Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/651)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár MUŽI (abs. pořadí)

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 651 | Turnajů: 192

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha167138 900
2.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7 16788 600
3.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha167218 300
4.Bláha Ondřej CZE072044BBastards DC Praha16788 200
5.Setikovský Roman CZE004621BHorní Rozptyly Praha167157 600
5.Schraml Petr CZE063740ASpolek Šipkaři Prahy 13167177 600
5.Slobodník Martin WRD069490Stiflerovci Praha167147 600
5.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha16787 600
9.Šimek Ladislav CZE062382BBastards DC Praha167237 500
9.Karban Petr CZE001248APraha 716787 500
11.Eigl Marian 1977CZE021032CPivní Jistota Praha167167 400
12.Štola Ondřej CZE036567AChocerady167167 100
12.Vlasák Jan CZE045765BBastards DC Praha167167 100
14.Stanko Jindřich CZE010235CŽíznivý důchodci Praha167117 000
14.Veselý Martin CZE066990CKlub Ajeto z.s. Praha167207 000
16.Střeštík Lukáš CZE013878CSB Hostivař Praha156136 950
17.Javornický Josef CZE059626BLidový dům Kbely167146 900
18.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha156106 850
19.Gutvirt Petr CZE001292AHorní Rozptyly Praha16786 800
20.Tauš Václav CZE025434AŠK Šipkaři Sedlec16776 700
21.Páv Josef CZE055105AŠK Šipkaři Sedlec167106 600
22.Macho Ladislav CZE000496České Velenice 15676 550
23.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice167196 500
24.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov15676 350
25.Přibyl Robert CZE063736BHorní Rozptyly Praha167116 300
25.Mažgút Jaroslav WRD074994DPremier League Bar Praha167136 300
27.Frei Pavel CZE053845AProti proudu Praha16796 200
27.Rada Václav CZE000180BUDH Komunál Libušín167136 200
29.Kožíšek Jiří CZE070593DNumis Darts Praha167136 100
29.Nejedlý Daniel CZE031721CDC Fontána Praha167136 100
31.Solařík David CZE000634BStiflerovci Praha167125 900
32.Veis Robert CZE037524BMendosino Praha15665 850
33.Henner Martin CZE044560DClasico My Praha167125 800
33.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha167115 800
35.Roch Petr CZE011278BAvengers Praha15675 750
36.Šťástka Ladislav CZE029850DKlub Devítka Praha167145 700
36.Černík Ondřej CZE068927CPivní Jistota Praha167135 700
36.Kaněra Zdeněk CZE010796DŠK Střelci Beroun167135 700
36.Mikulík Jaroslav CZE054224ASpolek Šipkaři Prahy 1316775 700
40.Kutsenko Roman WRD078210Klub Devítka Praha167285 600
41.Hruška Petr CZE057487CŠK Plzeňka Praha15665 550
42.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha167105 400
42.Šístek Luděk CZE065709BStiflerovci Praha167205 400
44.Benko Zdeněk CZE023603ASpolek Šipkaři Prahy 13167175 300
44.Kadlec Jan CZE070349Praha16775 300
46.Kopecký Jiří CZE064056BHorní Rozptyly Praha16795 100
46.Kuča Jan CZE027500AŠK Kyklop Praha167125 100
48.Bajtek Jindřich CZE073925DSedmá rota Praha167185 000
48.Machalitzký Pavel CZE067157BSTS Moskovice Praha167165 000
50.Královič Martin CZE073050DNumis Darts Praha167104 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 15:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 15:22:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement