Statistika hráčů
UŠO > Pardubický kraj > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
Finálová část HLS UŠO
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1.Šikula Martin
Dart Club Domanín
89,089,7452393577,6694731131,20280,3060,066200
2.Motyčka Jakub
Klikaři Damníkov
85,084,0056504275,86116881401,21380,3340,036000
3.Motyčka Tomáš
Klikaři Damníkov
82,180,3956514173,77122901601,31300,2530,027100
4.Kazda Kryštof
Klikaři Damníkov B
80,192,0056504680,51118951060,90160,1420,021000
5.Kouba Petr
Voklik Benátky
79,087,5048484280,9510585790,75130,1220,020000
6.Novák Michal
Bullšiti Moravská Třebová
78,077,2724221770,005035601,2090,1820,043000
7.Rot Michal
Žraloci Svitavy
77,071,4324141066,673020421,4040,1310,032000
8.Jaroš Karel
Dart Club Domanín
76,875,6152413170,5395671021,07310,3320,022000
9.Svoboda Petr
Huntovna Polička
76,280,0056453675,00104781111,07180,1710,010000
10.Rolínek Lubomír
Maxville Moravská Třebová
73,378,0552413272,169770870,90190,2040,040000
11.Budiš David
Bullšiti Moravská Třebová
72,570,0024201465,914429430,98110,2510,022000
12.Vojáček Roman
Huntovna Polička
71,980,0056302474,297052580,8370,1010,010000
13.Kučera Josef
SK Mikuleč
71,174,4256433269,399868890,91170,1720,021000
14.Pekárik Jan
Fantom Opatov
70,979,1748483871,8211079800,73180,1610,010000
15.Kolář Martin
Typos Ústí nad Orlicí
70,262,5024241561,545232621,19140,2720,041000
16.Bulva Ondřej
Za Vodou Litomyšl
69,672,0952433167,00100671001,00190,1920,020000
17.Bednář Roman
Vetřelci Litomyšl
69,471,0556382767,7890611011,12130,1400,001000
18.Mička Jan
Respekt Huntovna Polička
69,274,2956352667,868457770,92150,1810,011000
19.Fridrich Michal
Maniac Svitavy
68,671,1556523765,32124811200,97300,2410,011000
20.Rybníkář Marek
SPS Hradecká Žízeň
66,664,8156543564,17120771030,86280,2320,021000
21.Zelený Petr
Huntovna Polička
66,577,5556493869,8311681670,58150,1310,010000
22.Balcar Petr
Havana Lanškroun
66,456,252416958,333621411,14110,3100,002000
23.Pešina František
Žraloci Svitavy
66,071,4324141062,863522320,9180,2310,030000
24.Dorocký Jiří
S.L.Z.A. Němčice
64,775,0052362766,288657490,57150,1710,010000
25.Horák Richard
Voklik Benátky
62,671,7448463368,8710673460,43110,1000,000000
26.Farhat Mohamed Fakher
Maxville Moravská Třebová
62,669,7752433063,9611171960,86170,1500,000000
27.Ištvánek Jiří
SPS Hradecká Žízeň
62,262,5056322060,767948620,78180,2330,041000
28.Grepl Lubomír
Buldoci Moravská Třebová
61,865,3856523463,20125791040,83180,1400,000000
29.Vodehnal Miroslav
Vetřelci Litomyšl
61,670,0056503562,99127801080,85130,1010,010000
30.Formánek Daniel
Grizzly Litomyšl
61,572,5056402961,0010061870,8780,0800,001000
31.Jebousek Luděk
Klikaři Damníkov B
60,869,2356392761,469659670,70120,1330,030000
32.Jetleb Zdeněk
Za Vodou Litomyšl
60,860,6152332056,967945740,94190,2410,010000
33.Motl Martin
Rukolet Koldín
59,466,0056503357,6012572960,77200,1650,040000
34.Pecina Petr
Skokani Polička
59,282,6956524370,771309200,0000,0000,000100
35.Suchý Jakub
Žraloci Svitavy
58,860,0024201252,005026621,2470,1400,001000
36.Kovář Petr
Typos Ústí nad Orlicí
58,762,5024161056,413922270,69110,2800,000000
37.Navrátil Martin
Buldoci Moravská Třebová
58,361,8256553458,7312674890,71160,1320,020000
38.Kužma Aleš
Rukolet Koldín
57,957,1456422455,679754920,95120,1200,000100
39.Jansa Milan
Maniac Svitavy
57,861,2256493058,8211970750,63210,1810,012000
40.Morawetz Petr
Klikaři Damníkov
57,859,2656543255,8112972950,74190,1540,034000
41.Chládek Martin
Havana Lanškroun B
57,565,3156493261,3411973800,6760,0510,010000
42.Flašar Lukáš
Žraloci Svitavy
57,152,6324191051,114523491,09100,2210,020000
43.Fotr Kamil
Klikaři Damníkov
57,055,5656452554,0511160930,84230,2110,012100
44.Hons Jan
Bullšiti Moravská Třebová
57,055,0024201155,324726440,9470,1510,020000
45.Wlotzko František
Huntovna Polička
56,771,4356352559,149355590,6390,1000,000000
46.Lukášek Vojtěch
SPS Hradecká Žízeň
55,858,7056462756,6010660660,62170,1610,010000
47.Buben Ondřej
Typos Ústí nad Orlicí
55,856,252416952,783619290,8140,1120,060000
48.Grunta Jan
Grizzly Litomyšl
55,765,6356322159,268148600,7420,0200,000000
49.Mačát Filip
Havana Lanškroun B
55,757,7856452658,9311266680,61140,1340,041000
50.Anýž Lukáš
Maniac Svitavy B
55,465,9656473159,6511468530,46110,1000,000000
51.Ondráček Martin
SK Mikuleč B
54,867,5048402761,3910162350,3580,0810,010000
52.Nárožný Jindřich
Zombie Jevíčko
54,252,1756462452,63114601000,88180,1620,022000
53.Ondráček Michal
SK Mikuleč B
54,063,4148412660,009557400,4230,0300,000000
54.Kubeš Michal
Havana Lanškroun
53,650,002416851,283920300,77100,2610,030000
55.Václavík Radim
Maxville Moravská Třebová
53,556,2552321855,008044480,60110,1400,001100
56.Štrambach Jindřich
Buldoci Moravská Třebová
53,055,5656362055,688849670,7650,0600,001000
57.Žák Marek
Buldoci Moravská Třebová
52,960,0056553355,8813676710,52120,0920,012000
58.Hank František
Kobry Chornice
52,663,4656523356,9213074510,39130,1020,020000
59.Syvala Jiří
Vosy Litomyšl
51,858,7048462757,4110862400,37100,0900,000000
60.Žlebský Martin
Rukolet Koldín
51,153,3356301651,327639570,7580,1100,000100
61.Jirgle Vlastimil
Draci Černovír
50,264,2956563659,1213781160,1260,0410,010000
62.Kohut Vlastimil
Liga Vyjímečných Svitavy
49,856,8656512955,4611966510,4330,0310,010000
63.Marek Ondřej
Respekt Huntovna Polička
49,654,1756482652,0712163760,63100,0810,011000
64.Krušina Patrik
Maniac Svitavy B
49,155,8156432455,3410357450,4440,0400,000000
65.Dolívka Jan
Bullšiti Moravská Třebová
49,145,002420943,484620410,8950,1140,090000
66.Bílý Petr
Maniac Svitavy
49,050,0056542748,4412862870,68190,1510,010000
67.Koky Vladimír
Bullšiti Moravská Třebová B
48,954,1756482653,3312064720,6050,0410,010000
68.Matonoha Vítězslav
Dart Club Domanín
47,857,1452281651,397237340,4750,0710,010000
69.Štěpánek Petr
Respekt Huntovna Polička
47,755,8856341952,448243390,4820,0200,000000
70.Neumann Milan
Buldoci Moravská Třebová B
47,354,3556462551,7511459590,5250,0400,000000
71.Krištof Jakub
Maniac Svitavy
46,544,8356291344,626529470,7260,0910,021000
72.Závodníková Lucie
SK Mikuleč B
46,454,5548442450,0010854470,4480,0700,000000
73.Hlubinka Petr
Bullšiti Moravská Třebová B
45,752,9456341851,728745410,4730,0300,000000
74.Nekvindová Lucie
Vosy Litomyšl
45,653,1948472553,7811964420,3530,0300,000000
75.Mikyska Jaromír
Draci Černovír
44,560,7156281753,42733990,1210,0100,000000
76.Kadlec Miroslav
Maniac Svitavy B
43,948,7856412046,949846420,4390,0900,000000
77.Maška Zdeněk
Maxville Moravská Třebová
43,847,8352462246,6111855680,58100,0800,000000
78.Kolář David
Bullšiti Moravská Třebová B
43,546,3456411950,4810553450,4370,0700,000000
79.Tobiška Michal
Havana Lanškroun
43,443,752416744,743817170,4570,1800,000000
80.Bulva František
Liga Vyjímečných Svitavy
43,350,0056341750,008040190,2440,0500,000000
81.Seidl Daniel
Kobry Chornice
43,248,2156562747,1814267660,46120,0800,000000
82.Štěpánek Dušan
SK Mikuleč
43,150,0056341747,678641430,5020,0200,000000
83.Mička Josef
SPS Hradecká Žízeň
42,746,8156472246,0211352480,42100,0900,000000
84.Kosek Petr
Skokani Polička
42,553,3356301653,52713800,0000,0000,000000
85.Benda Václav
Vosy Litomyšl
41,545,7148351647,678641360,4220,0200,000000
86.Čáslavka Jaroslav
Voklik Benátky
41,250,0048241246,676028140,2330,0510,020000
87.Svatošová Veronika
Fantom Opatov
41,247,6248422048,0810450300,2940,0400,000000
88.Šembera Vít
Havana Lanškroun B
41,142,2256451943,1210947620,5790,0800,000000
89.Marušinec Roman
Bullšiti Moravská Třebová B
40,940,4356471945,3011753680,5850,0410,010000
90.Podmanický Petr
Zombie Jevíčko
40,832,3556341136,367728670,87120,1620,030000
91.Havlíček Petr
Zombie Jevíčko
40,640,0056351441,868636500,5890,1010,010000
92.Kysilka Miloš
S.L.Z.A. Němčice
40,040,0052301243,667131320,4550,0710,010000
93.Rössler Pavel
Havana Lanškroun
40,036,362422838,895421440,8140,0710,020000
94.Kučera Jakub
Respekt Huntovna Polička
39,943,5956391744,799643370,3960,0600,000000
95.Eliáš Zdeněk
Kobry Chornice
39,840,4356471943,2411148570,5160,0500,000000
96.Konopáčová Barbora
SK Mikuleč B
39,648,2848291445,837233140,1940,0600,000000
97.Pohl Milan
Draci Černovír
39,448,0856522550,001286490,0700,0000,000000
98.Felkl Petr
Maniac Svitavy
38,935,7156281039,686325340,5480,1300,000000
99.Kosek Jiří
Skokani Polička
38,750,0056402048,45974700,0000,0000,000000
100.Souček Vladimír
SK Mikuleč
38,738,2456341343,028637420,4960,0710,010000
101.Pecha David
Huntovna Polička
38,238,7156311241,777933390,4970,0900,000000
102.Schuster Dominik
Buldoci Moravská Třebová B
37,638,8956542140,1612751470,37130,1010,010000
103.Roušar Daniel
Respekt Huntovna Polička
37,534,8856431541,5110644500,47100,0910,010000
104.Lepka Jiří
SK Mikuleč
37,035,0056401441,0010041510,5180,0800,000000
105.Demele Jiří
Vetřelci Litomyšl
36,638,1056421641,9010544500,4810,0100,000000
106.Minařík Miloš
Typos Ústí nad Orlicí
36,430,002420638,304718330,7030,0600,000000
107.Toběrný Otakar
S.L.Z.A. Němčice
36,235,0052401442,429942400,4050,0500,000000
108.Slodičák David
Havana Lanškroun B
36,234,2156381342,279741450,4650,0500,000000
109.Kryštof Petr
Zombie Jevíčko
36,035,2956511839,0212348590,4890,0700,000000
110.Veselík Miloš
Vosy Litomyšl
35,237,5048401540,869338240,2640,0400,000000
111.Procházková Nikola
Maniac Svitavy B
34,836,1756471743,1011650270,2340,0300,000000
112.Bahrij Josef
Voklik Benátky
33,636,1148361340,918836250,2800,0000,000000
113.Mrázek Jiří
Grizzly Litomyšl
32,833,3356301033,336923370,5420,0300,000000
114.Jukl Jiří
Dart Club Domanín
32,430,2352431335,5810437460,4460,0610,010000
115.Kubů Romana
Vosy Litomyšl
32,129,174824737,935822190,3340,0700,000000
116.Heráková Marcela
Buldoci Moravská Třebová B
31,328,2656461333,6411037540,4970,0600,000000
117.Pavliš Kamil
Žraloci Svitavy
31,38,332412129,03319230,7490,2900,001000
118.Odehnal Alexander
Liga Vyjímečných Svitavy
31,032,4356371236,679033240,2730,0300,000000
119.Jirgleová Markéta
Draci Černovír
29,733,9356561938,691375390,0700,0000,000000
120.Bádal Ludvík
Buldoci Moravská Třebová B
29,125,5356471232,4611437550,4840,0400,000000
121.Pagáč Petr
Grizzly Litomyšl
28,926,475634932,538327360,4330,0400,000000
122.Bílek Radek
Bullšiti Moravská Třebová B
28,325,005628736,627126140,2040,0600,000000
123.Matějka David
Rukolet Koldín
27,520,005635729,898726360,4170,0820,021000
124.Houdek Petr
Dart Club Domanín
26,518,925237729,679127370,41100,1100,000000
125.Komínek Petr
Grizzly Litomyšl
25,921,885632729,497823300,3840,0500,000000
126.Svatošová Eliška
Fantom Opatov
24,222,864835827,857922230,2910,0100,000000
127.Kalous Roman
Typos Ústí nad Orlicí
18,116,672412219,2326580,3100,0000,000000
128.Dubišar Jakub
Grizzly Litomyšl
17,89,385632321,057616300,3920,0300,000000
129.Svatoš Karel
Fantom Opatov
15,47,144842321,0010021240,2420,0200,000000
130.Šmejda Michal
Za Vodou Litomyšl
 100,005233100,006661,0040,6720,331200
131.Sršeň Stanislav
Huntovna Polička
 87,50568775,002015201,0040,2010,050000
132.Putnar Petr
Skokani Polička
 81,2556161376,47342600,0000,0000,000000
133.Kicukis David
Za Vodou Litomyšl
 80,0052201676,094635380,83100,2210,021000
134.Žáček Pavel
Vetřelci Litomyšl
 75,005612962,503220220,6930,0910,030000
135.Lněnička Petr
Fantom Opatov
 75,00484375,008620,2500,0000,000000
136.Jebousková Barbora
Klikaři Damníkov B
 72,735611869,232618180,6920,0800,000000
137.Filip Václav
Maniac Svitavy B
 70,5956171266,673926240,6210,0300,000000
138.Doleček Tadeáš
Klikaři Damníkov B
 66,6756271859,096639280,4260,0930,050000
139.Novák Stanislav
Klikaři Damníkov B
 65,3856261762,506440430,6760,0900,000000
140.Fotr Pavel
Klikaři Damníkov B
 65,0056201356,254827280,5830,0600,000000
141.Král Štěpán
SK Mikuleč B
 64,294814960,00352170,2040,1100,000000
142.Dražkovič Pavel
S.L.Z.A. Němčice
 62,5052241555,746134310,5160,1000,000000
143.Hruboň Michal
Za Vodou Litomyšl
 60,0052251556,066637390,5980,1220,031000
144.Švichký Pavel
Bullšiti Moravská Třebová
 60,002410659,092213180,8210,0500,000000
145.Vykydal Vladimír
Kobry Chornice
 60,005610657,142816110,3920,0700,000000
146.Plhal Zdeněk
Žraloci Svitavy
 60,002410656,522313170,7400,0020,091000
147.Michálek Milan
Havana Lanškroun
 60,00245358,33127141,1760,5000,000000
148.Walta Richard
Skokani Polička
 59,2656271659,38643800,0000,0000,000000
149.Soukal Petr
Skokani Polička
 58,335612750,00281400,0000,0000,000000
150.Šágr Pavel
Žraloci Svitavy
 57,14247458,821710171,0060,3500,000000
151.Hendrych Tomáš
Huntovna Polička
 57,14567452,94179140,8220,1200,000000
152.Vašek Jiří
Vetřelci Litomyšl
 52,1756231250,005628240,4340,0700,000000
153.Hečko Karel
Liga Vyjímečných Svitavy
 50,0056241251,725830120,2110,0200,000000
154.Janisch Erik
Klikaři Damníkov
 50,0056241250,006231360,5840,0600,000000
155.Coufal Pavel
Za Vodou Litomyšl
 50,0052241248,285828410,7140,0710,020000
156.Hruboňová Lenka
Za Vodou Litomyšl
 50,005212651,613116140,4580,2600,000000
157.Janovský Martin
Draci Černovír
 50,005612648,15271330,1110,0400,000000
158.Ulrych Jakub
Rukolet Koldín
 50,005610556,002514120,4810,0400,000000
159.Záviška Antonín
Zombie Jevíčko
 50,00566350,0016870,4410,0600,000000
160.Matějka Kamil
Rukolet Koldín
 50,00566342,86146130,9310,0700,000000
161.Novák Václav
Grizzly Litomyšl
 50,00564250,008430,3810,1300,000000
162.Pluhař Martin
Havana Lanškroun B
 50,00564250,008440,5000,0000,000000
163.Kalandrová Iva
Maxville Moravská Třebová
 50,00524244,449420,2200,0000,000000
164.Kovačevič Ljuban
Klikaři Damníkov B
 50,00564244,449430,3300,0000,000000
165.Charalambidis Ivo
Klikaři Damníkov B
 50,00562150,006320,3300,0000,000000
166.Mikulecká Růžena
Voklik Benátky
 50,00482140,005210,2020,4000,000000
167.Bednář Jan
Vetřelci Litomyšl
 46,1556261250,005829180,3130,0500,000000
168.Zika Ondřej
SK Mikuleč
 45,455611546,432813220,7930,1100,000000
169.Kučera Petr
Draci Černovír
 45,005620949,02512500,0000,0000,000000
170.Vykydal Dan
Havana Lanškroun B
 44,0056251148,396230270,4420,0300,000000
171.Václavík Ondřej
Maxville Moravská Třebová
 42,86527337,5016650,3100,0000,000000
172.Hlubinka Zdeněk
Bullšiti Moravská Třebová B
 42,3156261146,156530290,4530,0500,000000
173.Brázda Zdeněk
Liga Vyjímečných Svitavy
 42,115619841,304619210,4660,1300,000000
174.Klofanda Miloslav
Klikaři Damníkov B
 41,675612541,38291250,1700,0000,000000
175.Dubišar Jiří
S.L.Z.A. Němčice
 40,915222940,745422160,3010,0200,000000
176.Šimon Marek
Klikaři Damníkov B
 40,7456271148,577034330,4760,0900,000000
177.Rambousek Milan
Voklik Benátky
 40,004810434,7823890,3900,0000,000000
178.Petr Lukáš
Voklik Benátky
 39,134823942,595423140,2610,0200,000000
179.Homoláč Robert
Liga Vyjímečných Svitavy
 38,4656261043,756428140,2220,0300,000000
180.Vlček Radek
SK Mikuleč
 38,4656261039,066425250,3920,0300,000000
181.Charous Karel
Liga Vyjímečných Svitavy
 38,465613538,713112120,3930,1000,000000
182.Sodomka Jan
S.L.Z.A. Němčice
 37,505224944,645625160,2950,0900,000000
183.Mach Michal
Respekt Huntovna Polička
 37,50568336,84197100,5300,0000,000000
184.Benko Tomáš
SK Mikuleč
 36,845619741,304619170,3730,0700,000000
185.Bureš Milan
Huntovna Polička
 36,845619739,134618220,4810,0210,020000
186.Musil Pavel
Buldoci Moravská Třebová
 35,715614542,863515160,4610,0300,000000
187.Svoboda Josef
SPS Hradecká Žízeň
 34,625626941,796728270,4050,0700,000000
188.Zmeškal Roman
Buldoci Moravská Třebová
 33,335612445,163114100,3200,0000,000000
189.Musil Jiří
Buldoci Moravská Třebová
 33,335612437,042710130,4830,1100,000000
190.Štěpánková Monika
Vetřelci Litomyšl
 33,33566230,7713430,2300,0000,000000
191.Zechová Lucie
Zombie Jevíčko
 30,005610333,3324830,1300,0000,000000
192.Šeda Luboš
Rukolet Koldín
 29,175624735,095720420,7450,0900,000000
193.Dostál Jaromír
S.L.Z.A. Němčice
 28,575214437,143513210,6020,0600,000000
194.Fendrychová Lucie
Respekt Huntovna Polička
 28,575614432,26311090,2930,1000,000000
195.Stráník Petr
S.L.Z.A. Němčice
 27,785218538,304718310,6600,0000,000000
196.Drtílek Tomáš 74
Buldoci Moravská Třebová B
 26,675615431,43351180,2300,0000,000000
197.Molnár Peter
Za Vodou Litomyšl
 26,325219535,424817200,4210,0210,020000
198.Večeřa Josef
Kobry Chornice
 25,005624632,145618100,1820,0400,000000
199.Kredvík Tomáš
SPS Hradecká Žízeň
 25,005616439,024116300,73100,2400,000000
200.Novák Pavel
Grizzly Litomyšl
 25,00568235,0020730,1500,0000,000000
201.Meduna Martin
Typos Ústí nad Orlicí
 25,00248226,32195100,5300,0010,050000
202.Gregor Tomáš
Grizzly Litomyšl
 25,00564136,3611430,2700,0000,000000
203.Otradovský Zdeněk
Za Vodou Litomyšl
 25,00524130,0010380,8000,0000,000000
204.Hák Daniel
Za Vodou Litomyšl
 24,005225629,315817290,5030,0500,000000
205.Šmídek Aleš
Fantom Opatov
 23,814821529,174814120,2500,0000,000000
206.Zeman Luděk
Rukolet Koldín
 22,225627632,316521310,48120,1810,020000
207.Kopecká Lucie
Liga Vyjímečných Svitavy
 22,22569226,3219550,2600,0000,000000
208.Janků Michaela
SK Mikuleč B
 22,22489225,0020580,4000,0000,000000
209.Janischová Nikol
Klikaři Damníkov B
 20,00565133,3312400,0000,0000,000000
210.Klempa Petr
Maxville Moravská Třebová
 18,755216327,033710170,4620,0500,000000
211.Beran Tomáš
Havana Lanškroun
 18,182411232,14289160,5770,2510,040000
212.Winklerová Martina
Maniac Svitavy B
 18,185611231,03299160,5500,0000,000000
213.Horák Vladimír
Maxville Moravská Třebová
 18,185211223,08266100,3810,0400,000000
214.Zámečníková Ludmila
SK Mikuleč
 17,655617328,574212120,2940,1000,000000
215.Kučera František
Maniac Svitavy
 16,675612215,38264190,7360,2300,000000
216.Bednářová Monika Josefína
Vetřelci Litomyšl
 15,385626422,956114160,2610,0200,000000
217.Wolfová Jana
Kobry Chornice
 15,005620323,404711130,2820,0400,000000
218.Pelíšek Jaromír
Zombie Jevíčko
 12,505616220,0035770,2030,0900,000000
219.Zezula Jiří
Maxville Moravská Třebová
 12,50528131,82227130,5900,0000,000000
220.Andrlík Petr
Skokani Polička
 11,545626324,59611500,0000,0000,000000
221.Chrastina Petr
Zombie Jevíčko
 11,545626322,586214160,2630,0500,000000
222.Zelenka Jan
Havana Lanškroun B
 10,005610124,0025610,0410,0400,000000
223.Bílý Tomáš
Havana Lanškroun
 10,002410121,74235170,7410,0400,000000
224.Purket Dominik
Skokani Polička
 9,525621218,7548900,0000,0000,000000
225.Vykydal Tomáš
Kobry Chornice
 6,675615117,6534650,1510,0300,000000
226.Poláčková Marie
SK Mikuleč B
 6,674815115,1533510,0300,0000,000000
227.Křížová Petra
Dart Club Domanín
 6,255216111,43354120,3420,0600,000000
228.Kučerová Adéla
Maniac Svitavy B
 0,00561403,4529120,0710,0300,000000
229.Macková Kristýna
Havana Lanškroun B
 0,00568023,8121540,1900,0000,000000
230.Zachová Elisabeth
Liga Vyjímečných Svitavy
 0,0056700,0014040,2900,0000,000000
231.Hons Jiří
Bullšiti Moravská Třebová
 0,00244027,2711320,1800,0000,000000
232.Antony Pavel
Dart Club Domanín
 0,00524011,119170,7800,0000,000000
233.Sýkora Jiří
Liga Vyjímečných Svitavy
 0,00564011,119110,1100,0000,000000
234.Demel Tomáš
Respekt Huntovna Polička
 0,00563025,008240,5000,0000,000000
235.Mička Lukáš
SPS Hradecká Žízeň
 0,00563025,008210,1320,2500,000000
236.Sopoušek Rostislav
Voklik Benátky
 0,00483025,008200,0000,0000,000000
237.Beránek Jiří
Vetřelci Litomyšl
 0,00561033,333110,3300,0000,000000
238.Vítková Lenka
Klikaři Damníkov B
 0,0056100,002000,0000,0000,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 07:14:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement