Kvalifikační turnaj
UŠO > Kvalifikační turnaj
Kvalifikace 2010

23.4.2010 13:01 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 3777×

Kvalifikační turnaj tentokrát nerozhodne o 8 reprezentantech (4 + 4) pro týmové ME, ale o 8 hráčích, kteří budou mít při účasti na ME 2010 nárok na finanční podporu ve výši až 12.000 Kč.

Pět nejlepších mužů a pět žen z kvalifikačního turnaje obdrží přímo na místě odměnu 2.000 Kč, která je podmíněna jen umístěním v turnaji. Čtyři nejlepší muži a ženy pak získají právo na dalších 10.000 Kč, které budou podmíněny učastí alespoň ve dvou turnajích kategorie ME (ME jedntlivců, dvojic a v cricketu). Pátý hráč - hráčka z kvalifikace jsou náhradníky, kteří mají právo na příspěvek v případě, že kdokoliv z vítězné čtveřice se ME nezúčastní.

ŽENY

turnaj
apod.
umíst.jméno přímo nominovanéhonáhradnice z pořadí ČP
příslušné sezóny
 
 3. RGP 2009 

 

náhradnice  z konečného

pořadí ČP 2009

 
1.TOP 121.Iveta Bruská (1.)  
2.RGP ženy1.Petra Kvasničková (SVK)Pavla Šauerová (6.) 
3.Dvojice ženy1.Lada Kotláriková (8.)  
4.Dvojice ženy1.Iveta BruskáPetra Šebková (6.) 
5.Dvojice MIX1.Alena Procházková (4.)  
 MČR 2009    
6.Ženy1.Dagmar Komorová (2.)  
7.Dvojice ženy1.Iveta BruskáBlanka Vojtková (9.) 
8..Dvojice ženy1.Lada KotlárikováMarkéta Mrňková (10.) 
9.Dvojice MIX1.Lenka Schedivá (5.) 
10.cricket1.Iveta BruskáMarcela Fukalová (11.) 
 ČP 2009   
11.Ženy1.Iveta BruskáMarika Benešová (12.) 
12.Ženy2.Dagmar KomorováMartina Chudá (13.) 
13.Ženy3.Markéta Abadžievová (3.) 
14.Dvojice ženy1.Iveta BruskáKateřina Obručová (14.) 
15.Dvojice ženy1.Lada KotlárikováEdita Staníková (15.) 
16.Dvojice MIX1.Petra Kvasničková (SVK)Petra Giertlová (16.) 
 1. RGP 2010 

V závorce průběžné

pořadí ČP 2010 žen

náhradnice z průběžného

pořadí ČP 2010

 
17.TOP 121.Katarína Nagyová (SVK)Petra Konopásková (7.) 
18.RGP ženy1.

Blanka Vojtková (19.)

Hana Bělobrádková (9.) 
19.Dvojice ženy1.Dagmar Komorová (5.)Jitka Císařová (12.) 
20.Dvojice ženy1.Pavla Šauerová (21.)Hana Chmelíková (13.) 
21.Dvojice MIX1.Markéta Abadžievová (10.)Lucie Wolfová (14.) 
 2. RGP 2010 

 

 

 
22.TOP 121.Katarína Nagyová (SVK)Petra Leciánová (16.) 
23.RGP ženy1.Markéta Abadžievová (10.)Iva Zálabská (17.) 

24.

Dvojice ženy1.Katarína Nagyová (SVK)Šárka Dvořáková (18.) 
25.Dvojice ženy1.Petra Kvasničková (SVK)Vlasta Gondeková (23.) 
26.Dvojice MIX1.Iveta Bruská (1.)Karolína Farná (25.) 
 ČP 2010
po 2. RGP
 

Uzávěrka pořadí v nejbližší

pondělí v 10,00 po 2. RGP

Náhradnice z průběžného

pořadí ČP 2009

 
27.Ženy1.Iveta Bruská (1.)Jana Ilenčíková (27.) 
28.Ženy2.Petra Šebková (2.)Tereza Nová (28.)

 

 

 

 

MUŽI

 

turnaj
apod.
umíst.jméno přímo nominovaného
(v závorce pořadí v ČP 2009)
náhradník z pořadí ČP
příslušné sezóny
 
 3. RGP 2009 

 

náhradník  z konečného

pořadí ČP 2009

 
1.TOP 241.Martin Hoffmann (2.) 
2.RGP muži1.Jaroslav Trojáček (6.)  
3.Dvojice muži1.

Michal Moser (10.)

 
4.Dvojice muži1.Jaroslav TrojáčekJiří Vorsa (8.) 
5.Dvojice MIX1.Josef Dlab (43.)  
 MČR 2009   
6.Muži1.Jiří Danda (5.)  
7.Dvojice muži1.Josef Spálenský (36.)   
8..Dvojice muži1.

Petr Pašta (12.)

 
9.Dvojice MIX1.Drtil Pavel (1.) 
10.Cricket1.Sedláček Karel (3.)  
    
 Český pohár 2009  
11.Dvojice muži1.Michal Kočík (7.) 
12.Dvojice muži1.Richard Abadžiev (24.) 
13.Dvojice MIX1.Peter Martin (SVK  13.)Ondřej Bali (9.)  
14.Muži1.Pavel DrtilDaniel Záruba (11.) 
15.Muži2.Martin HoffmannRadim Pavlík (14.) 
16.Muži3.Karel SedláčekLuděk Kristin (15.) 
17.Muži 4.Martin Popelka (4.) 
18.Muži5.Jiří DandaDušan Dedek (16.) 
   

 

  
    
     
    

 

1. RGP 2010 

V závorce umístění

v ČP 2010 mužů

Náhradníci  z průběžného

pořadí ČP 2010

 
19.TOP 24 muži1.Martin Hoffmann (1.)Aleš Mrva (11.) 
20.RGP muži1.Martin Réda (8.) 
21.Dvojice muži1.Josef Spálenský (33.)Pavel Šroubek (12.) 
22.Dvojice muži1.

Petr Pašta (10.)

Vratislav Král (13.) 
23.Dvojice MIX1.

Richard Abadžiev (18.)

Filip Novotný (17.) 
 2. RGP 2010  
24.TOP 24 muži1.Martin Hoffmann (1.)Michal Ondo (21.) 
25.RGP muži1.

Richard Abadžiev (18.)

Pvel Prokop (23.) 
26.Dvojice muži1.Radim Pavlík (7.)Martin Kapucián (24.) 
27.Dvojice muži1.Michal Pastrňák (22.)  
28.Dvojice MIX1.Martin Popelka (6.)Dušan Jílek (25.) 
 Český pohár 2010 

Uzávěrka pořadí v nejbližší

pondělí v 10,00 po 2. RGP

  
29.Muži1.Martin Hoffmann (1.)Pavel Pospíšil (25.) 
30.Muži2.Daniel Záruba (2.)Čestmír Křepelka (29.) 
31.Muži3.Bali Ondřej (3.)František Příhoda (29.) 
32.Muži4.Kočík Michal (4.)Petr Flíček (31.) 
     

 

 

Systém kvalifikačního turnaje:

Muži i ženy jsou nasazeni do základních skupin podle aktuálního pořadí ČP v den uzávěrky nominací, ve skupinách hraje každý s každým tři legy 501 DO (tři zápasy na jeden vítězný leg), přičemž do tabulky se započítávají pouze legy. Počet skupin a počet postupujících ze skupin do skupiny finálové stanoví rozhodčí na místě před zahájením kvalifikace s ohledem na počet zaprezentovaných hráčů a hráček. Ve finálové skupině se vzájemné zápasy ze základních skupin započítávají. Opět se hraje každý s každým, mimo odehrané vzájemné zápasy ze základních skupin. Pokud někdo v průběhu kvalifikace odstoupí, jeho zápasy se obvykle anulují. O případné kontumaci místo anulace může rozhodnout hlavní rozhodčí, jestliže jde o odstoupení v posledních dvou kolech základních skupin nebo finálové skupiny. V případě nižší účasti může hlavní rozhodčí rozhodnout o přímém postupu všech hráčů přímo do finálové skupiny.

POSTUPOVÝ KLÍČ

O pořadí v tabulce rozhoduje:

1. Větší počet vyhraných legů.
V případě rovnosti pak :
2. Vzájemný zápas - v případě rovnosti vyhraných legů u 3 a více hráčů se sestavuje tabulka ze zápasů těch hráčů, kteří mají shodný počet vyhraných legů, a pak rozhoduje: Větší počet vyhraných legů ze vzájemných zápasů (v případě dílčí shody opět vzájemný zápas, resp. zápasy)
3. Aktuální pořadí ČP jednotlivců ke dni uzávěrky kvalifikace
4. Opakovaný vzájemný zápas na tři vítězné legy

VV SDK může udělit divokou kartu (DK) pro účast v kvalifikačním turnaji. V tomto případě se počet hráčů v širší nominaci o DK navýší.

V kvalifikaci se startovné za hráče neplatí, kredity se nevhazují.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.5.2024 16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.5.2024 16:43:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement