Aktuality
Průkazové fotografie

10.7.2024 09:23 | Šulc Petr | Přečteno: 391×

Každoroční seznam hráčů, kteří musí doplnit průkazovou fotografii

  1. Průkazová fotografie může být barevná nebo černobílá.
  2. Rohy může mít buď rovné nebo zaoblené, přičemž rozměry musí být 35x45mm.
  3. Fotografie musí ukazovat nejen hlavu, ale i část ramen.
  4. Osoba na fotografii nesmí mít tmavé brýle (kromě nevidomých) nebo pokrývku hlavy (kromě zdravotních či náboženských důvodů).
  5. Pozadí musí být jednolité (ne členité), doporučuje se bílé nebo světle modré.
  6. Pozadí nesmí splývat s fotografovanou osobou - proto je lepší světlovlasé fotit na modrém pozadí.
  7. Osoba musí být zobrazena v čelním pohledu a její pohled musí směřovat do objektivu.
  8. Výška obličejové části hlavy, tj. vzdálenost od kořene nosu k bradě, musí být minimálně 13 mm. Mezi horním okrajem hlavy a horním okrajem fotografie musí být minimálně 2 mm.
Baran MarekWRD081390Muchachos Vysoká Libeň
Bárta DanielCZE010414Horní Rozptyly Praha
Bašek VáclavCZE010422Šipky Pátek
Bedrna MarcelCZE048771Stará promiň Praha
Bláha MartinCZE081508Loužička DC Praha
Bláha PetrCZE049371Amatéři Písnice
Blyzniuk DianaWRD081319Delta Praha
Borov MichalWRD081238Lopaty Neuměřice
Brejcha LubošCZE047915Rafani Záryby
Brejcha PavelCZE047992Rafani Záryby
Břehovský TomášCZE047480FraJa Neratovice C
Cach TomášCZE050926Morďáci Bělušice
Cikánek LubošCZE048885Speed Flies Kostelec n/L
Corne Vasile-FlorinWRD081492Darts club Eso Milovice
Čerych PetrCZE050929Beta darts Semčice
Čmelík JaroslavCZE026677Kačamba Praha
Dafčík ZdeněkCZE047790Nepřátelé bobří hráze Praha
Drahovský MariánCZE049181Divoké kachny Čakovice
Dudek PavelCZE069707Letky Letňany
Dvořák JiříCZE050928Beta darts Semčice
Dvořák MichalCZE045291Nejdou Dably Praha
Filcík MatoušCZE048180Midgard Praha
Glacová KateřinaCZE080609Šipulky Praha
Hataš OndřejCZE081414Fox-Ly Lysá nad Labem
Herčík JosefCZE028834Sons of Žižkoff Praha
Horák PavelCZE072787Twenty six DC Neratovice
Hrdlička JaroslavCZE081490Darts club Eso Milovice B
Hrodek TomášCZE080701Twenty six DC Neratovice
Hubala MarekCZE048886Speed Flies Kostelec n/L II
Hynek OndřejCZE050083Žluté srny Kosmonosy
Chaloupková AnetaCZE081326Crazy Darts Říčany
Imlauf JanCZE049058180 Chemik Polabec B
Ipser MartinCZE029776180 Chemik Polabec B
Janíčková PavlínaCZE077537Crazy Darts Říčany
Janků PetrCZE049599Louže Praha
Jedličková MonikaCZE047576Frnďáci Žernovka
Jindra JosefCZE081174Speed Flies Kostelec n/L II
Kafka MiroslavCZE040243Podlesáci Králův Dvůr B
Kalabis BedřichCZE050931Beta darts Semčice
Káninský MichalCZE081532Bobnice DC
Kaucký TomášCZE048276Speed Flies Kostelec n/L
Kmeť MariánCZE057599Jižani Praha
Kmoníček IvoCZE048959Letci Kolín B
Knor JaroslavCZE047950Patriots darts club Zdiby B
Kocan JakubCZE059735Bill Darts Kladno
Kohout PetrCZE080196Světáci Praha
Komárek PetrCZE074835Pivní Jistota Praha
Kotalík FilipCZE081477Midgard Praha
Kovář MilanCZE053239Lopaty Neuměřice
Kruntová BarboraCZE081531Bill Darts Kladno
Krupka MartinCZE081412Bobnice DC
Kůla JiříCZE081507Suchá dáseň Svémyslice
Linek AdamCZE050142Horní Rozptyly Praha
Lukáč MichalCZE081518Pirátský povaleči Český Brod
McKay Brian DaraghCZE020874Mendosino Praha
Mučka LukášCZE034244Dart(s) Vejdři Úvaly
Nedó DavidCZE049959Platanský Nerv Praha
Novák PavelCZE049820LL Otupělé hroty
Novák PavelCZE049820Otupělé hroty Praha
Novotný JakubCZE045413No Stress Praha
Petrová MarieCZE048906Rychtáři Vrchotovy Janovice
Plas MichalCZE081522Bill Darts Kladno
Plasová HanaCZE081521Bill Darts Kladno
Prchalová PetraCZE080093Bill Darts Kladno
Prokýšková EvaCZE000023Noční můry z Ajeta Praha
Příhoda JaroslavCZE066631The Workers Praha
Ptáček JaroslavCZE078966Club Fanda Forever
Raub LadislavCZE056392Lopaty Neuměřice
Rotaru VirgilWRD081491Darts club Eso Milovice
Rozkovcová HanaCZE050045Neškodný koťátka Praha
Rybka JakubCZE050084Zziboni Cvrčovice
Rykr GustavCZE049195Berounská Hvězda
Řehánek PavelCZE081525Bill Darts Kladno
Smoliga BranislavCZE050034Pivnice Tep Chvaletice
Sudková KláraCZE081408Bobnice DC
Sýkora MichalCZE081523Bill Darts Kladno
Szabo LadislavCZE011403Plechovky Pečky
Šandrej RastislavCZE048227Zoufalci Mladá Boleslav
Šiman MartinCZE073580I am 180 Praha
Šimek PetrCZE048905Rychtáři Vrchotovy Janovice
Šnajdr MartinCZE080647Delta Praha
Šramel JanWRD081109Semafor Mladá Boleslav D
Šťastný VáclavCZE081533Bobnice DC
Trčka JanCZE077251Fox-Ly Lysá nad Labem
Třešňák JosefCZE049862180 Chemik Polabec B
Ulma DanCZE081201Lopaty Neuměřice
Urban ZdeněkCZE081419Fox-Ly Lysá nad Labem
Uřidil FrantišekCZE049583Motor@team.Dřísy
Vach MarcelCZE079429Darts club Eso Milovice B
Valda JaroslavCZE079443Buldok Ajeto Praha
Valigura ŠtefanWRD081374Muchachos Vysoká Libeň
Vávra DanielCZE077250Fox-Ly Lysá nad Labem
Veselý KarelCZE049360Vonoklasy 26
Veselý PetrCZE048288Semafor Mladá Boleslav C
Vlatkovszki LeošCZE050267Louže Praha
Voborník PavelCZE048274Speed Flies Kostelec n/L
Volf TomášCZE047045Greenhorn's Praha
Weigel LiborCZE009189NeJelita NejElita T17 Praha
Wiesner RichardCZE081448Twenty six DC Neratovice

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 20:55:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement