldoci Moravská TřebováMikuleč Pivnice, Mikuleč 
14:00Zámečníková Ludmila27:16Grepl Lubomír
3.So17.2.2024Buldoci Moravská Třebová14:4Kobry ChorniceMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Grepl Lubomír30:9Eliáš Zdeněk
3.So17.2.2024Skokani Polička11:7Respekt Huntovna PoličkaBystré U Hanusů, Bystré u Poličky 
18:00Kosek Jiří25:18Roušar Daniel
3.Ne18.2.2024S.L.Z.A. Němčice5:13Vetřelci LitomyšlNěmčice Kulturní Dům, Němčice 
14:00Dubišar Jiří12:28Bednářová Monika Josefína
3.Ne18.2.2024Maxville Moravská Třebová12:6SK MikulečMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:00Klempa Petr28:16Zámečníková Ludmila
1.Ne25.2.2024Skokani Polička12:6S.L.Z.A. NěmčiceBystré U Hanusů, Bystré u Poličky 
16:00Putnar Petr25:18Kysilka Miloš
4.So2.3.2024Buldoci Moravská Třebová9:10Maxville Moravská TřebováMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Grepl Lubomír25:23Klempa Petr
4.So2.3.2024Kobry Chornice6:12Vetřelci LitomyšlMěstečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka 
17:00Eliáš Zdeněk18:28Vodehnal Miroslav
4.So2.3.2024Respekt Huntovna Polička11:7S.L.Z.A. NěmčicePolička Huntovna, Polička 
18:00Roušar Daniel27:19Kysilka Miloš
4.Ne3.3.2024SK Mikuleč10:9Skokani PoličkaMikuleč Pivnice, Mikuleč 
14:00Zámečníková Ludmila20:21Kosek Petr
5.So9.3.2024Vetřelci Litomyšl10:8Respekt Huntovna PoličkaLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
17:00Bednářová Monika Josefína24:22Roušar Daniel
5.So9.3.2024Skokani Polička9:10Buldoci Moravská TřebováBystré U Hanusů, Bystré u Poličky 
18:00Kosek Jiří21:25Grepl Lubomír
5.Ne10.3.2024S.L.Z.A. Němčice10:8SK MikulečNěmčice Kulturní Dům, Němčice 
14:00Kysilka Miloš24:18Benko Tomáš
5.Ne10.3.2024Maxville Moravská Třebová11:7Kobry ChorniceMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:00Klempa Petr27:18Eliáš Zdeněk
6.So16.3.2024Buldoci Moravská Třebová15:3S.L.Z.A. NěmčiceMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Grepl Lubomír32:13Dubišar Jiří
6.So16.3.2024Kobry Chornice10:8Respekt Huntovna PoličkaMěstečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka 
17:00Eliáš Zdeněk24:21Kučera Jakub
6.Ne17.3.2024SK Mikuleč8:10Vetřelci LitomyšlMikuleč Pivnice, Mikuleč 
14:00Zámečníková Ludmila21:25Vodehnal Miroslav
6.Ne17.3.2024Maxville Moravská Třebová10:9Skokani PoličkaMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:00Klempa Petr24:23Kosek Jiří
7.So30.3.2024Vetřelci Litomyšl5:13Buldoci Moravská TřebováLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
17:00Bednářová Monika Josefína17:28Grepl Lubomír
7.So30.3.2024Skokani Polička11:7Kobry ChorniceBystré U Hanusů, Bystré u Poličky 
18:00Pecina Petr27:17Eliáš Zdeněk
7.So30.3.2024Respekt Huntovna Polička13:5SK MikulečPolička Huntovna, Polička 
18:00Kučera Jakub29:15Zámečníková Ludmila
7.Ne31.3.2024S.L.Z.A. Němčice10:8Maxville Moravská TřebováNěmčice Kulturní Dům, Němčice 
14:00Dubišar Jiří24:23Klempa Petr
8.So6.4.2024Kobry Chornice7:11SK MikulečMěstečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka 
17:00Eliáš Zdeněk19:27Benko Tomáš
8.So6.4.2024Vetřelci Litomyšl13:5Maxville Moravská TřebováLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
17:00Vodehnal Miroslav28:16Klempa Petr
8.So6.4.2024Respekt Huntovna Polička10:8Buldoci Moravská TřebováPolička Huntovna, Polička 
18:00Kučera Jakub22:22Grepl Lubomír
8.Ne7.4.2024S.L.Z.A. Němčice12:6Skokani PoličkaNěmčice Kulturní Dům, Němčice 
14:00Dubišar Jiří27:15Kosek Jiří
9.So13.4.2024Buldoci Moravská Třebová11:7SK MikulečMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Grepl Lubomír25:17Lepka Jiří
9.So13.4.2024Skokani Polička12:6Vetřelci LitomyšlBystré U Hanusů, Bystré u Poličky 
18:00Kosek Jiří27:14Bednářová Monika Josefína
9.Ne14.4.2024S.L.Z.A. Němčice10:8Kobry ChorniceNěmčice Kulturní Dům, Němčice 
14:00Dubišar Jiří22:21Eliáš Zdeněk
9.Ne14.4.2024Maxville Moravská Třebová12:6Respekt Huntovna PoličkaMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:00Klempa Petr28:17Kučera Jakub
14.So20.4.2024Kobry Chornice6:12Skokani PoličkaMěstečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka 
17:00Eliáš Zdeněk19:25Putnar Petr
10.So27.4.2024Kobry Chornice10:9Buldoci Moravská TřebováMěstečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka 
17:00Eliáš Zdeněk23:22Grepl Lubomír
10.So27.4.2024Vetřelci Litomyšl10:8S.L.Z.A. NěmčiceLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
17:00Vodehnal Miroslav21:21Dubišar Jiří
10.So27.4.2024Respekt Huntovna Polička13:5Skokani PoličkaPolička Huntovna, Polička 
18:00Kučera Jakub28:13Kosek Petr
10.Ne28.4.2024SK Mikuleč4:14Maxville Moravská TřebováMikuleč Pivnice, Mikuleč 
14:00Zámečníková Ludmila14:30Václavík Radim
11.So4.5.2024Vetřelci Litomyšl10:9Kobry ChorniceLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
17:00Bednářová Monika Josefína25:22Eliáš Zdeněk
11.So4.5.2024Skokani Polička10:8SK MikulečBystré U Hanusů, Bystré u Poličky 
18:00Putnar Petr23:20Benko Tomáš
11.Ne5.5.2024S.L.Z.A. Němčice11:7Respekt Huntovna PoličkaNěmčice Kulturní Dům, Němčice 
14:00Dubišar Jiří25:20Kučera Jakub
11.Ne5.5.2024Maxville Moravská Třebová11:7Buldoci Moravská TřebováMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:00Václavík Radim25:19Grepl Lubomír
12.So11.5.2024Buldoci Moravská Třebová10:8Skokani PoličkaMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Grepl Lubomír24:18Kosek Jiří
12.So11.5.2024Kobry Chornice5:13Maxville Moravská TřebováMěstečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka 
17:00Eliáš Zdeněk16:27Horák Vladimír
12.So11.5.2024Respekt Huntovna Polička5:13Vetřelci LitomyšlPolička Huntovna, Polička 
18:00Kučera Jakub18:28Bednářová Monika Josefína
12.Ne12.5.2024SK Mikuleč6:12S.L.Z.A. NěmčiceMikuleč Pivnice, Mikuleč 
14:00Zámečníková Ludmila21:28Dubišar Jiří
13.So18.5.2024Vetřelci Litomyšl14:4SK MikulečLitomyšl Za Vodou, Litomyšl 
17:00Vodehnal Miroslav29:17Zámečníková Ludmila
13.So18.5.2024Skokani Polička8:10Maxville Moravská TřebováBystré U Hanusů, Bystré u Poličky 
18:00Kosek Jiří23:20Rolínek Lubomír
13.So18.5.2024Respekt Huntovna Polička12:6Kobry ChornicePolička Huntovna, Polička 
18:00Kučera Jakub25:14Eliáš Zdeněk
13.Ne19.5.2024S.L.Z.A. Němčice8:10Buldoci Moravská TřebováNěmčice Kulturní Dům, Němčice 
14:00Dubišar Jiří21:21Grepl Lubomír
14.So25.5.2024Buldoci Moravská Třebová12:6Vetřelci LitomyšlMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Grepl Lubomír25:14Bednářová Monika Josefína
14.Ne26.5.2024SK Mikuleč12:6Respekt Huntovna PoličkaMikuleč Pivnice, Mikuleč 
14:00Zámečníková Ludmila28:17Kučera Jakub
14.Ne26.5.2024Maxville Moravská Třebová18:0S.L.Z.A. NěmčiceMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
18:00Klempa Petr36:0Dubišar Jiří

Svitavsko skupina CD
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.2.2.2024Grizzly Litomyšl3:15Klikaři Damníkov BLitomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl 
18:00Mrázek Jiří11:31Fotr Pavel
1.So3.2.2024Huntovna Polička14:4Buldoci Moravská Třebová BPolička Huntovna, Polička 
18:00Hendrych Tomáš31:9Schuster Dominik
1.Ne4.2.2024Maniac Svitavy B12:6Bullšiti Moravská Třebová BSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Procházková Nikola26:17Kolář David
1.Ne4.2.2024Havana Lanškroun B10:9Draci ČernovírLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
15:00Chládek Martin23:22Jirgleová Markéta
2.9.2.2024Grizzly Litomyšl10:9Maniac Svitavy BLitomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl 
18:00Mrázek Jiří23:22Procházková Nikola
2.So10.2.2024Buldoci Moravská Třebová B11:7Havana Lanškroun BMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Schuster Dominik26:20Chládek Martin
2.Ne11.2.2024Klikaři Damníkov B12:6Draci ČernovírDamníkov KD, Damníkov 
13:00Fotr Pavel25:16Jirgleová Markéta
2.Ne11.2.2024Bullšiti Moravská Třebová B6:12Huntovna PoličkaMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
14:00Kolář David19:27Hendrych Tomáš
3.So17.2.2024Draci Černovír14:4Buldoci Moravská Třebová BČernovír, Černovír 
16:00Jirgleová Markéta30:10Schuster Dominik
3.So17.2.2024Huntovna Polička12:6Grizzly LitomyšlPolička Huntovna, Polička 
18:00Svoboda Petr27:15Mrázek Jiří
3.Ne18.2.2024Maniac Svitavy B7:11Klikaři Damníkov BSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Procházková Nikola17:24Fotr Pavel
3.Ne18.2.2024Havana Lanškroun B6:12Bullšiti Moravská Třebová BLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
15:00Chládek Martin17:29Kolář David
4.1.3.2024Grizzly Litomyšl12:6Havana Lanškroun BLitomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl 
18:00Mrázek Jiří26:19Chládek Martin
4.Ne3.3.2024Klikaři Damníkov B14:4Buldoci Moravská Třebová BDamníkov KD, Damníkov 
13:00Fotr Pavel31:15Schuster Dominik
4.Ne3.3.2024Bullšiti Moravská Třebová B8:10Draci ČernovírMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
14:00Kolář David23:26Jirgleová Markéta
4.Ne3.3.2024Maniac Svitavy B3:15Huntovna PoličkaSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Procházková Nikola14:31Hendrych Tomáš
5.So9.3.2024Buldoci Moravská Třebová B8:10Bullšiti Moravská Třebová BMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Schuster Dominik20:26Kolář David
5.So9.3.2024Draci Černovír8:10Grizzly LitomyšlČernovír, Černovír 
16:00Jirgleová Markéta21:22Mrázek Jiří
5.So9.3.2024Huntovna Polička10:9Klikaři Damníkov BPolička Huntovna, Polička 
18:00Svoboda Petr24:23Fotr Pavel
5.Ne10.3.2024Havana Lanškroun B10:8Maniac Svitavy BLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
15:00Mačát Filip28:17Procházková Nikola
6.15.3.2024Grizzly Litomyšl6:12Buldoci Moravská Třebová BLitomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl 
18:00Dubišar Jakub20:27Schuster Dominik
6.Ne17.3.2024Klikaři Damníkov B13:5Bullšiti Moravská Třebová BDamníkov KD, Damníkov 
13:00Fotr Pavel30:17Kolář David
6.Ne17.3.2024Maniac Svitavy B10:8Draci ČernovírSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Procházková Nikola26:19Jirgleová Markéta
6.So23.3.2024Huntovna Polička13:5Havana Lanškroun BPolička Huntovna, Polička 
18:00Hendrych Tomáš28:15Chládek Martin
7.So30.3.2024Buldoci Moravská Třebová B9:10Maniac Svitavy BMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Schuster Dominik25:21Procházková Nikola
7.So30.3.2024Draci Černovír4:14Huntovna PoličkaČernovír, Černovír 
16:00Jirgleová Markéta13:30Svoboda Petr
7.Ne31.3.2024Bullšiti Moravská Třebová B10:9Grizzly LitomyšlMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
14:00Kolář David26:20Mrázek Jiří
7.Ne31.3.2024Havana Lanškroun B10:8Klikaři Damníkov BLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
15:00Chládek Martin24:23Fotr Pavel
8.So6.4.2024Buldoci Moravská Třebová B5:13Huntovna PoličkaMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Schuster Dominik12:28Hendrych Tomáš
8.So6.4.2024Draci Černovír7:11Havana Lanškroun BČernovír, Černovír 
16:00Jirgleová Markéta20:27Chládek Martin
8.Ne7.4.2024Klikaři Damníkov B12:6Grizzly LitomyšlDamníkov KD, Damníkov 
13:00Šimon Marek29:14Dubišar Jakub
8.Ne7.4.2024Bullšiti Moravská Třebová B8:10Maniac Svitavy BMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
14:00Kolář David21:24Procházková Nikola
9.So13.4.2024Draci Černovír10:9Klikaři Damníkov BČernovír, Černovír 
16:00Jirgleová Markéta24:22Fotr Pavel
9.So13.4.2024Huntovna Polička13:5Bullšiti Moravská Třebová BPolička Huntovna, Polička 
18:00Svoboda Petr30:17Kolář David
9.Ne14.4.2024Maniac Svitavy B11:7Grizzly LitomyšlSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Procházková Nikola27:17Mrázek Jiří
9.Ne14.4.2024Havana Lanškroun B13:5Buldoci Moravská Třebová BLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
15:00Chládek Martin30:16Schuster Dominik
10.So20.4.2024Buldoci Moravská Třebová B2:16Draci ČernovírMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Schuster Dominik12:32Jirgleová Markéta
10.26.4.2024Grizzly Litomyšl6:12Huntovna PoličkaLitomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl 
18:00Mrázek Jiří17:27Svoboda Petr
10.Ne28.4.2024Klikaři Damníkov B13:5Maniac Svitavy BDamníkov KD, Damníkov 
13:00Fotr Pavel28:17Procházková Nikola
10.Ne28.4.2024Bullšiti Moravská Třebová B6:12Havana Lanškroun BMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
14:00Kolář David19:28Chládek Martin
11.So4.5.2024Buldoci Moravská Třebová B5:13Klikaři Damníkov BMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Bádal Ludvík15:29Šimon Marek
11.So4.5.2024Draci Černovír10:8Bullšiti Moravská Třebová BČernovír, Černovír 
16:00Jirgleová Markéta22:22Kolář David
11.So4.5.2024Huntovna Polička12:6Maniac Svitavy BPolička Huntovna, Polička 
18:00Hendrych Tomáš25:16Anýž Lukáš
11.Ne5.5.2024Havana Lanškroun B11:7Grizzly LitomyšlLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
15:00Chládek Martin26:15Dubišar Jakub
12.10.5.2024Grizzly Litomyšl7:11Draci ČernovírLitomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl 
18:00Dubišar Jakub18:27Jirgleová Markéta
12.Ne12.5.2024Klikaři Damníkov B7:11Huntovna PoličkaDamníkov KD, Damníkov 
13:00Fotr Pavel19:28Hendrych Tomáš
12.Ne12.5.2024Bullšiti Moravská Třebová B14:4Buldoci Moravská Třebová BMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
14:00Kolář David30:12Heráková Marcela
12.Ne12.5.2024Maniac Svitavy B11:7Havana Lanškroun BSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Procházková Nikola25:19Chládek Martin
13.So18.5.2024Buldoci Moravská Třebová B14:4Grizzly LitomyšlMoravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová 
14:00Drtílek Tomáš 7430:10Mrázek Jiří
13.So18.5.2024Draci Černovír10:8Maniac Svitavy BČernovír, Černovír 
16:00Jirgleová Markéta23:21Anýž Lukáš
13.Ne19.5.2024Bullšiti Moravská Třebová B2:16Klikaři Damníkov BMoravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová 
14:00Kolář David11:34Fotr Pavel
13.Ne19.5.2024Havana Lanškroun B5:13Huntovna PoličkaLanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun 
15:00Chládek Martin15:27Svoboda Petr
14.24.5.2024Grizzly Litomyšl4:14Bullšiti Moravská Třebová BLitomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl 
18:00Dubišar Jakub15:31Kolář David
14.So25.5.2024Huntovna Polička12:6Draci ČernovírPolička Huntovna, Polička 
18:00Hendrych Tomáš26:19Jirgleová Markéta
14.Ne26.5.2024Klikaři Damníkov B12:6Havana Lanškroun BDamníkov KD, Damníkov 
13:00Fotr Pavel27:18Chládek Martin
14.Ne26.5.2024Maniac Svitavy B15:3Buldoci Moravská Třebová BSvitavy Sport Bar, Svitavy 
15:00Procházková Nikola31:9Schuster Dominik

Svitavsko skupina "Pralesní"
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne4.2.2024Vosy Litomyšl6:12SK Mikuleč BLitomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl 
14:00Nekvindová Lucie19:30Závodníková Lucie
1.Ne4.2.2024Fantom Opatov10:8Voklik BenátkyOpatov U Květy, Opatov 
15:00Svatoš Karel23:20Kouba Petr
2.Ne11.2.2024Voklik Benátky11:7SK Mikuleč BBenátky V Okliku., Litomyšl 
15:00Kouba Petr24:20Závodníková Lucie
2.Ne11.2.2024Fantom Opatov5:13Vosy LitomyšlOpatov U Květy, Opatov 
15:00Svatoš Karel14:28Nekvindová Lucie
3.So17.2.2024SK Mikuleč B11:7Fantom OpatovMikuleč Pivnice, Mikuleč 
17:00Závodníková Lucie25:18Svatoš Karel
3.Ne18.2.2024Vosy Litomyšl9:10Voklik BenátkyLitomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl 
14:00Nekvindová Lucie21:21Kouba Petr
4.So2.3.2024SK Mikuleč B10:9Vosy LitomyšlMikuleč Pivnice, Mikuleč 
17:00Závodníková Lucie21:25Nekvindová Lucie
4.Ne3.3.2024Voklik Benátky13:5Fantom OpatovBenátky V Okliku., Litomyšl 
15:00Kouba Petr30:13Svatoš Karel
5.So9.3.2024SK Mikuleč B7:11Voklik BenátkyMikuleč Pivnice, Mikuleč 
17:00Závodníková Lucie18:26Kouba Petr
5.Ne10.3.2024Vosy Litomyšl11:7Fantom OpatovLitomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl 
14:00Nekvindová Lucie26:16Svatoš Karel
6.Ne17.3.2024Voklik Benátky12:6Vosy LitomyšlBenátky V Okliku., Litomyšl 
15:00Kouba Petr26:17Nekvindová Lucie
6.Ne24.3.2024Fantom Opatov8:10SK Mikuleč BOpatov U Květy, Opatov 
15:00Svatoš Karel20:24Závodníková Lucie
7.Ne7.4.2024Vosy Litomyšl6:12SK Mikuleč BLitomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl 
14:00Nekvindová Lucie18:27Závodníková Lucie
7.Ne7.4.2024Fantom Opatov5:13Voklik BenátkyOpatov U Květy, Opatov 
15:00Svatoš Karel15:28Kouba Petr
8.Ne14.4.2024Voklik Benátky11:7SK Mikuleč BBenátky V Okliku., Litomyšl 
15:00Kouba Petr25:18Závodníková Lucie
8.Ne14.4.2024Fantom Opatov10:8Vosy LitomyšlOpatov U Květy, Opatov 
15:00Svatoš Karel25:17Nekvindová Lucie
9.So27.4.2024SK Mikuleč B9:10Fantom OpatovMikuleč Pivnice, Mikuleč 
17:00Závodníková Lucie22:22Svatoš Karel
9.Ne28.4.2024Vosy Litomyšl7:11Voklik BenátkyLitomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl 
14:00Nekvindová Lucie19:23Kouba Petr
10.So4.5.2024SK Mikuleč B10:8Vosy LitomyšlMikuleč Pivnice, Mikuleč 
17:00Závodníková Lucie21:24Nekvindová Lucie
10.Ne5.5.2024Voklik Benátky12:6Fantom OpatovBenátky V Okliku., Litomyšl 
15:00Kouba Petr26:16Svatoš Karel
11.So11.5.2024SK Mikuleč B7:11Voklik BenátkyMikuleč Pivnice, Mikuleč 
17:00Závodníková Lucie18:24Kouba Petr
11.Ne12.5.2024Vosy Litomyšl12:6Fantom OpatovLitomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl 
14:00Nekvindová Lucie25:17Svatoš Karel
12.Ne19.5.2024Fantom Opatov8:10SK Mikuleč BOpatov U Květy, Opatov 
15:00Svatoš Karel20:23Ondráček Martin
12.Ne19.5.2024Voklik Benátky8:10Vosy LitomyšlBenátky V Okliku., Litomyšl 
15:00Kouba Petr20:22Nekvindová Lucie

Extraliga Pardubice
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.1.9.2023Ambiente Pardubice12:6Klášterní Mniši SlatiňanyPardubice Darts PUB Green, Pardubice 
18:00Šenec Radek27:17Opavský Martin
1.1.9.2023Faraon Hlinsko6:12Savci HlinskoHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Zvolánek Radim14:28Severýn Pavel
1.1.9.2023Palmička Přelouč5:13Avengers DašicePřelouč Palma, Přelouč 
18:00Pavelka Josef13:29Pešek Tomáš
1.1.9.2023Extrém Šilinkův Důl12:6Trefa "21" ChrudimŠilinkův Důl Chalupa, Miřetín 
19:00Macák Jan28:16Kasl Václav
1.1.9.2023Střelci Vrbatův Kostelec4:14U Ajšíra Green StudniceVrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec 
19:00Paulus Lukáš10:30Kmoníček Lukáš
1.St6.9.2023Motyčky Třebosice4:14Soliter ChrudimDřenice Obecní, Dřenice 
18:00Motyčka Jiří13:31Světinský Lukáš
2.Čt7.9.2023Soliter Chrudim8:10Faraon HlinskoChrudim Cleopatra, Chrudim 
18:00Světinský Lukáš19:24Podroužek Vít
2.Čt7.9.2023Klášterní Mniši Slatiňany11:7Extrém Šilinkův DůlSlatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany 
18:00Plítek Ondřej25:15Macák Jan
2.8.9.2023U Ajšíra Green Studnice15:3Jeřišská LetkaPardubice PUB Green nahoře, Pardubice 
18:00Kmoníček Lukáš31:11Klepetko Josef
2.8.9.2023Savci Hlinsko12:6Ambiente PardubiceHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Severýn Pavel26:21Šenec Radek
2.8.9.2023Trefa "21" Chrudim15:3Black Horses PardubiceChrudim Cleopatra, Chrudim 
18:00Kasl Václav32:11Tamchyna David
2.8.9.2023Avengers Dašice18:0Motyčky TřebosiceDašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách 
19:00Pešek Tomáš36:4Motyčka Jiří
2.8.9.2023Střelci Vrbatův Kostelec8:10Palmička PřeloučVrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec 
19:00Paulus Lukáš20:24Vlček Vladimír
3.15.9.2023Black Horses Pardubice8:10Klášterní Mniši SlatiňanyPardubice Rosignano, Pardubice 
18:00Tamchyna David18:22Kramařík Ladislav
3.15.9.2023Ambiente Pardubice10:9Soliter ChrudimPardubice Darts PUB Green, Pardubice 
18:00Kašpar Michal24:22Světinský Lukáš
3.15.9.2023Faraon Hlinsko5:13Avengers DašiceHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Zvolánek Radim13:29Pešek Tomáš
3.15.9.2023Motyčky Třebosice3:15Střelci Vrbatův KostelecDřenice Obecní, Dřenice 
18:00Motyčka Jiří7:33Paulus Pavel
3.15.9.2023Palmička Přelouč3:15U Ajšíra Green StudnicePřelouč Palma, Přelouč 
18:00Vlček Vladimír10:30Kmoníček Lukáš
3.22.9.2023Extrém Šilinkův Důl6:12Savci HlinskoŠilinkův Důl Chalupa, Miřetín 
19:00Macák Jan20:26Severýn Pavel
4.Čt28.9.2023Soliter Chrudim7:11Extrém Šilinkův DůlChrudim Cleopatra, Chrudim 
18:00Světinský Lukáš19:25Macák Jan
4.Čt28.9.2023Klášterní Mniši Slatiňany16:2Jeřišská LetkaSlatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany 
18:00Kramařík Ladislav32:16Klepetko Josef
4.29.9.2023U Ajšíra Green Studnice8:10Trefa "21" ChrudimPardubice PUB Green nahoře, Pardubice 
18:00Kmoníček Lukáš18:24Kasl Václav
4.29.9.2023Savci Hlinsko11:7Black Horses PardubiceHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Severýn Pavel26:18Tamchyna David
4.29.9.2023Palmička Přelouč11:7Motyčky TřebosicePřelouč Palma, Přelouč 
18:00Vlček Vladimír26:19Motyčka Jiří
4.29.9.2023Avengers Dašice11:7Ambiente PardubiceDašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách 
19:00Pešek Tomáš27:19Šenec Radek
4.29.9.2023Střelci Vrbatův Kostelec9:10Faraon HlinskoVrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec 
19:00Břicháček Pavel21:24Zvolánek Radim
5.6.10.2023Jeřišská Letka6:12Savci HlinskoJeřišno U Doubravky, Jeřišno 
18:00Klepetko Josef16:27Severýn Pavel
5.6.10.2023Black Horses Pardubice6:12Soliter ChrudimPardubice Rosignano, Pardubice 
18:00Tamchyna David16:27Světinský Lukáš
5.6.10.2023Ambiente Pardubice14:4Střelci Vrbatův KostelecPardubice Darts PUB Green, Pardubice 
18:00Novotný Tomáš31:8Paulus Pavel
5.6.10.2023Faraon Hlinsko11:7Palmička PřeloučHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Zvolánek Radim27:16Vlček Vladimír
5.6.10.2023Motyčky Třebosice1:17U Ajšíra Green StudniceDřenice Obecní, Dřenice 
18:00Motyčka Jiří4:35Kmoníček Lukáš
5.6.10.2023Extrém Šilinkův Důl5:13Avengers DašiceŠilinkův Důl Chalupa, Miřetín 
19:00Macák Jan11:30Pešek Tomáš
6.Čt12.10.2023Soliter Chrudim14:4Jeřišská LetkaChrudim Cleopatra, Chrudim 
18:00Světinský Lukáš32:13Klepetko Josef
6.13.10.2023U Ajšíra Green Studnice11:7Klášterní Mniši SlatiňanyPardubice PUB Green nahoře, Pardubice 
18:00Kmoníček Lukáš26:19Kramařík Ladislav
6.13.10.2023Savci Hlinsko8:10Trefa "21" ChrudimHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Severýn Pavel21:24Kasl Václav
6.13.10.2023Motyčky Třebosice3:15Faraon HlinskoDřenice Obecní, Dřenice 
18:00Motyčka Jiří10:32Zvolánek Radim
6.13.10.2023Palmička Přelouč3:15Ambiente PardubicePřelouč Palma, Přelouč 
18:00Luňák Tomáš15:31Novotný Tomáš
6.13.10.2023Avengers Dašice12:6Black Horses PardubiceDašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách 
19:00Pešek Tomáš28:18Tamchyna David
6.13.10.2023Střelci Vrbatův Kostelec9:10Extrém Šilinkův DůlVrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec 
19:00Paulus Pavel23:24Macák Jan
7.Čt19.10.2023Klášterní Mniši Slatiňany8:10Savci HlinskoSlatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany 
18:00Kramařík Ladislav19:26Severýn Pavel
7.20.10.2023Jeřišská Letka2:16Avengers DašiceJeřišno U Doubravky, Jeřišno 
18:00Klepetko Josef9:33Pešek Tomáš
7.20.10.2023Black Horses Pardubice13:5Střelci Vrbatův KostelecPardubice Rosignano, Pardubice 
18:00Tamchyna David27:18Paulus Pavel
7.20.10.2023Ambiente Pardubice16:2Motyčky TřebosicePardubice Darts PUB Green, Pardubice 
18:00Novotný Tomáš32:9Motyčka Jiří
7.20.10.2023Faraon Hlinsko4:14U Ajšíra Green StudniceHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Zvolánek Radim15:31Kmoníček Lukáš
7.20.10.2023Extrém Šilinkův Důl10:8Palmička PřeloučŠilinkův Důl Chalupa, Miřetín 
19:00Macák Jan24:19Vlček Vladimír
8.Čt26.10.2023Soliter Chrudim5:13Klášterní Mniši SlatiňanyChrudim Cleopatra, Chrudim 
18:00Světinský Lukáš13:27Kramařík Ladislav
8.27.10.2023U Ajšíra Green Studnice12:6Savci HlinskoPardubice PUB Green nahoře, Pardubice 
18:00Kmoníček Lukáš29:16Severýn Pavel
8.27.10.2023Faraon Hlinsko2:16Ambiente PardubiceHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Zvolánek Radim9:34Novotný Tomáš
8.27.10.2023Motyčky Třebosice8:10Extrém Šilinkův DůlDřenice Obecní, Dřenice 
18:00Motyčka Jiří20:24Macák Jan
8.27.10.2023Palmička Přelouč10:8Black Horses PardubicePřelouč Palma, Přelouč 
18:00Vlček Vladimír23:16Korda Pavel ml.
8.27.10.2023Avengers Dašice8:10Trefa "21" ChrudimDašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách 
19:00Pešek Tomáš24:25Kasl Václav
8.27.10.2023Střelci Vrbatův Kostelec10:9Jeřišská LetkaVrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec 
19:00Paulus Pavel21:22Klepetko Josef
7.Čt2.11.2023Trefa "21" Chrudim12:6Soliter ChrudimChrudim Cleopatra, Chrudim 
18:00Kasl Václav26:17Světinský Lukáš
1.3.11.2023Black Horses Pardubice13:5Jeřišská LetkaPardubice Rosignano, Pardubice 
18:00Tamchyna David28:18Klepetko Josef
10.3.11.2023Ambiente Pardubice13:5Extrém Šilinkův DůlPardubice Darts PUB Green, Pardubice 
18:00Novotná Iva27:15Macák Jan
9.Čt9.11.2023Klášterní Mniši Slatiňany9:10Avengers DašiceSlatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany 
18:00Opavský Martin22:25Pešek Tomáš
9.10.11.2023Savci Hlinsko12:6Soliter ChrudimHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Severýn Pavel26:18Světinský Lukáš
9.10.11.2023Trefa "21" Chrudim14:4Střelci Vrbatův KostelecChrudim Cleopatra, Chrudim 
18:00Kasl Václav30:10Paulus Pavel
9.10.11.2023Jeřišská Letka7:11Palmička PřeloučJeřišno U Doubravky, Jeřišno 
18:00Klepetko Josef20:25Luňák Tomáš
9.10.11.2023Black Horses Pardubice18:0Motyčky TřebosicePardubice Rosignano, Pardubice 
18:00Tamchyna David36:4Motyčka Jiří
9.10.11.2023Ambiente Pardubice8:10U Ajšíra Green StudnicePardubice Darts PUB Green, Pardubice 
18:00Novotný Tomáš23:25Kmoníček Lukáš
3.Čt16.11.2023Jeřišská Letka5:13Trefa "21" ChrudimJeřišno U Doubravky, Jeřišno 
18:00Klepetko Josef19:27Kasl Václav
10.Čt16.11.2023Avengers Dašice12:6Savci HlinskoDašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách 
19:00Pešek Tomáš29:16Severýn Pavel
10.17.11.2023U Ajšíra Green Studnice13:5Soliter ChrudimPardubice PUB Green nahoře, Pardubice 
18:00Kmoníček Lukáš29:14Světinský Lukáš
10.17.11.2023Motyčky Třebosice8:10Jeřišská LetkaDřenice Obecní, Dřenice 
18:00Motyčka Jiří18:23Klepetko Josef
10.17.11.2023Palmička Přelouč6:12Trefa "21" ChrudimPřelouč Palma, Přelouč 
18:00Vlček Vladimír17:27Svoboda Petr
10.17.11.2023Střelci Vrbatův Kostelec4:14Klášterní Mniši SlatiňanyVrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec 
19:00Paulus Pavel13:31Opavský Martin
10.St22.11.2023Faraon Hlinsko14:4Black Horses PardubiceHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Lorenc Milan30:13Tamchyna David
11.Čt23.11.2023Soliter Chrudim2:16Avengers DašiceChrudim Cleopatra, Chrudim 
18:00Světinský Lukáš9:33Pešek Tomáš
11.Čt23.11.2023Klášterní Mniši Slatiňany11:7Palmička PřeloučSlatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany 
18:00Opavský Martin27:15Luňák Tomáš
11.24.11.2023Savci Hlinsko12:6Střelci Vrbatův KostelecHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Severýn Pavel27:19Paulus Pavel
11.24.11.2023Jeřišská Letka7:11Faraon HlinskoJeřišno U Doubravky, Jeřišno 
18:00Klepetko Josef18:25Pátek Martin
11.24.11.2023Black Horses Pardubice5:13Ambiente PardubicePardubice Rosignano, Pardubice 
18:00Tamchyna David14:29Šenec Radek
11.24.11.2023Extrém Šilinkův Důl3:15U Ajšíra Green StudniceŠilinkův Důl Chalupa, Miřetín 
19:00Koráb Martin9:33Vávra David
11.Ne26.11.2023Trefa "21" Chrudim18:0Motyčky TřebosiceChrudim Cleopatra, Chrudim 
17:00Kasl Václav36:3Motyčka Jiří
12.1.12.2023U Ajšíra Green Studnice7:11Avengers DašicePardubice PUB Green nahoře, Pardubice 
18:00Kmoníček Lukáš20:26Pešek Tomáš
12.1.12.2023Ambiente Pardubice14:4Jeřišská LetkaPardubice Darts PUB Green, Pardubice 
18:00Novotný Tomáš31:14Klepetko Josef
12.1.12.2023Motyčky Třebosice4:14Klášterní Mniši SlatiňanyDřenice Obecní, Dřenice 
18:00Motyčka Jiří11:30Opavský Martin
12.1.12.2023Palmička Přelouč5:13Savci HlinskoPřelouč Palma, Přelouč 
18:00Vlček Vladimír14:29Ondráček Martin
12.1.12.2023Střelci Vrbatův Kostelec2:16Soliter ChrudimVrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec 
19:00Paulus Pavel12:33Světinský Lukáš
13.Čt7.12.2023Soliter Chrudim12:6Palmička PřeloučChrudim Cleopatra, Chrudim 
18:00Světinský Lukáš27:15Sobotka Roman
13.Čt7.12.2023Klášterní Mniši Slatiňany11:7Faraon HlinskoSlatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany 
18:00Opavský Martin24:16Zvolánek Radim
13.8.12.2023Trefa "21" Chrudim7:11Ambiente PardubiceChrudim Cleopatra, Chrudim 
18:00Kasl Václav19:25Šenec Radek
13.8.12.2023Black Horses Pardubice9:10U Ajšíra Green StudnicePardubice Rosignano, Pardubice 
18:00Tamchyna David23:24Kmoníček Lukáš
13.8.12.2023Avengers Dašice17:1Střelci Vrbatův KostelecDašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách 
19:00Pešek Tomáš34:4Paulus Lukáš
12.St13.12.2023Faraon Hlinsko5:13Trefa "21" ChrudimHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Zvolánek Radim12:28Kasl Václav
9.15.12.2023Extrém Šilinkův Důl7:11Faraon HlinskoŠilinkův Důl Chalupa, Miřetín 
19:00Macák Jan20:25Zvolánek Radim
14.Čt4.1.2024Klášterní Mniši Slatiňany13:5Ambiente PardubiceSlatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany 
18:00Opavský Martin28:14Šenec Radek
14.Čt4.1.2024Soliter Chrudim14:4Motyčky TřebosiceChrudim Cleopatra, Chrudim 
18:00Světinský Lukáš29:13Motyčka Jiří
14.5.1.2024Jeřišská Letka7:11Black Horses PardubiceJeřišno U Doubravky, Jeřišno 
18:00Klepetko Josef17:24Tamchyna David
14.5.1.2024Trefa "21" Chrudim12:6Extrém Šilinkův DůlChrudim Cleopatra, Chrudim 
18:00Kasl Václav28:16Macák Jan
14.5.1.2024Savci Hlinsko10:8Faraon HlinskoHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Severýn Pavel24:19Zvolánek Radim
14.5.1.2024U Ajšíra Green Studnice12:6Střelci Vrbatův KostelecPardubice PUB Green nahoře, Pardubice 
18:00Kmoníček Lukáš24:15Paulus Lukáš
14.5.1.2024Avengers Dašice17:1Palmička PřeloučDašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách 
19:00Pešek Tomáš35:10Sobotka Roman
13.St10.1.2024Savci Hlinsko18:0Motyčky TřebosiceHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Pilař Petr36:8Motyčka Jiří
15.12.1.2024Jeřišská Letka5:13U Ajšíra Green StudniceJeřišno U Doubravky, Jeřišno 
18:00Klepetko Josef15:29Kmoníček Lukáš
15.12.1.2024Motyčky Třebosice0:18Avengers DašiceDřenice Obecní, Dřenice 
18:00Motyčka Jiří4:36Pešek Tomáš
15.12.1.2024Faraon Hlinsko10:8Soliter ChrudimHlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách 
18:00Zvolánek Radim23:20Světinský Lukáš
15.12.1.2024Ambiente Pardubice10:8Savci HlinskoPardubice Darts PUB Green, Pardubice 
18:00Šenec Radek24:24Severýn Pavel
15.12.1.2024Black Horses Pardubice0:18Trefa "21" ChrudimPardubice Rosignano, Pardubice 
18:00Tamchyna David0:36Kasl Václav
15.12.1.2024Extrém Šilinkův Důl7:11Klášterní Mniši SlatiňanyŠilinkův Důl Chalupa, Miřetín 
19:00Macák Jan18:26Opavský Martin
12.So13.1.2024Extrém Šilinkův Důl10:9Black Horses PardubiceŠilinkův Důl Chalupa, Miřetín 
18:00Macák Jan25:21Tamchyna David
16.Čt18.1.2024Klášterní Mniši Slatiňany10:8Black Horses PardubiceSlatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany 
18:00Opavský Martin23:22Tamchyna David
16.Čt18.1.2024Soliter Chrudim5: