Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/130)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižní Moravy 2024 - ženy absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 130 | Turnajů: 609

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tichá Martina CZE054116BŠilingrák Team Brno384051854 300
2.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice384051944 180
3.Rollingerová Eliška CZE075564DDC Angry Birds Osmička Brno384051832 620
4.Opltová Veronika CZE076176DTopas Club Brno263947472 590
5.Novotná Kateřina CZE060496Brno33740402 460
6.Štefaneková Jana CZE059941Brno53439392 370
7.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno343542422 260
8.Kozáková Berenika CZE050901DDC Újezd u Brna223539392 080
9.Šiková Jarmila CZE063529DStrmeň Kohoutovice243339391 920
10.Špíšková Renata CZE077064DDC Hor Boj Elita142530301 670
11.Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno211417171 630
12.Horká Kristýna CZE070788Brno232025251 500
13.Buchnarová Eva CZE007558DC Mojitos Brno32124241 490
14.Otřísalová Lenka CZE077063DDC Hor Boj Elita42327271 440
15.Chválková Ilona CZE046204AŠK Modřice311923231 360
16.Staňková Michaela CZE016753CDC Vandals Blansko12223231 320
17.Zipserová Veronika CZE075160DDC Újezd u Brna222226261 230
18.Skoupá Dominika CZE063449DDC Šipky Sloup22426261 210
19.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko111618181 190
20.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko22022221 180
21.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno321520201 150
22.Strachoňová Jitka CZE052015DDC Šipky Sloup21820201 080
23.Stöhrová Ivana CZE000628CDC Zenit Deštná1818181 070
23.Dočekalová Martina CZE000034DDC Rychlé šipky Bosonohy21517171 070
25.Palášková Barbora CZE065555DGolden Monsters Velvet Blansko11718181 010
26.Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno211720201 000
27.Valdová Leona CZE076166Kyjov2171919970
27.Musílková Petra CZE061660Brno2182020970
29.Pisarovičová Lucie CZE018890BDC Bejvávalo U Kolečka1151616930
30.Němcová Hana CZE077814Třebíč1181919910
30.Vítková Gabriela CZE054737Brno1181919910
32.Bukáčková Božena CZE060544Blansko1222323900
33.Dobešová Romana CZE076216Brno23101515890
34.Hanáková Kateřina CZE075302CGalaxy Team Brno1171818860
35.Červinková Julie CZE076539LL DC Chvalkovice1131414850
36.Venhudová Pavlína CZE035559LL DC Chvalkovice1101111810
37.Janků Ilona CZE079066Deštná1181919800
38.Durďáková Soňa CZE071490Brno1131414780
38.Kafoňková Šárka CZE070991Třebíč181818780
38.Krásná Lucie CZE070953CGalaxy Team Brno12101313780
41.Bednářová Hana CZE060400Brno1171818740
42.Veselá Michaela CZE074785Třebíč2141616700
43.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club3588690
43.Pokorná Tereza CZE042274BGrácie Brno333690
45.Habartová Vlasta CZE071615Třebíč191010680
46.Rozkopalová Hana CZE039678Brno1151616660
47.Dörrerová Irena CZE056717Brno1171818640
48.Šebová Ivana CZE006924Třebíč 1171818630
49.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava222600
50.Pejchalová Lucie CZE050021Brno1181010560
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 15:40:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement