Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. liga ŽENY
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St6.9.2023Mártyho andílci Praha6:5Sestřičky Praha 
20:00Junová Petra15:14Zahradníková Michaela
2.St20.9.2023Pinkies Praha4:7Sestřičky Praha 
20:00Šnejdarová Jitka10:14Rajmanová Marcela
3.Čt5.10.2023Sestřičky Praha8:3Veselé Střelky KolínYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela19:10Kučerová Ivana
4.St11.10.2023Bizonky z Ajeta Praha8:3Sestřičky PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Kozlová Michaela18:8Zahradníková Michaela
5.Čt19.10.2023Sestřičky Praha8:3Příšerky sro PrahaYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela18:9Teichnerová Kateřina
6.Čt2.11.2023Sestřičky Praha7:4Neškodný koťátka PrahaYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela15:11Kubinová Nina
8.St29.11.2023Noční můry z Ajeta Praha4:7Sestřičky PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
20:00Prokýšková Eva12:16Rajmanová Marcela
7.Čt4.1.2024Sestřičky Praha5:6Slepičí úlet Libčice nad VltavouYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela12:14Váňová Jitka
10.Čt11.1.2024Sestřičky Praha8:3Mártyho andílci PrahaYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela17:8Vendišová Ivana
11.Čt25.1.2024Sestřičky Praha5:6Pinkies PrahaYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela12:12Šnejdarová Jitka
12.St7.2.2024Veselé Střelky Kolín6:5Sestřičky PrahaDarts aréna U Jána, Kolín 
19:00Jirsová Kateřina16:13Zahradníková Michaela
13.Čt22.2.2024Sestřičky Praha4:7Bizonky z Ajeta PrahaYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela12:14Kozlová Michaela
14.St6.3.2024Příšerky sro Praha4:7Sestřičky PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
19:00Teichnerová Kateřina11:15Zahradníková Michaela
15.Čt21.3.2024Neškodný koťátka Praha7:4Sestřičky PrahaPivnice Chabařovická, Praha 8 
20:00Kubinová Nina16:13Zahradníková Michaela
16.St3.4.2024Slepičí úlet Libčice nad Vltavou0:11Sestřičky PrahaKrušovická tankovna, Kralupy nad Vltavou 
19:00Váňová Jitka2:22Zahradníková Michaela
17.Čt18.4.2024Sestřičky Praha7:4Noční můry z Ajeta PrahaYondu Bar, Praha 8 
20:00Zahradníková Michaela17:11Prokýšková Eva
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 01:41:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement