Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/712)
 NáhledTiskNahoru
BDC Střední Čechy & Praha (133)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Hráčů: 1220 | Turnajů: 719

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
20.7.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka77C
20.7.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka1518C
19.7.20240Open jednotlivciTauš Václav08Sedlec - Santa bar1415C
19.7.20240Středočeský pohár dvojiceŠafránek Martin07Praha - Alfa137C
19.7.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto1210C
19.7.20240Středočeský pohár dvojicePuková Jaroslava10Jesenice - HŘIŠTĚ59C
19.7.20240Středočeský pohár dvojiceŠimek Ladislav41Praha - Pivnice Stodůlky119C
19.7.20240Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha - Litvajs1424C
19.7.20240Středočeský pohár základníŠafránek Martin07Praha - Alfa2618C
19.7.20240Středočeský pohár základníLochner František08Praha - Plzeňka1323C
19.7.20240Středočeský pohár základníMoravec Martin08Praha - U Portlandu921C
19.7.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto2625C
19.7.20240Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1825C
19.7.20240Středočeský pohár základníPuková Jaroslava10Jesenice - HŘIŠTĚ1023C
19.7.20240Středočeský pohár základníŠimek Ladislav41Praha - Pivnice Stodůlky2522C
18.7.20240Středočeský pohár dvojiceŠafránek Martin04Praha - Bulls Restaurant Darts87C
18.7.20240Středočeský pohár dvojiceKorbel Tomáš04Praha - Sportbar Hostivař159C
18.7.20240Středočeský pohár základníSkálová Markéta02Praha - Řipská1824C
18.7.20240Středočeský pohár základníŠafránek Martin04Praha - Bulls Restaurant Darts1724C
18.7.20240Středočeský pohár základníKorbel Tomáš04Praha - Sportbar Hostivař3025C
18.7.20240Středočeský pohár základníForman Petr10Praha - Bow Bar Magic 21725C
17.7.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar97C
17.7.20240Středočeský pohár dvojiceKyselová Hana10Praha - Pipkin59C
17.7.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1918C
17.7.20240Středočeský pohár základníKyselová Hana10Praha - Pipkin1323C
17.7.20240Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem921C
16.7.20240Open jednotlivciZácha Vladimír02Neratovice - FraJa1112C
16.7.20240Středočeský pohár dvojicePecha Martin04Praha - Restaurace Alfa97C
16.7.20240Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař59C
16.7.20240Středočeský pohár dvojiceVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami69C
16.7.20240Středočeský pohár základníPecha Martin04Praha - Restaurace Alfa1925C
16.7.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1122C
16.7.20240Středočeský pohár základníBindzar Peter04Praha - U Rohatejch612C
16.7.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1220C
15.7.20240Středočeský pohár dvojiceBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa59C
15.7.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto129C
15.7.20240Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina78C
15.7.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka107C
15.7.20240Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická723C
15.7.20240Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa1221C
15.7.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar714C
15.7.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1016C
15.7.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto2524C
15.7.20240Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1724C
15.7.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka2320C
14.7.20240Středočeský pohár dvojiceVlasák Jan41Praha - Pivnice Stodůlky77C
14.7.20240Středočeský pohár základníVlasák Jan41Praha - Pivnice Stodůlky1423C
13.7.20240Open dvojiceŠpringerová Zuzana11Pečky - Na Hřišti159C
13.7.20240Open jednotlivciŠpringerová Zuzana11Pečky - Na Hřišti3916C
13.7.20240Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař199C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 22:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 23:00:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement