Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/203)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Ústeckého kraje 2024 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 203 | Turnajů: 681

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
102.Adamcová Tereza CZE078594Žatec5551 750
117.Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou1111 050
34.Aronová Lenka CZE066786DŠenk Team Ludvíkovice11213306 000
63.Badová Sabina CZE076439Velvary1212224 500
148.Barešová Petra CZE077618Žatec111450
49.Bařtipánová Natálie CZE075885DJahoda Žatec1212175 000
86.Bartošová Markéta CZE052187CLitoměřičtí Šamani8882 900
125.Bártová Marie CZE079724Žiželice222800
120.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 222900
27.Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín31215247 000
112.Beskydová Simona CZE078542Žatec4441 200
41.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov1212135 300
71.Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov11011114 200
82.Bronecká Gabriela CZE067192Litvínov1010103 600
51.Bruhová Kateřina CZE040292BFenix Most35884 950
84.Bruhová Markéta CZE075597Most17883 150
161.Bučková Kateřina CZE047308CHrušky Litvínov111350
82.Calvittiová Nicola CZE077666Děčín1010103 600
37.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka11213145 700
3.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín312157616 400
137.Čapková Martina 1975CZE080985Česká Kamenice222600
161.Čapková Martina 1984CZE011716Stařeč 111350
161.Čechová Radka CZE052032CAsterix Nový Bor111350
161.Čejková Kristýna CZE063720Most111350
38.Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov1313185 650
144.Čermáková Lucie CZE078912Chomutov111500
125.Černá Zuzana CZE072054CSupíci Slovan Kadaň222800
48.Černíková Michaela CZE067704DMožná Zavřeme Bílina1212375 100
74.Daňková Alena CZE074982DBlack Benešov n/P.1212174 100
88.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou12332 800
161.Drábková Petra CZE073396Žalhostice111350
36.Endersová Nikola CZE075540DStrawberry Žatec11314305 850
54.Fidlerová Romana CZE049869DCowhand Dušníky1212294 800
185.Francová Kateřina CZE036408Jihlava111250
144.Fulínová Martina CZE055965Litoměřice222500
137.Grundová Miroslava CZE077771DTulipán Žatec222600
185.Hajná Markéta CZE074037Židovice111250
54.Hamacková Petra CZE076421Podbořany1212174 800
148.Hanušková Petra CZE079776Radonice u Kadaně111450
161.Hanušková Zuzana CZE079775Radonice u Kadaně111350
89.Havlínová Kateřina CZE079237Kadaň9992 750
63.Herrmanová Gabriela CZE058523CRozcestí Podbořany1212284 500
57.Hladíková Helena CZE072200DŠenk Team Ludvíkovice1313454 750
41.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec1212155 300
90.Hoffmannová Sabina CZE062644BPřátelé Litvínov7772 650
40.Hofmanová Jitka CZE048024Litoměřice1212125 500
96.Holubová Iva CZE080151Arnoltice5552 050
110.Holubová Karolína CZE080354Arnoltice4441 300
39.Horáčková Aneta CZE057243DHvjezda Teplice1313285 550
185.Hornychová Pavlína CZE072125Rumburk111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 16:31:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement