|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Plechovky Pečky | 4 | : | 14 | Proti proudu Praha | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
14:00 | Klouda Vladimír | 13 | : | 30 | Frei Pavel |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Legie Praha | 10 | : | 8 | Platanský Nerv Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 24 | : | 19 | Židlický Zbyněk |
Zadal: | Pecha Ondřej | 10.12.2023 18:38 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Bukovina | 7 | : | 11 | Speed Flies DC Kostelec n/L | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 16 | : | 23 | Novák Pavel |
Zadal: | Hradiský Roman | 11.12.2023 09:39 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | FRIENDS Praha | 13 | : | 5 | Poděbradka Poděbrady | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 29 | : | 15 | Pejcha Martin |
Zadal: | Kroužek Lukáš | 11.12.2023 19:49 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Rychlé pípy Praha | 11 | : | 7 | Chalupáři Slaný | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
15:00 | Mikulík Jaroslav | 26 | : | 19 | Vacula Petr |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Plzeňka Praha | 11 | : | 7 | Rozdělovský Péčko Kladno | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Faltejsek Libor | 27 | : | 19 | Ježek Tomáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Prevíti Praha | 8 | : | 10 | Bakers Cvrčovice | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Marek Jakub | 21 | : | 22 | Suk Petr |
Zadal: | Marek Jakub | 10.12.2023 21:18 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Cannabis 666 Žebrák | 4 | : | 14 | Albion Chlumec | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Kadlec Milan | 14 | : | 28 | Hanko Martin |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Mirage Sobín | 11 | : | 7 | Avengers Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 26 | : | 16 | Pírek Tomáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | The Bastards Praha | 13 | : | 5 | Křižáci Barrandov | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Schich Roman | 29 | : | 14 | Neužil Miroslav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Podlesáci Králův Dvůr B | 11 | : | 7 | Qýčepu Příbram | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 23 | : | 14 | Bartoš Roman |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Stiflerova máma Praha | 14 | : | 4 | Hroch Team Hudlice | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Šístek Luděk | 30 | : | 16 | Hájek Milan |
Zadal: | Šístek Luděk | 10.12.2023 23:45 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Na Vršku Praha | 7 | : | 11 | Akademie DC Praha | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 16 | : | 25 | Bayer Petr |
Zadal: | Bába Pavel | 11.12.2023 23:48 | Změnil: | Bayer Petr | 12.12.2023 08:40 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Máchalové XXL Kladno B | 8 | : | 10 | Máchalové XXL Kladno | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Smetana Libor | 20 | : | 25 | Řezáč Lukáš |
Zadal: | Šebková Petra | 5.12.2023 22:46 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Maniac Darts Rakovník | 10 | : | 8 | Billiard club Kladno | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Pína Petr | 25 | : | 23 | Krejčí Jiří |
Zadal: | Pína Petr | 10.12.2023 21:51 | Změnil: | Krejčí Jiří | 11.12.2023 19:03 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Řenčováci Řevničov | 13 | : | 5 | Zziboni Cvrčovice | Bima Řevničov, Řevničov | |
18:00 | Hošek Karel | 28 | : | 13 | Stejskal Lukáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Falcon DC Praha | 10 | : | 8 | Kyklop Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Tesárek Ondřej | 24 | : | 17 | Vondrák Jiří |
Zadal: | Tesárek Ondřej | 10.12.2023 21:23 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Chalupáři Slaný B | 10 | : | 8 | Černovoláci | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 23 | : | 18 | Pávek Jakub |
Zadal: | Žamboch Pavel | 10.12.2023 21:24 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Bonus Bendovka Praha | 4 | : | 14 | Titans Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 13 | : | 31 | Matěk Jan |
Zadal: | Šuman Ivo | 10.12.2023 21:12 | Změnil: | Šuman Ivo | 10.12.2023 21:14 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Pá | 8.12.2023 | Kosako Konárovice | 10 | : | 8 | Semtex Poděbrady | Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice | |
19:00 | Huk Roman | 25 | : | 22 | Koníček Roman |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Buldoci Sadská | 5 | : | 13 | Šipkařská banda Čáslav | Milčický hostinec | |
17:00 | Hejna David | 13 | : | 26 | Agh Martin |
Zadal: | Jirásek Pavel | 10.12.2023 22:02 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | 12 | : | 6 | Gladiátors Lošany | Hospoda U kocoura, Nymburk | |
18:00 | Černý Bohdan | 26 | : | 19 | Heřmánek Jiří |
Zadal: | Černý Bohdan | 11.12.2023 18:35 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Strašidla Okřínek | 18 | : | 0 | Boubínský expres Kolín | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
18:00 | Jelínek Milan | 36 | : | 0 | Beran Miloš |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Čerti Kolín | 9 | : | 9 | Bohemia Hearts Poděbrady | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Pikner Pavel | 23 | : | 23 | Kladivo Aleš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Divoké kachny Čakovice | 12 | : | 6 | Max DC Mladá Boleslav | Na palubě, Praha 9 | |
16:00 | Starosta Luděk | 27 | : | 17 | Herink Jaroslav |
Zadal: | Starosta Luděk | 10.12.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Havrani Vraňany | 15 | : | 3 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 32 | : | 13 | Dorko Miroslav |
Zadal: | Šubrt Jiří | 10.12.2023 21:57 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Valérie team Mělník | 5 | : | 13 | FraJa Neratovice | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Pracht Martin | 15 | : | 28 | Mergl Michal |
Zadal: | Pracht Martin | 10.12.2023 21:15 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Lidový dům Kbely | 6 | : | 12 | Mašinky z koupáku Neratovice | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 15 | : | 29 | Benešová Alena |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Džemala Kozačky Milovice | 12 | : | 6 | Top Citrus Čachovice | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Keniž Josef | 27 | : | 20 | Vydřihost František |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Kangaroos Velký Borek | 4 | : | 14 | Maniac Darts Praha | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 12 | : | 32 | Vopálka Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Zákeřňáci DC Praha | 11 | : | 7 | Sedmá rota Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 26 | : | 20 | Procházka Lubomír |
|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Chlumecká Praha B | 8 | : | 10 | Jižani z 213 Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Šifner Petr | 19 | : | 22 | Formánek Václav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Brilliant darts Praha | 12 | : | 6 | Sázava DC | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Homola Jiří | 27 | : | 17 | Bareš Pavel |
Zadal: | Homola Jiří | 11.12.2023 14:52 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Amatéři Písnice | 7 | : | 11 | Heřmánkový čajíček Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 17 | : | 26 | Pospíšil Adam |
Zadal: | Kopač Miroslav | 10.12.2023 21:41 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | K2 Říčany | 8 | : | 10 | Sport club 1930 I Praha | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 23 | : | 25 | Grabinský Luděk |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Horní Rozptyly Praha X | 13 | : | 5 | STS Moskovice Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Gutvirt Petr | 29 | : | 15 | Korčáková Renáta |
Zadal: | Přibyl Robert | 10.12.2023 21:54 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Dart's Warriors Praha | 9 | : | 9 | Club Fanda Forever | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
20:00 | Littmanová Erika | 22 | : | 25 | Horák Jiří |
Zadal: | Horák Filip | 6.12.2023 08:57 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Radotín ŠK | 11 | : | 7 | Šemík Neumětely | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 24 | : | 19 | Rathouský Jan |
Zadal: | Moravec Martin | 6.12.2023 07:55 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Šipkaři Jince | 13 | : | 5 | Berounská Hvězda | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 30 | : | 15 | Žanta Jaroslav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Šemík Neumětely B | 4 | : | 14 | Drak Praha | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 18 | : | 32 | Löwy Simon |
Zadal: | Kučera Petr | 11.12.2023 08:55 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 6 | : | 12 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 15 | : | 24 | Lukavský Patrik |
Zadal: | Šídlo Ondřej | 10.12.2023 19:22 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Vonoklasy 26 | 7 | : | 11 | Magnetics Beroun | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 20 | : | 24 | Zajíček Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | So | 9.12.2023 | Cirkus Citrus Pečky | 13 | : | 5 | Rafani Záryby | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 28 | : | 16 | Brejcha Luboš |
Zadal: | Nejedlý Josef | 9.12.2023 22:22 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Darts club Eso Milovice | 5 | : | 13 | RKDM Milovice | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Antonín Jaroslav | 17 | : | 29 | Slabá Lucie |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Šipky Pátek | 12 | : | 6 | Future DC Praha | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Zeithaml Zdeněk | 28 | : | 17 | Řezáč Jaroslav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Šipky Loučeň | 9 | : | 9 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 21 | : | 22 | Fiala Tomáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Ostré hroty Ćelákovice | 8 | : | 10 | Žraloci Cerhenice | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Rubeš Josef | 21 | : | 24 | Žižka Martin |
Zadal: | Tošnar Pavel | 11.12.2023 08:33 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 9 | : | 9 | Plechovky Pečky B | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Slugeň Jan | 22 | : | 22 | Vlček Pavel |
Zadal: | Slugeň Jan | 12.12.2023 08:24 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Pá | 8.12.2023 | U Kapličky Vrdy | 10 | : | 8 | Frnďáci Žernovka | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 22 | : | 18 | Uzlová Marcela |
Zadal: | Jánský Zdeněk | 8.12.2023 22:32 | Autorizoval: | Automat | 13.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 8.12.2023 | Norci Úmonín | 9 | : | 9 | Kandráčovci Kolín | Hospoda Pod zámkem, Umonín | |
19:00 | Sahulka David | 22 | : | 21 | Kosina Josef |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Homolka DC Úvaly | 13 | : | 5 | Lipánci Přehvozdí | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 30 | : | 14 | Zajíčková Lucie |
Zadal: | Exner Josef | 10.12.2023 18:44 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Korunky Kolín C | 7 | : | 11 | Zásmucké vosy | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 17 | : | 23 | Hicl Dušan |
Zadal: | Malý Luboš | 10.12.2023 20:25 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Střelky Veltruby B | 10 | : | 8 | Letci Kolín | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 23 | : | 17 | Franc Ondřej |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Hadi Úvaly | 10 | : | 8 | Vosy Čáslav | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 23 | : | 19 | Doležal Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Semafor Mladá Boleslav | 15 | : | 3 | FraJa Neratovice B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Strnad David | 33 | : | 11 | Fleischmann Otto |
Zadal: | Strnad David | 10.12.2023 16:53 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Zoufalci Mladá Boleslav | 14 | : | 4 | Kangaroos Velký Borek B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 30 | : | 14 | Miler Josef |
Zadal: | Podnecký Petr | 10.12.2023 21:37 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Kocouři vod kocoura Kozly | 11 | : | 7 | XXL MB B Mladá Boleslav | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Adámek Jiří | 25 | : | 20 | Tajč Vladislav |
Zadal: | Adámek Jiří | 11.12.2023 10:20 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | FraJa Neratovice C | 9 | : | 9 | Bukovina B | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Melich Ján | 22 | : | 19 | Hradiská Jaroslava |
Zadal: | Melich Ján | 11.12.2023 20:32 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Barbaři Ovčáry | 11 | : | 7 | Gambáč Mělník B | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 23 | : | 18 | Eder Martin |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Gambáč Mělník | 17 | : | 1 | Cobra Plazy B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Kukla Zdeněk | 34 | : | 8 | Nejezchlebová Eva |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | New Bubu Team Nové Strašecí | 12 | : | 6 | Pivní Jistota Praha | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 26 | : | 16 | Eigl Marian |
Zadal: | Rýgl David | 10.12.2023 20:19 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Zlomený hroty Praha | 14 | : | 4 | Kladiváři DC Stochov | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 31 | : | 10 | Navrátil Petr |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Dobroty ŠK Nový dům | 12 | : | 6 | Bakalář Maniak Rakovník | Hospůdka U Dobroty, Nový Dům | |
18:00 | Fecko Michal | 25 | : | 19 | Krušina Dušan |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Maniac Darts Rakovník B | 10 | : | 8 | U Holečků Kladno | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Zlechovec Stanislav | 26 | : | 20 | Heber Jiří |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Řenčováci Řevničov B | 13 | : | 5 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 28 | : | 13 | Hrebíček Jakub |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Dolíkáři Poddžbánsko | 10 | : | 8 | Marná snaha Slaný | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 22 | : | 21 | Kos Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Bažina 4077 Praha | 12 | : | 6 | Hardcore DC Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kozel Josef | 27 | : | 18 | Havel Lukáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Black Diamonds Praha | 8 | : | 10 | Figury Libčice n / Vlt. | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
14:30 | Medková Markéta | 24 | : | 24 | Krečun Ivan |
Zadal: | Medek Zdeněk | 12.12.2023 11:24 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Patriots darts club Zdiby B | 7 | : | 11 | Infarkt Praha B | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Pořický Zdeněk | 20 | : | 26 | Zahradníková Michaela |
Zadal: | Pořický Zdeněk | 10.12.2023 22:44 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Vo díru vedle Praha | 14 | : | 4 | The LegenDarts Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Brouk Petr | 29 | : | 15 | Filipi Štěpán |
Zadal: | Brouk Petr | 10.12.2023 23:02 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Bílá Hora Praha | 17 | : | 1 | Krkavci Kralupy | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Šanda Martin | 34 | : | 6 | Hyský Radek |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 9 | : | 9 | Mendosino Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 18 | : | 21 | Polda Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Mlsat cukroví Praha | 14 | : | 4 | Midgard Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Albrecht Lukáš | 30 | : | 14 | Donát Aleš |
Zadal: | Drtikol Tomáš | 5.12.2023 23:29 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | SB Hostivař Praha | 8 | : | 10 | Greenhorn's Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 21 | : | 22 | Taraba Josef |
Zadal: | Pilc Antonín | 11.12.2023 09:01 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | No Stress Praha | 11 | : | 7 | Horní Rozptyly Praha B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Novotný Jakub | 25 | : | 17 | Nemeš Jan |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Buldok Ajeto Praha | 9 | : | 9 | Plzeňka Praha B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 25 | : | 22 | Lochner František |
Zadal: | Balog Petr | 11.12.2023 11:03 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Kryplos Praha | 4 | : | 14 | Rychlý hroty Praha | Harlequin Praha, Praha 10 | |
18:00 | Moravec Rudolf | 15 | : | 28 | Havlová Marie |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Moskyt Naeks Praha | 10 | : | 8 | Světáci Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 24 | : | 21 | Tůma Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | St | 6.12.2023 | I am 180 Praha | 11 | : | 7 | Riviéra DC Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 26 | : | 18 | Chaloupková Jana |
Zadal: | Křemen Jan | 6.12.2023 23:07 | Autorizoval: | Automat | 11.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Žíznivý důchodci Praha | 3 | : | 15 | Fontána Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Neoveský Jan | 11 | : | 32 | Polanský Jiří |
Zadal: | Šťastný Petr | 10.12.2023 19:22 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Abasta Křepenice | 12 | : | 6 | Otupělé hroty Praha | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Moulík Petr | 26 | : | 18 | Jirásek Jiří |
Zadal: | Moulík Petr | 10.12.2023 19:17 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Sázavská pivnice | 4 | : | 14 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Řepa Martin | 14 | : | 31 | Hlavatý Tomáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Delta Praha | 12 | : | 6 | Worm Gang Praha | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 27 | : | 18 | Novotný Pavel |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 10.12.2023 21:42 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Horní Rozptyly Praha | 12 | : | 6 | Modráci Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 27 | : | 17 | Bejda Radek |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | 14 | : | 4 | Gladiátoři Neratovice | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
14:30 | Řebíček Radek | 31 | : | 15 | Kraj Karel |
Zadal: | Řebíček Radek | 8.1.2024 06:40 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Motor@team.Dřísy | 14 | : | 4 | Wild Darts Sluhy | U Milhause, Dřísy | |
15:00 | Uřidil Tomáš | 32 | : | 13 | Divoký Jiří |
Zadal: | Uřidil Tomáš | 7.1.2024 19:00 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Gladiátoři Neratovice B | 11 | : | 7 | Nikater Praha | U Pepého, Neratovice | |
17:00 | Niederle Pavel | 26 | : | 20 | Němeček Marek |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Rozdělov DC Kladno | 6 | : | 12 | Tuchodřeva Tuchoměřice | Bajkal, Kladno | |
18:00 | Cacák Robert | 16 | : | 26 | Opletalová Lucie |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Panoší Újezd ŠK | 5 | : | 13 | Pavouci Stochov | Česká chalupa, Rakovník | |
18:00 | Knor Jan | 14 | : | 29 | Kára Martin |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | PodLípáci Hrdlív | 10 | : | 8 | UDH Komunál Libušín | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Štrál Pavel | 24 | : | 20 | Rada Václav |
|
| 10. | Ne | 14.1.2024 | Černovoláci B | 7 | : | 11 | CPZ Cvrčovice | Ve mlejně, Statenice | |
16:00 | Tichý Roman | 19 | : | 24 | Douchová Iva |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Semafor Mladá Boleslav C | 9 | : | 9 | Staré páky Luštěnice | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 22 | : | 24 | Čepelka Jiří |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Amatéři Luštěnice | 7 | : | 11 | Semafor Mladá Boleslav B | U černého orla, Luštěnice | |
16:00 | Zaplatílková Veronika | 21 | : | 24 | Pitrmoc Jaroslav |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Banda z Díry Mladá Boleslav | 6 | : | 12 | Strážci hradu Boseň | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Fajmanová Věra | 15 | : | 29 | Finger Jan |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Beta darts Semčice B | 12 | : | 6 | Max DC Mladá Boleslav B | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | Čerych Petr | 28 | : | 17 | Laurin Zdeněk |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Rychtáři DC Kosmonosy | 13 | : | 5 | Bukovina C | Restaurace Rychta, Kosmonosy | |
18:00 | Motl Jiří | 28 | : | 11 | Olšák Pavel |
Zadal: | Motl Jiří | 21.1.2024 19:30 | Změnil: | Motl Jiří | 22.1.2024 12:35 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Draci Loučeň | 14 | : | 4 | Ostré hroty Svémyslice C | U Otomanských, Loučeň | |
16:00 | Urban Martin | 32 | : | 13 | Hora Jan |
Zadal: | Urban Martin | 3.12.2023 21:48 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Benátky ŠK | 10 | : | 8 | Klikaři Chotětov | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Cach Ctibor | 24 | : | 20 | Dovec Lukáš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | ATF Kostelní Hlavno | 10 | : | 8 | Vokurky Milovice | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Barcal Jiří | 24 | : | 20 | Wretzel Ivan |
Zadal: | Barcal Jiří | 11.12.2023 12:37 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Suchá dáseň Svémyslice | 10 | : | 8 | Darts club Eso Milovice B | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 24 | : | 22 | Slabochová Klára |
Zadal: | Šofr Radek | 11.12.2023 13:35 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Saloon Brandýs nad Labem B | 13 | : | 5 | Zápy ŠK | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 28 | : | 16 | Kovač Jaroslav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Florida Lysá nad Labem | 13 | : | 5 | Saloon Brandýs nad Labem | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 30 | : | 18 | Langhans Dominik |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Sokol Přišimasy | 9 | : | 9 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Pšenčík Jiří | 21 | : | 21 | Křivský Ladislav |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Arachnids Poříčany | 12 | : | 6 | Pirátský povaleči Český Brod | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 25 | : | 18 | Bílek Tomáš |
Zadal: | Buřval Leoš | 24.11.2023 22:03 | Autorizoval: | Automat | 29.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Plastic darts Sadská B | 8 | : | 10 | Staďák Sadská | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Francová Lucie | 18 | : | 23 | Pospíšilová Radka |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 9 | : | 9 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Ostřížek Martin | 21 | : | 23 | Franc Petr |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Lemuři Český Brod | 8 | : | 10 | Rychlé šípy Hořátev | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 18 | : | 25 | Paleček Milan |
Zadal: | Krajník Robert | 26.11.2023 20:25 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | IM 5 Horoušany | 3 | : | 15 | Blue stars Sadská | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 8 | : | 33 | Černý Milan |
Zadal: | Jánský Marek | 26.11.2023 21:19 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Kobry Český Brod | 13 | : | 5 | 180 Chemik Polabec B | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 28 | : | 14 | Třešňák Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Pá | 5.1.2024 | Střelky Veltruby C | 7 | : | 11 | Letci Kolín B | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | Šmajda Michal | 17 | : | 24 | Kmoníček Ivo |
Zadal: | Šmajda Michal | 5.1.2024 21:56 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Pá | 5.1.2024 | Team Chvaletice | 11 | : | 7 | Čerti Kolín B | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | Mařata Petr | 25 | : | 19 | Kuchta Adam |
Zadal: | Mařata Petr | 6.1.2024 16:31 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Pá | 5.1.2024 | Hadi Krakovany | 13 | : | 5 | Savci Dobřeň | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Kadavý Josef | 29 | : | 13 | Dvořák Jakub |
Zadal: | Kadavý Josef | 6.1.2024 18:35 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Letci U Pavlíčků | 4 | : | 14 | Pivnice Tep Chvaletice | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
18:00 | Rampír Vojtěch | 10 | : | 30 | Michalík Tomáš |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Gauneři Kolín | 12 | : | 6 | LTC Litošice | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Vácha Karel | 27 | : | 18 | Vystrčil Stanislav |
Zadal: | Vácha Karel | 8.1.2024 06:43 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Pá | 5.1.2024 | Haufova družina Čáslav | 10 | : | 8 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | U Haufů, Čáslav | |
19:00 | Dvořák Petr | 24 | : | 21 | Kobr Aleš |
Zadal: | Dvořák Petr | 6.1.2024 12:40 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Pá | 5.1.2024 | SKK Hlízov B | 7 | : | 11 | Wagabond Křesetice | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Polednová Jana | 19 | : | 24 | Hečl Ondřej |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Zásmucké vosy B | 6 | : | 12 | Renegades Čáslav | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Šišák Luděk | 15 | : | 24 | Bohatá Veronika |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Hospůdka na Vinici | 15 | : | 3 | Eden Vrdy | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 32 | : | 16 | Brelyk Vitalij |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Času dost Petrovice | 3 | : | 15 | SKK Hlízov | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | Velát Daniel | 10 | : | 30 | Růžička Radek |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Wolverines Praha | 7 | : | 11 | Monkey z 213 Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Skálová Markéta | 18 | : | 24 | Hrad Daniel |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Darts team Oáza Olbramovice | 15 | : | 3 | Starci na chmelu Říčany | Oáza Olbramovice, Olbramovice | |
16:00 | Stibor Jaroslav | 32 | : | 10 | Tomaník Jiří |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Los Pupkos Říčany | 11 | : | 7 | Ex šipkaři ze 4 Praha | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Trávnička Tomáš | 25 | : | 19 | Jurenka Daniel |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Stříbrná Skalice | 13 | : | 5 | PLB Praha | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Bouček Miroslav | 30 | : | 11 | Hrachovina Matěj |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Pivnice za Řekou Říčany | 9 | : | 9 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
18:00 | Hybner Tomáš | 19 | : | 22 | Kaiser Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Út | 5.12.2023 | Kecky Praha | 9 | : | 9 | Huťaři Nižbor | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | Kudela Jaroslav | 23 | : | 21 | Štadler Josef |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Podprouďáci Zalužany | 9 | : | 9 | Pohodáři Praha | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 22 | : | 20 | Šabata Pavel |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Bambu's DC Praha | 5 | : | 13 | Šipkaři Karlštejn | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 18 | : | 31 | Skoumal Michal |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Panděras Praha | 10 | : | 8 | Řeporyje DC Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 23 | : | 17 | Jarolím Petr |
Zadal: | Kořínek Viktor | 11.12.2023 15:53 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Střelci Tetín | 7 | : | 11 | Poberounští Bobři Radotín | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 16 | : | 25 | Kuchta Petr |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Sklípkani Praskolesy | 11 | : | 7 | The Bastards Praha B | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
17:00 | Lukavský Radek | 25 | : | 18 | Svoboda Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Los Číčos Praha | 5 | : | 13 | Bocman Club Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Rozkovcová Hana | 15 | : | 29 | Kahoun Pavel |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Hell's Darters Praha | 5 | : | 13 | Kačamba Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 14 | : | 29 | Stráník Jan |
Zadal: | Rozporka Jiří | 12.12.2023 09:32 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Kačamba Praha II | 6 | : | 12 | Roshambo Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Srazil Jaroslav | 16 | : | 27 | Tůma Rostislav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Willi Hubert Praha | 11 | : | 7 | Patriots darts club Zdiby | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 28 | : | 17 | Rybecký Lukáš |
Zadal: | Odložil Jan | 10.12.2023 21:33 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Stará promiň Praha | 16 | : | 2 | Výsost Vysočany Praha | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Egert Michal | 33 | : | 12 | Rajchl Jakub |
Zadal: | Egert Michal | 11.12.2023 18:49 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Kralupská letka | 12 | : | 6 | Havrani Vraňany B | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 25 | : | 17 | Balounová Kristýna |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Old Boys Praha | 6 | : | 12 | Black Bridge DC Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Lívanec Jiří | 15 | : | 25 | Kozák Pavel |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Rychlé pípy Praha B | 6 | : | 12 | Kozlíci Praha Kyje | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Lăzărescu Dorel | 18 | : | 25 | Vlček Petr |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Asfalt Ž Praha | 16 | : | 2 | Stiflerova máma Praha B | Hospůdka Pohoda, Praha 3 | |
18:00 | Bartoušek Josef | 33 | : | 9 | Vohralík Vítězslav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Sedmá rota Praha B | 13 | : | 5 | Horomapa Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 28 | : | 17 | Širl Martin |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Loužička DC Praha | 9 | : | 9 | Motorest Útulek Kbely | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Drahorád Daniel | 21 | : | 23 | Havlíček Petr |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Dopito 99 Praha | 6 | : | 12 | Zlatý Barbaři VV Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Malysz Radoslav | 17 | : | 25 | Vlček Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Pacienti Sobín Praha | 8 | : | 10 | Hostivar Darts Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Ptáčník Martin | 23 | : | 21 | Kříž František |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Golem Běchovice | 6 | : | 12 | Rychlý hroty Praha B | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Matušíková Jana | 20 | : | 26 | Stejskal Marek |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | The Workers Praha | 11 | : | 7 | Clasico My Praha | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Rieb Tomáš | 26 | : | 17 | Vítová Veronika |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Nejdou Dably Praha | 11 | : | 7 | Sons of Žižkoff Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Apltauer Patrik | 25 | : | 22 | Dudek Ondřej |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Lvi DC Praha | 10 | : | 8 | Liďák Kbely | Pivní bar Podkova, Praha 14 | |
18:00 | Sroka Petr | 23 | : | 21 | Soukup Jan |
Zadal: | Sroka Petr | 22.1.2024 20:26 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Út | 5.12.2023 | TŠA Devítka Praha | 7 | : | 11 | Louže DC Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 20 | : | 28 | Janků Petr |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | JZD Praha | 11 | : | 7 | Moskyt 2 Praha | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
17:00 | Wardas Tomáš | 25 | : | 17 | Novotný Otakar |
Zadal: | Wardas Tomáš | 12.12.2023 18:08 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Barbars Praha | 7 | : | 11 | Numis Darts Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 18 | : | 25 | Kožíšek Jiří |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Spřátelená zvěř Praha | 8 | : | 10 | Helou&Wen Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Hrbek Karel | 20 | : | 21 | Zelinka Milan |
Zadal: | Hrbek Karel | 10.12.2023 21:25 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Crazy dart Praha | 9 | : | 9 | Pupíci Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 22 | : | 23 | Petrovka Jiří |
Zadal: | Bureš Jan | 11.12.2023 10:47 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | SB Hostivař Praha B | 6 | : | 12 | Alcatraz DSC Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 18 | : | 27 | Bäuml Miroslav |
Zadal: | Korbel Tomáš | 11.12.2023 18:47 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | St | 10.1.2024 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | 5 | : | 6 | Příšerky sro Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
19:00 | Váňová Jitka | 12 | : | 14 | Teichnerová Kateřina |
|
| 10. | St | 10.1.2024 | Neškodný koťátka Praha | 2 | : | 9 | Pinkies DC Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
20:00 | Kubinová Nina | 8 | : | 19 | Šnejdarová Jitka |
Zadal: | Kubinová Nina | 11.1.2024 14:22 | Autorizoval: | Automat | 15.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Čt | 11.1.2024 | Sestřičky Praha | 8 | : | 3 | Mártyho andílci Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Zahradníková Michaela | 17 | : | 8 | Vendišová Ivana |
|
| 10. | St | 17.1.2024 | Bizonky z Ajeta Praha | 9 | : | 2 | Noční můry z Ajeta Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 18 | : | 9 | Coufalová Kateřina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 10. | Út | 13.2.2024 | Baletky Úvaly | 9 | : | 2 | GreenBerries Praha | Restaurace Homolka, Úvaly | |
20:00 | Doušová Veronika | 18 | : | 5 | Borovcová Michaela |
|
| 10. | St | 14.2.2024 | Game of Thrones Praha | 9 | : | 2 | Čarodějnice Neratovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Nová Tereza | 18 | : | 5 | Pazderová Martina |
|
| 10. | St | 14.2.2024 | Kajmanky z Plzeňky Praha | 6 | : | 5 | Vo díru vedle Ladies Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Hanušová Jitka | 14 | : | 14 | Brouková Eva |
|
| 10. | St | 14.2.2024 | Topinky Praha | 6 | : | 5 | Jezinky Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
20:00 | Kastnerová Eva | 14 | : | 12 | Buřičová Hana |
|