Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/213)
 NáhledTiskNahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIOŘI

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Hráčů: 213 | Turnajů: 921

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové1121115707 020
2.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová111113645 540
3.Šleis Jakub CZE071467AŠK OKO Plzeň1111131345 080
4.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk1211141044 890
5.Doleček Tadeáš CZE074816DŠipkaři Damníkov, z.s.1121115764 860
6.Chára Jan CZE061717C9. Darts Krupka1121115234 840
7.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov11211151164 380
8.Krzák Daniel CZE063251Hradec Králové1121115174 300
8.Chymčák Petr CZE074822BDC Žíla Chodov11112144 300
10.Panoš Ondřej CZE068972DCowhand Dušníky21113753 350
11.Šmejc Pavel CZE064949Havraň1121115243 280
12.Javorský Alex CZE075196CDC Žíla Chodov1111114513 150
13.Pekárik Jan CZE062219DFantom Opatov21113313 050
13.Rychetský Matěj CZE077612Dříteň121114463 050
15.Göltner Daniel CZE071730BSupíci Slovan Kadaň21113422 970
16.Herman Vojtěch CZE066553Pardubice1121115242 880
17.Rulík Jan CZE078519CSbH Česká Lípa11112452 740
18.Foršt Adam CZE064952Metro music club21113192 630
19.Petr Lukáš CZE066209BVoklik Benátky1121115172 300
20.Suchý Ondřej CZE073743Havlíčkův Brod11222 280
21.Sura Šimon CZE075480DOggy a Škodíci Ostrov11112342 180
22.Jobák Adam CZE057124Luková111113202 140
23.Kroužek Lukáš CZE063090AFRIENDS Praha1111372 070
23.Šůma Michael CZE074544DBlack Benešov n/P.21113622 070
25.Vaněk Martin ml. CZE073319CSport Bar Olomouc279102 050
26.Veber Tomáš CZE077878CAŠKK FJ Sokol Vejprnice11112221 920
26.Šmerda Oskar CZE079930Domažlice11112211 920
28.Lukš Dominik CZE053888Branišov2810121 760
29.Abu Nasra Roman CZE073558DŠpuntíci Most1111371 710
30.Valečka Daniel CZE079447DHadi Smržovka1111321 670
31.Hájek Šimon CZE060671AElita Jičín1111 650
32.Čepera Samuel CZE071147Světlá Hora1910101 630
33.Přerovský Vítězslav CZE064193Chřešťovice O11112221 620
34.Pekárek Tadeáš CZE067449CDémoni Chotyně1111451 610
35.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno1111301 590
35.Červinka Jiří CZE075918LL DC Chvalkovice1111391 590
37.Kubec Tomáš CZE073962ADC Speed Flies Kostelec nad Labem11221 560
38.Marek Adam CZE066213ADémoni Chotyně1111151 510
39.Čáslavka Jaroslav CZE072294BVoklik Benátky16771 450
40.Schieferdecker Vít CZE050608BLožisková mafie Pšov1111351 410
41.Suchý Pavel CZE073742Havlíčkův Brod15661 330
42.Bock Marek CZE078596BNikola Kraslice1111181 310
43.Nosek David CZE071452DHadi Smržovka1111601 270
44.Semsch Patrik CZE067962DMetro music club1111291 250
45.Mihulka Martin CZE069101BŠK Biřička Hradec Králové1111231 210
46.Kovář Lukáš CZE076316Písek11112671 200
47.Smejkal Tomáš CZE077017BTrkaví Berani Velký Beranov1111551 170
47.Durčák Tomáš CZE079417DC Střelci Orlová1111341 170
49.Jalovec Patrik CZE077611Frýdek-Místek1111621 150
50.Gerhardt Petr ml. CZE080118Jablonec nad Nisou1111171 070
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.6.2024 19:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.6.2024 19:46:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement