Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 3424 | Turnajů: 561
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub | M | A | B | C | D | Z | O | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. | Drtil Pavel | CZE000003 | A | (Čerti na Ještědu) | 1 | 1 | 1 | 3 700 | ||||
Mašek Alexander | CZE016972 | A | 40+ Trutnov | |||||||||
36. | Fidler David | CZE061743 | A | U Havlů pension Třebenice | 1 | 1 | 1 | 2 500 | ||||
Benecký Roman | CZE036936 | A | Kobry od Soudku Arnultovice | |||||||||
36. | Vašulín Miloš | CZE045567 | A | 40+ Trutnov | 1 | 1 | 1 | 2 500 | ||||
Kuric Robert | CZE000016 | A | 40+ Trutnov | |||||||||
46. | Písek David | CZE046265 | A | DC Mustang Brno | 1 | 1 | 1 | 2 100 | ||||
Gawlas Adam | CZE063388 | A | DC Mustang Brno | |||||||||
46. | Komora Martin | CZE007077 | A | Zippo team Štít | 1 | 1 | 1 | 2 100 | ||||
Chrt Peter | CZE055606 | A | Zippo team Štít | |||||||||
46. | Daňo Lukáš | CZE061599 | A | Tajfun Darts Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 2 100 | ||||
Vrzáček Matěj | CZE064198 | Zruč nad Sázavou | ||||||||||
68. | Vybíral Matěj | CZE066944 | A | Machine Šumperk | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Markovský Jaroslav | CZE042518 | A | Machine Šumperk | |||||||||
68. | Pospíšil Pavel | CZE009539 | A | Legie Praha | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Pecha Ondřej | CZE044177 | A | Legie Praha | |||||||||
68. | Cupian David | CZE032173 | A | Windson Ostrava | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Tomáš Marcel | CZE031350 | A | Windson Ostrava | |||||||||
68. | Pszczolka Radek | CZE006168 | A | Supi Dolní Benešov | 1 | 1 | 1 | 1 700 | ||||
Pilch Gustav | CZE000163 | A | Supi Dolní Benešov | |||||||||
94. | Schejbal Martin 1994 | CZE052815 | A | Legie Praha | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Kos Matouš | CZE063561 | A | Legie Praha | |||||||||
94. | Skřipský Stanislav | CZE022079 | A | Ložisková mafie Pšov | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
David Karel | CZE004342 | C | Korbel II Litvínov | |||||||||
94. | Toncar Martin | CZE018306 | A | DC Hor Boj Elita | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Huňař Kamil 1981 | CZE007800 | A | DC Hor Boj Elita | |||||||||
94. | Tejchman Jiří | CZE058604 | C | Skarabeus Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Kopecký Michal | CZE023520 | C | Skarabeus Slatiňany | |||||||||
94. | Štefl Dominik | CZE030844 | A | Černý Sup Starý Rokytník | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Hamrozi Tomáš | CZE023441 | A | ŠK OKO Plzeň | |||||||||
94. | Preclík Karel | CZE014783 | C | Club Fanda Forever Černošice | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Kelers František | CZE006499 | C | Club Fanda Forever Černošice | |||||||||
94. | Čermák Daniel | CZE062212 | A | Avengers Dašice | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Novotný Tomáš | CZE000359 | A | ŠK Ambiente 2000 Pardubice | |||||||||
94. | Dostál Petr | CZE052889 | A | Tulipán Žatec | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Ondo Michal | CZE001787 | A | Soliter Chrudim | |||||||||
94. | Zedníček Martin | CZE079103 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | 1 | 1 | 1 | 1 300 | |||||
Helis Petr | CZE006585 | B | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | |||||||||
94. | Pitor Jiří | CZE039222 | B | Šipkařský klub Jince | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Vykysalý Radek | CZE022400 | A | ŠK Šipkaři Sedlec | |||||||||
94. | Zázvorka Bedřich | CZE000200 | A | Kanec Most | 1 | 1 | 1 | 1 300 | ||||
Peč Tomáš | CZE002114 | A | Panoramix Klášterec nad Ohří | |||||||||
109. | Fiala Bedřich | CZE061216 | A | Bo.Co Fifejdy | 1 | 1 | 1 | 1 250 | ||||
Vácha Martin 1977 | CZE000293 | A | Bo.Co Fifejdy | |||||||||
115. | Drtil Pavel | CZE000003 | A | (Čerti na Ještědu) | 1 | 1 | 1 | 1 150 | ||||
Benecký Roman | CZE036936 | A | Kobry od Soudku Arnultovice | |||||||||
115. | Stoklasa Jan | CZE002140 | A | Tajfun Darts Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1 150 | ||||
Daňo Lukáš | CZE061599 | A | Tajfun Darts Havlíčkův Brod | |||||||||
115. | Markovský Daniel | CZE050165 | A | Machine Šumperk | 1 | 1 | 1 | 1 150 | ||||
Markovský Jaroslav | CZE042518 | A | Machine Šumperk | |||||||||
125. | Vavro Tomáš | CZE067730 | B | Titans Praha | 1 | 1 | 1 | 1 050 | ||||
Moravec Jiří | CZE008407 | A | Sgt. Pepik's Band Praha | |||||||||
125. | Berka Roman | CZE000917 | B | ŠK Konec Světa Hyršov | 1 | 1 | 1 | 1 050 | ||||
Svoboda Miroslav 1977 | CZE011392 | A | ŠK OKO Plzeň | |||||||||
125. | Staněk Miroslav 1979 | CZE046650 | A | Vlčáci Č.Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1 050 | ||||
Vavrek Jiří | CZE009166 | A | Střelci Český Krumlov | |||||||||
125. | Drastich Miroslav | CZE060332 | A | ŠK Snipers Klatovy | 1 | 1 | 1 | 1 050 | ||||
Toman Michal | CZE054148 | A | ŠK Snipers Klatovy | |||||||||
125. | Augustin Adam | CZE075784 | D | Hospůdka U Kočky Svinov | 1 | 1 | 1 | 1 050 | ||||
Zezulák Tomáš | CZE052123 | C | DC Simpsons family Ostrava | |||||||||
153. | Červinka Pavel | CZE002976 | A | Legie Praha | 1 | 1 | 1 | 950 | ||||
Hájek Tomáš | CZE036305 | A | Kališníci Litoměřice | |||||||||
153. | Puharič Petr | CZE043225 | A | Sgt. Pepik's Band Praha | 1 | 1 | 1 | 950 | ||||
Řezáč Lukáš | CZE004463 | B | DC Máchalové Kladno | |||||||||
153. | Vencl David | CZE001460 | A | No Stress Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 950 | ||||
Pavlík Jiří | CZE058492 | A | No Stress Česká Lípa | |||||||||
153. | Mráz Adam | CZE056866 | A | DC 90210 Prachatice | 1 | 1 | 1 | 950 | ||||
Mráz Zdeněk | CZE029516 | A | DC 90210 Prachatice | |||||||||
153. | Moulík Petr | CZE042216 | C | Abasta Křepenice | 1 | 1 | 1 | 950 | ||||
Krušina Lukáš | CZE034135 | B | DC Falcon Praha | |||||||||
153. | Holík Jiří | CZE001293 | A | (TJ Sparta Úpice) | 1 | 1 | 1 | 950 | ||||
Vašulín Miloš | CZE045567 | A | 40+ Trutnov | |||||||||
153. | Novotný Jakub | CZE068711 | D | The Forge Varnsdorf | 1 | 1 | 1 | 950 | ||||
Gáži Martin | CZE049428 | A | Tequila Hrádek nad Nisou | |||||||||
153. | Koláček Vladimír | CZE000161 | A | Panteři Hranice | 1 | 1 | 1 | 950 | ||||
Šroubek Pavel | CZE000047 | A | Barracudy Olomouc | |||||||||
153. | Nešpůrek Pavel | CZE010106 | A | Šilingrák Team Brno | 1 | 1 | 1 | 950 | ||||
Bezůšek Pavel | CZE000499 | A | Šilingrák Team Brno | |||||||||
153. | Čermák Daniel | CZE062212 | A | Avengers Dašice | 1 | 1 | 1 | 950 | ||||
Čavajda Dominik | CZE043803 | A | Avengers Dašice | |||||||||
153. | Kundra Lukáš | CZE061542 | A | Bakaláři Liberec | 1 | 1 | 1 | 950 | ||||
Souček Vladimír | CZE032777 | C | Bakaláři Liberec | |||||||||
170. | Trilč Patrik | CZE066862 | B | Dobří Bobři B Olomouc | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Dvořák Tomáš | CZE066837 | B | The Rats Šumperk | |||||||||
170. | Opavský Simon | CZE069841 | A | Klášterní Mniši Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Pavlas Martin | CZE069728 | B | ŠK Jezbořice | |||||||||
170. | Bříza David | CZE068766 | A | Faraon Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Pátek Martin | CZE067401 | A | Faraon Hlinsko | |||||||||
170. | Šoltys Zdeněk | CZE062628 | B | U Mě dobrý Česká Ves | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Vlha Tomáš | CZE042746 | C | DC Šumperk | |||||||||
170. | Šretr David | CZE060018 | B | Hadi z Ostrova Dašice | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Jiroušek Jakub | CZE049781 | A | Avengers Dašice | |||||||||
170. | Štembera Filip | CZE063111 | A | ŠK Nezvěstice | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Benda Lukáš 1988 | CZE046870 | A | ŠK Nezvěstice | |||||||||
170. | Brejla Matěj | CZE072948 | B | DC PreDARTors Ostrava | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Bajgar Tomáš | CZE035754 | B | DC PreDARTors Ostrava | |||||||||
170. | Handl Radovan | CZE053799 | A | Dream Bar Jirkov | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Kastl Jiří | CZE063864 | A | Best of Litoměřice | |||||||||
170. | Cikánek Luboš | CZE048885 | A | DC Speed Flies Kostelec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 900 | ||||
Hubala Marcel | CZE051276 | A | DC Speed Flies Kostelec nad Labem |