Výsledková listina turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-28/28)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár dvojice

23.12.2019| 08 - Praha - Klub Ajeto| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Šulc Petr| Dvojic: 28| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Batista Libor CZE059204
Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
2.Procházka Jaroslav CZE000025AZlatý Barbaři Praha
Mikeš Jan CZE051377ALegie Praha
3.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
4.Šebek Ladislav CZE000109Kladno
Poc Martin CZE013506DDC Kačamba Praha
5.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
Karban Petr CZE001248APraha 7
5.Nemeš Zdeněk CZE042633
Šímová Monika CZE047242CBěsnící trdla Kladno
7.Novotný Jakub CZE045413CNo stress Praha
Teichnerová Kateřina CZE045221CKlub Ajeto z.s. Praha
7.Pecháček Jakub CZE062980
Pecháček Tomáš CZE063326
9.Kapias Roman CZE053375DDC Los Číčos Praha
Leinveber Zdeněk CZE062766CKlub Ajeto z.s. Praha
9.Novotný Petr CZE063235
Bazika Tomáš CZE037493Jílové
9.Staněk Karel CZE050962CBěsnící trdla Kladno
Heber Jiří CZE045118CBěsnící trdla Kladno
9.Špringer Pavel CZE066141Praha4
Sikora Zdeněk CZE053151
13.Filipíková Petra CZE047771CThe LegenDarts Praha
Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
13.Nový Nikolas CZE053353
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
13.Selucký Josef CZE001359DClasico My Praha
Pojmon Martin CZE059898DClasico My Praha
13.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
17.Bílek Petr CZE008105BCowhand Dušníky
Waltr Filip CZE057270BŠipky Vraňany
17.Dušek Martin CZE012095České Budějovice
Hrachovina Matěj CZE062966CPremier League Bar Praha
17.Kirschnerová Anna CZE063757
Kapias Vojtěch CZE063556
17.Mareš Václav CZE066087Praha
Moc Jonáš CZE062696
17.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
Šimunková Petra Johana CZE058621
17.Potůčková Tereza CZE037091Praha
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
17.Teichner David CZE004494CWilli Hubert Praha
Hrubý Tomáš CZE055451CNo stress Praha
17.Vlachopulosová Daniela CZE032509Klub Ajeto z.s. Praha
Emlerová Pavla CZE002922Klub Ajeto z.s. Praha
25.Mukařovský Petr CZE013266Kostelec nad Černými lesy
Balog Petr CZE045250CKlub Ajeto z.s. Praha
25.Novák Václav CZE040727
Čáp Miloslav CZE002725Hlinsko v Čechách
25.Procházková Monika CZE061704DSKK Hlízov z.s.
Horák Filip CZE057360CDart's Warriors Praha
25.Vlach Jakub CZE064065DSB Hostivař Praha
Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.6.2024 16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.6.2024 16:46:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement