Výsledková listina turnaje
UŠO > Pardubický kraj > Výsledková listina turnaje (1-47/47)
 NáhledTiskNahoru
MO Pardubický kraj - jednotl.

13.4.2024| Studnice - KD| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Čáslavka Petr| Hráčů: 47| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bříza David CZE068766AFaraon Hlinsko
2.Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko
3.Srba Ladislav CZE019069DMordorští Vrhači Pardubice
4.Kubový Vít CZE062417CU Ajšíra Studnice
5.Rajman Daniel CZE075658DCentrála Kameničky
5.Sobotka Leoš 1984CZE001361Trhová Kamenice
7.Čáslavka Petr CZE051852DDarda Radim
7.Zahradník Jakub CZE020575Vysoké Mýto
9.Břicháček Pavel CZE041113AStřelci Vrbatův Kostelec
9.Hlubinka Petr CZE019750DŠroti Moravská Třebová
9.Kalaš Vladimír CZE005391BRychtář Hlinsko
9.Mrštík Libor CZE075659CCentrála Kameničky
13.Mazánek Aleš CZE021850AKocouři Moravany
13.Pecina Jiří CZE063945DPředhradská Letka
13.Světinský Lukáš CZE005554ASoliter Chrudim
13.Šoula Jiří CZE079826Pardubice
17.Kučera Jan CZE053263DDC Hostovice
17.Kušina Miloslav CZE030006Chocenice
17.Laštůvka Milan CZE031285CU Ajšíra Studnice
17.Novotný Martin CZE079868Chrudim
17.Ondráček Martin CZE013375ASavci Hlinsko
17.Pokorný Vladislav CZE027301ASavci Hlinsko
17.Sobotka Radek CZE049198CCentrála Kameničky
17.Šírek Michal CZE033265AU Ajšíra Studnice
25.Matějka Aleš CZE056136Hlinsko
25.Ondráček Pavel CZE067696Hlinsko
25.Petřík Tomáš CZE080898Vojnův Městec
25.Schuster Dominik CZE056355BBuldoci Moravská Třebová
25.Slavík Vladimír CZE021847AKocouři Moravany
25.Sobotka Leoš 1961CZE007883Trhová Kamenice
25.Tégl Vladimír CZE002414AKocouři Moravany
25.Trávníček Jaromír CZE041686Hlinsko v Čechách
33.Bádal Ludvík CZE055567CBuldoci Moravská Třebová
33.Bouška Jan CZE074538DDC Hostovice
33.Černý Josef CZE037530CMordorští Vrhači Pardubice
33.Drtílek Tomáš 74 CZE073248CBuldoci Moravská Třebová
33.Fantl Milan CZE080440Kočí
33.Lelek Petr CZE064886Hlinsko
33.Myška Vít CZE040957CU Ajšíra Studnice
33.Ondráček Michal CZE074191Hlinsko
33.Pazour Michal CZE052948Hlinsko
33.Petrlík Pavel CZE019001CU Ajšíra Studnice
33.Popelka Michal CZE040221DFaraon Hlinsko
33.Profous Patrik CZE075660BKocouři Moravany
33.Roček Jiří CZE062253
33.Somsi David CZE080897Krucemburk
33.Zahradník Vlastimil CZE020511AKocouři Moravany
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 05:54:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement