Výsledková listina turnaje
UŠO > Pardubický kraj > Výsledková listina turnaje (1-44/44)
 NáhledTiskNahoru
MO Pardubický kraj - dvojice

30.12.2023| Damníkov - KD Damníkov| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Kovačevič Ljuban| Dvojic: 44| Žebříčků: 17

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec
Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Chrudim
2.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Chrudim
Kišš Marek CZE070892AAvengers Chrudim
3.Krzák Daniel CZE063251Hradec Králové
Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.
4.Fotr Kamil CZE009291BŠipkaři Damníkov, z.s.
Motyčka Jakub CZE033900BŠipkaři Damníkov, z.s.
5.Flašar Lukáš CZE029903AŽraloci Svitavy
Šágr Pavel CZE002643AŽraloci Svitavy
5.Mazánek Aleš CZE021850AAvengers Chrudim
Dobšíček Jan CZE021441AU Ajšíra Studnice
7.Balcar Petr CZE053268AHavana Lanškroun
Matějíčný Radek CZE009463AZippo team Štít
7.Janisch Erik CZE023957BŠipkaři Damníkov, z.s.
Morawetz Petr CZE013251BŠipkaři Damníkov, z.s.
9.Hons Jan CZE057505AŠroti Moravská Třebová
Rolínek Lubomír CZE075199CMaxville Moravská Třebová
9.Profous Patrik CZE075660BKocouři Moravany
Zahradník Vlastimil CZE020511AKocouři Moravany
9.Vařejčko Marek CZE070512DExtrém Šilinkův Důl
Vařejčko Roman CZE070511DPředhradská Letka
9.XXXPoledno František
Hlubinka Petr CZE019750DŠroti Moravská Třebová
13.Franc Martin CZE058041Co se našlo Šonov
Hodanová Hana CZE079291Náchod
13.Hons Jiří CZE057502AŠroti Moravská Třebová
Kohut Vlastimil CZE016987ALiga Vyjímečných Svitavy
13.Kouba Petr CZE027610DSací Komando Bučina
Horák Richard CZE049274BVoklik Benátky
13.Mačát Filip CZE070844DHavana Lanškroun
Pluhař Martin CZE071205BHavana Lanškroun
17.Bílý Tomáš CZE010452AHavana Lanškroun
Zdražil Tomáš CZE046830BŠipkaři Damníkov, z.s.
17.Kovačevič Ljuban CZE063604CŠipkaři Damníkov, z.s.
Jebousek Luděk CZE053990CŠipkaři Damníkov, z.s.
17.Kovář Petr CZE066618AHavana Lanškroun
Kubešová Lenka CZE047806AHavana Lanškroun
17.Novák Stanislav CZE051517DŠipkaři Damníkov, z.s.
Mikulecká Růžena CZE048636DVoklik Benátky
17.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim
17.Rot Michal CZE058097AŽraloci Svitavy
Pavliš Kamil CZE005009AŽraloci Svitavy
17.Rybička David CZE074101Ústí nad Orlicí
Simonová Blanka CZE073524Choceň
17.XXXHejlek Bohuslav CZE002755C
Herman Karel CZE066559Slepotice
25.Doleček Tadeáš CZE074816DŠipkaři Damníkov, z.s.
Janischová Nikol CZE052146CŠipkaři Damníkov, z.s.
25.Horáková Adéla CZE067148CŠipkaři Damníkov, z.s.
Králová Barbora CZE076840Janov
25.Janků Michaela CZE059506DSK Mikuleč
Sodomková Nikola CZE059507DSK Mikuleč
25.Klofanda Miloslav CZE050668CŠipkaři Damníkov, z.s.
Vítek Josef CZE072236Opatov
25.Melich Pavel CZE045073Zlatí Bažanti Velké Poříčí
El Petra CZE071464Nové Město nad Metují
25.Vařejčková Romana CZE072362DPředhradská Letka
Koukolová Veronika CZE071349CGrizzly Litomyšl
25.Vítková Lenka CZE072234CŠipkaři Damníkov, z.s.
Marusincova Natalie WRD073987Šipkaři Damníkov, z.s.
25.Závodníková Lucie CZE036790CSK Mikuleč
Poláčková Marie CZE060364DSK Mikuleč
33.Bílek Radek CZE070421DŠroti Moravská Třebová
Kytlica Marián CZE078358Šroti Moravská Třebová
33.Chleboun Petr CZE056956BGold Panthers Česká Třebová
Chlebounová Natálie CZE060961Lanškroun
33.Drtílek Tomáš CZE073098CBuldoci Moravská Třebová
Drtílek Tomáš 74 CZE073248CBuldoci Moravská Třebová
33.Fotr Pavel CZE007196CŠipkaři Damníkov, z.s.
Marušinec Roman CZE072870DŠroti Moravská Třebová
33.Herman Vojtěch CZE066553Pardubice
Herman Ondřej CZE066554Pardubice
33.Hynková Erika CZE056535Litomyšl
Charalambidis Ivo CZE048723CŠipkaři Damníkov, z.s.
33.Kovačevičová Eva CZE066212CŠipkaři Damníkov, z.s.
Petr Lukáš CZE066209BVoklik Benátky
33.Královič Lukáš CZE079288Moravská třebová
Procházka David CZE079289Kunčina
33.Kubů Romana CZE064160DVosy Litomyšl
Nekvindová Lucie CZE056536DVosy Litomyšl
33.Veselík Miloš CZE056538DVosy Litomyšl
Syvala Jiří CZE056537DVosy Litomyšl
33.Vykydal Dan CZE071959DHavana Lanškroun
Chládek Martin CZE072023DHavana Lanškroun
33.Žák Marek CZE058100BBuldoci Moravská Třebová
Schuster Dominik CZE056355BBuldoci Moravská Třebová
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 15:00:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement