Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/137)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2024 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 137 | Turnajů: 332

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava316194823 700
2.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem316196222 300
3.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň316193621 300
4.Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice3161910517 400
5.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice3161910016 500
6.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň313162716 050
7.Čáslavová Javornická Jaroslava CZE071203BŠK Konec Světa Hyršov314174715 200
8.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň316199315 000
9.Irimičuková Ludmila CZE067790DŠK Lítající mrtvoly Plzeň316199914 500
10.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický3161912013 700
11.Součková Soňa CZE011348CŠK Konec Světa Hyršov313162312 750
12.Němečková Hana CZE071021CŠK Konec Světa Hyršov315184711 950
13.Ondráčková Lenka CZE078410DDC McPuppin's1161711611 200
14.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava3161910611 000
15.Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10 312151710 800
16.Štruncová Michaela CZE037119APlzeň316199310 500
17.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň3161910110 400
18.Skalová Vanesa CZE077594Stříbrné Hory316195010 300
19.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro31619579 800
20.Belancová Martina CZE031951BŠK Konec Světa Hyršov31417339 700
21.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec33669 450
22.Tomková Pavlína CZE065509CŠK Indiáni Semněvice21618408 700
23.Jandíková Kateřina CZE055042BŠK Štiky Domažlice11213278 400
24.Lišková Kateřina CZE074466DDC Dart's Pub Plzeň11415358 100
25.Vochová Lenka CZE074810CŠK Posterguys OKO Plzeň1616547 700
26.Rynešová Jiřina CZE001385CŠK Konec Světa Hyršov31417357 500
27.Jandíková Natálie CZE060501BŠK Štiky Domažlice11213257 200
28.Krejčířová Jaroslava CZE000473BDC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem369107 100
29.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice11011176 900
29.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice1212166 900
31.Rezková Kristýna CZE064555CŠK Konec Světa Hyršov21214276 700
32.Špačková Tereza CZE003914BŠK Retro Domažlice11213206 600
32.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň1414396 600
34.Tomanová Jaroslava CZE075341Plzeň1616356 300
35.Ječmenová Martina CZE070259CDC McPuppin's11011255 900
36.Pacholíková Michaela CZE069380CŠK Kolinec35885 850
37.Zmrzlíková Pavla CZE063767BŠK Konec Světa Hyršov11112165 150
38.Fousová Marie CZE064557BŠK Konec Světa Hyršov21012165 000
39.Blažková Šárka CZE062560Plzeň O1212194 800
40.Přerovská Ivona CZE004299Chřešťovice1910364 550
40.Paitlová Klára CZE042472CDC Skleník Domažlice25774 550
42.Rainerová Olga CZE066619CŠK Kolinec24664 400
43.Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's99254 050
44.Vargová Monika CZE070976CŠK Amorovo Šípy Haltrava189103 800
45.Pitelová Ladislava CZE064169DŠK Slováci Plzeň1910143 350
45.Růžková Lenka CZE072170DŠK Úlet Křimice99113 350
47.Bezděková Jiřina CZE063755ŠK BSOD 334 01 Přeštice88133 200
48.Kovačíková Mia CZE066294CŠK Amorovo Šípy Haltrava99113 050
48.Rynešová Aneta CZE071020CŠK Konec Světa Hyršov9993 050
50.Mrázová Monika CZE070354DDC McPuppin's14552 400
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 10:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 11:29:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement