Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2024 - muži kat. D

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 70 | Turnajů: 178

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové224267828 200
2.Dostál Ondřej CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové124254621 400
3.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové324276818 700
4.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka324278318 500
5.Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové324275117 100
6.Pilař Marcel CZE019010DVotroci Hradec Králové24243913 600
7.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové24246013 000
8.Hostáň Jakub CZE077717DKrálovští lvi Hradec Králové24243011 900
9.Vokoun Leoš CZE014353DŠK Běleč nad Orlicí24243111 700
10.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové24249811 600
11.Štěpánek Pavel CZE002409DŠK Běleč nad Orlicí24242711 400
12.Ulík Jan CZE024141DMarťánci Hradec Králové1717179 450
13.Petr Jiří CZE064138DLos Dartmigos Hradec Králové1111119 050
14.Müller Marek CZE077166DKrálovští lvi Hradec Králové2222229 000
15.Sedláček Vojtěch CZE061991DKrálovští lvi Hradec Králové1414148 100
16.Flugr Luboš CZE054439DŠK Almet Hradec Králové1313137 450
17.Novák Josef CZE018650DHrádek Boys1910105 750
18.Miščuk Ladislav CZE041598D133 Královec24665 700
19.Federsel David CZE044739Dd´Arts Obědovice1616165 600
20.Meisner Lukáš CZE078735DŠK Paletáři Hradec Králové18994 800
21.Dvořáček Roman CZE061905DPanteři Pohřebačka8884 500
21.Stýblo Jan CZE071483DŠK Vagón Borohrádek6664 500
23.Svoboda Tomáš CZE061731DHrádek Boys6664 000
24.Holický Radek CZE016900DMarťánci Hradec Králové7773 850
25.Petráš Filip CZE076363D133 Královec25773 650
26.Baborák Lukáš CZE071479DŠK Vagón Borohrádek7773 250
27.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice18993 200
28.Andrys Michal CZE069620DBéčka z Hrádku5553 150
29.Krzák Martin CZE052390DŠK Almet Hradec Králové6663 100
30.Krejčí Vlastimil CZE002785DŠK Běleč nad Orlicí4443 000
30.Petr Marek CZE078598DŠK Paletáři Hradec Králové16773 000
32.Šandera Pavel CZE072758DPanteři Pohřebačka15662 650
33.Pozler Patrik CZE073431DRebelové Dolní Přím4442 200
34.Divíšek Lukáš CZE050472DŠK Vagón Borohrádek3332 050
35.Vavřínek František CZE059265DDraci Štít4442 000
36.Podzimek Petr CZE039634DRebelové Dolní Přím4441 900
37.Borys Dawid CZE077114D133 Královec12331 800
38.Maják Marek CZE070890DŠK Vagón Borohrádek3331 450
39.Grund Martin CZE069721DPanteři Pohřebačka4441 400
40.Mucha Radoslav CZE059383DŠK Běleč nad Orlicí2221 300
40.Vysůček Pavel CZE048956DŠK Almet Hradec Králové4441 300
42.Mlateček Roman CZE040058DRebelové Dolní Přím3331 250
43.Hejný Lukáš CZE069263DBrutální Nikita Hradec Králové2221 200
44.Roušal Milan CZE039637DRebelové Dolní Přím2221 100
44.Smoliga Branislav CZE050034DPivnice Tep Chvaletice1111 100
44.Karásek Josef 1982CZE069718DDraci Štít2221 100
47.Starý Martin CZE039054DŠK Vagón Borohrádek1111 050
48.Pácha Petr CZE076331DVotroci Hradec Králové2221 000
48.Hanzelka Martin CZE071517DPanteři Pohřebačka2221 000
50.Koch Roman CZE017828DMarťánci Hradec Králové222900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 00:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 00:40:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement