Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/857)
 NáhledTiskNahoru
Vítězové Regionálních Masterů (od 1.7.2004)

Statistiky MČR, RGP a RM | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 857 | Turnajů: 2850

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha52525252
2.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň41414141
3.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice38383838
3.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov38383838
5.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les35353535
6.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)34343434
7.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít31313131
8.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava29292929
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha28282828
10.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov22222222
11.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha21212121
11.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha21212121
13.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov20202020
14.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno19191919
14.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary19191919
14.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice19191919
17.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary18181818
17.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov18181818
17.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov18181818
20.Radová Karla CZE000873AMostecký Most17171717
20.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou17171717
22.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno16161616
22.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most16161616
22.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň16161616
22.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov16161616
22.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina16161616
22.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno16161616
28.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná15151515
28.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish15151515
28.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim15151515
28.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem 15151515
28.Réda Martin CZE000437Adamov 15151515
28.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec15151515
28.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov15151515
28.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor15151515
28.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic15151515
28.Hergetová Monika CZE031649Praha 415151515
38.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov14141414
38.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha14141414
38.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít14141414
41.Vojtková Blanka CZE000027Želešice13131313
41.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 413131313
41.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha13131313
44.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor12121212
44.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš12121212
44.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno12121212
44.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec12121212
44.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov12121212
44.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor12121212
50.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové11111111
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 15:32:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement