Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2159)
 NáhledTiskNahoru
Turnaje Výroční zpráva - Ústecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 2159 | Turnajů: 2458

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kutzler Martin CZE046280BCowhand Dušníky52115221221221
2.Čáp Milan 1973CZE067542DCorso Děčín1825187187187
3.Kacoli Lenka CZE068666DCorso Děčín8176184184184
4.Dostál Václav CZE063665DDarts Vaders Litvínov41614169169169
5.Křížek Martin CZE070912DCorso Děčín41534161161161
6.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín5143148148148
6.Zaťko Michal CZE069024DCorso Děčín1462148148148
8.Kolář Libor CZE024498CKopeček Děčín11451147147147
9.Němec Martin CZE075223DFlorida Děčín31363142142142
10.Líbalová Gabriela CZE068744DCorso Děčín21284134134134
10.Fous Vlastimil CZE075519DDarts Vaders Litvínov11312134134134
12.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice101183131131131
13.Biely Jiří CZE075180CHrušky Litvínov11214126126126
14.Krotík Boleslav CZE001129BCowhand Dušníky41123119119119
14.Douša Miloslav CZE001135DCowhand Dušníky1172119119119
16.Zofová Vladislava CZE004712DCowhand Dušníky1162118118118
17.Koreš Jiří CZE071907DCorso Děčín1115116116116
17.Kočka Stanislav CZE073213ABlack Benešov n/P.51083116116116
19.Husák Martin CZE070862DPřehoďto Mšené lázně51063114114114
19.Loučka Leoš CZE059396DCorso Děčín1113114114114
21.Hájek Luboš CZE050567BH&H Project Most7994110110110
21.Pešout Jiří CZE001352AMexiko Chomutov31052110110110
21.Čikoš Radek CZE074326BArsenal Most81011110110110
24.Koloc Vladimír CZE062346CŠenk Team Ludvíkovice109109109109
24.Rubáš Pavel CZE040113BArsenal Most1081109109109
26.Novosádová Petra CZE073759CCowhand Dušníky11061108108108
26.Končický Petr CZE002068DCowhand Dušníky1053108108108
26.Cirok Karol CZE045722BMetro music club7974108108108
29.Jahodová Monika CZE069534DBlack Benešov n/P.6101107107107
30.Zajíc Roman CZE045663CMagistři Duo Most105105105105
30.Schieferdecker Václav CZE000469CLožisková mafie Pšov1014105105105
32.Slusarčík Miroslav 1972CZE000223AMetro music club5914100100100
32.Zelinka Štěpán CZE052366DWFS Evaň10882100100100
32.Pliml Jiří CZE076673DH&H Project Most5932100100100
32.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice10846100100100
36.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov5922999999
36.Vokoun Martin CZE020333CHrobaři Charvatce963999999
38.Čáp Milan 1998CZE068944DCorso Děčín935989898
39.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most10789979797
39.Hitman Tomáš CZE071503DDarts Club Náměstíčko Most6901979797
39.Hybner Oldřich CZE000537Kadaň 4885979797
42.Funk David CZE046281DCowhand Dušníky933969696
42.Šmiraus Miroslav CZE074362DŠenk Team Ludvíkovice294969696
44.Kudláček Bohuslav CZE042939CMagistři Duo Most95959595
44.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov3911959595
44.Panošová Veronika CZE068690CŠK Gambáč Mělník8852959595
47.Jahoda Aleš CZE045359DCorso Děčín9805949494
47.Baláž Kamil CZE040810BŠtamgasti Žerotín1885949494
47.Pražák Radek CZE071688CSupíci Slovan Kadaň5836949494
47.Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Evaň11776949494
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 21:09:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement