Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-43/43)
 NáhledTiskNahoru
MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.

15.6.2024| Hyršov - U Džbánu| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Ryneš Jiří| Hráčů: 43| Žebříčků: 15

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sazama Jaroslav CZE028708ADC Bunda Starý Klíčov
2.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov
3.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
4.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
5.Fischer Radek CZE036780BŠK Chodov
5.Kodýdek Jiří CZE066762AŠK Zámek Horažďovice
7.Jandík Vratislav CZE055041BŠK Štiky Domažlice
7.Ryneš Jiří CZE009096BŠK Konec Světa Hyršov
9.Berka Roman CZE000917BŠK Konec Světa Hyršov
9.Ječmínek Radoslav CZE060211CŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
9.Pulkert Tomáš CZE039029BŠK Konec Světa Hyršov
9.Slovák Čestmír CZE011332AŠK Zámek Horažďovice
13.Baborák Jindřich CZE039444BŠK Retro Domažlice
13.Formánek Marek CZE015255BŠK Konec Světa Hyršov
13.Sazama Václav 1986CZE026432BŠK Konec Světa Hyršov
13.Svobodová Petra CZE052902DVlci Černošín
17.Belancová Martina CZE031951BŠK Konec Světa Hyršov
17.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava
17.Fischer Jan CZE033349CŠK Chodov
17.Kliment Ladislav CZE058869AŠK Zámek Horažďovice
17.Ľahký Peter 1970CZE008180BŠK Konec Světa Hyršov
17.Mergl Jan CZE068524CDC Těsně vedle
17.Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov
17.Součková Soňa CZE011348CŠK Konec Světa Hyršov
25.Badín Jaroslav CZE000008ADC Bunda Starý Klíčov
25.Jandíková Kateřina CZE055042BŠK Štiky Domažlice
25.Jandíková Natálie CZE060501BŠK Štiky Domažlice
25.Kuneš Karel CZE004011BŠK Konec Světa Hyršov
25.März Martin CZE002229BŠK Konec Světa Hyršov
25.Sazama Václav 1955CZE015275BŠK Konec Světa Hyršov
25.Šmerda Oskar CZE079930Domažlice
25.Vránová Dana CZE027068CŠK Konec Světa Hyršov
33.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Chodov
33.Čáslava Vladimír CZE050924BŠK Konec Světa Hyršov
33.Čáslavová Javornická Jaroslava CZE071203BŠK Konec Světa Hyršov
33.Fousová Marie CZE064557BŠK Konec Světa Hyršov
33.Kůs Libor CZE066583Domažlice
33.Ľahký Peter 1997CZE063766Domažlice
33.Němečková Hana CZE071021CŠK Konec Světa Hyršov
33.Rynešová Jiřina CZE001385CŠK Konec Světa Hyršov
33.Strádal Milan CZE021992BŠK URNA Domažlice
33.Tomková Pavlína CZE065509CŠK Indiáni Semněvice
33.Zezula Michal CZE072905CVlci Černošín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.7.2024 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.7.2024 22:47:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement