|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Avengers Praha | 13 | : | 5 | Křižáci Barrandov | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 29 | : | 14 | Neužil Miroslav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Cannabis 666 Žebrák | 8 | : | 10 | Stiflerova máma Praha | Pivnice Klub, Žebrák | |
15:00 | Kadlec Milan | 19 | : | 25 | Šístek Luděk |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Mirage Sobín | 13 | : | 5 | Podlesáci Králův Dvůr B | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Přída Antonín | 30 | : | 12 | Pánek Pavel |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Na Vršku Praha | 7 | : | 11 | The Bastards Praha | U Svaté Anny, Praha 5 | |
19:00 | Bába Pavel | 20 | : | 25 | Schich Roman |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Akademie DC Praha | 11 | : | 7 | Hroch Team Hudlice | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Bayer Petr | 25 | : | 16 | Hájek Milan |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Albion Chlumec | 9 | : | 9 | Qýčepu Příbram | Na Žižkově, Malý Chlumec | |
18:00 | Hanko Martin | 24 | : | 21 | Bartoš Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Máchalové XXL Kladno B | 11 | : | 7 | Bonus Bendovka Praha | Restaurace U české lípy, Kladno | |
19:30 | Smetana Libor | 24 | : | 17 | Šuman Ivo |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Černovoláci | 12 | : | 6 | Kyklop Praha | Ve mlejně, Statenice | |
17:00 | Pávek Jakub | 28 | : | 17 | Vondrák Jiří |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Chalupáři Slaný B | 5 | : | 13 | Řenčováci Řevničov | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
18:00 | Stumpf Radek | 11 | : | 28 | Hošek Karel |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Maniac Darts Rakovník | 12 | : | 6 | Falcon DC Praha | Hostinec Na Václaváku, Kněževes | |
18:00 | Pína Petr | 25 | : | 16 | Adámek Jozef |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Billiard club Kladno | 13 | : | 5 | Titans Praha | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Krejčí Jiří | 28 | : | 16 | Matěk Jan |
Zadal: | Krejčí Jiří | 25.2.2024 23:02 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Máchalové XXL Kladno | 8 | : | 10 | Zziboni Cvrčovice | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Řezáč Lukáš | 20 | : | 24 | Stejskal Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Čerti Kolín | 11 | : | 7 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Pikner Pavel | 27 | : | 17 | Černý Jakub |
Zadal: | Chlumský Jiří | 25.2.2024 18:38 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Buldoci Sadská | 5 | : | 13 | Strašidla Okřínek | Milčický hostinec | |
17:00 | Jirásek Pavel | 16 | : | 28 | Horká Aneta |
Zadal: | Jirásek Pavel | 25.2.2024 22:31 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Bohemia Hearts Poděbrady | 10 | : | 8 | Boubínský expres Kolín | U Sparťana, Poděbrady | |
17:00 | Kladivo Aleš | 22 | : | 21 | Černý Ondřej |
Zadal: | Kladivo Aleš | 26.2.2024 16:55 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | No Stress Kutná Hora | 13 | : | 5 | Kosako Konárovice | U zlatého lva, Kutná Hora | |
18:00 | Lenger Jan | 28 | : | 16 | Černík Rostislav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Šipkařská banda Čáslav | 12 | : | 6 | Semtex Poděbrady | U Haufů, Čáslav | |
18:00 | Jílek Marek | 27 | : | 20 | Koníček Roman |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Mašinky z koupáku Neratovice | 4 | : | 14 | Max DC Mladá Boleslav | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Benešová Alena | 17 | : | 29 | Herink Jaroslav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Kangaroos Velký Borek | 8 | : | 10 | Divoké kachny Čakovice | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Suchánek Petr | 20 | : | 23 | Starosta Luděk |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Valérie team Mělník | 9 | : | 9 | Havrani Vraňany | Na autobusáku, Mělník | |
18:00 | Pracht Martin | 20 | : | 20 | Šubrt Jiří |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Maniac Darts Praha | 13 | : | 5 | Nepřátelé bobří hráze Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Vopálka Martin | 28 | : | 12 | Dorko Miroslav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | FraJa Neratovice | 11 | : | 7 | Top Citrus Čachovice | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Zácha Vladimír | 24 | : | 18 | Vydřihost František |
|
| 16. | Ne | 24.3.2024 | Lidový dům Kbely | 8 | : | 10 | Džemala Kozačky Milovice | Lidový dům Kbely, Praha 9 | |
18:00 | Zerzán Miloš | 21 | : | 24 | Keniž Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Zákeřňáci DC Praha | 12 | : | 6 | Chlumecká Praha B | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
19:30 | Hübner David | 25 | : | 15 | Šifner Petr |
Zadal: | Hübner David | 20.2.2024 23:22 | Autorizoval: | Automat | 25.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | K2 Říčany | 6 | : | 12 | Horní Rozptyly Praha X | Říčanský longál, Říčany | |
18:00 | Medřický Václav | 21 | : | 28 | Gutvirt Petr |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Brilliant darts Praha | 7 | : | 11 | Amatéři Písnice | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Homola Jiří | 18 | : | 26 | Kopač Miroslav |
Zadal: | Homola Jiří | 27.2.2024 09:35 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Sport club 1930 I Praha | 6 | : | 12 | Jižani z 213 Praha | Sport club 1930, Praha 9 | |
18:00 | Grabinský Luděk | 16 | : | 28 | Formánek Václav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Sedmá rota Praha | 5 | : | 13 | Heřmánkový čajíček Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Procházka Lubomír | 16 | : | 29 | Pospíšil Adam |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Sázava DC | 7 | : | 11 | STS Moskovice Praha | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 19 | : | 26 | Korčáková Renáta |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | So | 24.2.2024 | Šipkaři Jince | 8 | : | 10 | Dart's Warriors Praha | Český svaz chovatelů, Jince | |
18:00 | Pitor Jiří | 19 | : | 21 | Jaroš Christopher |
Zadal: | Pitor Jiří | 24.2.2024 19:30 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 24.2.2024 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 10 | : | 8 | Club Fanda Forever | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 22 | : | 21 | Horák Jiří |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | 9 | : | 9 | Radotín ŠK | Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň | |
18:00 | Samec Zdeněk | 22 | : | 20 | Moravec Martin |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Šemík Neumětely B | 13 | : | 5 | Vonoklasy 26 | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Beran Jiří | 28 | : | 14 | Chlumský Ondřej |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Berounská Hvězda | 3 | : | 15 | Magnetics Beroun | Formanka Hvězda, Beroun | |
18:00 | Žanta Jaroslav | 13 | : | 33 | Zajíček Jiří |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Drak Praha | 9 | : | 9 | Šemík Neumětely | U Draka, Praha 5 | |
18:00 | Löwy Simon | 23 | : | 21 | Čech Petr |
Zadal: | Löwy Simon | 25.2.2024 20:39 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | So | 24.2.2024 | Cirkus Citrus Pečky | 9 | : | 9 | Sgt. Pepik's Band Praha C | Bowling Restaurace Siňorita, Pečky | |
15:00 | Nejedlý Josef | 24 | : | 21 | Slugeň Jan |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Šipky Pátek | 10 | : | 8 | Šipky Loučeň | Hostinec na Návsi, Pátek | |
16:00 | Mrázek Miroslav | 23 | : | 20 | Hropko Michal |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Future DC Praha | 3 | : | 15 | Plechovky Pečky B | U Bobra Praha, Praha 9 | |
16:00 | Vrbas Roman | 15 | : | 32 | Bauer Pavel |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Ostré hroty Ćelákovice | 13 | : | 5 | Darts club Eso Milovice | Nová hospoda Čelákovice, Čelákovice | |
17:00 | Zikmund Petr | 29 | : | 15 | Antonín Jaroslav |
Zadal: | Novák Petr | 26.2.2024 10:52 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Žraloci Cerhenice | 10 | : | 8 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | Sokolovna Cerhenice, Cerhenice | |
18:00 | Žižka Martin | 24 | : | 19 | Fiala Tomáš |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Rafani Záryby | 14 | : | 4 | RKDM Milovice | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 30 | : | 16 | Šlambor Ladislav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Pá | 23.2.2024 | U Kapličky Vrdy | 11 | : | 7 | Hadi Úvaly | U Kapličky, Vrdy | |
19:00 | Jánský Zdeněk | 25 | : | 18 | Solčanský Pavel |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Frnďáci Žernovka | 11 | : | 7 | Lipánci Přehvozdí | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Uzlová Marcela | 24 | : | 21 | Zajíčková Lucie |
Zadal: | Štembera Petr | 26.2.2024 13:14 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Střelky Veltruby B | 11 | : | 7 | Norci Úmonín | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
17:00 | Březinová Petra | 25 | : | 17 | Martínek Martin |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Korunky Kolín C | 3 | : | 15 | Homolka DC Úvaly | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
17:00 | Malý Luboš | 10 | : | 31 | Exner Josef |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Zásmucké vosy | 7 | : | 11 | Kandráčovci Kolín | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivka Lukáš | 18 | : | 23 | Kosina Josef |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Letci Kolín | 11 | : | 7 | Vosy Čáslav | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Šedivý Ondřej | 26 | : | 19 | Žítková Gabriela |
Zadal: | Marhan Jiří | 3.3.2024 19:46 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | FraJa Neratovice C | 11 | : | 7 | Zoufalci Mladá Boleslav | Sport Club FraJa, Neratovice | |
14:30 | Melich Ján | 27 | : | 19 | Podnecký Petr |
Zadal: | Melich Ján | 25.2.2024 21:03 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Kocouři vod kocoura Kozly | 9 | : | 9 | Gambáč Mělník | U kocoura, Tišice | |
17:00 | Dvořák David | 22 | : | 23 | Kukla Zdeněk |
Zadal: | Adámek Jiří | 25.2.2024 21:29 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Barbaři Ovčáry | 9 | : | 9 | Semafor Mladá Boleslav | Hospoda Na hřišti Ovčáry, Ovčáry | |
18:00 | Nový Jaroslav | 24 | : | 22 | Strnad David |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | XXL MB B Mladá Boleslav | 9 | : | 9 | Kangaroos Velký Borek B | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
18:00 | Tajč Vladislav | 23 | : | 21 | Miler Josef |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Bukovina B | 16 | : | 2 | FraJa Neratovice B | Restaurace Pod Bukovina, Dolní Bukovina | |
18:00 | Hradiská Jaroslava | 33 | : | 10 | Fleischmann Otto |
Zadal: | Kuntoš Jakub | 26.2.2024 20:47 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Gambáč Mělník B | 7 | : | 11 | Cobra Plazy B | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Panošová Veronika | 21 | : | 25 | Polák Lukáš |
Zadal: | Eder Martin | 27.2.2024 07:19 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Bakalář Maniak Rakovník | 5 | : | 13 | U Holečků Kladno | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 16 | : | 29 | Heber Jiří |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | New Bubu Team Nové Strašecí | 5 | : | 13 | Maniac Darts Rakovník B | Křivoklátská hospoda, Lány | |
17:00 | Rýgl David | 16 | : | 30 | Zlechovec Stanislav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Dobroty ŠK Nový dům | 9 | : | 9 | Řenčováci Řevničov B | Hospůdka U Dobroty, Nový Dům | |
18:00 | Fecko Michal | 23 | : | 21 | Mečíř David |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Zlomený hroty Praha | 17 | : | 1 | Dolíkáři Poddžbánsko | Na Hrádku, Praha 6 | |
18:00 | Klicpouch Jiří | 35 | : | 10 | Kubec Petr |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Pivní Jistota Praha | 9 | : | 9 | Marná snaha Slaný | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Eigl Marian | 24 | : | 20 | Kos Jaroslav |
Zadal: | Eigl Marian | 25.2.2024 23:52 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Kladiváři DC Stochov | 10 | : | 8 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | U Raka, Stochov | |
18:00 | Navrátil Petr | 22 | : | 20 | Hrebíček Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Bažina 4077 Praha | 5 | : | 13 | Bílá Hora Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Kozel Josef | 16 | : | 27 | Kopálková Zdeňka |
Zadal: | Kozel Josef | 21.2.2024 19:40 | Autorizoval: | Automat | 25.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Hardcore DC Praha | 12 | : | 6 | The LegenDarts Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
14:00 | Havel Lukáš | 26 | : | 14 | Kleprlík Petr |
Zadal: | Havel Lukáš | 25.2.2024 16:05 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | 11 | : | 7 | Vo díru vedle Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Ptáčník Marek | 25 | : | 15 | Brouk Petr |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Patriots darts club Zdiby B | 9 | : | 9 | Black Diamonds Praha | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Knor Jaroslav | 21 | : | 23 | Medek Zdeněk |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Mendosino Praha | 8 | : | 10 | Figury Libčice n / Vlt. | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Polda Pavel | 22 | : | 24 | Krečun Ivan |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Infarkt Praha B | 11 | : | 7 | Krkavci Kralupy | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Zahradníková Michaela | 25 | : | 20 | Procházka Vladimír |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Greenhorn's Praha | 12 | : | 6 | Rychlý hroty Praha | Na Vinici, Praha 5 | |
19:00 | Taraba Josef | 24 | : | 17 | Šlehofr David |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Moskyt Naeks Praha | 6 | : | 12 | Plzeňka Praha B | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Javorník Martin | 15 | : | 29 | Lochner František |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | No Stress Praha | 2 | : | 16 | Kryplos Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Teichnerová Kateřina | 11 | : | 33 | Moravec Rudolf |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | SB Hostivař Praha | 6 | : | 12 | Mlsat cukroví Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Pilc Antonín | 15 | : | 27 | Albrecht Lukáš |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Světáci Praha | 9 | : | 9 | Midgard Praha | Billiard Svět, Újezd nad Lesy | |
18:00 | Tůma Jan | 22 | : | 21 | Kulík Pavel |
Zadal: | Tůma Jan | 25.2.2024 20:43 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Horní Rozptyly Praha B | 9 | : | 9 | Buldok Ajeto Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Nemeš Jan | 24 | : | 23 | Balog Petr |
Zadal: | Nemeš Jan | 25.2.2024 22:44 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Riviéra DC Říčany | 8 | : | 10 | Sgt. Pepik's Band Praha B | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Chaloupková Jana | 20 | : | 21 | Hlavatý Tomáš |
|
| 16. | St | 21.2.2024 | I am 180 Praha | 11 | : | 7 | Delta Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
20:00 | Bečvář David | 28 | : | 16 | Vojtíšek Jiří |
Zadal: | Křemen Jan | 22.2.2024 17:28 | Autorizoval: | Automat | 26.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Žíznivý důchodci Praha | 4 | : | 14 | Sázavská pivnice | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Neoveský Jan | 16 | : | 29 | Řepa Martin |
Zadal: | Šťastný Petr | 25.2.2024 21:31 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Abasta Křepenice | 5 | : | 13 | Horní Rozptyly Praha | Sportbar Styxx, Sedlčany | |
16:30 | Donáth Julius | 15 | : | 27 | Strbáček Stanislav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Otupělé hroty Praha | 12 | : | 6 | Worm Gang Praha | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Jirásek Jiří | 27 | : | 18 | Novotná Hana |
Zadal: | Jirásek Jiří | 26.2.2024 10:17 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Fontána Praha | 11 | : | 7 | Modráci Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Polanský Jiří | 25 | : | 17 | Bejda Radek |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Gladiátoři Neratovice B | | | | Motor@team.Dřísy | U Pepého, Neratovice | |
17:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Blatecký Rebelové Mělník B | | | | Gladiátoři Neratovice | Blatecká hospoda, Mělník | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Wild Darts Sluhy | | | | Blatecký Rebelové Mělník | Hostinec Pod modřínem, Sluhy | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Nikater Praha | | | | Polena od krbu Mělník B | Hospůdka Na náměstí, Odolena Voda | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Tuchodřeva Tuchoměřice | | | | Panoší Újezd ŠK | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
19:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Rozdělov DC Kladno | | | | Pavouci Stochov | Bajkal, Kladno | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Náhoďáci Srbeč | | | | UDH Komunál Libušín | Hospoda Na hřišti Srbeč, Srbeč | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | CPZ Cvrčovice | | | | PodLípáci Hrdlív | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Semafor Mladá Boleslav C | | | | Bukovina C | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Max DC Mladá Boleslav B | | | | Amatéři Luštěnice | MAX, Mladá Boleslav | |
14:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Staré páky Luštěnice | | | | Rychtáři DC Kosmonosy | Hřiště Luštěnice, Luštěnice | |
17:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Strážci hradu Boseň | | | | Semafor Mladá Boleslav B | Hospůdka ve škole, Boseň | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Beta darts Semčice B | | | | Banda z Díry Mladá Boleslav | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Darts club Eso Milovice B | 4 | : | 14 | Ostré hroty Svémyslice C | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 17 | : | 30 | Hora Jan |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Draci Loučeň | 11 | : | 7 | Florida Lysá nad Labem | U Otomanských, Loučeň | |
16:00 | Urban Martin | 23 | : | 15 | Ciprián Michal |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | ATF Kostelní Hlavno | 7 | : | 11 | Saloon Brandýs nad Labem B | Komunitní centrum, Kostelní Hlavno | |
17:00 | Barcal Jiří | 16 | : | 25 | Nezbeda Adam |
Zadal: | Barcal Jiří | 27.2.2024 19:58 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Vokurky Milovice | 6 | : | 12 | Klikaři Chotětov | Penzion Kotvas, Milovice | |
17:00 | Wretzel Ivan | 15 | : | 28 | Dovec Lukáš |
Zadal: | Wretzel Ivan | 26.2.2024 11:40 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Suchá dáseň Svémyslice | 6 | : | 12 | Benátky ŠK | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Šofr Radek | 17 | : | 29 | Cach Ctibor |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Saloon Brandýs nad Labem | 7 | : | 11 | Zápy ŠK | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Langhans Dominik | 20 | : | 25 | Kovač Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Pá | 26.1.2024 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 8 | : | 10 | Staďák Sadská | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Franc Petr | 20 | : | 23 | Vlach František |
Zadal: | Forman Jakub | 27.1.2024 11:19 | Autorizoval: | Automat | 31.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 26.1.2024 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | 12 | : | 6 | Blue stars Sadská | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Serbus Jan | 25 | : | 20 | Černý Milan |
|
| 16. | Pá | 26.1.2024 | Sokol Přišimasy | 11 | : | 7 | Arachnids Poříčany | Hostinec U Sokola, Přišimasy | |
19:00 | Teichner Martin | 23 | : | 17 | Buřval Leoš |
|
| 16. | Ne | 28.1.2024 | Rychlé šípy Hořátev | 10 | : | 8 | IM 5 Horoušany | Obecní hospoda Na Růžku | |
16:00 | Paleček Milan | 23 | : | 20 | Jánská Monika |
|
| 16. | Ne | 28.1.2024 | Kobry Český Brod | 7 | : | 11 | Plastic darts Sadská B | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Chvalovský Jaroslav | 21 | : | 24 | Francová Lucie |
|
| 16. | Ne | 28.1.2024 | Lemuři Český Brod | 8 | : | 10 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Šenk Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Křížek Martin | 21 | : | 23 | Beránek Martin |
|
| 16. | Ne | 28.1.2024 | 180 Chemik Polabec B | 5 | : | 13 | Pirátský povaleči Český Brod | U Chemika, Poděbrady | |
18:00 | Holan Jiří | 18 | : | 28 | Bílek Tomáš |
Zadal: | Holan Jiří | 29.1.2024 13:34 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Team Chvaletice | | | | Letci U Pavlíčků | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | | | | | |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Savci Dobřeň | | | | Gauneři Kolín | Šipkový club U bejčka, Suchdol | |
19:00 | | | | | |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Hadi Krakovany | | | | LTC Litošice | Hostinec U Rohlíčků, Krakovany | |
19:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Pivnice Tep Chvaletice | | | | Letci Kolín B | Pivnice Tep, Chvaletice | |
14:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Čerti Kolín B | | | | Střelky Veltruby C | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:30 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | | | | Wagabond Křesetice | Úplně jiná hospoda, Červené Pečky | |
19:00 | | | | | |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Eden Vrdy | | | | SKK Hlízov B | Eden Vrdy, Vrdy | |
19:00 | | | | | |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | SKK Hlízov | | | | Zásmucké vosy B | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Hospůdka na Vinici | | | | Haufova družina Čáslav | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Času dost Petrovice | | | | Renegades Čáslav | Petrovická klubovna, Petrovice I | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Los Pupkos Říčany | 8 | : | 10 | Darts team Oáza Olbramovice | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
17:00 | Novák Jaroslav | 20 | : | 23 | Stibor Jaroslav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Pivnice za Řekou Říčany | 12 | : | 6 | Elita z Berušky | Restaurace Na zastávce, Říčany | |
18:00 | Kyselová Hana | 26 | : | 18 | Černý Jiří |
Zadal: | Hybner Tomáš | 25.2.2024 18:29 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Stříbrná Skalice | 10 | : | 8 | Wolverines Praha | Restaurace Na Radnici, Stříbrná Skalice | |
18:00 | Bouček Miroslav | 25 | : | 19 | Skálová Markéta |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 12 | : | 6 | Starci na chmelu Říčany | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:00 | Kaiser Roman | 27 | : | 17 | Tomaník Jiří |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Ex šipkaři ze 4 Praha | 5 | : | 13 | Monkey z 213 Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
19:00 | Jurenka Daniel | 16 | : | 28 | Hrad Daniel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Pohodáři Praha | 11 | : | 7 | Řeporyje DC Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
19:00 | Šabata Pavel | 26 | : | 18 | Jarolím Petr |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Podprouďáci Zalužany | 13 | : | 5 | Kecky Praha | Restaurace Zalužany, Zalužany | |
16:00 | Šotek Richard | 29 | : | 12 | Kudela Jaroslav |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Poberounští Bobři Radotín | 17 | : | 1 | Huťaři Nižbor | U Portlandu, Praha 5 | |
17:00 | Kuchta Petr | 34 | : | 4 | Štadler Josef |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Střelci Tetín | 11 | : | 7 | Sklípkani Praskolesy | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Rajmon Patrik | 26 | : | 17 | Lukavský Radek |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Bambu's DC Praha | 4 | : | 14 | Panděras Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Florian Peter | 16 | : | 30 | Kořínek Viktor |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Šipkaři Karlštejn | 4 | : | 14 | The Bastards Praha B | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 13 | : | 30 | Svoboda Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Havrani Vraňany B | 10 | : | 8 | Výsost Vysočany Praha | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Balounová Kristýna | 25 | : | 23 | Rajchl Jakub |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Kralupská letka | 13 | : | 5 | Kačamba Praha II | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Číhalík Josef | 30 | : | 14 | Srazil Jaroslav |
Zadal: | Suk Jiří | 25.2.2024 21:19 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Hell's Darters Praha | 6 | : | 12 | Willi Hubert Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Rozporka Jiří | 15 | : | 26 | Groh Libor |
Zadal: | Rozporka Jiří | 27.2.2024 09:26 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Los Číčos Praha | 13 | : | 5 | Stará promiň Praha | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Rozkovcová Hana | 29 | : | 11 | Kolář František |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Bocman Club Praha | 15 | : | 3 | Patriots darts club Zdiby | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Kahoun Pavel | 31 | : | 10 | Herda Štefan |
Zadal: | Kahoun Pavel | 26.2.2024 17:14 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Kačamba Praha | 8 | : | 10 | Roshambo Praha | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Stráník Jan | 21 | : | 24 | Tůma Rostislav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Zlatý Barbaři VV Praha | 14 | : | 4 | Motorest Útulek Kbely | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
19:00 | Vlček Jiří | 31 | : | 14 | Havlíček Petr |
|
| 16. | Út | 20.2.2024 | Kozlíci Praha Kyje | 15 | : | 3 | Stiflerova máma Praha B | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 32 | : | 13 | Kapasný Vít |
Zadal: | Vlček Petr | 21.2.2024 16:37 | Autorizoval: | Automat | 25.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Dopito 99 Praha | 15 | : | 3 | Asfalt Ž Praha | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Malysz Radoslav | 33 | : | 9 | Bartoušek Josef |
Zadal: | Řepka Martin | 26.2.2024 16:24 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Rychlé pípy Praha B | 10 | : | 8 | Sedmá rota Praha B | Bunkr Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Rathous David | 24 | : | 19 | Hamšík Robert |
Zadal: | Rathous David | 26.2.2024 13:45 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Old Boys Praha | 6 | : | 12 | Loužička DC Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
18:00 | Lívanec Jiří | 16 | : | 26 | Brůha Tomáš |
Zadal: | Lívanec Jiří | 26.2.2024 07:46 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Black Bridge DC Praha | 12 | : | 6 | Horomapa Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Kozák Pavel | 26 | : | 18 | Habáník Roman |
Zadal: | Kozák Pavel | 27.2.2024 19:55 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Pacienti Sobín Praha | 11 | : | 7 | Golem Běchovice | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Jakoubek Pavel | 24 | : | 18 | Matušíková Jana |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Baba Jaga DC Praha | 3 | : | 15 | The Workers Praha | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Kleiber Martin | 8 | : | 31 | Rieb Tomáš |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Sons of Žižkoff Praha | 7 | : | 11 | Clasico My Praha | Radhošťská pivnice, Praha 3 | |
18:00 | Dudek Ondřej | 20 | : | 24 | Vítová Veronika |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Hostivar Darts Praha | 12 | : | 6 | Liďák Kbely | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Kříž František | 30 | : | 17 | Vent Lukáš |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Nejdou Dably Praha | 10 | : | 8 | Lvi DC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Apltauer Patrik | 25 | : | 21 | Sroka Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | Út | 20.2.2024 | TŠA Devítka Praha | 11 | : | 7 | Spřátelená zvěř Praha | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Šťástka Ladislav | 27 | : | 16 | Hrbek Karel |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Crazy dart Praha | 9 | : | 9 | Barbars Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
18:00 | Bureš Jan | 21 | : | 23 | Štabrňák Libor |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | SB Hostivař Praha B | 6 | : | 12 | JZD Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Korbel Tomáš | 17 | : | 26 | Wardas Tomáš |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Louže DC Praha | 17 | : | 1 | Moskyt 2 Praha | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Janků Petr | 35 | : | 7 | Novotný Otakar |
Zadal: | Janků Petr | 26.2.2024 17:20 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Alcatraz DSC Praha | 10 | : | 8 | Numis Darts Praha | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Bäuml Miroslav | 23 | : | 19 | Kožíšek Jiří |
Zadal: | Kalaš Petr | 25.2.2024 21:32 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Pupíci Praha | 10 | : | 8 | Helou&Wen Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Petrovka Jiří | 22 | : | 22 | Zelinka Milan |
Zadal: | Piskáček Petr | 26.2.2024 00:40 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 16. | St | 3.4.2024 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | | | | Sestřičky Praha | Krušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou | |
19:00 | | | | | |
|
| 16. | St | 3.4.2024 | Příšerky sro Praha | | | | Bizonky z Ajeta Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | | | | | |
|
| 16. | St | 3.4.2024 | Noční můry z Ajeta Praha | | | | Mártyho andílci Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | | | | | |
|
| 16. | St | 3.4.2024 | Neškodný koťátka Praha | | | | Veselé Střelky Kolín | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
20:00 | | | | | |
|