Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/180)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Ústeckého kraje 2024 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 180 | Turnajů: 599

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most310132317 700
2.Radová Karla CZE000873AMostecký Most310134016 700
3.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov310135514 700
4.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín310136314 600
5.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov310132614 400
6.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov310132613 900
7.Semencová Jana CZE026980APijonýři Litvínov310132613 500
8.Jahodová Monika CZE069534DBlack Benešov n/P.310135512 200
9.Panošová Veronika CZE068690CŠK Gambáč Mělník310133411 800
10.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň310132211 400
11.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec210121810 100
12.Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most31013219 800
13.Kacoli Lenka CZE068666DCorso Děčín31013689 500
14.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice31013509 200
15.Zelingrová Renata CZE068134DFlorida Děčín1010259 000
16.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina11011277 900
16.Líbalová Gabriela CZE068744DCorso Děčín11011517 900
18.Radová Jaroslava CZE056405Žatec31013337 500
19.Kreidlová Jiřina CZE061438CŠenk Team Ludvíkovice1010387 400
20.Konejlová Zdenka CZE068038DŠtamgasti Žerotín31013367 300
21.Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň36997 000
22.Kočí Markéta CZE074320DBlack Benešov n/P.11011266 800
22.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina22446 800
24.Šulhová Zuzana CZE071313BH&H Project Most11011356 600
25.Lukšíková Jana CZE074723DŠtamgasti Žerotín31013386 500
26.Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín31013226 100
27.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov3710105 950
28.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov34785 800
29.Hůlková Zdeňka CZE077365Most1010255 700
30.Vagner Linda CZE054519CKatapult Hvězda Krupka1010225 600
30.Janíčková Gabriela CZE079320Brloh21012145 600
32.Novosádová Petra CZE073759CCowhand Dušníky11011515 400
32.Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka11011235 400
34.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka11011135 200
35.Jahodová Nataša CZE056390Pšov1010175 100
36.Hofmanová Jitka CZE048024Litoměřice1010125 000
37.Aronová Lenka CZE066786DŠenk Team Ludvíkovice11011244 800
37.Endersová Nikola CZE075540DStrawberry Žatec11011274 800
39.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov1010124 700
39.Bruhová Kateřina CZE040292BFenix Most34774 700
41.Jelínková Pavla CZE046058Podbořany1010184 600
41.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec1010154 600
43.Volková Petra CZE047270Most1010184 500
43.Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov1010144 500
45.Horáčková Aneta CZE057243DHvjezda Teplice1010234 400
46.Černíková Michaela CZE067704DMožná Zavřeme Bílina1010354 300
46.Zofová Vladislava CZE004712DCowhand Dušníky1010424 300
46.Konejlová Adéla CZE071233CŠtamgasti Žerotín11011214 300
46.Bařtipánová Natálie CZE075885DJahoda Žatec1010164 300
46.Panošová Eliška CZE077722Mělník1010314 300
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.4.2024 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.4.2024 17:07:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement