|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Platanský Nerv Praha | 9 | : | 9 | Bukovina | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Židlický Zbyněk | 21 | : | 21 | Hradiský Roman |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L | 12 | : | 6 | Plechovky Pečky | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | Kubec Josef | 27 | : | 20 | Klouda Vladimír |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | FRIENDS Praha | 5 | : | 13 | Legie Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Nerušil Martin | 20 | : | 30 | Pecha Ondřej |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Proti proudu Praha | 8 | : | 10 | Poděbradka Poděbrady | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Frei Pavel | 20 | : | 25 | Stegbauerová Martina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Plzeňka Praha | 12 | : | 6 | Chalupáři Slaný | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Faltejsek Libor | 27 | : | 20 | Vacula Petr |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Bakers Cvrčovice | 13 | : | 5 | Bohnice Legends | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | Čermák Pavel | 28 | : | 12 | Ulovec Jindřich |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Prevíti Praha | 8 | : | 10 | Rychlé pípy Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Marek Jakub | 23 | : | 23 | Mikulík Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Avengers Praha | 9 | : | 9 | Hroch Team Hudlice | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 19 | : | 22 | Hájek Milan |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Cannabis 666 Žebrák | 5 | : | 13 | The Bastards Praha | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Kadlec Milan | 16 | : | 29 | Cvekl Josef |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Albion Chlumec | 10 | : | 8 | Stiflerova máma Praha | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 22 | : | 21 | Viščak Marek |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Křižáci Barrandov | 8 | : | 10 | Qýčepu Příbram | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužil Miroslav | 21 | : | 22 | Bartoš Roman |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Na Vršku Praha | 2 | : | 16 | Mirage Sobín | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 8 | : | 33 | Šťovíček Ivan |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Akademie DC Praha | 9 | : | 9 | Podlesáci Králův Dvůr B | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Bayer Petr | 24 | : | 21 | Dvořáček Richard |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Černovoláci | 10 | : | 8 | Bonus Bendovka Praha | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Koutský Tomáš | 23 | : | 22 | Šuman Ivo |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Chalupáři Slaný B | 8 | : | 10 | Máchalové XXL Kladno B | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 21 | : | 24 | Smetana Libor |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Maniac Darts Rakovník | 10 | : | 8 | Řenčováci Řevničov | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Houska Jan | 21 | : | 22 | Hošek Karel |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Billiard club Kladno | 13 | : | 5 | Falcon DC Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Krejčí Jiří | 28 | : | 15 | Adámek Jozef |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Máchalové XXL Kladno | 12 | : | 6 | Kyklop Praha | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Řezáč Lukáš | 26 | : | 17 | Dvořáková Šárka |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Titans Praha | 12 | : | 6 | Zziboni Cvrčovice | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Matěk Jan | 27 | : | 18 | Stejskal Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Čerti Kolín | 11 | : | 7 | No Stress Kutná Hora | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Pikner Pavel | 26 | : | 19 | Lenger Jan |
Zadal: | Chlumský Jiří | 28.1.2024 18:41 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Gladiátors Lošany | 9 | : | 9 | Semtex Poděbrady | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Heřmánek Jiří | 25 | : | 23 | Koníček Roman |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Buldoci Sadská | 7 | : | 11 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | Milčický hostinec | |
17:00 | Jirásek Pavel | 17 | : | 24 | Černý Bohdan |
Zadal: | Jirásek Pavel | 29.1.2024 05:58 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Bohemia Hearts Poděbrady | 9 | : | 9 | Kosako Konárovice | U Sparťana, Poděbrady | |
17:00 | Kladivo Aleš | 23 | : | 23 | Černík Rostislav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Šipkařská banda Čáslav | 7 | : | 11 | Strašidla Okřínek | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Jílek Marek | 21 | : | 24 | Horká Aneta |
Zadal: | Jílek Marek | 28.1.2024 20:39 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Max DC Mladá Boleslav | 9 | : | 9 | Top Citrus Čachovice | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Herink Jaroslav | 21 | : | 21 | Hyška Jiří |
Zadal: | Nohel Petr | 28.1.2024 18:03 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Mašinky z koupáku Neratovice | 15 | : | 3 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Benešová Alena | 32 | : | 13 | Dorko Miroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Kangaroos Velký Borek | 8 | : | 10 | Lidový dům Kbely | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 20 | : | 25 | Zerzán Miloš |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Valérie team Mělník | 9 | : | 9 | Divoké kachny Čakovice | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Šimko Roman | 21 | : | 22 | Němec Lukáš |
Zadal: | Šimko Roman | 28.1.2024 22:29 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Džemala Kozačky Milovice | 3 | : | 15 | Maniac Darts Praha | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Keniž Josef | 11 | : | 32 | Vopálka Martin |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | FraJa Neratovice | 10 | : | 8 | Havrani Vraňany | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 25 | : | 18 | Šubrt Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Zákeřňáci DC Praha | 9 | : | 9 | Horní Rozptyly Praha X | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 23 | : | 22 | Gutvirt Petr |
Zadal: | Hübner David | 23.1.2024 23:06 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | STS Moskovice Praha | 0 | : | 18 | Heřmánkový čajíček Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Korčáková Renáta | 2 | : | 36 | Pospíšil Adam |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | K2 Říčany | 9 | : | 9 | Brilliant darts Praha | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 22 | : | 24 | Homola Jiří |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Sport club 1930 I Praha | 7 | : | 11 | Amatéři Písnice | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 21 | : | 27 | Kopač Miroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Sedmá rota Praha | 9 | : | 9 | Chlumecká Praha B | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 24 | : | 22 | Šifner Petr |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Sázava DC | 7 | : | 11 | Jižani z 213 Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 18 | : | 26 | Bartek Petr |
Zadal: | Bareš Pavel | 29.1.2024 16:37 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | So | 27.1.2024 | Šipkaři Jince | 13 | : | 5 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 29 | : | 14 | Samec Zdeněk |
|
| 14. | So | 27.1.2024 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 14 | : | 4 | Magnetics Beroun | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 32 | : | 11 | Janák Radek |
Zadal: | Blažka Pavel | 27.1.2024 20:55 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Šemík Neumětely B | 8 | : | 10 | Dart's Warriors Praha | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 22 | : | 23 | Jaroš Christopher |
Zadal: | Kučera Petr | 29.1.2024 14:44 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Berounská Hvězda | 2 | : | 16 | Radotín ŠK | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 13 | : | 34 | Moravec Martin |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Drak Praha | 12 | : | 6 | Vonoklasy 26 | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Löwy Simon | 28 | : | 17 | Chlumský Ondřej |
Zadal: | Löwy Simon | 30.1.2024 09:10 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Club Fanda Forever | 8 | : | 10 | Šemík Neumětely | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Horák Jiří | 19 | : | 25 | Rathouský Jan |
Zadal: | Horák Jiří | 28.1.2024 21:16 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Út | 23.1.2024 | RKDM Milovice | 11 | : | 7 | Plechovky Pečky B | | |
19:00 | Slabá Lucie | 27 | : | 20 | Vlček Pavel |
|
| 14. | So | 27.1.2024 | Cirkus Citrus Pečky | 8 | : | 10 | Ostré hroty Ćelákovice | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 21 | : | 24 | Blažek Jiří |
Zadal: | Nejedlý Josef | 28.1.2024 09:21 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Šipky Pátek | 9 | : | 9 | Darts club Eso Milovice | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Mrázek Miroslav | 22 | : | 25 | Antonín Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Future DC Praha | 8 | : | 10 | Šipky Loučeň | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Hovorka Jaroslav | 18 | : | 26 | Hropko Michal |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Žraloci Cerhenice | 9 | : | 9 | Sgt. Pepik's Band Praha C | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 23 | : | 21 | Tanglová Dominika |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Rafani Záryby | 6 | : | 12 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 18 | : | 29 | Fiala Tomáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Pá | 26.1.2024 | U Kapličky Vrdy | 7 | : | 11 | Norci Úmonín | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 18 | : | 24 | Martínek Pavel |
Zadal: | Jánský Zdeněk | 28.1.2024 19:45 | Autorizoval: | Automat | 31.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Kandráčovci Kolín | 15 | : | 3 | Lipánci Přehvozdí | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 31 | : | 9 | Zajíčková Lucie |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Frnďáci Žernovka | 8 | : | 10 | Hadi Úvaly | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Uzlová Marcela | 18 | : | 24 | Solčanský Pavel |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Střelky Veltruby B | 13 | : | 5 | Korunky Kolín C | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 29 | : | 16 | Malý Luboš |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Letci Kolín | 2 | : | 16 | Homolka DC Úvaly | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Marhan Jiří | 12 | : | 34 | Exner Josef |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Zásmucké vosy | 10 | : | 8 | Vosy Čáslav | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivková Veronika | 25 | : | 20 | Žítková Gabriela |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | FraJa Neratovice C | 9 | : | 9 | Gambáč Mělník | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Melich Ján | 23 | : | 22 | Kukla Zdeněk |
Zadal: | Melich Ján | 28.1.2024 19:37 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Bukovina B | 13 | : | 5 | Zoufalci Mladá Boleslav | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
14:30 | Hradiská Jaroslava | 28 | : | 12 | Podnecký Petr |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Kocouři vod kocoura Kozly | 11 | : | 7 | Barbaři Ovčáry | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Adámek Jiří | 27 | : | 20 | Nový Jaroslav |
Zadal: | Adámek Jiří | 28.1.2024 21:14 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | XXL MB B Mladá Boleslav | 8 | : | 10 | Semafor Mladá Boleslav | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 18 | : | 23 | Strnad David |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Gambáč Mělník B | 8 | : | 10 | Kangaroos Velký Borek B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Eder Martin | 19 | : | 26 | Miler Josef |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Cobra Plazy B | 12 | : | 6 | FraJa Neratovice B | U hada, Plazy | |
18:00 | Polák Lukáš | 25 | : | 18 | Fleischmann Otto |
Zadal: | Polák Lukáš | 28.1.2024 20:31 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Bakalář Maniak Rakovník | 5 | : | 13 | Marná snaha Slaný | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 16 | : | 28 | Kos Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Zlomený hroty Praha | 7 | : | 11 | Maniac Darts Rakovník B | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 20 | : | 27 | Zlechovec Stanislav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Kladiváři DC Stochov | 11 | : | 7 | Dolíkáři Poddžbánsko | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 23 | : | 20 | Kubec Petr |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | U Holečků Kladno | 13 | : | 5 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Heber Jiří | 27 | : | 17 | Hrebíček Jakub |
Zadal: | Heber Jiří | 29.1.2024 17:52 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | New Bubu Team Nové Strašecí | 5 | : | 13 | Dobroty ŠK Nový dům | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 13 | : | 28 | Fecko Michal |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Pivní Jistota Praha | 11 | : | 7 | Řenčováci Řevničov B | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 24 | : | 17 | Špalková Miroslava |
Zadal: | Eigl Marian | 5.2.2024 01:24 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Út | 23.1.2024 | The LegenDarts Praha | 6 | : | 12 | Krkavci Kralupy | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Filipi Štěpán | 19 | : | 27 | Procházka Vladimír |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Patriots darts club Zdiby B | 8 | : | 10 | Vo díru vedle Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Pořický Zdeněk | 21 | : | 24 | Brouk Petr |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Mendosino Praha | 7 | : | 11 | Bílá Hora Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 18 | : | 26 | Šanda Martin |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Infarkt Praha B | 14 | : | 4 | Black Diamonds Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 32 | : | 11 | Medek Zdeněk |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Hardcore DC Praha | 6 | : | 12 | Figury Libčice n / Vlt. | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Havel Lukáš | 18 | : | 26 | Krečun Ivan |
Zadal: | Havel Lukáš | 28.1.2024 20:42 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 8 | : | 10 | Bažina 4077 Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 19 | : | 24 | Kozel Josef |
Zadal: | Ptáčník Marek | 18.2.2024 20:47 | Autorizoval: | Automat | 23.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Greenhorn's Praha | 7 | : | 11 | Mlsat cukroví Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Volf Tomáš | 21 | : | 25 | Albrecht Lukáš |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Moskyt Naeks Praha | 9 | : | 9 | No Stress Praha | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 24 | : | 24 | Nykodem Ondřej |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | SB Hostivař Praha | 5 | : | 13 | Plzeňka Praha B | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 10 | : | 26 | Lochner František |
Zadal: | Pilc Antonín | 29.1.2024 05:10 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Světáci Praha | 5 | : | 13 | Kryplos Praha | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 12 | : | 28 | Moravec Rudolf |
Zadal: | Tůma Jan | 28.1.2024 20:56 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Buldok Ajeto Praha | 15 | : | 3 | Rychlý hroty Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 32 | : | 13 | Havlová Marie |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Horní Rozptyly Praha B | 11 | : | 7 | Midgard Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Nemeš Jan | 27 | : | 17 | Krátký Luboš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Riviéra DC Říčany | 8 | : | 10 | Modráci Praha | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Zahajský Václav | 20 | : | 24 | Tangl Radek |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Žíznivý důchodci Praha | 10 | : | 8 | I am 180 Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Neoveský Jan | 21 | : | 21 | Bečvář David |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Abasta Křepenice | 12 | : | 6 | Sázavská pivnice | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Moulík Petr | 29 | : | 19 | Řepa Martin |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Otupělé hroty Praha | 6 | : | 12 | Horní Rozptyly Praha | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Vích Robert | 13 | : | 27 | Strbáček Stanislav |
Zadal: | Vích Robert | 29.1.2024 12:19 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 14 | : | 4 | Worm Gang Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Hlavatý Tomáš | 30 | : | 11 | Novotná Hana |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Fontána Praha | 6 | : | 12 | Delta Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 19 | : | 25 | Vojtíšek Jiří |
Zadal: | Polanský Jiří | 28.1.2024 22:38 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Motor@team.Dřísy | 10 | : | 8 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | U Milhause, Dřísy | |
15:00 | Uřidil Tomáš | 21 | : | 21 | Řebíček Radek |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Blatecký Rebelové Mělník B | 14 | : | 4 | Wild Darts Sluhy | Blatecká hospoda, Mělník | |
18:00 | Klubal Miloslav | 29 | : | 15 | Divoký Jiří |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Nikater Praha | 5 | : | 13 | Gladiátoři Neratovice | Hospůdka Na náměstí, Odolena Voda | |
18:00 | Němeček Marek | 14 | : | 30 | Kraj Karel |
Zadal: | Němeček Marek | 11.3.2024 16:59 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Pá | 1.3.2024 | Tuchodřeva Tuchoměřice | 7 | : | 11 | UDH Komunál Libušín | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
19:00 | Ledinská Kateřina | 18 | : | 25 | Rada Václav |
Zadal: | Rada Václav | 1.3.2024 23:07 | Autorizoval: | Automat | 6.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Černovoláci B | 8 | : | 10 | PodLípáci Hrdlív | Ve mlejně, Statenice | |
16:00 | Tichý Roman | 21 | : | 25 | Štrál Pavel |
Zadal: | Štrál Pavel | 11.3.2024 19:58 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Rozdělov DC Kladno | 9 | : | 9 | Náhoďáci Srbeč | Bajkal, Kladno | |
18:00 | Cacák Robert | 22 | : | 23 | Eberlová Lucie |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | CPZ Cvrčovice | 9 | : | 9 | Pavouci Stochov | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | Slapnička Libor | 24 | : | 22 | Kára Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Semafor Mladá Boleslav C | 9 | : | 9 | Strážci hradu Boseň | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Kuchel Daniel | 25 | : | 24 | Finger Jan |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Max DC Mladá Boleslav B | 13 | : | 5 | Bukovina C | MAX, Mladá Boleslav | |
14:00 | Laurin Zdeněk | 29 | : | 19 | Olšák Pavel |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Staré páky Luštěnice | 13 | : | 5 | Semafor Mladá Boleslav B | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | Čechová Romana | 28 | : | 15 | Pitrmoc Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Banda z Díry Mladá Boleslav | 8 | : | 10 | Rychtáři DC Kosmonosy | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Fajmanová Věra | 20 | : | 24 | Motl Jiří |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Beta darts Semčice B | 11 | : | 7 | Amatéři Luštěnice | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | Čerych Petr | 24 | : | 18 | Zaplatílková Veronika |
Zadal: | Rezek Michal | 10.3.2024 20:17 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Vokurky Milovice | 2 | : | 16 | Saloon Brandýs nad Labem B | Penzion Kotvas, Milovice | |
14:00 | Wretzel Ivan | 10 | : | 33 | Nezbeda Adam |
Zadal: | Wretzel Ivan | 29.1.2024 12:10 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Darts club Eso Milovice B | 1 | : | 17 | Zápy ŠK | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 6 | : | 35 | Kovač Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Draci Loučeň | 11 | : | 7 | ATF Kostelní Hlavno | U Otomanských, Loučeň | |
16:00 | Urban Martin | 24 | : | 20 | Barcal Jiří |
Zadal: | Urban Martin | 28.1.2024 21:20 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Florida Lysá nad Labem | 12 | : | 6 | Suchá dáseň Svémyslice | Hospoda Na sídlišti, Lysá nad Labem | |
18:00 | Tichý Dominik | 26 | : | 15 | Šofr Radek |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Saloon Brandýs nad Labem | 6 | : | 12 | Benátky ŠK | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 16 | : | 25 | Cach Ctibor |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Ostré hroty Svémyslice C | 3 | : | 15 | Klikaři Chotětov | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Hora Jan | 12 | : | 31 | Dovec Lukáš |
Zadal: | Hora Jan | 28.1.2024 22:43 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 6 | : | 12 | Blue stars Sadská | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Franc Petr | 16 | : | 27 | Černý Milan |
Zadal: | Forman Jakub | 7.1.2024 10:00 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 18 | : | 0 | Arachnids Poříčany | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Křivský Ladislav | 36 | : | 5 | Buřval Leoš |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Sokol Přišimasy | 11 | : | 7 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Pšenčík Jiří | 24 | : | 17 | Beránek Martin |
Zadal: | Pšenčík Jiří | 5.1.2024 23:28 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Rychlé šípy Hořátev | 10 | : | 8 | Plastic darts Sadská B | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 23 | : | 22 | Kyncl Jaroslav |
Zadal: | Doležal Josef | 8.1.2024 08:02 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Kobry Český Brod | 8 | : | 10 | Lemuři Český Brod | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 22 | : | 25 | Křížek Martin |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Staďák Sadská | 14 | : | 4 | Pirátský povaleči Český Brod | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
18:00 | Vlach František | 30 | : | 10 | Bílek Tomáš |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | 180 Chemik Polabec B | 9 | : | 9 | IM 5 Horoušany | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 22 | : | 23 | Jánská Monika |
Zadal: | Holan Jiří | 8.1.2024 11:13 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Team Chvaletice | 12 | : | 6 | Střelky Veltruby C | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | Mařata Petr | 27 | : | 13 | Skrbek Jiří |
Zadal: | Mařata Petr | 8.3.2024 23:09 | Autorizoval: | Automat | 13.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Savci Dobřeň | 6 | : | 12 | Letci Kolín B | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | Hebr Jan | 17 | : | 29 | Kmoníček Ivo |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Hadi Krakovany | 10 | : | 8 | Pivnice Tep Chvaletice | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | Čopjak Jakub | 24 | : | 21 | Michalík Tomáš |
Zadal: | Loužil Dušan | 9.3.2024 00:03 | Autorizoval: | Automat | 13.3.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Letci U Pavlíčků | 4 | : | 14 | Gauneři Kolín | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
18:00 | Rampír Vojtěch | 10 | : | 30 | Vácha Karel |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Čerti Kolín B | 11 | : | 7 | LTC Litošice | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:30 | Kuchta Adam | 25 | : | 20 | Březina Jaroslav |
Zadal: | Kuchta Adam | 11.3.2024 13:53 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Eden Vrdy | 10 | : | 8 | Renegades Čáslav | Eden Vrdy, Vrdy | |
19:00 | Brelyk Vitalij | 25 | : | 22 | Bohatá Veronika |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | SKK Hlízov | 12 | : | 6 | Wagabond Křesetice | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | Růžička Radek | 28 | : | 16 | Hečl Ondřej |
Zadal: | Hobža Martin | 9.3.2024 10:22 | Autorizoval: | Automat | 13.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Haufova družina Čáslav | 10 | : | 8 | Zásmucké vosy B | U Haufů, Čáslav | |
19:00 | Dvořák Petr | 24 | : | 22 | Šišák Luděk |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Hospůdka na Vinici | 14 | : | 4 | SKK Hlízov B | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | Kadeřábková Světlana | 29 | : | 13 | Polednová Jana |
|
| 14. | Ne | 10.3.2024 | Času dost Petrovice | 5 | : | 13 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | Velát Daniel | 12 | : | 30 | Kobr Aleš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | St | 24.1.2024 | PLB Praha | 9 | : | 9 | Wolverines Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Hrachovina Matěj | 22 | : | 23 | Skálová Markéta |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Los Pupkos Říčany | 9 | : | 9 | Pivnice za Řekou Říčany | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Novák Jaroslav | 24 | : | 22 | Hybner Tomáš |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Stříbrná Skalice | 13 | : | 5 | Darts team Oáza Olbramovice | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Slabá Simona | 26 | : | 14 | Stibor Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 13 | : | 5 | Monkey z 213 Praha | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:00 | Kaiser Roman | 29 | : | 14 | Hrad Daniel |
Zadal: | Petrová Marie | 28.1.2024 23:19 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Ex šipkaři ze 4 Praha | 12 | : | 6 | Elita z Berušky | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Donát Petr | 27 | : | 18 | Černý Jiří |
Zadal: | Donát Petr | 29.1.2024 10:14 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Pohodáři Praha | 14 | : | 4 | Kecky Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
19:00 | Šabata Pavel | 30 | : | 12 | Kouřil Martin |
Zadal: | Šabata Pavel | 24.1.2024 09:36 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Podprouďáci Zalužany | 12 | : | 6 | Sklípkani Praskolesy | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 27 | : | 19 | Lukavský Radek |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Poberounští Bobři Radotín | 10 | : | 8 | Panděras Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 22 | : | 20 | Kořínek Viktor |
Zadal: | Kuchta Petr | 28.1.2024 22:01 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Střelci Tetín | 14 | : | 4 | Bambu's DC Praha | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 30 | : | 12 | Florian Peter |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Šipkaři Karlštejn | 13 | : | 5 | Huťaři Nižbor | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 29 | : | 12 | Štadler Josef |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | The Bastards Praha B | 11 | : | 7 | Řeporyje DC Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 22 | : | 18 | Jarolím Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Los Číčos Praha | 12 | : | 6 | Kačamba Praha II | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Rozkovcová Hana | 27 | : | 18 | Srazil Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Havrani Vraňany B | 10 | : | 8 | Willi Hubert Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 27 | : | 19 | Odložil Jan |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Kralupská letka | 14 | : | 4 | Hell's Darters Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 29 | : | 13 | Rozporka Jiří |
Zadal: | Číhalík Josef | 29.1.2024 07:25 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Bocman Club Praha | 10 | : | 8 | Stará promiň Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 26 | : | 21 | Egert Michal |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Kačamba Praha | 10 | : | 8 | Výsost Vysočany Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Stráník Jan | 22 | : | 20 | Rajchl Jakub |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Roshambo Praha | 11 | : | 7 | Patriots darts club Zdiby | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 24 | : | 19 | Herda Štefan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Zlatý Barbaři VV Praha | 15 | : | 3 | Sedmá rota Praha B | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
19:00 | Vlček Jiří | 32 | : | 10 | Knotek Václav |
Zadal: | Vlček Jiří | 23.1.2024 21:55 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Kozlíci Praha Kyje | 13 | : | 5 | Motorest Útulek Kbely | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 27 | : | 18 | Havlíček Petr |
Zadal: | Vlček Petr | 24.1.2024 14:11 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Stiflerova máma Praha B | 7 | : | 11 | Horomapa Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Dvořák Aleš | 16 | : | 26 | Širl Martin |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Dopito 99 Praha | 16 | : | 2 | Rychlé pípy Praha B | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Malysz Radoslav | 33 | : | 10 | Vokněr Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Old Boys Praha | 11 | : | 7 | Asfalt Ž Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Lívanec Jiří | 25 | : | 20 | Pergler Josef |
Zadal: | Lívanec Jiří | 29.1.2024 08:29 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Black Bridge DC Praha | 14 | : | 4 | Loužička DC Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 30 | : | 11 | Brůha Tomáš |
Zadal: | Kozák Pavel | 29.1.2024 12:49 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Baba Jaga DC Praha | 5 | : | 13 | Lvi DC Praha | U Rohatejch, Praha 3 | |
14:30 | Kleiber Martin | 11 | : | 28 | Sroka Petr |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Sons of Žižkoff Praha | 13 | : | 5 | Golem Běchovice | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 28 | : | 15 | Matušíková Jana |
Zadal: | Šimáček Petr | 30.1.2024 17:13 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Liďák Kbely | 8 | : | 10 | Rychlý hroty Praha B | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Soukup Jan | 22 | : | 24 | Stejskal Marek |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Nejdou Dably Praha | 9 | : | 9 | Pacienti Sobín Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Apltauer Patrik | 23 | : | 23 | Ptáčník Martin |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Hostivar Darts Praha | 8 | : | 10 | Clasico My Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Lukš Jiří | 23 | : | 24 | Vítová Veronika |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | Út | 23.1.2024 | Helou&Wen Praha | 9 | : | 9 | Numis Darts Praha | Spirit bar, Praha 3 | |
20:00 | Zelinka Milan | 21 | : | 24 | Kožíšek Jiří |
Zadal: | Dančišák Petr | 24.1.2024 19:01 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Út | 23.1.2024 | TŠA Devítka Praha | 8 | : | 10 | Crazy dart Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 22 | : | 23 | Sedláček Michal |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Pupíci Praha | 12 | : | 6 | Moskyt 2 Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Kouřil Petr | 26 | : | 15 | Novotný Otakar |
Zadal: | Piskáček Petr | 28.1.2024 21:17 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Alcatraz DSC Praha | 5 | : | 13 | JZD Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Kohout Petr | 15 | : | 28 | Wardas Tomáš |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | Louže DC Praha | 15 | : | 3 | Barbars Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Janků Petr | 33 | : | 10 | Martínek Vladimír |
Zadal: | Janků Petr | 29.1.2024 07:07 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 28.1.2024 | SB Hostivař Praha B | 10 | : | 8 | Spřátelená zvěř Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 24 | : | 20 | Hrbek Karel |
Zadal: | Korbel Tomáš | 29.1.2024 00:11 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | St | 6.3.2024 | Příšerky sro Praha | 4 | : | 7 | Sestřičky Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Teichnerová Kateřina | 11 | : | 15 | Zahradníková Michaela |
|
| 14. | St | 6.3.2024 | Pinkies DC Praha | 4 | : | 7 | Noční můry z Ajeta Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Šnejdarová Jitka | 9 | : | 14 | Prokýšková Eva |
|
| 14. | St | 6.3.2024 | Neškodný koťátka Praha | 7 | : | 4 | Mártyho andílci Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
20:00 | Kubinová Nina | 17 | : | 12 | Junová Petra |
Zadal: | Kubinová Nina | 7.3.2024 13:13 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2024 02:00 |
|
| 14. | St | 6.3.2024 | Bizonky z Ajeta Praha | 8 | : | 3 | Veselé Střelky Kolín | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 17 | : | 9 | Jirsová Kateřina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 14. | St | 10.4.2024 | Game of Thrones Praha | 6 | : | 5 | Vo díru vedle Ladies Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Nová Tereza | 15 | : | 13 | Brouková Eva |
|
| 14. | St | 10.4.2024 | Jezinky Praha | 9 | : | 2 | GreenBerries Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Buřičová Hana | 19 | : | 9 | Borovcová Michaela |
|
| 14. | St | 10.4.2024 | Čarodějnice Neratovice | 3 | : | 8 | Baletky Úvaly | Sport Club FraJa, Neratovice | |
19:00 | Pazderová Martina | 8 | : | 17 | Doušová Veronika |
|
| 14. | St | 10.4.2024 | Topinky Praha | 7 | : | 4 | Kajmanky z Plzeňky Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
20:00 | Kastnerová Eva | 15 | : | 10 | Hanušová Jitka |
|