Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/165)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2024 - amatéři

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 165 | Turnajů: 187

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hloušek Dominik CZE077964Královští lvi Hradec Králové24242513 900
2.Hodyc Jan CZE029875Hradec Králové112131311 500
3.Kohout Petr CZE043440Hradec Králové24246610 200
4.Paštika Josef CZE007714Hradec Králové 2 2424418 300
5.Klapač Petr CZE051621Hradec Králové21921218 250
6.Štěpán Jan CZE044650Hradec Králové1212128 100
7.Krzák Daniel CZE063251Hradec Králové11011117 200
8.Pekař Miloslav CZE070610Hradec Králové2222226 700
9.Provazník Jaroslav 1966CZE079472Hradec Králové2020206 300
10.Kujal Jan CZE079427Hradec Králové1919196 050
11.Burianec Jan CZE077343Praskačka1111115 950
12.Ráž Roman CZE076305Plotiště nad Labem1616165 900
13.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov36995 000
14.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov 35884 450
15.Klepáček Radim CZE071932DC Červený Kostelec35884 350
16.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov3710104 250
17.Studnička Radek CZE011375Hradec Králové 8883 900
18.Flégr Martin CZE067221Hradec Králové9993 850
19.Veselý Vojtěch CZE081632Kocouři Hradec Králové5553 650
20.Šoula Jiří CZE079826Black Horses Pardubice5553 550
20.Trefil Tomáš CZE074969Chlumec nad Cidlinou9993 550
22.Krtička Jakub CZE062933Dřevěnka Broumov24663 500
23.Patera Ondřej CZE074125Hradec Králové8883 400
24.Budinský Jan CZE029852Hradec Králové8883 300
25.Fiala Josef CZE075217Dobruška6663 100
26.Jaroš Josef CZE073031Suchý Důl22443 000
27.Zabilanský Ondřej CZE072597Hradec Králové5552 850
28.Klimsza Pavel CZE048837Hradec Králové6662 800
29.Bambas Jiří CZE025670Chlumec n/C7772 750
30.Linhart Marek CZE071783Hradec Králové9992 650
31.Bous Michael CZE080386Vlčáci 2011 Štít6662 600
31.Genik Oliver CZE063893Hradec Kralove6662 600
33.Frinta Radek CZE045424Trutnov31442 550
34.Pagač Petr CZE036881Chlumec4442 500
34.Pírko Miloš CZE036462Hradec Králové6662 500
36.Halíř Radek CZE037748Hradec Králové12332 400
37.Dusbaba Tomáš CZE074552DC Červený Kostelec22442 300
38.Brát Jakub CZE079635Trutnov5552 250
39.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod21332 050
39.Krzák Radek CZE063252Hradec Králové5552 050
41.Ludvík Jan CZE079634Hradec Králové5551 950
42.Chmelař Vítězslav CZE064238Praha4441 800
43.Matvievskyy Anatoliy CZE036619Třebechovice pod Ore 2221 700
43.Křížek Adam CZE077563Horni marsov12331 700
45.Richter Kryštof CZE068141DC Červený Kostelec3331 650
46.Vraštil Ondřej CZE070600Hradec Králové4441 600
46.Michl Petr CZE044946Dobruška12331 600
46.Rybička David CZE074101Ústí nad Orlicí2221 600
49.Čírtek Tomáš CZE074303DC Červený Kostelec21331 550
49.Demuth Patrik CZE072164Horní Maršov13441 550
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 02:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 02:17:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement