Aktuality
UŠO > Plzeňský kraj > Aktuality
Ligový Pohár - výsledky k 19.12.2023

30.11.2023 21:11 (aktualizováno 19.12.2023 22:26) | Šmrha Jan | Přečteno: 863×

výsledky zadává vítěz sem do komentářů k článku

Vylosováno další kolo Poháru C+! 

 2. kolo AA+: do 17.12.2023    
     
BchSport bar Kdyně10:21SLScorpions OKO Plzeň
BchSnipers Klatovy B:BPPardál Rokycany
BchKonec světa Hyršov B0:21ARed Barons Plzeň
BPBSOD 334 01 "Z" Přeštice17:23AWest Club Litice
BchGladiátor Bukovec12:27BPLotři ze Sladovnický
BPSpartak Strašice B5:21AScorpions OKO Plzeň II
BchSport bar Kobra Horšovský Týn:BPSaint Tropez 22 BEST OF Plzeň
BchKonec světa Hyršov24:8BchComedy Club Klenčí
BchURNA Domažlice20:21BchKvíčovická Hospůdka
BPBSOD 33401 "Y" Přeštice21:19ASnipers Klatovy
BPDC HOLOUBKOV21:0BchIndiáni Semněvice
AŠK Nezvěstice-Žákava21:20ARiders Holýšov
     
 2. kolo C+: do 21.1.2024   
     
DPlaská zvěř:DB.A.U.G Viktoria Plzeň
CPKrálové Šumavy:CchKnights 105 Starý Klíčov
DŠK Letiny O:CchKonec světa Hyršov C
DHerberk 3D Plzeň:CPHrášci Klatovy
DLegendy Saint Tropez:DSlováci Plzeň
DSpartak Strašice:CchAmorovo šípy Haltrava Klenčí Pod Čerchovem.
DŠk Skašov:CPLovci Horní Bříza
DAligátoři Stříbro/CP Poster Guys OKO Plzeň B :CchSnipers Klatovy C
DDart's Pub Plzeň B3:21CPDart's Pub Plzeň
DSlováci Plzeň "B":CPChřestýšovci Plzeň
DDangerous:CPBumerang team Plzeň
DPoster Guys OKO Plzeň C:DMcPuppin's Plzeň "Lipánci"

 Hraje se stejně jako minulé sezony podle pravidel tak, že každé kolo se znovu losuje, takže do nového losu nevíte, s kým budet hrát v případě vítězství a na Velké Finále postupují z našeho kraje opět 3 družstva z kategorie AA+ a 3 z kategorie C+

 Pokud zjistíte něco, co nesedí, pište na plzenskykraj@sipky.org

Po zvážení situace bylo rozhodnuto o sloučení i poháru C+ na celý kraj, protože na Chodsku by nebylo téměř co hrát a výsledek by nebyl příliš objektivní.

Bude se tedy hrát takto:

Kategorie C+ ve 40 družstvech, v prvním kole by bude losováno 16 zápasů(bude 8 volných losů), do druhého půjde tedy 24 týmů, do třetího 12 a čtvrté kolo bude konečné, půjde do něj 6 a zůstanou 3, již postupující na VFLPU, které je v této kategorii 5.5.2024

termíny kol v kategorii najdete v termínovce a budou to:

1. kolo: 17.12.2023
2. kolo 21.1.2024
3. kolo 18.2.2024
4. kolo 24.3.2024

Kategorie AA+ ve 28 družstvech, v prvním kole by budou losovány jen 4 zápasy(bude 20 volných losů), do druhého půjde tedy 24 týmů, do třetího 12 a čtvrté kolo bude konečné, půjde do něj 6 a zůstanou 3, již postupující na VFLPU, které je v této kategorii 24.3.2024

termíny kol v kategorii najdete v termínovce a budou to:

1. kolo: 22.10.2023
2. kolo: 17.12.2023
3. kolo 21.1.2024
4. kolo 18.2.2024

 AA+ celý kraj   C+ Celý kraj 
       
1.BPBSOD 334 01 "Z" Přeštice 1.DAligátoři Stříbro
2.BPBSOD 33401 "Y" Přeštice 2.CchAmorovo šípy haltrava Klenčí Pod Čerchovem.
3.BchComedy Club Klenčí 3.DB.A.U.G Viktoria Plzeň
4.BPDC HOLOUBKOV 4.CPBSOD 33401 "X" Přeštice
5.BchGladiátor Bukovec 5.CPBumerang team Plzeň
6.BchIndiáni Semněvice 6.DDangerous
7.BchKonec světa Hyršov 7.CPDart's Pub Plzeň
8.BchKonec světa Hyršov B 8.DDart's Pub Plzeň B
9.BchKvíčovická Hospůdka 9.CPHEGEŠ 01 PLZEŇ
10.BPLotři ze Sladovnický 10.DHerberk 3D Plzeň
11.BPMcPuppin's Plzeň "Alfa", Plzen 11.CPHrášci Klatovy
12.BPPardál Rokycany 12.CPChřestýšovci Plzeň
13.BPPoster Guys OKO Plzeň 13.CchKnights 105 Starý Klíčov
14.ARed Barons Plzeň 14.DKominíci Plzen
15.ARiders Holýšov 15.CchKonec světa Hyršov C
16.BPSaint Tropez 22 BEST OF Plzeň 16.CchKonec světa Hyršov D
17.SLScorpions OKO Plzeň 17.CPKrálové Šumavy
18.AScorpions OKO Plzeň II 18.DLegendy Saint Tropez
19.ASnipers Klatovy 19.DLotři ze Sladovnický B
20.BchSnipers Klatovy B 20.CPLovci Horní Bříza
21.BPSpartak Strašice B 21.DLovci Horní Bříza B
22.BchSport bar Kdyně 22.CPMcPuppin's Plzeň "Beta", Plzen
23.BchSport bar Kobra Horšovský Týn 23.DMcPuppin's Plzeň "Lipánci"
24.AŠK Nezvěstice-Žákava 24.DPlaská zvěř
25.BPÚLET Křimice 25.CPPoster Guys OKO Plzeň B
26.BchURNA Domažlice 26.DPoster Guys OKO Plzeň C
27.AWest Club Litice 27.DSlováci Plzeň
28.BPZahrádkáři Slavoj Stod 28.DSlováci Plzeň "B"
    29.DSlováci Plzeň "C"
    30.CchSnipers Klatovy C
    31.DSpartak Strašice
    32.DŠK Letiny M
    33.DŠK Letiny O
    34.DŠk Skašov
    35.DŠK Vodokrty
    36.DŠpejchar Žákavá
    37.DŠprejchar Žákavá b
    38.DÚletky Křimice
    39.CchURNA Domažlice B
    40.DWest Club Litice B

 

 

 

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 16:32:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement