Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-47/47)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Ústecký pohár - dvojice ženy

Krajský archiv | Dvojice ženy | Dvojic: 47 | Turnajů: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina14568 350
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
2.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary4456 650
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
3.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň14555 900
Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
4.Semencová Jana CZE026980APijonýři Litvínov14555 600
Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
5.Michalak Jolanta CZE037917CKosmos Most Darts14553 950
Michalak Julia CZE066941BPod tribunou Most
6.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice4453 800
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
7.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov4453 600
Bžochová Vladislava CZE001687DDarts Vaders Litvínov
8.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov12332 600
Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most
9.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov11222 400
Radová Karla CZE000873AMostecký Most
10.Vedralová Stanislava CZE060577Ústí nad Labem21331 750
Smetanová Nikola CZE064735Litoměřice
11.Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov11221 600
Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov
12.Radová Karla CZE000873AMostecký Most1111 500
Bruhová Kateřina CZE040292BFenix Most
13.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov2221 400
Radová Jaroslava CZE056405Žatec
14.Husáková Alžběta CZE000428AAsterix Nový Bor1111 350
Kurková Jiřina CZE050335BAsterix Nový Bor
15.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov1111 300
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
16.Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín2221 200
Kacoli Lenka CZE068666DCorso Děčín
17.Ševčíková Libuše CZE045738DZB Karakal Ročov2221 150
Lavičková Pavla CZE068143DZB Karakal Ročov
17.Bruhová Markéta CZE075597Most2221 150
Bruhová Kateřina CZE040292BFenix Most
19.Panošová Veronika CZE068690CŠK Gambáč Mělník1111 100
Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
20.Pindiaková Zdeňka CZE063636CSpot Jirkov111950
Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
20.Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov111950
Jíšová Šárka CZE066069BCorso Děčín
22.Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf111900
Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
23.Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov111850
Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
23.Isaka Olga CZE053387CLožisková mafie Pšov111850
Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
25.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov111750
Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov
25.Vagner Linda CZE054519CKatapult Hvězda Krupka111750
Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka
25.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou111750
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
28.Kovářová Nikola CZE046808BWFS Evaň111700
Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka
28.Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín111700
Smetanová Nikola CZE064735Litoměřice
30.Líbalová Gabriela CZE068744DCorso Děčín111650
Kacoli Lenka CZE068666DCorso Děčín
30.Handlová Klára CZE053800A111650
Panošová Veronika CZE068690CŠK Gambáč Mělník
30.Skramužská Jana CZE073991DThe Forge Varnsdorf111650
Hornychová Pavlína CZE072125Rumburk
33.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov111600
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
33.Pechholdová Petra CZE076038Plzeň111600
Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
33.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka111600
Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka
36.Handlová Klára CZE053800A111550
Vernerová Stanislava CZE066915DU Páji Most
36.Kordulová Hana CZE078445Lubenec111550
Vaněčková Ladislava CZE071893Dobroměřice
36.Michalíková Andrea CZE045654BSporťáci s.r.o. Jirkov111550
Baťhová Helena CZE000524Jirkov
39.Czekajská Ladislava CZE024723DSkrblíci Bítozeves111525
Slavíková Lucie CZE013416DSkrblíci Bítozeves
40.Bruhová Markéta CZE075597Most111500
Radová Karla CZE000873AMostecký Most
40.Janatová Lenka CZE070865DH&H Project Most111500
Radová Karla CZE000873AMostecký Most
40.Handlová Klára CZE053800A111500
Mrázková Markéta CZE056040DStrawberry Žatec
40.Hoffmannová Sabina CZE062644BPřátelé Litvínov111500
Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka
44.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov111450
Živná Andrea CZE036966BFormani Duchcov
44.Kleinová Šárka CZE057140111450
Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov
46.Michalíková Andrea CZE045654BSporťáci s.r.o. Jirkov111250
Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
46.Radová Jaroslava CZE056405Žatec111250
Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 23:56:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement