Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/1527)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Středočeský kraj & Praha

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Hráčů: 1928 | Turnajů: 1550

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
22.6.20240Open jednotlivciŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař813C
22.6.20240Open jednotlivciBauer Pavel11Pečky - Na hřišti1818C
22.6.20240Open jednotlivciKočí Michal41Praha - Devítka711C
22.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař69C
22.6.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar89C
22.6.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka99C
22.6.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1418C
22.6.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1924C
22.6.20240Středočeský pohár základníŠafránek Martin07Praha - Bulls Restaurant Darts89C
22.6.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka1822C
21.6.20240Open dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar77C
21.6.20240Open jednotlivciZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar814C
21.6.20240Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa910C
21.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto137C
21.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠimek Ladislav41Praha - Pivnice Stodůlky1112C
21.6.20240Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa2126C
21.6.20240Středočeský pohár základníLochner František08Praha - Plzeňka1423C
21.6.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto2725C
21.6.20240Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1423C
21.6.20240Středočeský pohár základníŠimek Ladislav41Praha - Pivnice Stodůlky2227C
20.6.20240Středočeský pohár dvojiceFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant106C
20.6.20240Středočeský pohár základníSkálová Markéta02Praha - Řipská1924C
20.6.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař915C
20.6.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant2117C
20.6.20240Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Bow Bar Magic 21325C
19.6.20240Středočeský pohár dvojiceZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar59C
19.6.20240Středočeský pohár dvojiceMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina76C
19.6.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1117C
19.6.20240Středočeský pohár základníEigl Marian08Praha - Pivní Jistota815C
19.6.20240Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1517C
19.6.20240Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1222C
18.6.20240Open jednotlivciZácha Vladimír02Neratovice - FraJa1215C
18.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠafránek Martin04Praha - Alfa88C
18.6.20240Středočeský pohár dvojiceKorbel Tomáš04Praha - Sportbar Hostivař56C
18.6.20240Středočeský pohár dvojiceVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami57C
18.6.20240Středočeský pohár základníŠafránek Martin04Praha - Alfa1823C
18.6.20240Středočeský pohár základníKorbel Tomáš04Praha - Sportbar Hostivař1216C
18.6.20240Středočeský pohár základníBindzar Peter04Praha - U Rohatejch1013C
18.6.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1123C
17.6.20240Středočeský pohár dvojiceBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa57C
17.6.20240Středočeský pohár dvojiceFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant67C
17.6.20240Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto129C
17.6.20240Středočeský pohár dvojiceKyselová Hana10Praha - Pipkin88C
17.6.20240Středočeský pohár dvojiceKočí Michal41Praha - Devítka79C
17.6.20240Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1023C
17.6.20240Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa1021C
17.6.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar821C
17.6.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1222C
17.6.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto2725C
17.6.20240Středočeský pohár základníKyselová Hana10Praha - Pipkin1621C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 10:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 11:23:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement