Výsledková listina turnaje
UŠO > Pardubický kraj > Výsledková listina turnaje (1-45/45)
 NáhledTiskNahoru
MO Pardubický kraj - dvojice

13.1.2024| Slepotice - Slepotice| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Slavíková Olga| Dvojic: 45| Žebříčků: 17

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec
Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Chrudim
2.Kramařík Ladislav CZE037347AKlášterní Mniši Slatiňany
Opavský Simon CZE069841AKlášterní Mniši Slatiňany
3.Profous Patrik CZE075660BKocouři Moravany
Zahradník Vlastimil 1996CZE020511AKocouři Moravany
4.Kopáč Filip CZE075798AU Ajšíra Studnice
Doležal Petr CZE054600ABlack Horses Pardubice
5.Čermák David CZE046155AU Ajšíra Studnice
Dobšíček Jan CZE021441AU Ajšíra Studnice
5.Škarda Dominik CZE069069BŠK Jezbořice
Krišťák Petr CZE062450CŠipkaři Lány
7.Kišš Marek CZE070892AAvengers Chrudim
Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Chrudim
7.Motyčka Jakub CZE033900BŠipkaři Damníkov, z.s.
Janisch Erik CZE023957BŠipkaři Damníkov, z.s.
9.Čáslavka Petr CZE051852DDarda Radim
Routner Roman CZE013641CŠtamgasti Luže
9.Černý Josef CZE037530CMordorští Vrhači Pardubice
Bouška Jan CZE074538DDarda Radim
9.Hanovcová Karolína CZE070078BVokotrop Pardubice
Roček Jiří CZE062253
9.Mazánek Aleš CZE021850AAvengers Chrudim
Zahradník Vlastimil 1964CZE001981BHornets Darts Pardubice
13.Blažej Jiří CZE004882Dolní Roveň
Novotná Iva CZE046685AShadow Darts Pardubice
13.Břicháček Pavel CZE041113AStřelci Vrbatův Kostelec
Nedvídek Daniel CZE064486DDC Holice
13.Pavelka Josef CZE026569APalmička Přelouč
Stacho Miroslav CZE032123APalmička Přelouč
13.Veselý Oldřich CZE061329ABlack Horses Pardubice
Bartušek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány
17.Bořánek David CZE075080DGauneři Kolín
Růžičková Barbora CZE079520Pardubice
17.Borovanský Karel CZE003802BKleopatra Chrudim
Ceral Jakub CZE079143BKleopatra Chrudim
17.Kučerová Eva CZE053262DDC Hostovice
Slavíková Olga CZE052955DDC Hostovice
17.Spilka František CZE037161DOsvěžovna Chrudim
Popelka Radek CZE061331BKleopatra Chrudim
17.Suchánek Marcel CZE076615DMordorští Vrhači Pardubice
Vávra David CZE051528ABulls Pardubice
17.Šírek Michal CZE033265AU Ajšíra Studnice
Motyčka Jiří CZE005467AAsgard's Labiště Pardubice
17.Teplý Daniel CZE070889Slepotice
Kopečný Martin CZE056685
17.Teplý Jaroslav CZE065397AKocouři Moravany
Kopečný Petr CZE066551Slepotice
25.Bortl Miloš CZE032004CMentolky Němčice
Bureš Radek CZE070879Moravany
25.Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany
Štěpánová Petra CZE058303DMordorští Vrhači Pardubice
25.Kalina Jan CZE044473Pardubice
Hnídek Jiří CZE075081DGauneři Kolín
25.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim
Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
25.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
Velebová Bára CZE067265CU Ajšíra Studnice
25.Tomáš Jiří CZE052680CŠK Stolinka Nový Bydžov
Miklošková Dagmar CZE079511Přelouč
25.Vaněk František CZE021848AKocouři Moravany
Veselý Lukáš CZE044676Kocouři Moravany
25.Veselá Iveta CZE072244Hornets Darts Pardubice
Kysilková Kateřina CZE068784CShadow Darts Pardubice
33.Dašek Milan CZE005811BHornets Darts Pardubice
Mareš Roman CZE008398DHornets Darts Pardubice
33.Fotr Pavel CZE007196CŠipkaři Damníkov, z.s.
Kopečný Zdeněk CZE075073Sobětuchy
33.Herman Ondřej CZE066554Pardubice
Herman Vojtěch CZE066553Pardubice
33.Klofanda Miloslav CZE050668CŠipkaři Damníkov, z.s.
Herman Karel CZE066559Slepotice
33.Košnarová Veronika CZE079509Moravany
Košnar Lukáš CZE079510Moravany
33.Mužík David CZE079512Slepotice
Kulhánek Jakub CZE079513Moravany
33.Skutil Martin CZE079519Pardubice
Burkovič Tomáš CZE064506Chvojenec
33.Solilová Michaela CZE049839Moravany
Stříbrná Šárka CZE075074Turov
33.Tégl Vladimír CZE002414AKocouři Moravany
Slavík Vladimír CZE021847AKocouři Moravany
33.Téglová Kristýna CZE075084Chroustovice
Štěrbová Michaela CZE066555Chroustovice
33.Teplý Filip CZE075085Slepotice
Veselý Vojtěch CZE075086Slepotice
33.Vágnerová Alena CZE051526DHornets Darts Pardubice
Novotná Jiřina CZE049730DHornets Darts Pardubice
33.Vodvárková Martina CZE075014DPředhradská Letka
Koráb Martin CZE000500AExtrém Šilinkův Důl
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 15:09:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement