Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-22/22)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži

21.10.2023| 01 - Plzeň - Klub OKO Plzeň| Dvojice muži| Rozhodčí: Šmrha Jan| Dvojic: 22| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Harmáček Tomáš CZE044858AŠK Riders Holýšov
Polena Jaroslav CZE019355ADC Red Barons Plzeň
2.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
3.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
4.Čermák David CZE000265ADC Red Barons Plzeň
Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov
5.Kraft Jaroslav CZE064329CŠK Chřestýšovci Plzeň
Černý Jan CZE070670CŠK Dangerous Plzeň
6.Štorek František CZE058923AŠK Sušice
Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
7.Mošnička Michael CZE013253BŠK Gladiátoři Stříbro
Slába Marek CZE058959CŠK Gladiátoři Stříbro
8.Vorlíček Petr CZE006113BŠK Posterguys OKO Plzeň
Jašek Milan CZE024342CŠK Posterguys OKO Plzeň
9.Rybka Václav CZE054769BŠK Lotři ze Sladovnický
Chrien Štefan CZE061586BDC Kameňák Plzeň
10.Beran Lukáš CZE007552CŠK Dangerous Plzeň
Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň
11.Vyhlas Jan CZE061683DDC McPuppin's
Mráz Václav CZE054196DDC McPuppin's
12.Padych Michal CZE061682BDC McPuppin's
Doubrava Miloslav CZE046092BDC McPuppin's
13.Velebný Daniel CZE067315CŠK Bumerang Plzeň
Rada Jaroslav CZE065456CDC McPuppin's
14.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
Kohout Petr CZE046712DŠK Lotři ze Sladovnický
15.Mikuš Milan CZE044706CŠK Kolinec
Koza Aleš CZE066904CŠK Kolinec
16.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
Vašíček Milan CZE072986DŠK Gladiátoři Stříbro
17.Císler Jan CZE025375CDC Knights 105 Starý Klíčov
Rojt Jiří CZE075694CDC Knights 105 Starý Klíčov
18.Lammel Tomáš CZE073901DŠK Slováci Plzeň
Jáchym Václav CZE076180DŠK Slováci Plzeň
19.Šleis Stanislav CZE004093Klenčí pod Čerchovem
Šleis Jakub CZE071467AŠK OKO Plzeň
20.Pacholík Stanislav CZE069371CŠK Kolinec
Deneš Gabriel CZE063932CŠK Kolinec
21.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Chodov
Horák Zdeněk CZE070537AŠK Riders Holýšov
22.Nový Luboš CZE075734BŠK Posterguys OKO Plzeň
Tesárek Jaroslav CZE075733BŠK Posterguys OKO Plzeň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.6.2024 07:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.6.2024 07:26:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement