Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/116)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - ŽÁCI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 116 | Turnajů: 351

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vrbata Martin CZE073800CLožisková mafie Pšov1121115435 900
2.Tarič Tobiáš CZE074042CAŠK Velký Borek1269104 050
3.Lelek Petr CZE064886Hlinsko112443 250
4.Skoumal Martin CZE068614DKarlštejn DC15662 960
5.Herman Ondřej CZE066554Pardubice1121115152 880
6.Nosovský David CZE077392Melnik121114202 100
7.Macháček Adam CZE064634Hradec Králové21113221 870
8.Oplatek Šimon CZE073903CDC Štiky Rosice1910101 860
9.Číla Radim ml. CZE070363APumáci Jablonec n/N.1111141 710
10.Molnár Petr CZE059109BZa Vodou Litomyšl115771 680
11.Janda Matyáš CZE079552Chomutov21341 570
12.Hanák Patrik CZE068268DDC Zámečtí Rytíři Kaceřov11112541 530
13.Doseděl Ondřej CZE074502( Klub Trefa Olomouc )2911111 510
14.Kujal Jan CZE079427Hradec Králové21113151 490
15.Montiel Morales Samuel CZE078550Liberec1910101 480
16.Navrátil Tomáš CZE079486Podbořany27991 450
17.Genik Ivan CZE059017Hradec Králové24671 400
18.Hrazdil Dominik CZE076641ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany24661 220
19.Genik Oliver CZE063893Hradec Kralove279101 170
20.Doseděl Stanislav CZE074503( Klub Trefa Olomouc )27991 130
20.Foltyn Tomáš CZE076250Jílové u Držkova1111191 130
20.Ondráček Michal CZE074191Hlinsko12331 130
23.Máčala Radim CZE074490( Klub Trefa Olomouc )27991 010
24.Richter Kryštof CZE068141Červený Kostelec1566960
25.Hanuš Jan CZE071491Liberec111125870
26.Špaček Karel CZE079597Chomutov2133850
27.Petr Václav CZE080164Prostějov1233830
28.Voborský Matyáš CZE073819Děčín111122790
29.Fatka Tobiáš CZE065623Ústí nad Labem1233750
29.Bártek Marek CZE075475Solnice111750
31.Zbořil Jakub CZE079131Frýdlant v Čechách111119650
32.Sekera Dominik CZE070233Žacléř111115630
32.Kouba Samuel CZE079530Jirkov2134630
34.Švančara Antonín CZE069986Křižanov101010600
35.Kollros Petr CZE074087Plzeň999570
36.Pech Matěj CZE074025Dušejov111550
36.Javorský Max CZE078184DC Žíla Chodov1122550
38.Novák Michal CZE075147Stará Červená Voda111118530
39.Krátký Jaromír CZE076713Křižanov101010480
40.Kovář Jan CZE071187Brno111111450
40.Vopálenský Pavel CZE078523Dušejov111450
42.Mikunda Petr CZE057937Trutnov1233410
43.Ježek Marek CZE076165DC Žíla Chodov101010400
43.Hansl Jakub CZE080351Rumburk888400
45.Bednář Dominik CZE071314Jihlava111350
46.Bous Michael CZE080386Vlčáci 2011 Štít444340
47.Labounek Samuel CZE079219Olšany u Prostějova999330
48.Dobrovolný Tomáš CZE071316Újedz u Rosic666320
48.Klimeš Antonín CZE080119Velké Poříčí1122320
50.Koníček Jaroslav CZE072535Semily777310
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 01:14:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement