|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Avengers Praha | 14 | : | 4 | Na Vršku Praha | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
19:00 | Pírek Tomáš | 32 | : | 13 | Bába Pavel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Hroch Team Hudlice | 7 | : | 11 | Cannabis 666 Žebrák | U Jungmanna, Hudlice | |
18:00 | Hájek Milan | 19 | : | 28 | Kadlec Milan |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Podlesáci Králův Dvůr B | 5 | : | 13 | The Bastards Praha | Pod Lesem, Králův Dvůr | |
18:00 | Lukáč Roman | 17 | : | 27 | Schich Roman |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Křižáci Barrandov | 4 | : | 14 | Albion Chlumec | Bulls Restaurant, Praha 5 | |
18:00 | Neužil Miroslav | 11 | : | 30 | Hanko Martin |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Qýčepu Příbram | 9 | : | 9 | Akademie DC Praha | PB Bowling, Příbram IV | |
18:00 | Bartoš Roman | 23 | : | 21 | Bayer Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Stiflerova máma Praha | 6 | : | 12 | Mirage Sobín | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Šístek Luděk | 21 | : | 27 | Přída Antonín |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Falcon DC Praha | 9 | : | 9 | Máchalové XXL Kladno B | Bowbar - Magic II, Praha 3 | |
18:00 | Adámek Jozef | 23 | : | 24 | Jelínek Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Billiard club Kladno | 13 | : | 5 | Zziboni Cvrčovice | Billiard Club Elephant, Kladno | |
18:00 | Krejčí Jiří | 27 | : | 15 | Stejskal Lukáš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Titans Praha | 13 | : | 5 | Černovoláci | U Rohatejch, Praha 3 | |
18:00 | Matěk Jan | 28 | : | 15 | Pávek Jakub |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Máchalové XXL Kladno | 16 | : | 2 | Chalupáři Slaný B | U Meisnerů, Kladno | |
18:00 | Minár Ota | 33 | : | 12 | Stumpf Radek |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Bonus Bendovka Praha | 12 | : | 6 | Řenčováci Řevničov | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:30 | Šuman Ivo | 27 | : | 18 | Hošek Karel |
Zadal: | Šuman Ivo | 11.3.2024 06:55 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Kyklop Praha | 3 | : | 15 | Maniac Darts Rakovník | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Vondrák Jiří | 9 | : | 31 | Pína Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Pá | 8.3.2024 | Kosako Konárovice | 9 | : | 9 | Zálabáci od Kocoura Nymburk | Restaurace Na hřišti Konárovice, Konárovice | |
19:00 | Černík Rostislav | 19 | : | 19 | Černý Jakub |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Boubínský expres Kolín | 11 | : | 7 | Buldoci Sadská | Darts aréna U Jána, Kolín | |
16:00 | Černý Ondřej | 29 | : | 18 | Jirásek Pavel |
Zadal: | Černý Ondřej | 10.3.2024 18:29 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Gladiátors Lošany | 6 | : | 12 | Šipkařská banda Čáslav | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Heřmánek Jiří | 17 | : | 29 | Jílek Marek |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Semtex Poděbrady | 6 | : | 12 | Bohemia Hearts Poděbrady | Hostinec na Návsi, Pátek | |
17:00 | Koníček Roman | 16 | : | 30 | Kladivo Aleš |
Zadal: | Koníček Roman | 10.3.2024 21:02 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Strašidla Okřínek | 10 | : | 8 | No Stress Kutná Hora | Hospoda U Golema, Poděbrady | |
18:00 | Horká Aneta | 23 | : | 19 | Pulda Martin |
Zadal: | Grofčík Jozef | 11.3.2024 16:11 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Nepřátelé bobří hráze Praha | 12 | : | 6 | Valérie team Mělník | Bar Devítka, Praha 9 | |
20:00 | Dorko Miroslav | 26 | : | 16 | Pracht Martin |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Max DC Mladá Boleslav | 9 | : | 9 | FraJa Neratovice | MAX, Mladá Boleslav | |
15:00 | Herink Jaroslav | 21 | : | 22 | Fleischmann David |
Zadal: | Nohel Petr | 10.3.2024 17:33 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Havrani Vraňany | 7 | : | 11 | Lidový dům Kbely | Hospůdka AFK, Vraňany | |
17:00 | Šubrt Jiří | 21 | : | 23 | Zerzán Miloš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Top Citrus Čachovice | 12 | : | 6 | Maniac Darts Praha | Hostinec U Wallerů, Čachovice | |
17:00 | Vydřihost František | 27 | : | 18 | Vopálka Martin |
Zadal: | Dvořák Karel | 10.3.2024 20:59 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Mašinky z koupáku Neratovice | 11 | : | 7 | Kangaroos Velký Borek | Na Koupáku, Neratovice | |
17:00 | Benešová Alena | 24 | : | 16 | Suchánek Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Džemala Kozačky Milovice | 7 | : | 11 | Divoké kachny Čakovice | Penzion Kotvas, Milovice | |
18:00 | Keniž Josef | 18 | : | 24 | Starosta Luděk |
Zadal: | Keniž Josef | 12.3.2024 12:54 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | STS Moskovice Praha | 12 | : | 6 | Sedmá rota Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
17:00 | Korčáková Renáta | 28 | : | 14 | Procházka Lubomír |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Amatéři Písnice | 5 | : | 13 | Horní Rozptyly Praha X | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Kopač Miroslav | 15 | : | 28 | Gutvirt Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Heřmánkový čajíček Praha | 12 | : | 6 | Sport club 1930 I Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Pospíšil Adam | 28 | : | 13 | Grabinský Luděk |
Zadal: | Pospíšil Adam | 10.3.2024 20:33 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Sázava DC | 9 | : | 9 | K2 Říčany | Sázavská Kozlovna, Sázava | |
18:00 | Bareš Pavel | 22 | : | 21 | Kaška Zdeněk |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Jižani z 213 Praha | 5 | : | 13 | Zákeřňáci DC Praha | Hospoda 213, Praha 4 | |
20:00 | Stolař Lukáš | 14 | : | 30 | Hübner David |
|
| 17. | Út | 12.3.2024 | Chlumecká Praha B | 4 | : | 14 | Brilliant darts Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
20:00 | Šifner Petr | 12 | : | 28 | Homola Jiří |
Zadal: | Šifner Petr | 13.3.2024 18:36 | Autorizoval: | Automat | 17.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Radotín ŠK | 8 | : | 10 | Dart's Warriors Praha | U Portlandu, Praha 5 | |
20:00 | Moravec Martin | 21 | : | 25 | Littmanová Erika |
|
| 17. | So | 9.3.2024 | Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy | 7 | : | 11 | Šipkaři Jince | Jitřenka Praskolesy, Praskolesy | |
18:00 | Lukavský Patrik | 18 | : | 26 | Pitor Jiří |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Magnetics Beroun | 9 | : | 9 | Šemík Neumětely B | U Kropáčů, Beroun | |
18:00 | Zajíček Jiří | 22 | : | 24 | Kučera Petr |
Zadal: | Janák Radek | 10.3.2024 21:57 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Vonoklasy 26 | 14 | : | 4 | Mlýn DC Zadní Třebáň B | Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy | |
18:00 | Chlumský Ondřej | 30 | : | 15 | Samec Zdeněk |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Club Fanda Forever | 14 | : | 4 | Drak Praha | Jedličkovy lázně, Černošice | |
18:00 | Horák Jiří | 30 | : | 11 | Löwy Simon |
Zadal: | Preclík Karel | 10.3.2024 20:52 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Šemík Neumětely | 16 | : | 2 | Berounská Hvězda | U Horymíra, Neumětely | |
18:00 | Rathouský Jan | 32 | : | 9 | Žanta Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Út | 5.3.2024 | RKDM Milovice | 14 | : | 4 | Future DC Praha | | |
19:00 | Slabá Lucie | 32 | : | 17 | Řezáč Jaroslav |
Zadal: | Slabá Lucie | 6.3.2024 09:41 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 9.3.2024 | Plechovky Pečky B | 5 | : | 13 | Žraloci Cerhenice | Hospoda Na hřišti Pečky, Pečky | |
18:00 | Vlček Pavel | 17 | : | 27 | Pudil Josef |
Zadal: | Vlček Pavel | 11.3.2024 07:53 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Postřižinský expres Dvory-Veleliby | 9 | : | 9 | Šipky Pátek | Hospůdka Na návsi, Nymburk | |
16:00 | Fiala Tomáš | 24 | : | 23 | Mrázek Miroslav |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Šipky Loučeň | 6 | : | 12 | Cirkus Citrus Pečky | U Otomanských, Loučeň | |
17:00 | Hropko Michal | 20 | : | 27 | Nejedlý Josef |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Sgt. Pepik's Band Praha C | 10 | : | 8 | Darts club Eso Milovice | Bar Devítka, Praha 9 | |
18:00 | Slugeň Jan | 24 | : | 24 | Antonín Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Rafani Záryby | 3 | : | 15 | Ostré hroty Ćelákovice | Hostinec Na hřišti Záryby, Záryby | |
18:00 | Brejcha Luboš | 9 | : | 31 | Zikmund Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Pá | 8.3.2024 | Vosy Čáslav | 7 | : | 11 | U Kapličky Vrdy | Hostinec Na Fortně, Čáslav | |
19:00 | Žítková Gabriela | 18 | : | 26 | Jánský Zdeněk |
|
| 17. | Pá | 8.3.2024 | Lipánci Přehvozdí | 2 | : | 16 | Letci Kolín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
19:00 | Zajíčková Lucie | 13 | : | 34 | Marhan Jiří |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Kandráčovci Kolín | 10 | : | 8 | Frnďáci Žernovka | Darts aréna U Jána, Kolín | |
15:00 | Kosina Josef | 23 | : | 22 | Štembera Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Homolka DC Úvaly | 7 | : | 11 | Norci Úmonín | Restaurace Homolka, Úvaly | |
16:00 | Exner Josef | 21 | : | 24 | Sahulka David |
Zadal: | Exner Josef | 10.3.2024 19:15 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Hadi Úvaly | 10 | : | 8 | Korunky Kolín C | Restaurace Homolka, Úvaly | |
18:00 | Solčanský Pavel | 25 | : | 19 | Malý Luboš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Zásmucké vosy | 12 | : | 6 | Střelky Veltruby B | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | Křivková Veronika | 26 | : | 19 | Březinová Petra |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Semafor Mladá Boleslav | 11 | : | 7 | Gambáč Mělník | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | Strnad David | 24 | : | 21 | Kukla Zdeněk |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Zoufalci Mladá Boleslav | 13 | : | 5 | Barbaři Ovčáry | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | Podnecký Petr | 27 | : | 19 | Nový Jaroslav |
Zadal: | Podnecký Petr | 10.3.2024 21:26 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Kangaroos Velký Borek B | 9 | : | 9 | FraJa Neratovice C | Borecký club, Velký Borek | |
18:00 | Miler Josef | 22 | : | 21 | Melich Ján |
Zadal: | Miler Josef | 10.3.2024 21:00 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Cobra Plazy B | 5 | : | 13 | Bukovina B | U hada, Plazy | |
18:00 | Polák Lukáš | 14 | : | 28 | Hradiská Jaroslava |
Zadal: | Polák Lukáš | 11.3.2024 06:51 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | FraJa Neratovice B | 10 | : | 8 | XXL MB B Mladá Boleslav | Sport Club FraJa, Neratovice | |
18:00 | Fleischmann Otto | 24 | : | 21 | Tajč Vladislav |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Gambáč Mělník B | 11 | : | 7 | Kocouři vod kocoura Kozly | ŠK Gambáč, Mělník | |
18:00 | Eder Martin | 26 | : | 20 | Adámek Jiří |
Zadal: | Eder Martin | 10.3.2024 21:59 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Marná snaha Slaný | 9 | : | 9 | Zlomený hroty Praha | Restaurace Na skalkách, Slaný | |
14:00 | Kos Jaroslav | 24 | : | 22 | Klicpouch Jiří |
Zadal: | Kos Jaroslav | 10.3.2024 18:04 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Sympatický Náhoďáci Tuchoměřice | 5 | : | 13 | Pivní Jistota Praha | Na hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice | |
16:00 | Hrebíček Jakub | 15 | : | 28 | Eigl Marian |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Bakalář Maniak Rakovník | 4 | : | 14 | New Bubu Team Nové Strašecí | Česká chalupa, Rakovník | |
16:00 | Krušina Dušan | 11 | : | 30 | Rýgl David |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Dolíkáři Poddžbánsko | 7 | : | 11 | Dobroty ŠK Nový dům | Šipkový klub Kalivody, Kalivody | |
18:00 | Kubec Petr | 16 | : | 26 | Fecko Michal |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Řenčováci Řevničov B | 4 | : | 14 | Maniac Darts Rakovník B | Baráčnická rychta, Řevničov | |
18:00 | Mečíř David | 14 | : | 31 | Zlechovec Stanislav |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | U Holečků Kladno | 11 | : | 7 | Kladiváři DC Stochov | Restaurace U české lípy, Kladno | |
18:00 | Heber Jiří | 28 | : | 18 | Navrátil Petr |
Zadal: | Navrátil Petr | 10.3.2024 20:53 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Út | 5.3.2024 | The LegenDarts Praha | 3 | : | 15 | Infarkt Praha B | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | Filipi Štěpán | 9 | : | 31 | Zahradníková Michaela |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Krkavci Kralupy | 8 | : | 10 | Mendosino Praha | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
20:00 | Procházka Vladimír | 22 | : | 23 | Polda Pavel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Figury Libčice n / Vlt. | 13 | : | 5 | Patriots darts club Zdiby B | Základna bar, Kralupy nad Vltavou | |
18:00 | Krečun Ivan | 29 | : | 14 | Pořický Zdeněk |
Zadal: | Krečun Ivan | 11.3.2024 06:16 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Black Diamonds Praha | 9 | : | 9 | Bažina 4077 Praha | Grey Bar Na zastávce, Praha 8 | |
18:00 | Medek Zdeněk | 23 | : | 23 | Kozel Josef |
Zadal: | Medek Zdeněk | 11.3.2024 09:08 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Bílá Hora Praha | 13 | : | 5 | Vo díru vedle Praha | U Zábranských, Praha 8 | |
18:00 | Šanda Martin | 30 | : | 17 | Brouk Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Hardcore DC Praha | 4 | : | 14 | Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B | Pivnice Chabařovická, Praha 8 | |
18:00 | Havel Lukáš | 16 | : | 30 | Ptáčník Marek |
Zadal: | Ptáčník Marek | 10.3.2024 21:30 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Mlsat cukroví Praha | 13 | : | 5 | No Stress Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
19:00 | Albrecht Lukáš | 30 | : | 16 | Nykodem Ondřej |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Plzeňka Praha B | 13 | : | 5 | Kryplos Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
18:00 | Lochner František | 29 | : | 16 | Moravec Rudolf |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Buldok Ajeto Praha | 9 | : | 9 | Greenhorn's Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Balog Petr | 22 | : | 21 | Taraba Josef |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Rychlý hroty Praha | 10 | : | 8 | Světáci Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Havlová Marie | 22 | : | 18 | Tůma Jan |
Zadal: | Šlehofr David | 11.3.2024 19:05 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Horní Rozptyly Praha B | 12 | : | 6 | Moskyt Naeks Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Bečková Kateřina | 25 | : | 16 | Javorník Martin |
|
| 17. | Ne | 24.3.2024 | Midgard Praha | 4 | : | 14 | SB Hostivař Praha | Midgard, Praha 2 | |
18:00 | Krátký Luboš | 12 | : | 32 | Pilc Antonín |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Riviéra DC Říčany | 15 | : | 3 | Žíznivý důchodci Praha | Riviéra club, Říčany | |
20:00 | Zahajský Václav | 30 | : | 12 | Šťastný Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Modráci Praha | 9 | : | 9 | Abasta Křepenice | Pivní bar Palma, Praha 15 | |
18:00 | Tangl Radek | 22 | : | 22 | Donáth Julius |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Delta Praha | 8 | : | 10 | Sázavská pivnice | Bar U zeleného ptáka, Praha 4 | |
18:00 | Vojtíšek Jiří | 21 | : | 23 | Řepa Martin |
Zadal: | Vojtíšek Jiří | 10.3.2024 21:14 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Sgt. Pepik's Band Praha B | 13 | : | 5 | Otupělé hroty Praha | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
18:00 | Saidl Zbyněk | 29 | : | 16 | Jirásek Jiří |
Zadal: | Hlavatý Tomáš | 10.3.2024 22:15 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Worm Gang Praha | 2 | : | 16 | Fontána Praha | Hotel Cham, Praha 4 | |
18:00 | Novotná Hana | 7 | : | 33 | Polanský Jiří |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Horní Rozptyly Praha | 10 | : | 8 | I am 180 Praha | Bar Chrpa, Praha 4 | |
19:00 | Strbáček Stanislav | 22 | : | 20 | Bečvář David |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.4.2024 | Blatecký Rebelové Mělník | | | | Gladiátoři Neratovice | Blatecká hospoda, Mělník | |
17:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 21.4.2024 | Gladiátoři Neratovice B | | | | Blatecký Rebelové Mělník B | U Pepého, Neratovice | |
17:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 21.4.2024 | Speed Flies DC Kostelec n/L II | | | | Nikater Praha | Mystery bar U váhy, Kostelec nad Labem | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 14.4.2024 | Černovoláci B | 9 | : | 9 | Rozdělov DC Kladno | Ve mlejně, Statenice | |
16:00 | Tichý Roman | 24 | : | 21 | Kafuněk Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 21.4.2024 | CPZ Cvrčovice | | | | Panoší Újezd ŠK | Hostinec Stehelčeves, Stehelčeves | |
18:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 21.4.2024 | PodLípáci Hrdlív | | | | Náhoďáci Srbeč | Hostinec Pod lipami, Hrdlív | |
18:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 21.4.2024 | UDH Komunál Libušín | | | | Pavouci Stochov | Komunál, Libušín | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 21.4.2024 | Semafor Mladá Boleslav B | | | | Bukovina C | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
14:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 21.4.2024 | Amatéři Luštěnice | | | | Strážci hradu Boseň | U černého orla, Luštěnice | |
16:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 21.4.2024 | Banda z Díry Mladá Boleslav | | | | Staré páky Luštěnice | Sport Club GRUPS, Mladá Boleslav | |
17:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 21.4.2024 | Rychtáři DC Kosmonosy | | | | Max DC Mladá Boleslav B | Restaurace Rychta, Kosmonosy | |
18:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 21.4.2024 | Beta darts Semčice B | | | | Semafor Mladá Boleslav C | Hasičárna Semčice, Semčice | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Darts club Eso Milovice B | 4 | : | 14 | Florida Lysá nad Labem | Sport bar ESO, Milovice | |
14:00 | Slabochová Klára | 15 | : | 29 | Tichý Dominik |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Klikaři Chotětov | 10 | : | 8 | Saloon Brandýs nad Labem | Hospoda Na radnici, Chotětov | |
16:00 | Dovec Lukáš | 26 | : | 20 | Langhans Dominik |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Benátky ŠK | 9 | : | 9 | Draci Loučeň | U Foxe, Benátky nad Jizerou | |
16:00 | Cach Ctibor | 20 | : | 23 | Urban Martin |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Zápy ŠK | 13 | : | 5 | ATF Kostelní Hlavno | Restaurace V lázních, Zápy | |
18:00 | Kovač Jaroslav | 28 | : | 14 | Barcal Jiří |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Saloon Brandýs nad Labem B | 14 | : | 4 | Suchá dáseň Svémyslice | Country saloon, Brandýs nad Labem | |
18:00 | Nezbeda Adam | 31 | : | 13 | Šofr Radek |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Ostré hroty Svémyslice C | 6 | : | 12 | Vokurky Milovice | U Tichnů, Svémyslice | |
18:00 | Trousil Václav | 17 | : | 27 | Macková Marie |
Zadal: | Hora Jan | 11.3.2024 14:33 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Pá | 2.2.2024 | Žíznivý hroty z Kostelní Lhoty | 9 | : | 9 | Lemuři Český Brod | Občertsvení Na růžku, Kostelní Lhota | |
19:00 | Franc Petr | 21 | : | 21 | Křížek Martin |
Zadal: | Forman Jakub | 3.2.2024 09:26 | Autorizoval: | Automat | 7.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 2.2.2024 | Plastic darts Sadská B | 14 | : | 4 | Speedy Arrows Kostelní Lhota | Pivnice U Jarošů, Sadská | |
19:00 | Pavel Michal | 29 | : | 14 | Prokop Michal |
|
| 17. | Pá | 2.2.2024 | Arachnids Poříčany | 3 | : | 15 | Kobry Český Brod | U Hroudů, Poříčany | |
19:00 | Buřval Leoš | 10 | : | 31 | Chvalovský Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 4.2.2024 | IM 5 Horoušany | 6 | : | 12 | Sokol Přišimasy | Hostinec A. Basaře, Horoušany | |
17:00 | Jánská Monika | 13 | : | 25 | Pšenčík Jiří |
|
| 17. | Ne | 4.2.2024 | Pirátský povaleči Český Brod | 9 | : | 9 | Suchý dásně u Hroudů Poříčany | Sport Český Brod, Český Brod | |
17:00 | Bílek Tomáš | 20 | : | 24 | Fridrich Milan |
|
| 17. | Ne | 4.2.2024 | Blue stars Sadská | 10 | : | 8 | Rychlé šípy Hořátev | Hotel Modrá hvězda, Sadská | |
18:00 | Černý Milan | 23 | : | 19 | Doležal Josef |
|
| 17. | Ne | 4.2.2024 | Staďák Sadská | 7 | : | 11 | 180 Chemik Polabec B | Hospoda Na staďáku, Sadská | |
18:00 | Vlach František | 22 | : | 25 | Straka Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 14.4.2024 | Gauneři Kolín | 13 | : | 5 | Čerti Kolín B | Bar Plzeňka TGM, Kolín | |
16:00 | Vácha Karel | 30 | : | 15 | Kuchta Adam |
|
| 17. | Ne | 14.4.2024 | Letci Kolín B | 14 | : | 4 | LTC Litošice | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
17:00 | Kmoníček Ivo | 31 | : | 13 | Březina Jaroslav |
|
| 17. | Pá | 19.4.2024 | Team Chvaletice | | | | Hadi Krakovany | Pivnice Tep, Chvaletice | |
19:00 | | | | | |
|
| 17. | Pá | 19.4.2024 | Střelky Veltruby C | | | | Pivnice Tep Chvaletice | Obecní hospoda Hradišťko, Hradišťko I | |
19:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 20.4.2024 | Letci U Pavlíčků | | | | Savci Dobřeň | Restaurace U Pavlíčků, Kolín | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Pá | 19.4.2024 | Haufova družina Čáslav | | | | SKK Hlízov | U Haufů, Čáslav | |
19:00 | | | | | |
|
| 17. | Pá | 19.4.2024 | SKK Hlízov B | | | | Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C | KD Hlízov, Hlízov | |
19:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 20.4.2024 | Zásmucké vosy B | | | | Eden Vrdy | Hostinec Výrovka, Doubravčany | |
18:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 20.4.2024 | Wagabond Křesetice | | | | Renegades Čáslav | U Nevolů, Křesetice | |
18:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 21.4.2024 | Hospůdka na Vinici | | | | Času dost Petrovice | Hospůdka Na Vinici, Vinice | |
13:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Wolverines Praha | 10 | : | 8 | Pivnice za Řekou Říčany | Restaurace Alfa, Praha 4 | |
14:00 | Skálová Markéta | 25 | : | 20 | Kyselová Hana |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Monkey z 213 Praha | 4 | : | 14 | Stříbrná Skalice | Hospoda 213, Praha 4 | |
16:00 | Hrad Daniel | 11 | : | 29 | Slabá Simona |
Zadal: | Hrad Daniel | 10.3.2024 18:44 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Elita z Berušky | 8 | : | 10 | Darts team Oáza Olbramovice | Go Go Bar, Praha 4 | |
18:00 | Černý Jiří | 19 | : | 23 | Stibor Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Starci na chmelu Říčany | 9 | : | 9 | PLB Praha | Riviéra club, Říčany | |
18:00 | Tomaník Jiří | 24 | : | 23 | Hrachovina Matěj |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Rychtáři Vrchotovy Janovice | 8 | : | 10 | Los Pupkos Říčany | Na Rychtě Vrchotovy Janovice, Vrchotovy Janovice | |
18:00 | Petrová Marie | 22 | : | 25 | Trávnička Tomáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Kecky Praha | 0 | : | 18 | Bambu's DC Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
19:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 8.3.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Huťaři Nižbor | 3 | : | 15 | Podprouďáci Zalužany | Hostinec U Kelta, Nižbor | |
15:00 | Štadler Josef | 11 | : | 30 | Šotek Richard |
Zadal: | Pávová Denisa | 11.3.2024 09:14 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Panděras Praha | 9 | : | 9 | Sklípkani Praskolesy | Na Vinici, Praha 5 | |
18:00 | Kořínek Viktor | 24 | : | 22 | Lukavský Radek |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | The Bastards Praha B | 13 | : | 5 | Pohodáři Praha | Pivnice Stodůlky, Praha 5 | |
18:00 | Svoboda Petr | 28 | : | 18 | Šabata Pavel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Řeporyje DC Praha | 10 | : | 8 | Poberounští Bobři Radotín | Na hřišti Řeporyje, Praha 5 | |
18:00 | Jarolím Petr | 26 | : | 23 | Kuchta Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Šipkaři Karlštejn | 8 | : | 10 | Střelci Tetín | Pizzerie Buon giorno | |
18:00 | Skoumal Michal | 20 | : | 25 | Rajmon Patrik |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Výsost Vysočany Praha | 11 | : | 7 | Los Číčos Praha | Restaurace U Šebestiána, Praha 9 | |
18:00 | Rajchl Jakub | 26 | : | 19 | Rozkovcová Hana |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Stará promiň Praha | 14 | : | 4 | Hell's Darters Praha | Bar on Bar, Praha 9 | |
18:00 | Egert Michal | 30 | : | 15 | Rozporka Jiří |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Willi Hubert Praha | 16 | : | 2 | Kačamba Praha II | U Huberta, Praha 9 | |
18:00 | Groh Libor | 33 | : | 8 | Srazil Jaroslav |
Zadal: | Odložil Jan | 10.3.2024 22:51 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Roshambo Praha | 6 | : | 12 | Bocman Club Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
18:00 | Tůma Rostislav | 19 | : | 27 | Kahoun Pavel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Patriots darts club Zdiby | 8 | : | 10 | Havrani Vraňany B | Restaurace U jezera, Zdiby | |
18:00 | Herda Štefan | 21 | : | 25 | Balounová Kristýna |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Kačamba Praha | 9 | : | 9 | Kralupská letka | Sportbar Kačamba, Praha 8 | |
18:00 | Kracíková Soňa | 21 | : | 20 | Číhalík Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Kozlíci Praha Kyje | 9 | : | 9 | Dopito 99 Praha | Plzeňka, Praha 9 | |
19:00 | Vlček Petr | 22 | : | 22 | Řepka Martin |
Zadal: | Vlček Petr | 5.3.2024 22:19 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Horomapa Praha | 3 | : | 15 | Zlatý Barbaři VV Praha | Anděl Garage, Praha 5 | |
20:00 | Habáník Roman | 9 | : | 33 | Vlček Jiří |
Zadal: | Habáník Roman | 5.3.2024 23:49 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Stiflerova máma Praha B | 2 | : | 16 | Black Bridge DC Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
16:00 | Vohralík Vítězslav | 8 | : | 32 | Kozák Pavel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Motorest Útulek Kbely | 8 | : | 10 | Old Boys Praha | Motorest Kbely Pivnice, Praha 9 | |
18:00 | Havlíček Petr | 19 | : | 23 | Valášek Tomáš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Loužička DC Praha | 6 | : | 12 | Rychlé pípy Praha B | Klub Louže, Praha 2 | |
18:00 | Brůha Tomáš | 17 | : | 26 | Rathous David |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Sedmá rota Praha B | 17 | : | 1 | Asfalt Ž Praha | Pivnice Pipkin, Praha 4 | |
18:00 | Knotek Václav | 35 | : | 11 | Bartoušek Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Clasico My Praha | 10 | : | 8 | Baba Jaga DC Praha | Restaurace Na Jezerce, Praha 4 | |
18:00 | Vítová Veronika | 26 | : | 20 | Kleiber Martin |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | The Workers Praha | 10 | : | 8 | Pacienti Sobín Praha | Pivní jistota, Praha 6 | |
18:00 | Rieb Tomáš | 23 | : | 19 | Ptáčník Martin |
Zadal: | Rieb Tomáš | 11.3.2024 08:17 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Golem Běchovice | 7 | : | 11 | Lvi DC Praha | Bar Kobra, Praha 9 | |
18:00 | Matušíková Jana | 17 | : | 27 | Sroka Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Rychlý hroty Praha B | 6 | : | 12 | Sons of Žižkoff Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Stejskal Marek | 16 | : | 28 | Dudek Ondřej |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Hostivar Darts Praha | 5 | : | 13 | Nejdou Dably Praha | Sportbar Hostivař Darts Club, Praha 10 | |
18:00 | Kříž František | 18 | : | 26 | Apltauer Patrik |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Helou&Wen Praha | 12 | : | 6 | Alcatraz DSC Praha | Spirit bar, Praha 3 | |
20:00 | Zelinka Milan | 26 | : | 15 | Bäuml Miroslav |
Zadal: | Dančišák Petr | 6.3.2024 21:33 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Numis Darts Praha | 7 | : | 11 | Louže DC Praha | Club bar Pomeranč, Praha 4 | |
20:00 | Kožíšek Jiří | 17 | : | 25 | Janků Petr |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | JZD Praha | 11 | : | 7 | Crazy dart Praha | U sousedů na Zličíně, Praha 5 | |
17:00 | Wardas Tomáš | 23 | : | 17 | Sedláček Michal |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Moskyt 2 Praha | 13 | : | 5 | SB Hostivař Praha B | Bar Moskyt, Praha 1 | |
18:00 | Novotný Otakar | 29 | : | 15 | Korbel Tomáš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Barbars Praha | 13 | : | 5 | Spřátelená zvěř Praha | Billiard Řipská, Praha 3 | |
18:00 | Martínek Vladimír | 29 | : | 14 | Hrbek Karel |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Pupíci Praha | 12 | : | 6 | TŠA Devítka Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
18:00 | Petrovka Jiří | 26 | : | 16 | Šťástka Ladislav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 17. | St | 17.4.2024 | Veselé Střelky Kolín | 8 | : | 3 | Slepičí úlet Libčice nad Vltavou | Darts aréna U Jána, Kolín | |
19:00 | Jirsová Kateřina | 16 | : | 8 | Váňová Jitka |
|
| 17. | St | 17.4.2024 | Příšerky sro Praha | 9 | : | 2 | Pinkies DC Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
19:00 | Teichnerová Kateřina | 19 | : | 8 | Šnejdarová Jitka |
|
| 17. | St | 17.4.2024 | Bizonky z Ajeta Praha | 7 | : | 4 | Neškodný koťátka Praha | Klub AJETO P.M.P., Praha 7 | |
20:00 | Kozlová Michaela | 16 | : | 10 | Kubinová Nina |
|
| 17. | Čt | 18.4.2024 | Sestřičky Praha | | | | Noční můry z Ajeta Praha | Yondu Bar, Praha 8 | |
20:00 | | | | | |
|