Kvalifikační turnaj
UŠO > Kvalifikační turnaj
Kvalifikace 2008

22.4.2008 00:42 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 4716×

MUŽIturnaj
apod.
umíst.jméno přímo nominovaného
(v závorce pořadí v příslušném
ročníku ČP)
náhradník z pořadí ČP
příslušné sezóny
3. RGP 2007

V závorce umístění

v ČP 2007 mužů

náhradník  z konečného

pořadí ČP 2007

1.TOP 241.Zmelík Oto (SVK)Pavlík Radim (7.)
2.RGP muži1.Záruba Daniel (2.)
3.Dvojice muži1.Kuric Robert (5.)
4.Dvojice muži1.Drtil Pavel (6.)
5.Dvojice MIX1.Kapucián Martin (27.)
MČR 2007
6.Muži1.Vorsa Jiří (1.)
7.Dvojice muži1.Sedláček Karel (26.)
8..Dvojice muži1.Kapucián Martin (27.)Kalianko Šimon (8.)
9.Dvojice MIX1.Kapucián Martin (27.)Brejcha Jiří (9.)
10.Triplemix1.Jeníček Jiří (183.)
11.Triplemix1.Jirkal Pavel (47.)
ČP 2007
12.Muži1.Vorsa Jiří (1.)Čaňo Marek (10.)
13.Muži2.Záruba Daniel (2.)Šebek Miroslav (11.)
14.Muži3.Hoffmann Martin (3.)
15.Muži4.Turinský Petr (4.)
16.Muži5.Kuric Robert (5.)Dedek Dušan (12.)
17.Dvojice muži1.Turinský Petr (4.)Bednařík Jaromír (13.)
18.Dvojice muži1.Kristin Luděk (14.)
19.Dvojice MIX1.Sedláček Karel (26.)Sucharda Petr (15.)
1. RGP 2008

V závorce umístění

v ČP 2008 mužů

20.TOP 241.Pašta Petr (3)
21.RGP muži1.Schneider Petr (18)
22.Dvojice muži1.Král Vratislav (14)

23.

Dvojice muži1.Křivka Petr (4)
24.Dvojice MIX1.Réda Martin (5)
ČP 2008
po 1. RGP

Uzávěrka pořadí v nejbližší

pondělí v 10,00 po 1. RGP

náhradník  z průběžného

pořadí ČP 2008

25.Muži 1.Hoffmann Martin (1)Pastrňák Michal (9)
26.Muži 2.

Hradecký David (2)

27.Muži 3.Pašta Petr (3)Schieferdecker Václav (15)
28.Muži 4.Křivka Petr (4)Příhoda František (20)
29.Muži 5.Réda Martin (5)Mrva Aleš (21)
30.Muži6.Čaňo MarekTrojáček Jaroslav (22)
31.Muži 7.Vorsa Jiří (7)Rotyka Tomáš (26)
32.Muži8.Kodera Pavel (8)

ŽENYturnaj
apod.
umíst.jméno přímo nominovaného
(v závorce pořadí v příslušném
ročníku ČP)
náhradnice z pořadí ČP
příslušné sezóny
3. RGP 2007

V závorce umístění

v ČP 2007 žen

náhradnice  z konečného

pořadí ČP 2007

1.TOP 121.Komorová Dagmar (1.)
2.RGP ženy1.Procházková Alena (2.)
3.Dvojice ženy1.Schedivá Lenka (15.)
4.Dvojice ženy1.Procházková Alena (2.)Jurtíková Marcela (4.)
5.Dvojice MIX1.Benešová Marika (5.)
MČR 2007
6.Ženy1.Benešová Marika (5.)Baťhová Helena (6.)
7.Dvojice ženy1.Benešová Marika (5.)Spurná Vlasta (8.)
8..Dvojice ženy1.Abadžievová Markéta (7.)
9.Dvojice MIX1.Benešová Marika (5.)Zálabská Iva (9.)
10.Triplemix1.Katzerová Jana (32.)
ČP 2007
11.Ženy1.Komorová Dagmar (1.)Chudá Martina (10.)
12.Ženy2.Procházková Alena (2.)Bžochová Vladislava (11.)
13.Ženy3.Šebková Petra (3.)
14.Dvojice ženy1.Procházková Alena (2.)Vojtková Blanka (12.)
15.Dvojice ženy1.Schedivá Lenka (15.)Kabourková Zdeňka (13.)
16.Dvojice MIX1.Kubečková Martina (47.)
1. RGP 2008

V závorce umístění

v ČP 2008 žen

náhradnice z průběžného

pořadí ČP 2008

17.TOP 121.Procházková Alena (2)Šiborová Zuzana (6)
18.RGP ženy1.

Štěpánová Zuzana (13)

19.Dvojice ženy1.Procházková Alena (12)Mrňková Markéta (8)
20.Dvojice ženy1.Schedivá Lenka (26)Giertlová Petra (10)
21.Dvojice MIX1.Vojtková Blanka (3)Šauerová Pavla (11)
ČP 2008
po 1. RGP

Uzávěrka pořadí v nejbližší

pondělí v 10,00 po 1. RGP

náhradnice z průběžného

pořadí ČP 2008

22.Ženy1.Komorová Dagmar (1)Pošustová Helena (12)
23.Ženy2.Procházková Alena (2)Konopásková Petra (14)

24.

Ženy3.Vojtková Blanka (3)Endeová Šárka (20)

Systém kvalifikačního turnaje:

Muži i ženy jsou nasazeni do základních skupin podle aktuálního pořadí ČP v den uzávěrky nominací, ve skupinách hraje každý s každým tři legy 501 DO (tři zápasy na jeden vítězný leg), přičemž do tabulky se započítávají pouze legy. Počet skupin a počet postupujících ze skupin do skupiny finálové stanoví rozhodčí na místě před zahájením kvalifikace s ohledem na počet zaprezentovaných hráčů a hráček. Ve finálové skupině se vzájemné zápasy ze základních skupin započítávají. Opět se hraje každý s každým, mimo odehrané vzájemné zápasy ze základních skupin. Pokud někdo v průběhu kvalifikace odstoupí, jeho zápasy se obvykle anulují. O případné kontumaci místo anulace může rozhodnout hlavní rozhodčí, jestliže jde o odstoupení v posledních dvou kolech základních skupin nebo finálové skupiny. V případě nižší účasti může hlavní rozhodčí rozhodnout o přímém postupu všech hráčů přímo do finálové skupiny.

POSTUPOVÝ KLÍČ

O pořadí v tabulce rozhoduje:

1. Větší počet vyhraných legů.
V případě rovnosti pak :
2. Vzájemný zápas - v případě rovnosti vyhraných legů u 3 a více hráčů se sestavuje tabulka ze zápasů těch hráčů, kteří mají shodný počet vyhraných legů, a pak rozhoduje: Větší počet vyhraných legů ze vzájemných zápasů (v případě dílčí shody opět vzájemný zápas, resp. zápasy)
3. Aktuální pořadí ČP jednotlivců ke dni uzávěrky kvalifikace
4. Opakovaný vzájemný zápas na tři vítězné legy


Počet postupujících z kvalifikace určuje SDK UŠO a VH UŠO. Tento počet musí být znám před zahájením kvalifikace.

VV SDK může udělit divokou kartu (DK) pro účast v kvalifikačním turnaji. V tomto případě se počet hráčů v širší nominaci o DK navýší.

V kvalifikaci se startovné za hráče se neplatí, kredity se nevhazují.

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.5.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.5.2024 12:23:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement