Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-32/32)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár základní

6.11.2023| 08 - Praha - Klub Ajeto| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Šulc Petr| Hráčů: 32| Žebříčků: 15

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
2.Karban Petr CZE001248APraha 7
3.Javornický Josef CZE059626BLidový dům Kbely
4.Černý David CZE009764BGood Fellows & Darts Praha
5.Kameník Tomáš CZE062967DSons of Žižkoff Praha
5.Lupták Ervín CZE047444Ústí n/L.
7.Kaněra Zdeněk CZE010796DŠK Střelci Beroun
7.Malinovský Zdeněk CZE000487CPohodáři Praha
9.Balog Petr CZE045250CKlub Ajeto z.s. Praha
9.Holetschke Valter CZE057865BTitans Praha
9.Taninec Vasyl WRD023279CKlub Ajeto z.s. Praha
9.Veselý Martin CZE066990CKlub Ajeto z.s. Praha
13.Batěk Jan CZE078325Ústí nad Labem
13.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
13.Skoumal Michal CZE000592DKarlštejn DC
13.Zerzán Miloš CZE064613BLidový dům Kbely
17.Dokovic Rade WRD078712Praha
17.Jahoda Richard CZE045308
17.Kučera Ondřej CZE078710Praha
17.Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha
17.Sadílek Lukáš CZE071500DDC The Worker Praha
17.Stiborek David CZE065829BLidový dům Kbely
17.Tiosavljevič Radomil CZE043057BTitans Praha
17.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
25.Čížek Vladimír CZE066048Praha
25.Harold Jovey Sto. Domingo WRD078714DLos Pupkos Říčany
25.Koch Viktor CZE078713Praha
25.Meteláková Simona CZE072420CČernovoláci
25.Ondrášík Roman CZE003091Praha 9
25.Pankratz František CZE068917DKarlštejn DC
25.Růžička Michal CZE067209CČernovoláci
25.Skoumal Martin CZE068614DKarlštejn DC
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.6.2024 16:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.6.2024 16:23:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement