Výsledková listina turnaje
UŠO > Pardubický kraj > Výsledková listina turnaje (1-25/25)
 NáhledTiskNahoru
Reg. Master Pardubicko - dvojice muži

24.2.2024| Chrudim - Cleopatra| Dvojice muži| Rozhodčí: Netolický Milan| Dvojic: 25| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Daňo Lukáš CZE061599ATajfun Darts Havlíčkův Brod
2.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
3.Čáslavka Petr CZE051852DDarda Radim
Kalaš Vladimír CZE005391BDarda Radim
4.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Chrudim
Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec
5.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav
Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
5.Rajman Daniel CZE075658DCentrála Kameničky
Bakič Jan CZE032483AŠK Ambiente 2000 Pardubice
7.Čermák David CZE046155AU Ajšíra Studnice
Vávra David CZE051528ABulls Pardubice
7.Šobr Miloslav CZE028635BU Ajšíra Studnice
Pavlas Martin CZE069728BŠK Jezbořice
9.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
9.Kouba Petr CZE027610DSací Komando Bučina
Horák Richard CZE049274BVoklik Benátky
9.Kramařík Ladislav CZE037347AKlášterní Mniši Slatiňany
Kasl Václav CZE000642ATrefa "21" Chrudim
9.Vařejčko Roman CZE070511DPředhradská Letka
Vařejčko Marek CZE070512DExtrém Šilinkův Důl
13.Černý Josef CZE037530CMordorští Vrhači Pardubice
Pešek Jan CZE008028DOhnivá Šipka Chrudim
13.Doležal Petr CZE054600ABlack Horses Pardubice
Rejnek Jan CZE071099BHornets Darts Pardubice
13.Novotný Tomáš CZE000359AŠK Ambiente 2000 Pardubice
Popďakunik Lukáš CZE018951AŠK Ambiente 2000 Pardubice
13.Pátek Martin CZE067401AFaraon Hlinsko
Nekvinda Josef CZE075036DCentrála Kameničky
17.Bahrij Josef CZE078575DVoklik Benátky
Roček Jiří CZE062253
17.Beran Tomáš CZE058096AHavana Lanškroun
Opavský Simon CZE069841AKlášterní Mniši Slatiňany
17.Klofanda Miloslav CZE050668CŠipkaři Damníkov, z.s.
Fotr Pavel CZE007196CŠipkaři Damníkov, z.s.
17.Kubeš Michal CZE056953AHavana Lanškroun
Chládek Martin CZE072023DHavana Lanškroun
17.Liška Jakub CZE074954ATrefa "21" Chrudim
Svoboda Petr CZE018804ATrefa "21" Chrudim
17.Mázor Pavol WRD077164DMordorští Vrhači Pardubice
Routner Roman CZE013641CŠtamgasti Luže
17.Novák Stanislav CZE051517DŠipkaři Damníkov, z.s.
Jebousek Luděk CZE053990CŠipkaři Damníkov, z.s.
17.Veselý Oldřich CZE061329ABlack Horses Pardubice
Bartušek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány
25.Zajíček Filip CZE070509DStřelci Vrbatův Kostelec
Zita Jiří CZE068417DRivalové Eden Heřmanův Městec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 21:33:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement