Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/696)
 NáhledTiskNahoru
BDC Střední Čechy & Praha (133)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1213 | Turnajů: 696

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
17.7.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar97C
17.7.20240Středočeský pohár dvojiceKyselová Hana10Praha - Pipkin59C
17.7.20240Středočeský pohár základníKyselová Hana10Praha - Pipkin1323C
16.7.20240Open jednotlivciZácha Vladimír02Neratovice - FraJa1112C
16.7.20240Středočeský pohár dvojicePecha Martin04Praha - Restaurace Alfa97C
16.7.20240Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař59C
16.7.20240Středočeský pohár dvojiceVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami69C
16.7.20240Středočeský pohár základníPecha Martin04Praha - Restaurace Alfa1925C
16.7.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1122C
16.7.20240Středočeský pohár základníBindzar Peter04Praha - U Rohatejch612C
16.7.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1220C
15.7.20240Středočeský pohár dvojiceBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa59C
15.7.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto129C
15.7.20240Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina78C
15.7.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka107C
15.7.20240Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická723C
15.7.20240Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa1221C
15.7.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar714C
15.7.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1016C
15.7.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto2524C
15.7.20240Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1724C
15.7.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka2320C
14.7.20240Středočeský pohár dvojiceVlasák Jan41Praha - Pivnice Stodůlky77C
14.7.20240Středočeský pohár základníVlasák Jan41Praha - Pivnice Stodůlky1424C
13.7.20240Open dvojiceŠpringerová Zuzana11Pečky - Na Hřišti159C
13.7.20240Open jednotlivciŠpringerová Zuzana11Pečky - Na Hřišti3916C
13.7.20240Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař199C
13.7.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar89C
13.7.20240Středočeský pohár dvojiceFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant119C
13.7.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka66C
13.7.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař4029C
13.7.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1725C
13.7.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant2223C
13.7.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka1522C
12.7.20240Open jednotlivciTauš Václav08Sedlec - Santa bar910C
12.7.20240Středočeský pohár dvojiceVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa79C
12.7.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr05Praha 7 - Klub Ajeto1710C
12.7.20240Středočeský pohár dvojicePuková Jaroslava10Jesenice - HŘIŠTĚ59C
12.7.20240Středočeský pohár dvojiceŠimek Ladislav41Praha - Pivnice Stodůlky109C
12.7.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa1217C
12.7.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr04Praha 7 - Klub Ajeto3826C
12.7.20240Středočeský pohár základníRajmon Patrik06Beroun - U kropáčů1415C
12.7.20240Středočeský pohár základníLochner František08Praha - Plzeňka1422C
12.7.20240Středočeský pohár základníMoravec Martin08Praha - U Portlandu821C
12.7.20240Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1421C
12.7.20240Středočeský pohár základníPuková Jaroslava10Jesenice - HŘIŠTĚ1122C
12.7.20240Středočeský pohár základníŠimek Ladislav41Praha - Pivnice Stodůlky2224C
11.7.20240Středočeský pohár dvojiceKorbel Tomáš04Praha - Sportbar Hostivař86C
11.7.20240Středočeský pohár dvojiceŠafránek Martin07Praha - Bulls Restaurant Darts99C
11.7.20240Středočeský pohár základníSkálová Markéta02Praha - Řipská2124C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 09:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 09:22:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement