Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/699)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - muži absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 699 | Turnajů: 670

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vymazal Stanislav CZE006276Brno 54045454 600
2.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno343643434 430
3.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno353442424 390
4.Vojta Radim CZE037412AYellov fish144045513 820
5.Nimmrichter Jan CZE005000BTornádo Destroyers Brno114042573 610
6.Sedláček Michal CZE050944CPBL 45 Brno154046573 570
6.Lorenc Jaromír CZE063853CDC Újezd u Brna243137373 570
8.Minaříček Pavel CZE075940DTopas Club Brno263341413 350
9.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno332228283 220
9.Kříž Martin CZE062122CTopas Club Brno353442423 220
11.Tashkov Christo CZE069846AYellov fish333440403 130
12.Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno322833333 080
13.Voborný Jiří CZE036875BDC Bejvávalo U Kolečka163441413 020
14.Kvarda Josef CZE064034ATěsně vedle Brno233439392 880
14.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno342330302 880
16.Přichystal Marek CZE028464Brno43337372 820
17.Charvát Petr CZE065402DDC Poškoláci Valchov23436362 730
18.Vacek Jindřich CZE056037ASnipers Brno223741412 680
19.Pátek Jaroslav CZE000158Brno 331925252 620
20.Stjepan Miroslav CZE046561DPBL 45 Brno44044542 550
21.Polívka Leoš CZE039261CSurikaty23436362 500
22.Funk Michal CZE055518BTornádo Destroyers Brno214043442 460
23.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov312125252 390
24.Knotek Petr CZE070431Třebíč23133332 350
24.Havlík Pavel CZE070903DDC Zmije Třebíč22830302 350
26.Miklovič Martin CZE068840ARumoví pralinky313741412 330
27.Vymazal Lukáš CZE058327ADC Šipky Sloup22123232 320
28.Daška Pavel CZE001049CSiga132226262 310
29.Šeregely Roman CZE001239Brno54045472 260
30.Kolegar Richard CZE047751BStavba Brno32427272 240
31.Vavřina Vratislav CZE065421AŠK Excalibur Bzenec21921212 130
32.Nesnídal Petr CZE019744CLetka Brno123437372 110
33.Jarolímek Lukáš CZE071939Třebíč12627272 060
34.Farkaš Jakub CZE060155DDělníci Blansko22527272 030
35.Lasovský Dušan CZE033525CPBL 45 Brno12425251 970
36.Vlach Patrik CZE037496DTricksters Brno121922221 930
36.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno321318181 930
38.Zelina Martin CZE000159DDC Rychlé šipky Bosonohy32932321 920
39.Skopík Jiří CZE039971CDC Angry Birds Osmička Brno33134341 900
40.Vejvalka Jakub CZE078285Topas Club Brno321823231 860
41.Košťál Jiří CZE042985BDC Fako Tuřany152632321 850
42.Fridrich David CZE041320AŠilingrák Team Brno122528281 810
42.Benda Zbyněk CZE054098CDC Angry Birds Osmička Brno154046461 810
44.Král Roman CZE061381ASnipers Brno222428281 800
44.Plevák Vítězslav CZE070216CDC Angry Birds Osmička Brno234045511 800
46.Dobeš Aleš CZE007777CGalaxy Team Brno141924241 780
47.Dočekal Jaromír CZE001401DDC Rychlé šipky Bosonohy32629291 770
48.Smutný Tomáš CZE062341DDC Mojitos Brno22729291 760
49.Vacek Václav CZE064736CCentrála Kameničky121619191 670
50.Chválek Ladislav 2003CZE069022AŠK Modřice122023231 660
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 01:43:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement