Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/293)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP dvojic žen

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 293 | Turnajů: 107

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou21341 890
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
2.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic2231 800
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
2.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina2221 800
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
4.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary21331 750
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
5.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno2221 700
Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
5.Térová Rozálie CZE068893CLumírkovci Úpice2221 700
Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
7.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 21331 670
Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
8.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov2221 600
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
8.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava2221 600
Paitlová Klára CZE042472CDC Skleník Domažlice
10.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha213101 510
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
11.Pacholíková Michaela CZE069380CŠK Kolinec2221 500
Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec
11.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov2221 500
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
13.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov21331 470
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
14.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)21341 410
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
15.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň2231 400
Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
15.Čáslavová Javornická Jaroslava CZE071203BŠK Konec Světa Hyršov2241 400
Němečková Hana CZE071021CŠK Konec Světa Hyršov
15.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice2221 400
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
15.Míková Eva CZE034429BValkýry z Tábora2221 400
Jelínková Petra CZE064847BValkýry z Tábora
15.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc 2221 400
Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
15.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno2221 400
Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
21.Fajtlová Gabriela CZE032387CLas Vegas Jablonec n/N.21331 370
Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou
21.Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice21341 370
Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
23.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec21331 330
Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka
24.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary2221 300
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
24.Štěrbová Šárka CZE024930AMichelindart Havířov2221 300
Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
24.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek2221 300
Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
24.Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov2221 300
Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most
28.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec21331 230
Samlerová Michaela CZE048405Liberec
29.Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha2221 200
Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha
29.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň2221 200
Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
29.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň2221 200
Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice
29.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club2221 200
Pokorná Tereza CZE042274BGrácie Brno
33.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim21361 170
Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
34.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary21341 090
Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary
35.Vaculová Lenka CZE000193CGold Řídeč21331 070
Kyselá Zdena ml. CZE039512CGold Řídeč
36.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha21351 050
Kastnerová Eva CZE031728DTopinky Praha
37.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice2241 000
Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
37.Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany2221 000
Vágnerová Alena CZE051526DHornets Darts Pardubice
37.Novotná Iva CZE046685AShadow Darts Pardubice2221 000
Pešinová Lucie CZE021929AŠtamgasti Luže
37.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic2221 000
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
37.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň2221 000
Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10
37.Mikolášová Jindřiška CZE036330CSuper Ženy České Budějovice2221 000
Gerlová Michaela CZE054826BSousedky České Budějovice
43.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko111950
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
44.Velebová Bára CZE067265CU Ajšíra Studnice222900
Bidlová Klára CZE052360Mordorští Vrhači Pardubice
44.Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha1122900
Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
44.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice222900
Chválková Ilona CZE046204AŠK Modřice
44.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové222900
Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka
48.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha1122880
Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha
48.Luklová Petra CZE064258Bílovice nad Svitavou1122880
Valová Michaela CZE058257CDC Double Tops Omega
50.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné111850
Tancošová Štěpánka CZE053580CGrófky Dubičné
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.2.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.2.2024 23:23:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement