Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/6485)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - DVOJICE MUŽI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Dvojice muži | Dvojic: 6485 | Turnajů: 1366

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice1234101312 120
Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
2.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most123281012 080
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
3.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor123391110 690
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
4.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)123310 350
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
5.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň1234101910 120
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
6.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně12317810 010
Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
7.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha123679 500
Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
8.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav123410119 300
Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
9.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava123410148 940
Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
10.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha12328138 780
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
11.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít122558 650
Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
12.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha12339108 050
Šafránek Martin 1990CZE045511AFRIENDS Praha
13.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor1132787 800
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
14.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov123677 500
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
15.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov12328107 180
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
16.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov11349117 100
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno131556 960
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
18.Sienko Milan 1961CZE001656ADC Žíla Chodov11349126 760
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
19.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno12336 750
Gawlas Adam CZE063388ADC Mustang Brno
20.Štěpánek Ondřej 1988CZE033095ALudgeřovice D.C.1231786 670
Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
21.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek1231796 570
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
22.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava1211556 370
Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
23.Nejedlý Jaroslav CZE000388ASněženka a Machři Hořice1134996 360
Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
24.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov2349196 230
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
25.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou1134995 940
Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
26.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová1131665 930
Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
27.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha123410565 880
Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
28.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou1348125 850
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
29.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov1232895 820
Trnka Jiří 1982CZE032649AFedor Sokolov
30.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav123675 800
Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
31.Tejchman Jiří CZE058604CSkarabeus Slatiňany1211555 530
Kopecký Michal CZE023520CSkarabeus Slatiňany
32.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice13455 450
Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice
33.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice2349135 430
Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
34.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov1122665 370
Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice
35.Dvořák Jan 1981CZE000462ADC McPuppin's13465 050
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
36.Malinovský Zdeněk CZE000487CPohodáři Praha123410344 920
Moravec Martin CZE064460CŠK Radotín
37.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc1231794 910
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
38.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk13444 850
Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
39.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha1122664 650
Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
39.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov1348234 650
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
41.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha12339114 610
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
42.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov13444 550
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
43.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno13444 450
Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
44.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava133774 420
Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
45.Horák Zdeněk CZE070537AŠK Riders Holýšov133794 370
Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Chodov
46.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov13484 350
Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov
47.Kohout Petr CZE046712DŠK Lotři ze Sladovnický123410174 200
Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
48.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha1121554 120
Řezáč Lukáš CZE004463BDC Máchalové Kladno
49.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)112444 050
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
49.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy121444 050
Slowiak Petr CZE054257ADarts Bohumín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 19:11:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement