|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Legie Praha | 12 | : | 6 | Plechovky Pečky | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
15:00 | Pecha Ondřej | 26 | : | 15 | Klouda Vladimír |
Zadal: | Pecha Ondřej | 7.1.2024 17:10 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Bukovina | 5 | : | 13 | Poděbradka Poděbrady | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiský Roman | 13 | : | 29 | Stegbauerová Martina |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 12 | : | 6 | Platanský Nerv Praha | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Kaucký Tomáš | 28 | : | 15 | Hnízdil Jan |
|
| 12. | Ne | 21.1.2024 | FRIENDS Praha | 8 | : | 10 | Proti proudu Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 22 | : | 23 | Špírek Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Plzeňka Praha | 5 | : | 13 | Bakers Cvrčovice | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Faltejsek Libor | 15 | : | 28 | Suk Petr |
Zadal: | Suk Petr | 7.1.2024 20:21 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Rozdělovský Péčko Kladno | 13 | : | 5 | Chalupáři Slaný | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Ježek Tomáš | 31 | : | 19 | Vacula Petr |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Prevíti Praha | 10 | : | 8 | Bohnice Legends | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Marek Jakub | 25 | : | 22 | Seidel Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Avengers Praha | 14 | : | 4 | Podlesáci Králův Dvůr B | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 30 | : | 13 | Láznička Václav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Albion Chlumec | 6 | : | 12 | The Bastards Praha | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 16 | : | 26 | Schich Roman |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Křižáci Barrandov | 7 | : | 11 | Stiflerova máma Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužil Miroslav | 20 | : | 26 | Ligas Denis |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Qýčepu Příbram | 8 | : | 10 | Hroch Team Hudlice | PB Bowling, Příbram IV | |
18:00 | Bartoš Roman | 21 | : | 24 | Hájek Milan |
Zadal: | Bartoš Roman | 8.1.2024 07:00 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Na Vršku Praha | 12 | : | 6 | Cannabis 666 Žebrák | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 27 | : | 18 | Kadlec Milan |
Zadal: | Bába Pavel | 7.1.2024 21:58 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Akademie DC Praha | 5 | : | 13 | Mirage Sobín | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Bayer Petr | 16 | : | 31 | Přída Antonín |
Zadal: | Bayer Petr | 8.1.2024 09:19 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Chalupáři Slaný B | 4 | : | 14 | Maniac Darts Rakovník | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 13 | : | 30 | Pína Petr |
Zadal: | Žamboch Pavel | 7.1.2024 21:50 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Řenčováci Řevničov | 9 | : | 9 | Billiard club Kladno | Bima Řevničov, Řevničov | |
18:00 | Hošek Karel | 24 | : | 25 | Krejčí Jiří |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Máchalové XXL Kladno | 10 | : | 8 | Bonus Bendovka Praha | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Minár Ota | 24 | : | 21 | Šuman Ivo |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Zziboni Cvrčovice | 10 | : | 8 | Falcon DC Praha | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Stejskal Lukáš | 26 | : | 22 | Tesárek Ondřej |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Titans Praha | 14 | : | 4 | Kyklop Praha | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Matěk Jan | 29 | : | 12 | Vondrák Jiří |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Černovoláci | 11 | : | 7 | Máchalové XXL Kladno B | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Koutský Tomáš | 24 | : | 22 | Smetana Libor |
Zadal: | Pávek Jakub | 4.2.2024 20:58 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Čerti Kolín | 11 | : | 7 | Buldoci Sadská | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Pikner Pavel | 26 | : | 19 | Jirásek Pavel |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Gladiátors Lošany | 6 | : | 12 | Strašidla Okřínek | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Heřmánek Jiří | 15 | : | 28 | Horká Aneta |
Zadal: | Vitoch Martin | 8.1.2024 20:45 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Bohemia Hearts Poděbrady | 12 | : | 6 | No Stress Kutná Hora | U Sparťana, Poděbrady | |
17:00 | Kladivo Aleš | 27 | : | 14 | Humpolák Marcel |
Zadal: | Kladivo Aleš | 8.1.2024 17:53 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Semtex Poděbrady | 12 | : | 6 | Boubínský expres Kolín | Hostinec na Návsi, Pátek | |
17:00 | Koníček Roman | 28 | : | 20 | Černý Ondřej |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Šipkařská banda Čáslav | 15 | : | 3 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Jílek Marek | 31 | : | 13 | Černý Bohdan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Maniac Darts Praha | 10 | : | 8 | Lidový dům Kbely | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
14:30 | Vopálka Martin | 24 | : | 21 | Zerzán Miloš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Max DC Mladá Boleslav | 13 | : | 5 | Havrani Vraňany | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Herink Jaroslav | 27 | : | 16 | Šubrt Jiří |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Mašinky z koupáku Neratovice | 12 | : | 6 | Džemala Kozačky Milovice | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Benešová Alena | 28 | : | 14 | Keniž Josef |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Kangaroos Velký Borek | 11 | : | 7 | Valérie team Mělník | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 26 | : | 17 | Šimko Roman |
Zadal: | Suchánek Petr | 7.1.2024 21:24 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | FraJa Neratovice | 11 | : | 7 | Divoké kachny Čakovice | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 28 | : | 18 | Starosta Luděk |
|
| 12. | Ne | 21.1.2024 | Top Citrus Čachovice | 10 | : | 8 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Hostinec U Wallerů, Čachovice | |
17:00 | Vydřihost František | 24 | : | 21 | Dorko Miroslav |
Zadal: | Michoň Tomáš | 21.1.2024 20:11 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | STS Moskovice Praha | 8 | : | 10 | Chlumecká Praha B | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Korčáková Renáta | 23 | : | 22 | Šifner Petr |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | K2 Říčany | 6 | : | 12 | Zákeřňáci DC Praha | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 16 | : | 26 | Hübner David |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sport club 1930 I Praha | 9 | : | 9 | Brilliant darts Praha | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 24 | : | 23 | Homola Jiří |
Zadal: | Andras Lukáš | 7.1.2024 21:14 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sedmá rota Praha | 10 | : | 8 | Horní Rozptyly Praha X | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 24 | : | 19 | Přibyl Robert |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sázava DC | 7 | : | 11 | Amatéři Písnice | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 18 | : | 27 | Kopač Miroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Heřmánkový čajíček Praha | 14 | : | 4 | Jižani z 213 Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Pospíšil Adam | 31 | : | 11 | Bartek Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | So | 6.1.2024 | Šipkaři Jince | 11 | : | 7 | Šemík Neumětely B | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 27 | : | 22 | Beran Jiří |
|
| 12. | So | 6.1.2024 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 9 | : | 9 | Radotín ŠK | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 23 | : | 23 | Moravec Martin |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Berounská Hvězda | 2 | : | 16 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 10 | : | 33 | Samec Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Drak Praha | 5 | : | 13 | Dart's Warriors Praha | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Kříž Slavomír | 14 | : | 27 | Littmanová Erika |
Zadal: | Horák Filip | 7.1.2024 21:05 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Club Fanda Forever | 14 | : | 4 | Vonoklasy 26 | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Horák Jiří | 30 | : | 16 | Chlumský Ondřej |
Zadal: | Horák Jiří | 7.1.2024 21:02 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Šemík Neumětely | 9 | : | 9 | Magnetics Beroun | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Rathouský Jan | 21 | : | 23 | Zajíček Jiří |
Zadal: | Rathouský Jan | 8.1.2024 11:03 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Út | 2.1.2024 | RKDM Milovice | 9 | : | 9 | Šipky Loučeň | Restaurant RKDM, Milovice | |
19:00 | Slabá Lucie | 26 | : | 23 | Hropko Michal |
|
| 12. | So | 6.1.2024 | Plechovky Pečky B | 8 | : | 10 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
18:00 | Vlček Pavel | 19 | : | 26 | Fiala Tomáš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Future DC Praha | 8 | : | 10 | Darts club Eso Milovice | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Řezáč Jaroslav | 18 | : | 23 | Bedruň Jozef |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Ostré hroty Ćelákovice | 5 | : | 13 | Šipky Pátek | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Zikmund Petr | 14 | : | 29 | Mrázek Miroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Žraloci Cerhenice | 10 | : | 8 | Cirkus Citrus Pečky | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 25 | : | 22 | Nejedlý Josef |
Zadal: | Krause Tomáš | 7.1.2024 21:17 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Rafani Záryby | 12 | : | 6 | Sgt. Pepik's Band Praha C | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 29 | : | 15 | Slugeň Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Lipánci Přehvozdí | 9 | : | 9 | Vosy Čáslav | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:00 | Zajíčková Lucie | 23 | : | 19 | Doležal Martin |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Kandráčovci Kolín | 15 | : | 3 | Hadi Úvaly | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 31 | : | 11 | Solčanský Pavel |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Frnďáci Žernovka | 6 | : | 12 | Norci Úmonín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Uzlová Marcela | 15 | : | 25 | Sahulka Vladimír |
Zadal: | Štembera Petr | 9.1.2024 11:27 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Střelky Veltruby B | 12 | : | 6 | U Kapličky Vrdy | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 26 | : | 16 | Jánský Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Letci Kolín | 4 | : | 14 | Korunky Kolín C | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Marhan Jiří | 13 | : | 28 | Malý Luboš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Zásmucké vosy | 9 | : | 9 | Homolka DC Úvaly | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivková Veronika | 23 | : | 21 | Exner Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Bukovina B | 8 | : | 10 | Gambáč Mělník | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Hradiská Jaroslava | 21 | : | 22 | Kukla Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | FraJa Neratovice B | 9 | : | 9 | Kangaroos Velký Borek B | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Fleischmann Otto | 21 | : | 23 | Miler Josef |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Kocouři vod kocoura Kozly | 8 | : | 10 | FraJa Neratovice C | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Adámek Jiří | 23 | : | 23 | Melich Ján |
Zadal: | Adámek Jiří | 8.1.2024 07:00 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | XXL MB B Mladá Boleslav | 10 | : | 8 | Barbaři Ovčáry | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 24 | : | 20 | Nový Jaroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Gambáč Mělník B | 5 | : | 13 | Semafor Mladá Boleslav | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Eder Martin | 16 | : | 30 | Strnad David |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Cobra Plazy B | 6 | : | 12 | Zoufalci Mladá Boleslav | U hada, Plazy | |
18:00 | Zítka Miloslav | 16 | : | 27 | Podnecký Petr |
Zadal: | Polák Lukáš | 8.1.2024 14:19 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Bakalář Maniak Rakovník | 9 | : | 9 | Řenčováci Řevničov B | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 22 | : | 21 | Mečíř David |
Zadal: | Krušina Dušan | 7.1.2024 19:24 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 6 | : | 12 | Marná snaha Slaný | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Hrebíček Jakub | 15 | : | 27 | Kováč Miroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | New Bubu Team Nové Strašecí | 7 | : | 11 | Zlomený hroty Praha | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 17 | : | 28 | Klicpouch Jiří |
Zadal: | Rýgl David | 7.1.2024 21:35 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Pivní Jistota Praha | 3 | : | 15 | Dobroty ŠK Nový dům | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 9 | : | 31 | Fecko Michal |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Kladiváři DC Stochov | 5 | : | 13 | Maniac Darts Rakovník B | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 14 | : | 27 | Zlechovec Stanislav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | U Holečků Kladno | 13 | : | 5 | Dolíkáři Poddžbánsko | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Heber Jiří | 28 | : | 16 | Kubec Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Út | 2.1.2024 | The LegenDarts Praha | 5 | : | 13 | Black Diamonds Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Filipi Štěpán | 18 | : | 27 | Medek Zdeněk |
Zadal: | Filipi Štěpán | 4.1.2024 20:59 | Autorizoval: | Automat | 7.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Krkavci Kralupy | 7 | : | 11 | Figury Libčice n / Vlt. | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
20:00 | Procházka Vladimír | 19 | : | 24 | Krečun Ivan |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 12 | : | 6 | Patriots darts club Zdiby B | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 25 | : | 17 | Pořický Zdeněk |
Zadal: | Ptáčník Marek | 7.1.2024 22:40 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Mendosino Praha | 8 | : | 10 | Bažina 4077 Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 22 | : | 26 | Kaňkura Jiří |
Zadal: | Polda Pavel | 8.1.2024 09:00 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Infarkt Praha B | 8 | : | 10 | Vo díru vedle Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 19 | : | 22 | Brouk Petr |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Hardcore DC Praha | 4 | : | 14 | Bílá Hora Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Havel Lukáš | 15 | : | 29 | Šanda Martin |
Zadal: | Havel Lukáš | 8.1.2024 00:28 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Moskyt Naeks Praha | 8 | : | 10 | SB Hostivař Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 22 | : | 23 | Pilc Antonín |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Světáci Praha | 8 | : | 10 | No Stress Praha | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 19 | : | 27 | Nykodem Ondřej |
Zadal: | Tůma Jan | 7.1.2024 21:04 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Buldok Ajeto Praha | 10 | : | 8 | Mlsat cukroví Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 23 | : | 21 | Albrecht Lukáš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Rychlý hroty Praha | 12 | : | 6 | Midgard Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Havlová Marie | 28 | : | 19 | Hanuš Petr |
Zadal: | Šlehofr David | 8.1.2024 10:37 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Horní Rozptyly Praha B | 11 | : | 7 | Kryplos Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Nemeš Jan | 26 | : | 19 | Moravec Rudolf |
Zadal: | Nemeš Jan | 8.1.2024 09:31 | Změnil: | Nemeš Jan | 8.1.2024 10:20 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Út | 9.1.2024 | Greenhorn's Praha | 5 | : | 13 | Plzeňka Praha B | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Taraba Josef | 17 | : | 27 | Lochner František |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Riviéra DC Říčany | 10 | : | 8 | Delta Praha | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Zahajský Václav | 22 | : | 21 | Vojtíšek Jiří |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Žíznivý důchodci Praha | 7 | : | 11 | Abasta Křepenice | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Neoveský Jan | 20 | : | 27 | Donáth Julius |
Zadal: | Šťastný Petr | 7.1.2024 19:34 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Otupělé hroty Praha | 13 | : | 5 | Sázavská pivnice | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Jirásek Jiří | 27 | : | 17 | Řepa Martin |
Zadal: | Jirásek Jiří | 8.1.2024 09:32 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 11 | : | 7 | Horní Rozptyly Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Hlavatý Tomáš | 23 | : | 17 | Strbáček Stanislav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Worm Gang Praha | 5 | : | 13 | Modráci Praha | Hotel Cham, Praha 4 | |
18:00 | Novotná Hana | 14 | : | 28 | Tangl Radek |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Fontána Praha | 11 | : | 7 | I am 180 Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 27 | : | 20 | Bečvář David |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Motor@team.Dřísy | 14 | : | 4 | Blatecký Rebelové Mělník | U Milhause, Dřísy | |
15:00 | Uřidil Tomáš | 30 | : | 11 | Trávníček Libor |
Zadal: | Uřidil Tomáš | 11.2.2024 18:29 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Gladiátoři Neratovice B | 11 | : | 7 | Gladiátoři Neratovice | U Pepého, Neratovice | |
17:00 | Niederle Pavel | 26 | : | 21 | Kraj Karel |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Blatecký Rebelové Mělník B | 4 | : | 14 | Nikater Praha | Blatecká hospoda, Mělník | |
18:00 | Klubal Miloslav | 12 | : | 29 | Němeček Marek |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | 17 | : | 1 | Polena od krbu Mělník B | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Řebíček Radek | 34 | : | 5 | Thun Martin |
Zadal: | Řebíček Radek | 12.2.2024 17:01 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Pá | 2.2.2024 | Tuchodřeva Tuchoměřice | 10 | : | 8 | Náhoďáci Srbeč | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
19:00 | Ledinská Kateřina | 22 | : | 18 | Eberlová Lucie |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Černovoláci B | 7 | : | 11 | Pavouci Stochov | Ve mlejně, Statenice | |
16:00 | Tichý Roman | 20 | : | 26 | Kára Martin |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Rozdělov DC Kladno | 7 | : | 11 | CPZ Cvrčovice | Bajkal, Kladno | |
18:00 | Cacák Robert | 15 | : | 26 | Slapnička Libor |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | PodLípáci Hrdlív | 13 | : | 5 | Panoší Újezd ŠK | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Štrál Pavel | 29 | : | 13 | Knor Jan |
Zadal: | Štrál Pavel | 11.2.2024 20:43 | Změnil: | Knor Jan | 12.2.2024 19:39 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Semafor Mladá Boleslav C | 14 | : | 4 | Max DC Mladá Boleslav B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 32 | : | 13 | Laurin Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Staré páky Luštěnice | 12 | : | 6 | Strážci hradu Boseň | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | Čechová Romana | 27 | : | 17 | Finger Jan |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Banda z Díry Mladá Boleslav | 8 | : | 10 | Semafor Mladá Boleslav B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Fajmanová Věra | 23 | : | 24 | Pitrmoc Jaroslav |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Beta darts Semčice B | 12 | : | 6 | Bukovina C | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | Čerych Petr | 25 | : | 15 | Olšák Pavel |
Zadal: | Rezek Michal | 11.2.2024 20:07 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Rychtáři DC Kosmonosy | 15 | : | 3 | Amatéři Luštěnice | Restaurace Rychta, Kosmonosy | |
18:00 | Motl Jiří | 31 | : | 8 | Zaplatílková Veronika |
Zadal: | Motl Jiří | 11.2.2024 20:35 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Darts club Eso Milovice B | 5 | : | 13 | Benátky ŠK | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 17 | : | 29 | Skýpala Pavel |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Klikaři Chotětov | 12 | : | 6 | Zápy ŠK | Hospoda Na radnici, Chotětov | |
16:00 | Dovec Lukáš | 24 | : | 18 | Kovač Jaroslav |
Zadal: | Dovec Lukáš | 8.1.2024 09:16 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Vokurky Milovice | 6 | : | 12 | Draci Loučeň | Penzion Kotvas, Milovice | |
17:00 | Wretzel Ivan | 16 | : | 26 | Urban Martin |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Florida Lysá nad Labem | 10 | : | 8 | ATF Kostelní Hlavno | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 27 | : | 23 | Barcal Jiří |
Zadal: | Tichý Dominik | 8.1.2024 08:28 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Saloon Brandýs nad Labem | 10 | : | 8 | Suchá dáseň Svémyslice | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 24 | : | 22 | Šofr Radek |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Ostré hroty Svémyslice C | 4 | : | 14 | Saloon Brandýs nad Labem B | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Hora Jan | 13 | : | 29 | Nezbeda Adam |
Zadal: | Hora Jan | 8.1.2024 12:28 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Arachnids Poříčany | 4 | : | 14 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 15 | : | 30 | Pecháček Marek |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Plastic darts Sadská B | 10 | : | 8 | 180 Chemik Polabec B | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Kyncl Jaroslav | 21 | : | 21 | Zácha Jiří |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | 5 | : | 13 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Havlíček Martin | 16 | : | 30 | Křivský Ladislav |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Lemuři Český Brod | 7 | : | 11 | Sokol Přišimasy | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Krajník Robert | 19 | : | 27 | Havránek Petr |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | IM 5 Horoušany | 3 | : | 15 | Staďák Sadská | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 12 | : | 33 | Vlach František |
Zadal: | Jánský Marek | 11.12.2023 21:27 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Kobry Český Brod | 10 | : | 8 | Rychlé šípy Hořátev | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 22 | : | 20 | Paleček Milan |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Blue stars Sadská | 13 | : | 5 | Pirátský povaleči Český Brod | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 27 | : | 14 | Jeníček Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Gauneři Kolín | 14 | : | 4 | Střelky Veltruby C | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Vácha Karel | 30 | : | 13 | Šmajda Michal |
Zadal: | Vácha Karel | 5.2.2024 06:45 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Pá | 9.2.2024 | Team Chvaletice | 12 | : | 6 | LTC Litošice | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | Mařata Petr | 26 | : | 17 | Vystrčil Stanislav |
Zadal: | Mařata Petr | 9.2.2024 23:14 | Autorizoval: | Automat | 14.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Pá | 9.2.2024 | Savci Dobřeň | 8 | : | 10 | Pivnice Tep Chvaletice | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Hebr Jan | 20 | : | 24 | Michalík Tomáš |
|
| 12. | Pá | 9.2.2024 | Hadi Krakovany | 12 | : | 6 | Čerti Kolín B | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Čopjak Jakub | 26 | : | 19 | Kuchta Adam |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Letci U Pavlíčků | 5 | : | 13 | Letci Kolín B | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
18:00 | Rampír Vojtěch | 11 | : | 27 | Kmoníček Ivo |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Pá | 9.2.2024 | SKK Hlízov | 7 | : | 11 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Růžička Radek | 21 | : | 26 | Kobr Aleš |
Zadal: | Hobža Martin | 10.2.2024 09:39 | Autorizoval: | Automat | 14.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Pá | 9.2.2024 | Haufova družina Čáslav | 14 | : | 4 | Wagabond Křesetice | U Haufů, Čáslav | |
19:00 | Dvořák Petr | 30 | : | 17 | Hečl Ondřej |
Zadal: | Dvořák Petr | 11.2.2024 12:47 | Autorizoval: | Automat | 14.2.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Zásmucké vosy B | 13 | : | 5 | SKK Hlízov B | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Šišák Luděk | 27 | : | 16 | Polednová Jana |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Hospůdka na Vinici | 7 | : | 11 | Renegades Čáslav | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 18 | : | 26 | Bohatá Veronika |
|
| 12. | Ne | 11.2.2024 | Času dost Petrovice | 2 | : | 16 | Eden Vrdy | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | Velát Daniel | 13 | : | 32 | Brelyk Vitalij |
Zadal: | Velát Daniel | 12.2.2024 21:14 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | St | 3.1.2024 | PLB Praha | 7 | : | 11 | Darts team Oáza Olbramovice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Hrachovina Matěj | 20 | : | 25 | Stibor Jaroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Los Pupkos Říčany | 4 | : | 14 | Stříbrná Skalice | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Trávnička Tomáš | 15 | : | 28 | Slabá Simona |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 14 | : | 4 | Elita z Berušky | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:00 | Kaiser Roman | 30 | : | 16 | Černý Jiří |
Zadal: | Petrová Marie | 8.1.2024 10:47 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Starci na chmelu Říčany | 3 | : | 15 | Wolverines Praha | Riviéra club, Říčany | |
18:00 | Tomaník Jiří | 14 | : | 32 | Skálová Markéta |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Ex šipkaři ze 4 Praha | 8 | : | 10 | Pivnice za Řekou Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Donát Petr | 19 | : | 25 | Kyselová Hana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Pohodáři Praha | 15 | : | 3 | Sklípkani Praskolesy | U Portlandu, Praha 5 | |
19:00 | Šabata Pavel | 31 | : | 11 | Lukavský Radek |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Poberounští Bobři Radotín | 11 | : | 7 | Bambu's DC Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 28 | : | 18 | Florian Peter |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Střelci Tetín | 9 | : | 9 | Podprouďáci Zalužany | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 23 | : | 22 | Šotek Richard |
Zadal: | Rajmon Patrik | 8.1.2024 07:12 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Šipkaři Karlštejn | 11 | : | 7 | Panděras Praha | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 27 | : | 18 | Kořínek Viktor |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | The Bastards Praha B | 13 | : | 5 | Kecky Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 27 | : | 16 | Kudela Jaroslav |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Řeporyje DC Praha | 10 | : | 8 | Huťaři Nižbor | Na hřišti Řeporyje, Praha 5 | |
18:00 | Jarolím Petr | 26 | : | 19 | Štadler Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Havrani Vraňany B | 12 | : | 6 | Hell's Darters Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 26 | : | 16 | Rozporka Jiří |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Kralupská letka | 14 | : | 4 | Los Číčos Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 30 | : | 16 | Rozkovcová Hana |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Bocman Club Praha | 18 | : | 0 | Kačamba Praha II | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 36 | : | 6 | Srazil Jaroslav |
Zadal: | Kahoun Pavel | 8.1.2024 17:13 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Kačamba Praha | 8 | : | 10 | Willi Hubert Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Stráník Jan | 18 | : | 25 | Groh Libor |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Roshambo Praha | 14 | : | 4 | Stará promiň Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 30 | : | 11 | Egert Michal |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Patriots darts club Zdiby | 8 | : | 10 | Výsost Vysočany Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Herda Štefan | 22 | : | 25 | Rajchl Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Zlatý Barbaři VV Praha | 12 | : | 6 | Rychlé pípy Praha B | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
19:00 | Vlček Jiří | 27 | : | 14 | Rathous David |
Zadal: | Vlček Jiří | 2.1.2024 21:13 | Autorizoval: | Automat | 7.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Kozlíci Praha Kyje | 10 | : | 8 | Sedmá rota Praha B | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 24 | : | 22 | Knotek Václav |
Zadal: | Vlček Petr | 3.1.2024 14:24 | Autorizoval: | Automat | 7.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Horomapa Praha | 17 | : | 1 | Motorest Útulek Kbely | Anděl Garage, Praha 5 | |
20:00 | Širl Martin | 35 | : | 13 | Havlíček Petr |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Stiflerova máma Praha B | 3 | : | 15 | Loužička DC Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Vohralík Vítězslav | 12 | : | 31 | Brůha Tomáš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Dopito 99 Praha | 14 | : | 4 | Old Boys Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Malysz Radoslav | 31 | : | 10 | Valášek Tomáš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Black Bridge DC Praha | 13 | : | 5 | Asfalt Ž Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 28 | : | 16 | Bartoušek Josef |
Zadal: | Kozák Pavel | 8.1.2024 14:54 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sons of Žižkoff Praha | 5 | : | 13 | Pacienti Sobín Praha | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 18 | : | 28 | Ptáčník Martin |
Zadal: | Šimáček Petr | 8.1.2024 11:21 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Hostivar Darts Praha | 12 | : | 6 | Golem Běchovice | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Kříž František | 26 | : | 16 | Matušíková Jana |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Liďák Kbely | 5 | : | 13 | The Workers Praha | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Soukup Jan | 14 | : | 27 | Rieb Tomáš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Rychlý hroty Praha B | 5 | : | 13 | Clasico My Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Stejskal Marek | 17 | : | 28 | Vítová Veronika |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Nejdou Dably Praha | 14 | : | 4 | Baba Jaga DC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Apltauer Patrik | 31 | : | 13 | Kleiber Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Numis Darts Praha | 14 | : | 4 | Moskyt 2 Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
20:00 | Kožíšek Jiří | 31 | : | 10 | Novotný Otakar |
Zadal: | Kožíšek Jiří | 3.1.2024 07:45 | Autorizoval: | Automat | 7.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | Helou&Wen Praha | 9 | : | 9 | JZD Praha | Spirit bar, Praha 3 | |
20:00 | Zelinka Milan | 21 | : | 22 | Wardas Tomáš |
|
| 12. | Út | 2.1.2024 | TŠA Devítka Praha | 6 | : | 12 | SB Hostivař Praha B | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 16 | : | 25 | Korbel Tomáš |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Pupíci Praha | 9 | : | 9 | Barbars Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Veselý Aleš | 23 | : | 21 | Martínek Vladimír |
Zadal: | Piskáček Petr | 8.1.2024 13:13 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Alcatraz DSC Praha | 13 | : | 5 | Spřátelená zvěř Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Bäuml Miroslav | 29 | : | 16 | Hrbek Karel |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Louže DC Praha | 15 | : | 3 | Crazy dart Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Janků Petr | 32 | : | 12 | Bureš Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | St | 7.2.2024 | Veselé Střelky Kolín | 6 | : | 5 | Sestřičky Praha | Darts aréna U Jána, Kolín | |
19:00 | Jirsová Kateřina | 16 | : | 13 | Zahradníková Michaela |
|
| 12. | St | 7.2.2024 | Pinkies DC Praha | 6 | : | 5 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Šnejdarová Jitka | 14 | : | 13 | Váňová Jitka |
|
| 12. | St | 7.2.2024 | Neškodný koťátka Praha | 6 | : | 5 | Noční můry z Ajeta Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
20:00 | Kubinová Nina | 14 | : | 15 | Coufalová Kateřina |
Zadal: | Kubinová Nina | 8.2.2024 18:30 | Autorizoval: | Automat | 12.2.2024 02:00 |
|
| 12. | St | 7.2.2024 | Bizonky z Ajeta Praha | 8 | : | 3 | Mártyho andílci Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 16 | : | 10 | Vendišová Ivana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | St | 13.3.2024 | Game of Thrones Praha | 8 | : | 3 | Jezinky Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Nová Tereza | 17 | : | 8 | Buřičová Hana |
|
| 12. | St | 13.3.2024 | Čarodějnice Neratovice | 5 | : | 6 | Vo díru vedle Ladies Praha | Sport Club FraJa, Neratovice | |
19:00 | Pazderová Martina | 10 | : | 15 | Brouková Eva |
|
| 12. | St | 13.3.2024 | Kajmanky z Plzeňky Praha | 3 | : | 8 | Baletky Úvaly | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Hanušová Jitka | 8 | : | 18 | Filipová Hana |
|
| 12. | St | 13.3.2024 | Topinky Praha | 3 | : | 8 | GreenBerries Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
20:00 | Kastnerová Eva | 12 | : | 16 | Borovcová Michaela |
|