Profily klubů a družstev
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Profily klubů a družstev
 NáhledTiskNahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Extraliga o titul251912Bakers CvrčoviceŠK Bizoni CvrčoviceHostinec Pod lipami
Extraliga o titul34824FRIENDS PrahaFRIENDS PrahaRestaurace Alfa
Extraliga o titul11318Legie PrahaLegie PrahaRestaurace Alfa
Extraliga o titul37640Plzeňka PrahaŠK Plzeňka PrahaPlzeňka
Extraliga o titul3848Poděbradka PoděbradyDC 180 Chemik PolabecU Chemika
Extraliga o titul254216Prevíti PrahaPrevíti PrahaGrey Bar Na zastávce
Extraliga o titul48136Proti proudu PrahaProti proudu PrahaRestaurace Alfa
Extraliga o titul71432Rozdělovský Péčko KladnoRozdělovský Péčko KladnoBilliard Club Elephant
Extraliga o udržení307208Bohnice LegendsBohnice Legends PrahaGrey Bar Na zastávce
Extraliga o udržení283400BukovinaBukovinaRestaurace Pod Bukovina
Extraliga o udržení272392Chalupáři SlanýChalupáři SlanýRestaurace Na skalkách
Extraliga o udržení40456Platanský Nerv PrahaPlatanský nerv PrahaU Tichnů
Extraliga o udržení8758Plechovky PečkyPlechovky PečkyHospoda Na hřišti Pečky
Extraliga o udržení267528Rychlé pípy PrahaSpolek Šipkaři Prahy 13Bunkr Stodůlky
Extraliga o udržení233224Speed Flies Kostelec n/LDC Speed Flies Kostelec nad LabemMystery bar U váhy
Extraliga VÝCHOD283400BukovinaBukovinaRestaurace Pod Bukovina
Extraliga VÝCHOD34824FRIENDS PrahaFRIENDS PrahaRestaurace Alfa
Extraliga VÝCHOD11318Legie PrahaLegie PrahaRestaurace Alfa
Extraliga VÝCHOD40456Platanský Nerv PrahaPlatanský nerv PrahaU Tichnů
Extraliga VÝCHOD8758Plechovky PečkyPlechovky PečkyHospoda Na hřišti Pečky
Extraliga VÝCHOD3848Poděbradka PoděbradyDC 180 Chemik PolabecU Chemika
Extraliga VÝCHOD48136Proti proudu PrahaProti proudu PrahaRestaurace Alfa
Extraliga VÝCHOD233224Speed Flies Kostelec n/LDC Speed Flies Kostelec nad LabemMystery bar U váhy
Extraliga ZÁPAD251912Bakers CvrčoviceŠK Bizoni CvrčoviceHostinec Pod lipami
Extraliga ZÁPAD307208Bohnice LegendsBohnice Legends PrahaGrey Bar Na zastávce
Extraliga ZÁPAD272392Chalupáři SlanýChalupáři SlanýRestaurace Na skalkách
Extraliga ZÁPAD37640Plzeňka PrahaŠK Plzeňka PrahaPlzeňka
Extraliga ZÁPAD254216Prevíti PrahaPrevíti PrahaGrey Bar Na zastávce
Extraliga ZÁPAD71432Rozdělovský Péčko KladnoRozdělovský Péčko KladnoBilliard Club Elephant
Extraliga ZÁPAD267528Rychlé pípy PrahaSpolek Šipkaři Prahy 13Bunkr Stodůlky
Extraliga ZÁPAD117768Zlatý Barbaři Praha - odstoupilo
1. liga A38664Akademie PrahaAkademie DC PrahaKlub AJETO P.M.P.
1. liga A42504Albion ChlumecAlbion Chlumec DCNa Žižkově
1. liga A196104Avengers PrahaAvengers Praha
1. liga A311560Bastards PrahaBastards DC PrahaPivnice Stodůlky
1. liga A127752Cannabis 666 ŽebrákCannabis 666 ŽebrákPivnice Klub
1. liga A55048Hroch Team HudliceHroch Team HudliceU Jungmanna
1. liga A325896Křižáci BarrandovŠK Křižáci Barrandov
1. liga A89344Mirage SobínDC Mirage SobínBulls Restaurant
1. liga A230152Na Vršku PrahaŠK Na Vršku PrahaU Svaté Anny
1. liga A32008Podlesáci Králův Dvůr BDC Podlesáci Králův DvůrPod Lesem
1. liga A4919Qýčepu PříbramDC Qýčepu PříbramPB Bowling
1. liga A316936Stiflerova máma PrahaStiflerovci PrahaKlub AJETO P.M.P.
1. liga B326152Billiard club KladnoDC Billiard club KladnoBilliard Club Elephant
1. liga B15624Bonus Bendovka PrahaDC Bonus Bendovka PrahaYondu Bar
1. liga B309512Chalupáři Slaný BChalupáři SlanýRestaurace Na skalkách
1. liga B212232ČernovoláciČernovoláciVe mlejně
1. liga B273152Falcon PrahaDC Falcon PrahaBowbar - Magic II
1. liga B12304Kyklop PrahaŠK Kyklop PrahaKlub AJETO P.M.P.
1. liga B2576Máchalové XXL KladnoDC Máchalové KladnoU Meisnerů
1. liga B100872Máchalové XXL Kladno BDC Máchalové KladnoRestaurace U české lípy
1. liga B229640Maniac Darts RakovníkManiac darts RakovníkHostinec Na Václaváku
1. liga B14864Řenčováci ŘevničovŠK Řenčováci Řevničov
1. liga B35076Titans PrahaTitans PrahaU Rohatejch
1. liga B283656Zziboni CvrčoviceZziboni CvrčoviceHostinec Stehelčeves
1. liga C10294Bohemia Hearts PoděbradyBohemia Hearts PoděbradyU Sparťana
1. liga C286984Boubínský expres KolínDarts Boubín KolínDarts aréna U Jána
1. liga C273928Buldoci SadskáBuldoci SadskáMilčický hostinec
1. liga C269320Čerti KolínČerti KolínDarts aréna U Jána
1. liga C196360Gladiátors LošanyGladiátors LošanyBar Plzeňka TGM
1. liga C149760Kosako KonároviceKosako KonároviceRestaurace Na hřišti Konárovice
1. liga C6198No Stress Kutná HoraNo Stress Kutná HoraU zlatého lva
1. liga C299784Plastic darts Sadská - odstoupilo
1. liga C24584Semtex PoděbradyPátecká sportovní z.s.Hostinec na Návsi
1. liga C289032Strašidla OkřínekStrašidla OkřínekHospoda U Golema
1. liga C324872Šipkařská banda ČáslavŠipkařská banda ČáslavU Haufů
1. liga C297992Zálabáci od Kocoura NymburkZálabáci od Kocoura NymburkHospoda U kocoura
1. liga D6152Divoké kachny ČakoviceDivoké kachny ČakoviceNa palubě
1. liga D63752Džemala Kozačky MiloviceŠK Džemala Kozačky MilovicePenzion Kotvas
1. liga D20232FraJa NeratoviceSpolek Neratovických ŠipkařůSport Club FraJa
1. liga D331272Havrani VraňanyŠipky VraňanyHospůdka AFK
1. liga D48388Kangaroos Velký BorekAŠK Velký BorekBorecký club
1. liga D282632Lidový dům KbelyLidový dům KbelyLidový dům Kbely
1. liga D74248Maniac Darts PrahaManiac Darts PrahaGrey Bar Na zastávce
1. liga D284680Mašinky z koupáku NeratoviceMašinky Neratovice z.s.Na Koupáku
1. liga D295688Max Mladá BoleslavDarts club Max MB Mladá BoleslavMAX
1. liga D194312Nepřátelé bobří hráze PrahaNepřátelé bobří hráze PrahaBar Devítka
1. liga D66056Top Citrus ČachoviceDC Top Citrus ČachoviceHostinec U Wallerů
1. liga D11272Valérie team MělníkValérie team MělníkNa autobusáku
1. liga E197128Amatéři PísniceAmatéři PísnicePivnice Pipkin
1. liga E94472Brilliant darts PrahaBrilliant Darts PrahaRestaurace Alfa
1. liga E94216Chlumecká Praha B1. DC Chlumecká PrahaPlzeňka
1. liga E282888Heřmánkový čajíček PrahaGood Fellows & Darts PrahaSport club 1930
1. liga E309000Horní Rozptyly Praha XHorní Rozptyly PrahaBar Chrpa
1. liga E255752Jižani z 213 PrahaJižani z 213 PrahaHospoda 213
1. liga E273160K2 ŘíčanyK2 ŘíčanyŘíčanský longál
1. liga E164872Sázava DCDC SázavaSázavská Kozlovna
1. liga E71688Sedmá rota PrahaSedmá rota PrahaPivnice Pipkin
1. liga E53000Sport club 1930 I PrahaSport club 1930 PrahaSport club 1930
1. liga E46856STS Moskovice PrahaSTS Moskovice Praha
1. liga E18184Zákeřňáci DC PrahaZákeřňáci DC PrahaClub bar Pomeranč
2. liga A165384Berounská HvězdaHvězda BerounFormanka Hvězda
2. liga A253960Club Fanda ForeverClub Fanda Forever ČernošiceJedličkovy lázně
2. liga A59912Dart's Warriors PrahaDart's Warriors PrahaBulls Restaurant
2. liga A26632Drak PrahaŠK Drak PrahaU Draka
2. liga A127496Magnetics BerounMagnetics BerounU Kropáčů
2. liga A35080Mlýn Zadní Třebáň BDC Mlýn Zadní TřebáňHospůdka U Mlýna
2. liga A315400Radotín ŠKŠK RadotínU Portlandu
2. liga A56840Šemík NeumětelyDC Šemík NeumětelyU Horymíra
2. liga A73992Šemík Neumětely BDC Šemík NeumětelyU Horymíra
2. liga A117256Šipkaři JinceŠipkařský klub JinceČeský svaz chovatelů
2. liga A76296Vonoklasy 26Vonoklasy 26Hospoda Na vyhlídce
2. liga A2103Zaječí chlup Jitřenka PraskolesyDC Zaječí chlup Jitřenka PraskolesyJitřenka Praskolesy
2. liga B37376Cirkus Citrus PečkyCirkus Citrus PečkyBowling Restaurace Siňorita
2. liga B301832Darts club Eso MiloviceDarts club Eso MiloviceSport bar ESO
2. liga B329736Future PrahaDC Future PrahaU Bobra Praha
2. liga B87560Ostré hroty ĆelákoviceOstré hroty ČelákoviceHospoda U Kubelků
2. liga B187392Plechovky Pečky BPlechovky PečkyHospoda Na hřišti Pečky
2. liga B268040Postřižinský expres VelelibyPostřižínský expres VelelibyHospoda Postřižinský Expres
2. liga B254728Rafani ZárybyŠK ZárybyHostinec Na hřišti Záryby
2. liga B11536RKDM MiloviceRKDM Milovice
2. liga B328712Sgt. Pepik's Band Praha CSgt. Pepik's Band PrahaBar Devítka
2. liga B28936Šipky LoučeňŠipkový klub LoučeňHostinec na Patříně
2. liga B254472Šipky PátekPátecká sportovní z.s.Hostinec na Návsi
2. liga B29704Žraloci CerheniceŽraloci CerheniceSokolovna Cerhenice
2. liga C81160Frnďáci ŽernovkaFrnďáci ŽernovkaRestaurace Homolka
2. liga C2320Hadi ÚvalyDC Hadi Úvaly
2. liga C216072Homolka ÚvalyDC Homolka ÚvalyRestaurace Homolka
2. liga C286728Kandráčovci KolínKandráčovci KolínDarts aréna U Jána
2. liga C336904Korunky Kolín CKorunky KolínBar Plzeňka TGM
2. liga C155648Letci KolínLetci KolínRestaurace U Pavlíčků
2. liga C217352Lipánci PřehvozdíLipánci PřehvozdíRestaurace Homolka
2. liga C299528Norci ÚmonínNorci ÚmonínHospoda Pod zámkem
2. liga C142856Střelky Veltruby BŠK Střelky VeltrubyObecní hospoda Hradišťko
2. liga C50436U Kapličky VrdyU Kapličky VrdyU Kapličky
2. liga C314888Vosy ČáslavVosy ČáslavHostinec Na Fortně
2. liga C329224Zásmucké vosyZásmucké vosyHostinec Výrovka
2. liga D29188Barbaři OvčáryBarbaři OvčáryHospoda Na hřišti Ovčáry
2. liga D311304Bukovina BBukovinaRestaurace Pod Bukovina
2. liga D215816Cobra Plazy BCobra PlazyU hada
2. liga D32520FraJa Neratovice BSpolek Neratovických ŠipkařůSport Club FraJa
2. liga D32776FraJa Neratovice CSpolek Neratovických ŠipkařůSport Club FraJa
2. liga D51208Gambáč MělníkŠK Gambáč MělníkU Havelků
2. liga D287240Gambáč Mělník BŠK Gambáč Mělník
2. liga D337160Kangaroos Velký Borek BAŠK Velký BorekBorecký club
2. liga D271624Kocouři vod kocoura KozlyKocouři vod kocoura KozlyU kocoura
2. liga D65032Semafor Mladá BoleslavSŠK Semafor Mladá BoleslavSport Club GRUPS
2. liga D39944XXL MB B Mladá BoleslavDC XXL Mladá BoleslavSport Club GRUPS
2. liga D61960Zoufalci Mladá BoleslavZoufalci Mladá BoleslavSport Club GRUPS
2. liga E229384Bakalář Maniak RakovníkBakalář Maniac RakovníkČeská chalupa
2. liga E112392Dobroty ŠK Nový důmŠK Dobroty Nový DůmHospůdka U Dobroty
2. liga E266760Dolíkáři PoddžbánskoŠK Kalivody
2. liga E325640Kladiváři DC StochovKladiváři StochovU Raka
2. liga E297224Maniac Darts Rakovník BManiac darts RakovníkČeská chalupa
2. liga E22536Marná snaha SlanýMarná snaha SlanýRestaurace Na skalkách
2. liga E52488New Bubu Team Nové StrašecíNew bubu team Nové StrašecíKřivoklátská hospoda
2. liga E296712Pivní Jistota PrahaPivní Jistota PrahaPivní jistota
2. liga E57096Řenčováci Řevničov BŠK Řenčováci ŘevničovBaráčnická rychta
2. liga E308744Sympatický Náhoďáci TuchoměřiceSympatický Náhoďáci TuchoměřiceNa hřišti Tuchoměřice
2. liga E54276U Holečků KladnoU Holečků KladnoRestaurace U české lípy
2. liga E285448Zlomený hroty PrahaZlomený hroty PrahaNa Hrádku
2. liga F36616Bažina 4077 PrahaBažina 4077 PrahaYondu Bar
2. liga F35336Bílá Hora PrahaBílá Hora PrahaU Zábranských
2. liga F53764Black Diamonds PrahaBlack Diamonds PrahaGrey Bar Na zastávce
2. liga F38152Figury Libčice n / Vlt.ŠK Figury Libčice nad VltavouZákladna bar
2. liga F194824Hardcore PrahaDC Hardcore PrahaPivnice Chabařovická
2. liga F69128Infarkt Praha BDC Infarkt PrahaYondu Bar
2. liga F229128Krkavci KralupyKrkavci Kralupy n/Vlt.Základna bar
2. liga F296456Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. BZákladna Kralupy n/Vlt.Základna bar
2. liga F8712Mendosino PrahaMendosino PrahaBilliard Řipská
2. liga F231688Patriots darts club Zdiby BDC ZdibyRestaurace U jezera
2. liga F326920The LegenDarts PrahaThe LegenDarts PrahaYondu Bar
2. liga F65544Vo díru vedle PrahaVo díru vedle Prosek PrahaPivnice Chabařovická
2. liga G55300Buldok Ajeto PrahaKlub Ajeto z.s. PrahaKlub AJETO P.M.P.
2. liga G194056Greenhorn's PrahaGreenhorn's PrahaNa Vinici
2. liga G272648Horní Rozptyly Praha BHorní Rozptyly PrahaBar Chrpa
2. liga G39176Kryplos PrahaDC Kryplos PrahaHarlequin Praha
2. liga G308488Midgard PrahaMidgard PrahaMidgard
2. liga G327688Mlsat cukroví PrahaMlsat cukroví PrahaPivnice Stodůlky
2. liga G74504Moskyt Naeks PrahaAC Moskyt PrahaBar Moskyt
2. liga G28164No Stress PrahaNo stress PrahaKlub AJETO P.M.P.
2. liga G55560Plzeňka Praha BŠK Plzeňka PrahaPlzeňka
2. liga G291848Rychlý hroty PrahaRychlý hroty PrahaSportbar Hostivař Darts Club
2. liga G301576SB Hostivař PrahaSB Hostivař PrahaSportbar Hostivař Darts Club
2. liga G89352Světáci PrahaSvětáci PrahaBilliard Svět
2. liga H272136Abasta KřepeniceAbasta KřepeniceSportbar Styxx
2. liga H11784Delta PrahaSK Delta PrahaBar U zeleného ptáka
2. liga H5384Fontána PrahaDC Fontána PrahaBar Chrpa
2. liga H211976Horní Rozptyly PrahaHorní Rozptyly PrahaBar Chrpa
2. liga H295944I am 180 PrahaI am 180 PrahaRestaurace Alfa
2. liga H215304Modráci PrahaModráci PrahaPivní bar Palma
2. liga H23048Otupělé hroty PrahaOtupělé hroty PrahaGo Go Bar
2. liga H32004Riviéra DC ŘíčanyDC Riviéra ŘíčanyRiviéra club
2. liga H273672Sázavská pivniceŠK Sázavská pivnice z.s.Sázavská Kozlovna
2. liga H314376Sgt. Pepik's Band Praha BSgt. Pepik's Band PrahaRestaurace Alfa
2. liga H29448Worm Gang PrahaWorm Gang PrahaHotel Cham
2. liga H270344Žíznivý důchodci PrahaŽíznivý důchodci PrahaHospoda 213
3. liga A339208Blatecký Rebelové MělníkBlatecký Rebelové MělníkBlatecká hospoda
3. liga A353800Blatecký Rebelové Mělník BBlatecký Rebelové MělníkBlatecká hospoda
3. liga A216840Gladiátoři NeratoviceBéčka NeratoviceU Nádraží Neratovice
3. liga A311816Gladiátoři Neratovice BBéčka NeratoviceU Pepého
3. liga A213256Motor@team.DřísyMotor@team.DřísyU Milhause
3. liga A52744Nikater PrahaNikater PrahaHospůdka Na náměstí
3. liga A351496Polena od krbu Mělník - odstoupilo
3. liga A351752Polena od krbu Mělník B - vyloučenoBar u krbu Mělník
3. liga A312584Speed Flies Kostelec n/L IIDC Speed Flies Kostelec nad LabemMystery bar U váhy
3. liga A61192Wild Darts SluhyDC Victoria SluhyHostinec Pod modřínem
3. liga B354312CPZ CvrčoviceCPZ CvrčoviceHostinec Stehelčeves
3. liga B167688Černovoláci BČernovoláciVe mlejně
3. liga B331016Náhoďáci SrbečNáhoďáci SrbečHospoda Na hřišti Srbeč
3. liga B267784Panoší Újezd ŠKŠK Panoší ÚjezdČeská chalupa
3. liga B1808Pavouci StochovDC Pavouci StochovU Raka
3. liga B353544PodLípáci HrdlívPodLípáci HrdlívHostinec Pod lipami
3. liga B196872Rozdělov DC KladnoDC Rozdělov KladnoBajkal
3. liga B214024Tuchodřeva TuchoměřiceTuchodřeva TuchoměřiceNa hřišti Tuchoměřice
3. liga B349704UDH Komunál LibušínUDH Komunál LibušínKomunál
3. liga C350728Amatéři LuštěniceAmatéři LuštěniceU černého orla
3. liga C99336Banda z Díry Mladá BoleslavSport Club Grups MBSport Club GRUPS
3. liga C283144Beta darts Semčice BBeta darts SemčiceHasičárna Semčice
3. liga C326664Bukovina CBukovinaRestaurace Pod Bukovina
3. liga C328968Max Mladá Boleslav BDarts club Max MB Mladá BoleslavMAX
3. liga C352520Rychtáři KosmonosyRychta KosmonosyRestaurace Rychta
3. liga C268552Semafor Mladá Boleslav BSŠK Semafor Mladá BoleslavSport Club GRUPS
3. liga C285960Semafor Mladá Boleslav CSŠK Semafor Mladá BoleslavSport Club GRUPS
3. liga C297736Staré páky LuštěniceStaré páky LuštěniceHřiště Luštěnice
3. liga C354056Strážci hradu BoseňStrážci hradu BoseňHospůdka ve škole
3. liga D253704ATF Kostelní HlavnoATF Kostelní Hlavno z.s.Komunitní centrum
3. liga D298504Benátky ŠKŠK BenátkyU Foxe
3. liga D347144Darts club Eso Milovice BDarts club Eso MiloviceSport bar ESO
3. liga D309256Draci LoučeňŠipkový klub LoučeňHostinec na Patříně
3. liga D339976Florida Lysá nad LabemFlorida Lysá nad LabemHospoda Na sídlišti
3. liga D325128Klikaři ChotětovKlikaři ChotětovHospoda Na radnici
3. liga D72456Ostré hroty Svémyslice CSuchá dáseň SvémysliceU Tichnů
3. liga D287496Saloon Brandýs nad LabemSaloon Brandýs nad LabemCountry saloon
3. liga D300808Saloon Brandýs nad Labem BSaloon Brandýs nad LabemCountry saloon
3. liga D198152Suchá dáseň SvémysliceSuchá dáseň SvémysliceU Tichnů
3. liga D337416Vokurky MiloviceŠK Džemala Kozačky MilovicePenzion Kotvas
3. liga D215048Zápy ŠKŠK ZápyRestaurace V lázních
3. liga E31752180 Chemik Polabec BDC 180 Chemik PolabecU Chemika
3. liga E233992Arachnids PoříčanyArachnids PoříčanyU Hroudů
3. liga E298760Blue stars SadskáBlue stars SadskáHotel Modrá hvězda
3. liga E297480IM 5 HoroušanyIM5 HoroušanyHostinec A. Basaře
3. liga E127240Kobry Český BrodDočebr Český BrodSport Český Brod
3. liga E350216Lemuři Český BrodPirátský povaleči Český BrodŠenk Český Brod
3. liga E271368Pirátský povaleči Český BrodPirátský povaleči Český BrodSport Český Brod
3. liga E313864Plastic darts Sadská BTip sport SadskáPivnice U Jarošů
3. liga E349448Rychlé šípy HořátevRychlé šípy HořátevObecní hospoda Na Růžku
3. liga E286216Sokol PřišimasySokol PřišimasyHostinec U Sokola
3. liga E336136Speedy Arrows Kostelní LhotaSK Kostelní LhotaObčertsvení Na růžku
3. liga E24072Staďák SadskáStaďák SadskáHospoda Na staďáku
3. liga E335880Suchý dásně u Hroudů PoříčanySuchý dásně u Hroudů PoříčanyU Hroudů
3. liga E350984Žíznivý hroty z Kostelní LhotySK Kostelní LhotaObčertsvení Na růžku
3. liga F346376Čerti Kolín BČerti KolínBar Plzeňka TGM
3. liga F349960Gauneři KolínGauneři KolínBar Plzeňka TGM
3. liga F17206Hadi KrakovanyBečky z Týnce n/LHostinec U Rohlíčků
3. liga F155904Letci Kolín BLetci KolínRestaurace U Pavlíčků
3. liga F335624Letci U PavlíčkůLetci KolínRestaurace U Pavlíčků
3. liga F154368LTC LitošiceLTC LitošiceHostinec Litošice
3. liga F9270Pivnice Tep ChvaleticePivnice Tep ChvaleticePivnice Tep
3. liga F207104Savci DobřeňSavci DobřeňŠipkový club U bejčka
3. liga F298248Střelky Veltruby CŠK Střelky VeltrubyObecní hospoda Hradišťko
3. liga F16182Team ChvaleticeTeam ChvaleticePivnice Tep
3. liga G354568Času dost PetroviceČasu dost PetrovicePetrovická klubovna
3. liga G300552Eden VrdyEden VrdyEden Vrdy
3. liga G348168Haufova družina ČáslavHaufova družina ČáslavU Haufů
3. liga G8502Hospůdka na ViniciHospůdka na ViniciHospůdka Na Vinici
3. liga G347656Renegades ČáslavRenegades ČáslavU Haufů
3. liga G313352SKK HlízovSKK Hlízov z.s.KD Hlízov
3. liga G336392SKK Hlízov BSKK Hlízov z.s.KD Hlízov
3. liga G6454Úplně jiný šipkaři Červené Pečky CÚplně jiný šipkaři Červené PečkyÚplně jiná hospoda
3. liga G313608Wagabond KřeseticeWagabond KřeseticeU Nevolů
3. liga G352776Zásmucké vosy BZásmucké vosyHostinec Výrovka
3. liga H338440Darts team Oáza OlbramoviceDarts team Oáza OlbramoviceOáza Olbramovice
3. liga H327944Elita z BeruškyElita z BeruškyGo Go Bar
3. liga H50692Ex šipkaři ze 4 PrahaEx špikaři ze 4 PrahaRestaurace Alfa
3. liga H345608Los Pupkos ŘíčanyLos Pupkos ŘíčanyRestaurace Na zastávce
3. liga H314632Monkey z 213 PrahaDC Monkey z 213 PrahaHospoda 213
3. liga H253448Pivnice za Řekou ŘíčanyPivnice za Řekou ŘíčanyRestaurace Na zastávce
3. liga H326408PLB PrahaPremier League Bar PrahaRestaurace Alfa
3. liga H230408Rychtáři Vrchotovy JanoviceRychtáři Vrchotovy JanoviceNa Rychtě Vrchotovy Janovice
3. liga H337672Starci na chmelu ŘíčanyStarci na chmelu ŘíčanyRiviéra club
3. liga H199688Stříbrná SkaliceStříbrná SkaliceRestaurace Na Radnici
3. liga H338696Wolverines PrahaPremier League Bar PrahaRestaurace Alfa
3. liga I306952Bambu's PrahaBambu's DC PrahaBulls Restaurant
3. liga I353288Bastards Praha BBastards DC PrahaPivnice Stodůlky
3. liga I143880Huťaři NižborHuťaři NižborHostinec U Kelta
3. liga I251400Kecky PrahaDC Kecky PrahaGarage Billiard bowling Smíchov
3. liga I25860Panděras PrahaPanděras PrahaNa Vinici
3. liga I352008Poberounští Bobři RadotínPoberounští Bobři RadotínU Portlandu
3. liga I290568Podprouďáci ZalužanyPodprouďáci ZalužanyRestaurace Zalužany
3. liga I284936Pohodáři PrahaPohodáři PrahaU Portlandu
3. liga I228872Řeporyje PrahaDC Řeporyje PrahaNa hřišti Řeporyje
3. liga I128008Sklípkani PraskolesyŠK Šipkaři SedlecSanta bar Sedlec
3. liga I252168Střelci TetínŠK Střelci TetínU Kropáčů
3. liga I330760Šipkaři KarlštejnKarlštejn DC
3. liga J54024Bocman Club PrahaBocman club PrahaU Zábranských
3. liga J335368Havrani Vraňany BŠipky VraňanyHospůdka AFK
3. liga J166664Hell's Darters PrahaHell's Darters PrahaYondu Bar
3. liga J49928Kačamba PrahaDC Kačamba PrahaSportbar Kačamba
3. liga J337928Kačamba Praha IIDC Kačamba PrahaSportbar Kačamba
3. liga J325384Kralupská letkaLetka Kralupy nad VltavouKrušovická tankovna
3. liga J117512Los Číčos PrahaDC Los Číčos PrahaPivnice Chabařovická
3. liga J198408Patriots darts club ZdibyDC ZdibyRestaurace U jezera
3. liga J339464Roshambo PrahaRoshambo PrahaYondu Bar
3. liga J27400Stará promiň PrahaŠK Stará promiň PrahaBar on Bar
3. liga J47624Výsost Vysočany PrahaDC Výsost Vysočany PrahaRestaurace U Šebestiána
3. liga J776Willi Hubert PrahaWilli Hubert PrahaU Huberta
3. liga K8968Asfalt Ž PrahaAsfalt Ž PrahaHospůdka Pohoda
3. liga K295432Black Bridge PrahaBlack Bridge DC PrahaBilliard Svět
3. liga K265736Dopito 99 PrahaDopito 99 PrahaPivní bar Palma
3. liga K339720Horomapa PrahaHoromapa PrahaGarage Billiard bowling Smíchov
3. liga K163080Kozlíci Praha KyjeKozlíci Praha KyjePlzeňka
3. liga K274184Loužička DC PrahaDC Louže PrahaKlub Louže
3. liga K336648Motorest Útulek KbelyMotorest Útulek KbelyMotorest Kbely Pivnice
3. liga K315656Old Boys PrahaOld Boys PrahaGarage Billiard bowling Smíchov
3. liga K312072Rychlé pípy Praha BSpolek Šipkaři Prahy 13Bunkr Stodůlky
3. liga K349192Sedmá rota Praha BSedmá rota PrahaPivnice Pipkin
3. liga K338184Stiflerova máma Praha BStiflerova máma PrahaClub bar Pomeranč
3. liga K345864Zlatý Barbaři VV PrahaZlatý Barbaři PrahaPivnice Pipkin
3. liga L288008Baba Jaga PrahaBaba Jaga PrahaU Rohatejch
3. liga L347912Clasico My PrahaClasico My PrahaRestaurace Alfa
3. liga L288520Golem BěchoviceKobra Bar PrahaPivnice LITVAJS
3. liga L351240Hostivar Darts PrahaHostivar Darts PrahaSportbar Hostivař Darts Club
3. liga L338952Liďák KbelyLiďák KbelyLidový dům Kbely
3. liga L350472Lvi PrahaLvi DC PrahaPivní bar Podkova
3. liga L313096Nejdou Dably PrahaNejdou Dably PrahaKlub AJETO P.M.P.
3. liga L89600Pacienti Sobín PrahaPacienti Sobín PrahaPivnice Stodůlky
3. liga L292104Rychlý hroty Praha BRychlý hroty PrahaSportbar Hostivař Darts Club
3. liga L84232Sons of Žižkoff PrahaSons of Žižkoff Praha
3. liga L11024The Workers PrahaDC The Worker PrahaPivní jistota
3. liga M57864Alcatraz DSC PrahaDSC Alcatraz PrahaBowbar - Magic II
3. liga M60680Barbars PrahaDC Barbar's PrahaBilliard Řipská
3. liga M10760Crazy dart PrahaCrazy dart PrahaClub bar Pomeranč
3. liga M30472Helou&Wen PrahaDC Helou&Wen PrahaSpirit bar
3. liga M289544JZD PrahaJZD PrahaU sousedů na Zličíně
3. liga M270088Louže PrahaDC Louže PrahaKlub Louže
3. liga M1032Moskyt 2 PrahaAC Moskyt PrahaBar Moskyt
3. liga M346120Numis Darts PrahaNumis Darts Praha
3. liga M55812Pupíci PrahaKlub Ajeto z.s. PrahaKlub AJETO P.M.P.
3. liga M331528SB Hostivař Praha BSB Hostivař PrahaSportbar Hostivař Darts Club
3. liga M71176Spřátelená zvěř PrahaSpřátelená zvěř PrahaKlub AJETO P.M.P.
3. liga M353032TŠA Devítka PrahaKlub Devítka PrahaBar Devítka
1. liga ŽENY82184Bizonky z Ajeta PrahaKlub Ajeto z.s. PrahaKlub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY217608Mártyho andílci PrahaMártyho andílci PrahaU Portlandu
1. liga ŽENY141832Neškodný koťátka PrahaDC Los Číčos PrahaPivnice Chabařovická
1. liga ŽENY81928Noční můry z Ajeta PrahaKlub Ajeto z.s. PrahaKlub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY329480Pinkies PrahaDC Pinkies Praha
1. liga ŽENY36612Příšerky sro PrahaKlub Ajeto z.s. PrahaKlub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY83720Sestřičky PrahaDC Infarkt PrahaYondu Bar
1. liga ŽENY82696Slepičí úlet Libčice nad VltavouŠK Figury Libčice nad VltavouKrušovická tankovna
1. liga ŽENY2064Veselé Střelky KolínVeselé střelky KolínDarts aréna U Jána
2. liga ŽENY269832Baletky ÚvalyDC Homolka ÚvalyRestaurace Homolka
2. liga ŽENY100104Čarodějnice NeratoviceSpolek Neratovických ŠipkařůSport Club FraJa
2. liga ŽENY348936Game of Thrones PrahaGame of Thrones PrahaRestaurace Alfa
2. liga ŽENY289800GreenBerries PrahaGreenhorn's PrahaKlub AJETO P.M.P.
2. liga ŽENY84744Jezinky PrahaŠK Plzeňka PrahaPlzeňka
2. liga ŽENY26372Kajmanky z Plzeňky PrahaŠK Plzeňka PrahaPlzeňka
2. liga ŽENY52228Topinky PrahaTopinky PrahaBilliard Řipská
2. liga ŽENY347400Vo díru vedle Ladies PrahaVo díru vedle Prosek PrahaPivnice Chabařovická
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.6.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.6.2024 23:46:55
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement