Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/3676)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár DVOJICE 2024

Krajský archiv | Dvojice smíšené | Dvojic: 3676 | Turnajů: 860

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kaněra Zdeněk CZE010796DŠK Střelci Beroun27273624 750
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
2.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha27274022 350
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
3.Gutvirt Petr CZE001292AHorní Rozptyly Praha27273422 150
Kopecký Jiří CZE064056BHorní Rozptyly Praha
4.Vadocky Daniel CZE071252CKlub Ajeto z.s. Praha27275921 450
Veselý Martin CZE066990CKlub Ajeto z.s. Praha
5.Kopecký Jiří CZE064056BHorní Rozptyly Praha27273520 950
Přibyl Robert CZE063736BHorní Rozptyly Praha
6.Gutvirt Petr CZE001292AHorní Rozptyly Praha27273620 750
Přibyl Robert CZE063736BHorní Rozptyly Praha
7.Bláha Ondřej CZE072044BBastards DC Praha27274220 650
Miřijovský Martin CZE071759DBastards DC Praha
8.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha27277720 550
Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
9.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha27277019 850
Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
10.Eiglová Irena CZE062471CPivní Jistota Praha272710319 650
Eigl Marian 1977CZE021032CPivní Jistota Praha
11.Strbáček Stanislav CZE000369BHorní Rozptyly Praha27272919 550
Křemen Jan CZE033388BI am 180 Praha
12.Javornický Josef CZE059626BLidový dům Kbely27275319 350
Zerzán Miloš CZE064613BLidový dům Kbely
13.Veselý Josef 1970CZE044923BTitans Praha27273419 050
Krušberský Jan CZE043363BDC Falcon Praha
14.Prokeš Radek CZE054318CDC Fontána Praha27274517 450
Bořánek Miloš CZE066819CDC Fontána Praha
15.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha27274317 250
Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
16.Setikovský Roman CZE004621BHorní Rozptyly Praha26262717 100
Křemen Jan CZE033388BI am 180 Praha
17.Homola Jiří CZE002309BBrilliant Darts Praha26262616 500
Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
18.Štola Ondřej CZE036567AChocerady22223416 400
Kuča Jan CZE027500AŠK Kyklop Praha
19.Karban Petr CZE001248APraha 727272816 350
Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
20.Ondráček Vladimír CZE068728Klecany24242715 800
Svoboda Jan 1979CZE064927AŠK Kyklop Praha
21.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha21212415 550
Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
22.Moravec Zbyněk CZE065856Praha 527273414 750
Svoboda Petr 1978CZE013921DBastards DC Praha
23.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov21212714 550
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
24.Vankát Karel CZE062361DŠK Stará promiň Praha27275514 450
Zbořil Karel CZE057352DSedmá rota Praha
25.Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha21212814 350
Miňovský Tomáš CZE061685BBastards DC Praha
26.Vach Josef CZE001834BSedmá rota Praha23232613 850
Majerčin David CZE020476BSedmá rota Praha
26.Machalitzký Pavel CZE067157BSTS Moskovice Praha27274213 850
Bečvář David CZE060331BI am 180 Praha
28.Malinovský Zdeněk CZE000487CPohodáři Praha21212613 350
Moravec Martin CZE064460CŠK Radotín
29.Štička Miroslav CZE038163BDC Infarkt Praha18182012 100
Cink Martin CZE023415BDC Infarkt Praha
30.Vach Josef CZE001834BSedmá rota Praha23232712 050
Puková Jaroslava CZE046245BSedmá rota Praha
31.Nerušil Martin CZE059025AFRIENDS Praha18182111 900
Hudík Zdeněk CZE000261CPremier League Bar Praha
32.Bajtek Jindřich CZE073925DSedmá rota Praha22223011 600
Kroužková Alexandra CZE051659BDC Infarkt Praha
33.Tiosavljevič Radomil CZE043057BTitans Praha17171911 550
Černý David 1976CZE009764BGood Fellows & Darts Praha
34.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha26262711 400
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
35.Kvapil Vladimír 2005CZE075579DUDH Komunál Libušín21212911 250
Kvapil Vladimír 1967CZE075578DUDH Komunál Libušín
35.Pilc Antonín CZE061518CSB Hostivař Praha27273911 250
Korbel Tomáš CZE061515DSB Hostivař Praha
37.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha18181810 700
Řezáč Lukáš CZE004463BDC Máchalové Kladno
38.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha16161710 600
Ondrejka Jakub CZE029560Olomouc
39.Krátký Michal 1980CZE073355DNumis Darts Praha18182710 500
Kožíšek Jiří CZE070593DNumis Darts Praha
39.Fejsák Jan CZE020544BUDH Komunál Libušín16161610 500
Rada Václav CZE000180BUDH Komunál Libušín
41.Komárek Petr CZE074835Pivní Jistota Praha27276410 450
Nejedlá Barbora CZE074833Praha
42.Ligas Denis WRD067372BStiflerovci Praha15151710 350
Gratz Lumír CZE020442BStiflerovci Praha
42.Kapal Tomáš CZE048907DDC The Worker Praha21212510 350
Miňovský Tomáš CZE061685BBastards DC Praha
44.Balík Michal CZE052618BTitans Praha14141710 300
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
44.Bláha Petr 1976CZE049371BAmatéři Písnice16161610 300
Frei Pavel 1994CZE053845AProti proudu Praha
44.Bártl Michal CZE056549ARozdělovský Péčko Kladno16161610 300
Batista Libor CZE059204
47.Šedivý Josef CZE076094Jihlava1919229 850
Černík Ondřej CZE068927CPivní Jistota Praha
47.Teichnerová Kateřina CZE045221CKlub Ajeto z.s. Praha2727349 850
Vlachopulosová Daniela CZE032509Klub Ajeto z.s. Praha
49.Szabó Peter WRD072315Kramnica1818199 800
Slobodník Martin WRD069490Stiflerovci Praha
50.Slavík Tomáš CZE062434BBastards DC Praha1717189 750
Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 21:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 21:21:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement