Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/53)
 NáhledTiskNahoru
Cinkili Cup - Český pohár - ŽÁKYNĚ 2024

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 53 | Turnajů: 96

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Horáková Adéla CZE067148CŠipkaři Damníkov, z.s.1269482 040
2.Fofová Nikola CZE079671Štěpánov224121 680
3.Jedličková Markéta CZE074486( Klub Trefa Olomouc )22461 400
3.Panošová Eliška CZE077722Mělník268441 400
5.Dosedlová Tereza CZE074501( Klub Trefa Olomouc )23591 390
6.Bruhová Markéta CZE075597Most246131 360
7.Kocánová Sára CZE079550Chomutov21341 270
8.Jedličková Aneta CZE074485( Klub Trefa Olomouc )22441 260
9.Hrubá Viktorie CZE077747Roudníček257291 170
10.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno11221 130
11.Konejlová Adéla CZE071233CŠtamgasti Žerotín25744870
11.Petrová Lucie CZE080165Prostějov2134870
13.Axmannová Viktorie CZE076649Litovel22411800
14.Dolečková Justýna CZE078228Šipkaři Damníkov, z.s.16729770
15.Axmannová Nikola CZE076648Litovel22412740
16.Slapničková Eliška CZE079043Chomutov2134730
17.Minaříková Nikol CZE077662Písek15610660
18.Benešová Valerie CZE079551Jirkov2133590
19.Šrámková Ema CZE079035Jirkov1122500
20.Pitelová Patricie CZE073656Žákava1345480
21.Vyhnánková Marie CZE074487( Klub Trefa Olomouc )111450
22.Böhmová Hana CZE080025Kbelnice1345400
23.Zdychyncová Inka CZE066228České Budějovice1344340
24.Kinčlová Liliana CZE078848Varnsdorfský Sedláci449300
24.Červinková Julie CZE076539LL DC Chvalkovice6619300
26.Kyralová Adéla CZE080166Písek111250
27.Dočkalová Nelly Melanie CZE079276Brno5510230
28.Presová Adéla CZE079739Liberec 10335170
28.Justová Zuzana CZE079526Česká Lípa334170
30.Polívková Daniela CZE071495Nový Bor (okr. Česká Lípa)226120
31.Hrabalikova Markéta CZE079886Černá voda 24111110
31.Šmerdová Nella CZE076058Praha111110
33.Bittmanová Michaela CZE074647DVendetta Nová Role225100
33.Holubová Karolína CZE080354Arnoltice228100
33.Tucker Lili CZE071132Velké Chvalovice222100
36.Hejdukova Justýna CZE079933Víska 62 višňová11190
36.Pitelová Vanessa CZE073657Žákava33490
38.Svatošová Natálie CZE081135Opatov v Čechách22980
39.Harabrinová Zuzana CZE080278Liberec11770
39.Zdražilová Nina CZE075479Velká Kraš 20611170
39.Hranová Dominika CZE080352Liberec11170
39.Hodinková Nikola CZE078987Praha11170
43.Mošničková Michaela CZE080028Staré Sedlo22260
43.Zárubová Laura CZE077691Jablonec nad Nisou22260
45.Dankerová Patricia Charlote CZE079408Chlumec nad Cidlinou11150
45.Martínková Laura CZE078992Květnice11150
45.Černá Vanessa CZE078993Dubeč11150
48.Šmerdová Ema CZE076059Praha11130
48.Vitvarová Anastázie CZE077115CLeopardi Benešov nad Ploučnicí11130
48.Schmidová Eliška CZE078910Plzeň11130
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 13:38:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement