Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/147)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Ústeckého kraje 2024 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 147 | Turnajů: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most31446 665
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
2.Hájek Luboš CZE050567BH&H Project Most22445 540
Kováč Karel CZE012848AKanec Most
3.Krotil Karel CZE053080ADream Bar Jirkov3334 765
Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most
4.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice3334 565
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
5.Pomeje Daniel CZE057187ABest of Litoměřice31443 865
Tibitanzl Lukáš CZE045064ABest of Litoměřice
6.Minařík Jiří CZE017519APijonýři Litvínov3333 665
David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
7.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov2223 140
Beránek Miroslav CZE003936ADream Bar Jirkov
8.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří3332 440
Kraus Karel CZE052436BPanoramix Klášterec nad Ohří
9.Pusch Petr CZE054940BFormani Duchcov2222 300
Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
10.Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Litoměřice21332 090
Hájek Jiří CZE036594BDenisa Bohušovice
11.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou1111 975
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
12.Vencl David CZE001460ANo Stress Česká Lípa1111 775
Pavlík Jiří CZE058492ANo Stress Česká Lípa
13.Čikoš Radek CZE074326BArsenal Most11221 715
Faltín Jaroslav CZE047353BMetro music club
14.Hudik Ondřej CZE009893BVP Evaň2221 600
Hudik Michal CZE012460Evaň
15.Pražák Radek CZE071688CSupíci Slovan Kadaň2221 540
Hybner Oldřich CZE000537Kadaň
16.Čermák Pavel CZE054338AŠK Bizoni Cvrčovice1111 465
Eberle Jakub CZE064488AChalupáři Slaný
17.Zelinka Štěpán CZE052366DWFS Evaň2221 450
Špaček Karel CZE050055BDream Bar Jirkov
18.Hitman Tomáš CZE071503DDarts Club Náměstíčko Most2221 440
Brožek Jiří CZE070041DDarts Club Náměstíčko Most
19.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov1111 415
Zelinka Štěpán CZE052366DWFS Evaň
20.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les1111 375
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
21.Fišer Marcel CZE048420BPanoramix Klášterec nad Ohří1111 365
Vecko Jakub CZE061457BPanoramix Klášterec nad Ohří
22.Göltner Daniel CZE071730BSupíci Slovan Kadaň1111 275
Vrbata Martin 2015CZE073800CLožisková mafie Pšov
22.Šůma Michael CZE074544DBlack Benešov n/P.1111 275
Kočka Stanislav CZE073213ABlack Benešov n/P.
24.Watzek Michal CZE077674DHvjezda Teplice1111 265
Drvota Miroslav CZE076968DHvjezda Teplice
25.Göltner Daniel CZE071730BSupíci Slovan Kadaň1111 215
Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
26.Matzke Stanislav CZE066861BZB Karakal Ročov1111 175
Kováč Karel CZE012848AKanec Most
27.Cibulka Ondřej CZE062658APijonýři Litvínov1111 125
Hofman Miloslav CZE067532D50+ Litvínov
28.Janda Martin CZE079661Chomutov (okr. Chomutov)1111 115
Mach Jakub CZE071017DDarts Club Náměstíčko Most
29.Zázvorka Bedřich CZE000200AKanec Most2221 100
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
29.Kutzler Martin CZE046280BCowhand Dušníky2221 100
Hrubý Miloš CZE012448BVrbka Team Budyně n/O.
31.Zázvorka Bedřich CZE000200AKanec Most1111 075
Pešout Jiří CZE001352AMexiko Chomutov
32.Kunák Marek CZE069611BH&H Project Most1111 025
Trousil Marek CZE042579DDarts Club Náměstíčko Most
33.Cirok Karol CZE045722BMetro music club111975
Bruha Petr CZE040291BMostecký Most
34.Dvořák Jakub CZE000736BSupíci Slovan Kadaň111965
Kuřil Pavel CZE000486BSupíci Slovan Kadaň
35.Tauš Václav CZE025434AŠK Šipkaři Sedlec111950
Polášek Ludvík CZE003836DCharvatce Béčko Dušníky
35.Brenner Marek CZE044763CMagistři Duo Most111950
Baláž Kamil CZE040810BŠtamgasti Žerotín
37.Dvořák Jakub CZE000736BSupíci Slovan Kadaň111925
Molnár Jiří CZE066681BSupíci Slovan Kadaň
38.Macurák Miroslav CZE080959Postoloprty111915
Blecha Michal CZE033133Postoloprty
39.Kunák Marek CZE069611BH&H Project Most111890
Vajs Tomáš CZE017669BH&H Project Most
40.Bičan Luboš CZE071202Most111865
Bičan Leoš CZE070931DH&H Project Most
41.Čermák Pavel CZE054338AŠK Bizoni Cvrčovice111850
Křeček Lukáš CZE063687AŠK Bizoni Cvrčovice
41.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov111850
Krotil Karel CZE053080ADream Bar Jirkov
41.Horčík Vojtěch CZE033730CBejci Býčkovice111850
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
41.Bartiš Zdeněk CZE004875DWFS Evaň111850
Zelinka Štěpán CZE052366DWFS Evaň
41.Baláž Kamil CZE040810BŠtamgasti Žerotín111850
Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most
46.Zoubek Ondřej CZE080048Draci Ohníč111840
Musil Karel CZE078828CPiráti Louny
47.Vrbata Martin 1979CZE070680CLožisková mafie Pšov111825
Zloch Vojtěch CZE052344BWFS Evaň
47.Čikoš Radek CZE074326BArsenal Most1122825
Moulis Michal CZE000711BArsenal Most
49.Göltner Daniel CZE071730BSupíci Slovan Kadaň111800
Bachorec Radek CZE004527BSupíci Slovan Kadaň
50.Manojlín Ondřej CZE054539BPanoramix Klášterec nad Ohří111790
Zeibich Petr CZE024303DPohoda Relax Klašterec nad Ohří
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.4.2024 04:02:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement