Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/162)
 NáhledTiskNahoru
BDC Kraj Vysočina (26)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 162 | Turnajů: 69

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Smejkal František CZE071305BTrkaví Berani Velký Beranov23032323 980
2.Vrzáček Josef CZE070728BTrkaví Berani Velký Beranov22426263 410
3.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava22022223 030
4.Markovičová Lenka CZE072576BTrkaví Berani Velký Beranov22022222 610
5.Drda Jaromír CZE004894ATJ Dušejov 200021820202 570
6.Novák Radek CZE049908AFormanský Dravci Jihlava1818182 560
7.Procházka Petr CZE071371BDevious Darts Dušejov21618182 450
8.Veleková Dagmar CZE045129BDevious Darts Dušejov21820202 400
9.Schmidt Pavel CZE053500ATJ Dušejov 200021618182 350
10.Velek Václav CZE040104BDevious Darts Dušejov21820202 330
11.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav21214142 290
12.Meister Lukáš CZE074613AŠŠ Panda Jihlava21618181 980
13.Davidová Hana CZE001853BPlechová Pacov21416161 930
14.Babický Michal CZE063138AFormanský Dravci Jihlava1414141 890
15.Götthans Roman CZE038382BCerberos Netín21012121 790
15.Vopálenský Martin CZE052227ATJ Dušejov 200021012121 790
17.Pivoňka Pavel CZE001936CBrtnice21214141 780
17.Götthans Kamil CZE038381ATJ Dušejov 200021214141 780
19.Koníř Miloslav CZE038379ATJ Dušejov 20001212121 730
20.Vrzáčková Alžběta CZE071138BTrkaví Berani Velký Beranov21214141 660
21.Kameník Roman CZE059800ADragon Darts Jihlava11213131 650
22.Daniel Michal CZE075751AŠŠ Panda Jihlava11213131 620
23.Vala Tomáš CZE076565BWüdle Brtnice21113131 580
24.Mašátová Iveta CZE072992BDevious Darts Dušejov11213131 560
25.Šimek Antonín CZE013993BDragon Darts Jihlava1212121 530
26.Žiačiková Monika CZE078286Jihlava1414141 500
27.Král Jaroslav CZE001507CDC Skeleton Pelhřimov21012121 490
28.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav2810101 460
28.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1010101 460
28.Drda Daniel CZE079999Horní Cerekev1414141 460
31.Votava Michal CZE053229AWüdle Brtnice2911111 380
32.Kopeček Ondřej CZE059905AFormanský Dravci Jihlava2810101 370
33.Vácha Miroslav CZE048765BDevious Darts Dušejov1212121 340
34.Bílek Radek 1995CZE056362ADragon Darts Jihlava18991 330
35.Pech Libor CZE047036BDevious Darts Dušejov1212121 310
36.Veverka František CZE003157ATajfun Darts Havlíčkův Brod8881 230
37.Ždimera Roman CZE038378BTJ Dušejov 20001010101 210
38.Krejčí Bohumil CZE038383ATJ Dušejov 20002810101 200
39.Brussmann Jiří CZE056087BWüdle Brtnice27991 190
39.Brůna Jiří CZE002020ATajfun Darts Havlíčkův Brod8881 190
39.Vierer Jaromír CZE059373BDragon Darts Jihlava2810101 190
42.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov26881 080
43.Musil Daniel CZE060863AWüdle Brtnice17881 040
43.Iorio Giuseppe SUI220611ATJ Dušejov 20006661 040
43.Rychecký Jiří CZE049506BTJ Dušejov 20008881 040
46.Duba Leoš CZE068578BDevious Darts Dušejov8881 020
47.Fliega Martin CZE075698A26ERS Jihlava888990
48.Vondrák Milan CZE049910AWüdle Brtnice2688970
49.Votavová Marie CZE060683Brtnice1899960
49.Hranický Rostislav CZE062928ATajfun Darts Havlíčkův Brod888960
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 08:32:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement