Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/117)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2024 - ŽENY kat. C + D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 117 | Turnajů: 304

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava316194823 700
2.Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice3161910617 400
3.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň313162716 150
4.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň316199315 000
5.Irimičuková Ludmila CZE067790DŠK Lítající mrtvoly Plzeň316199914 500
6.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický3161912113 800
7.Součková Soňa CZE011348CŠK Konec Světa Hyršov313162312 850
8.Němečková Hana CZE071021CŠK Konec Světa Hyršov315184711 950
9.Ondráčková Lenka CZE078410DDC McPuppin's1161711811 200
10.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava3161910811 100
11.Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10 312151710 800
12.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň3161910310 500
13.Skalová Vanesa CZE077594Stříbrné Hory316195010 300
14.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro31619579 800
15.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec33669 450
16.Tomková Pavlína CZE065509CŠK Indiáni Semněvice21618408 700
17.Lišková Kateřina CZE074466DDC Dart's Pub Plzeň11415358 100
18.Vochová Lenka CZE074810CŠK Posterguys OKO Plzeň1616567 700
19.Rynešová Jiřina CZE001385CŠK Konec Světa Hyršov31417357 500
20.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň1616417 200
21.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice11011176 900
22.Rezková Kristýna CZE064555CŠK Konec Světa Hyršov21214276 700
23.Tomanová Jaroslava CZE075341Plzeň1616356 300
24.Ječmenová Martina CZE070259CDC McPuppin's11011255 900
25.Pacholíková Michaela CZE069380CŠK Kolinec35885 850
26.Blažková Šárka CZE062560Plzeň O1212194 800
27.Přerovská Ivona CZE004299Chřešťovice1910364 550
27.Paitlová Klára CZE042472CDC Skleník Domažlice25774 550
29.Rainerová Olga CZE066619CŠK Kolinec24664 400
30.Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's99274 050
31.Vargová Monika CZE070976CŠK Amorovo Šípy Haltrava189103 800
32.Pitelová Ladislava CZE064169DŠK Slováci Plzeň1910143 350
32.Růžková Lenka CZE072170DŠK Úlet Křimice99113 350
34.Bezděková Jiřina CZE063755ŠK BSOD 334 01 Přeštice88133 200
35.Kovačíková Mia CZE066294CŠK Amorovo Šípy Haltrava99113 050
35.Rynešová Aneta CZE071020CŠK Konec Světa Hyršov9993 050
37.Mrázová Monika CZE070354DDC McPuppin's14552 400
37.Hodová Romana CZE074868Sušice4442 400
37.Svobodová Petra CZE052902DVlci Černošín4442 400
40.Böhmová Pavla CZE080023Kbelnice6662 300
41.Nocarová Tereza CZE079705Plzeň5592 250
42.Filipová Šárka CZE064956CDC Přístav Sokolov6662 100
43.Pelantová Nikol CZE039656CVSB Bolevec Plzeň14552 000
44.Votípková Eliška CZE077598DŠK Špejchar Žákavá5561 950
45.Rubková Gabriela CZE064696Plzeň14551 900
46.Konopová Lenka CZE040923CŠK Amorovo Šípy Haltrava14551 800
46.Pechholdová Petra CZE076038Plzeň4441 800
48.Kinclová Eva CZE076244CŠK URNA Domažlice5551 750
48.Jandová Jana CZE068295Otov 1113441 750
50.Tománková Kateřina CZE079598Rokycany4441 700
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 17:12:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement