Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/684)
 NáhledTiskNahoru
BDC Královehradecký kraj (49)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 684 | Turnajů: 273

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov26870708 680
2.Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice26163638 170
3.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice25456566 190
4.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod14546466 090
5.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec23537375 790
6.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové23436365 110
7.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka23739395 090
8.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové4545454 940
9.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice4242424 880
10.Pozděna Petr CZE071061CTJ Sokol Horní Radechová3232324 850
11.Hrdlička Zdeněk CZE003014BOrli Trutnov3434344 570
12.Šrůtek Ladislav CZE077714CSuchovršice23840404 490
13.Macháček Martin CZE068804CNa pohodu Vítězná3737374 470
14.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov23032324 440
15.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov3232324 340
16.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice23234344 220
17.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka23133334 090
18.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové2626264 070
19.Koščál Daniel CZE057097BŽraloci Trutnov22527274 050
20.Vaníček Lukáš 1992CZE077574CDC Kobylice23335354 010
21.Petruželka Josef CZE080610Náchod3737374 000
22.Tůmová Barbora CZE075024CSkokani Trutnov23335353 970
23.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové2929293 840
24.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod22729293 710
25.Mannová Alena CZE053232CÚpice22931313 660
26.Marksová Blanka CZE003507DSkokani Trutnov22729293 620
27.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice22022223 580
28.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník22022223 560
29.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové22224243 540
30.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov13233333 500
31.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov22931313 490
32.Tóthová Marcela CZE080120Náchod3030303 380
33.Tóthová Natálie CZE081081Kramolna3131313 360
34.Pražák Tomáš CZE081080Velká jesenice3131313 330
35.Janku Jiří CZE031947BDT Puškvorec Velké Svatoňovice2424243 310
36.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové22426263 240
37.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové2828283 220
38.Bílek Pavel CZE026189BTrutnov2424243 210
39.Hrazdíra Bronislav CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové21921213 170
40.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové22123233 160
41.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník21820203 130
42.Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice2626263 120
42.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové21618183 120
42.Melich Pavel CZE045073Zlatí Bažanti Velké Poříčí2020203 120
45.Holíková Martina CZE004842Úpice2525253 100
46.Holík Jiří 2002CZE039173Úpice2424243 010
47.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové21921213 000
48.Lábus Petr CZE071414Náchod2626262 990
49.Nývlt Tomáš 1969CZE079682Náchod2020202 940
50.Drahokoupilová Lenka CZE073408CHaFani Trutnov22527272 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.7.2024 19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.7.2024 19:13:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement