Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1405)
 NáhledTiskNahoru
Turnaje Výroční zpráva - Olomoucký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1405 | Turnajů: 1216

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hrubý Zdeněk CZE075448Bedihošť179179179179
2.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice6124130130130
3.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc10119129129129
4.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc4124128128128
5.Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov6121127127127
6.Fečo Pavel CZE044797BDouble-Trouble Ivanovice na Hané2113115115115
7.Doseděl Ladislav CZE076603BTrefa Olomouc2111113113113
8.Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc1111112112112
9.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk1298110110110
9.Lutonský Marek CZE059062CByčiki Olomouc8102110110110
9.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo4106110110110
12.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk1099109109109
12.Nakládal Jiří CZE044624AJedlička Prostějov4105109109109
14.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc7101108108108
14.Moudrý Aleš CZE035828Dobromilice108108108108
16.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc1195106106106
17.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc896104104104
18.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk894102102102
19.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc199100100100
20.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc594999999
21.Božiková Helena CZE062054BO tečku Prostějov890989898
22.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk888969696
23.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou787949494
24.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané984939393
25.Jurásek Petr CZE071536CDC Šumperk487919191
25.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk289919191
25.Oplocký Petr CZE071853BDouble-Trouble Ivanovice na Hané190919191
25.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc1180919191
29.Všianská Pavlína CZE045768DGold Řídeč684909090
29.Karvay Roman CZE076677Bruntál90909090
31.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk683898989
31.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk485898989
31.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc782898989
31.Chytil Jaroslav CZE044559Prostějov89898989
35.Dohnalová Renata CZE060390Prostějov484888888
36.Krestýn Roman CZE067003BThe Rats Šumperk85858585
36.Tůmová Petra CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou877858585
38.Druga Martin CZE073119BDC Šumperk83838383
38.Karvay Martin CZE076676Bruntál83838383
40.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc1071818181
40.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané1071818181
42.Lietavec Pavel CZE004984CThe Snakes Šumperk476808080
42.Roubíček Aleš CZE077683BBar Plzeňka Prostějov80808080
44.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk475797979
45.Kočařová Veronika CZE078664Prostějov474787878
46.Novohradský Jaroslav CZE059869BThe Rats Šumperk172737373
47.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané468727272
48.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc665717171
49.Albrechtová Lucie CZE065770BTrefa Olomouc268707070
50.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov661676767
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 17:05:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement