Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/99)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2024 - ŽENY kat.C & D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 99 | Turnajů: 179

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka324278221 800
2.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové324275713 800
3.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 124254212 800
4.Halířová Patricie CZE024040Hradec Králové 2 124252611 800
5.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové224265811 700
6.Mančálová Petra CZE067409DHrádek Boys24243010 600
7.Prokopová Natálie CZE076312Hradec Králové124252710 000
7.Vyletová Klára CZE064137CSedláci Hradec Králové22222210 000
9.Štěpánová Helena CZE0242112424279 000
10.Doležalová Tereza CZE069213Hradec Králové11415157 800
11.Budinská Karolína CZE068420Hradec Králové2424307 500
12.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 33667 150
13.Mannová Alena CZE053232CÚpice3811117 100
14.Šklíbová Michaela CZE077971Hradec Králové11617176 700
15.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov33666 550
16.Řeháčková Vlasta CZE076972Hradec Králové11819196 400
17.Térová Rozálie CZE068893CMalé Svatoňovice35885 950
18.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice36995 600
19.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov36995 300
20.Marksová Blanka CZE003507DSkokani Trutnov33665 150
21.Kousalová Saša CZE011143Broumov 22445 100
22.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany22444 700
23.Flugrová Michaela CZE074428DŠK Almet Hradec Králové1212124 600
23.Zadrobílková Lenka CZE028947Hradec Králové1414144 600
25.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov36994 500
26.Ducháčová Renata CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice23554 150
27.Sedláčková Martina CZE059130DOmnirecord Hradec Králové17884 050
28.Vraštilová Lenka CZE014382CHrobaři Hradec Králové1010103 800
28.Ulíková Irena CZE034124DMarťánci Hradec Králové1010103 800
30.Chrtová Petra CZE059122Hradec Králové9993 350
31.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice34773 300
32.Tůmová Barbora CZE075024CSkokani Trutnov22443 200
33.Hofmanová Petra CZE051245Brzice21332 850
34.Doležalová Martina CZE075945DPanteři Pohřebačka14552 800
35.Steinerová Lenka CZE040643CDřevěnka Broumov22442 700
35.Miklošinová Adéla CZE077167DKrálovští lvi Hradec Králové8882 700
37.Jarošová Kamila CZE073030Suchý Důl23552 550
38.Tomková Věra CZE047183Hradec Králové6662 400
39.Kropáčková Natálie CZE060448CVelký Třebešov15662 350
40.Macečková Hana CZE039590CPodskaláci Úpice12332 300
41.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí6662 200
42.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít3332 150
43.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice13442 050
44.Drozdová Jana CZE048838Hradec Králové6661 900
45.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice11221 850
46.Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov11221 650
47.Kubečková Marta CZE078448Nový Bydžov12331 600
48.Prokopová Adéla CZE049750DŠK Paletáři Hradec Králové4441 500
49.Linhartová Věra CZE072596Hradec Králové3331 450
49.Stuchlíková Eva CZE071391Písek3331 450
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.7.2024 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.7.2024 20:41:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement